Jump to content
Emre_1974tr

Ruhçu öğreti "ateizmin açık yöneticisi olmak için" atakta

Recommended Posts

Salak yahu... Bunlar böyle süzmenin hasından salak... Sen illüminati olsan binlerce kişinin kafasını tek tek kesmekle uğraşır mısın aptalın artık böyle imbikten özel süzmesi! Hayır hasta bu artık, fazla bir şey de demek istemiyorum. Balatalar tümden gitmiş bunun.

Hitler bile toplu katliamın çaresini buldu, bu teknoloji çağında bu illüminati sizden daha salak demek ki, herkesin kafasını tek tek kesecek! Ya bir ittirip gider misin allahının salağı ya... Bir ittir ol git. Git bir psikiyatri kliniğinde tedavi ol, sonun paranoid şizofreni. Uyarmadı deme. Uyarıyorum. Paranoid şizofren olmak istemiyorsan bir psikiyatri kliniğine gidersin. Benden söylemesi. Ha belki de çoktan olmuşsundur. Şu zırvalarına bakarsa olmuşsun bile...

Hayır bir tane akıllısı gelmiyor müslümün yahu, ona yanıyorum. Akıllısı gelmez tabii, buradan Müslüm olarak çıkamayacağını bilir. Müslümün akıllısı uyuşturucu bağımlısı gibidir. Aklıyla bilir zehirlendiğini ama zehirden mahrum kalmak da istemez. Nasıl olsa öleceğiz, benim ölümüm de uyuşturucudan olsun, ne olmuş diye düşünür. Kanserden kalp krizinden trafik kazasından ölünce daha mı iyi olacak der. Hayatını uyuşturucu uğruna feda edecek kadar uyuşturucu bağımlısıdır.

Bunlar asla buraya gelip ateistlerle aşık atmaya kalkmazlar. Çünkü zeki oldukları için içgüdüleri allahın olmadığını, dinin yalan olduğunu onlara zaten içten fısıldıyor. Onlar bunu zaten biliyorlar ama bağımlı işte... Kurtulamıyor. Aman uyuşturucu güzel şahane kıyak dinimden beni vazgeçirirler diye korkar.

Anca böyle balataları sıyırmış, fren tutmayanlar dalar buraya. Buraya gelmeyin, psikiyatri kliniğine gidin. Bak uyarıyorum: Kanser olmak paranoid olmaktan iyidir. Yatar ölürsün hiç olmazsa. Paranoyada o da yok. Ölünceye kadar paranoid olarak kalırsın. Benden uyarması.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 hours ago, Emre_1974tr said:

ABD'de binlerce giyotinin gizlice kurulduğu iddiaları vardı bildiğiniz üzere.

Ve şu şansa bakın ki yine ABD'de yetkililer giyotinle ilgili açıklamalara başladılar bile:

http://www.washingtonpost.com/news/morn ... ral-judge/

Çok mantıklı. Eheuehu

Bunları siktirette, müslüman bilginlerden evrimi savunanlar varmış eskiden, ona ne diyorsun? Ruhçu mu onlar da?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet tasavvufçular Darwin'den önce evrimi kaleme aldılar. Çünkü tasavvuf ruhçuluğun İslam dünyasına sızmaya çalışan Truva atı. Yani aslında İslam'ın tam tersi bir öğreti sufizm/tasavvuf.

Kabala da  yine ruhçuluğun, Yahudiliğe sızmaya çalışan Truva atı. Bu bağlamda Kabalacılar da asırlar önce evrimi kaleme aldılar. Çünkü ruhçu öğretinin temellerinden, panteizm ve evrim. Bu arada Kabalacılar reenkarnasyonu da dine sokuşturmaya çalıştı.

Tasavvufdan bahsetmişken konuyla ilgili videomuz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O İslam alimlerinin evrim anlayışı Darwinci değildi ve somut verilere dayanmıyordu bu yüzden bir bok başaramadılar.Evrim düşüncesi eski Yunan' da da vardı yani kanıtsız olarak da olsa ilk ortaya atan yıne müslümanlar değil. 

tarihinde Desert Wind tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Emre_1974tr said:

Evet tasavvufçular Darwin'den önce evrimi kaleme aldılar. Çünkü tasavvuf ruhçuluğun İslam dünyasına sızmaya çalışan Truva atı. Yani aslında İslam'ın tam tersi bir öğreti sufizm/tasavvuf.

Biruni, Nazzam, Cahız, Miskeveyh vs tasavvufçu mu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu başlık Tavanarasından geri alınmazsa üyeliğimi  silin.

Ya başlığı geri alın, ya da dediğim gibi üyeliğimi silin.

Selam

konunun tavanarasına kaldırılmasına üzüldüm ama sorulara alakasız cevaplar veriyorsun.:(

Ruhçu öğretiye göre ruh madde olmayandır.

Allah ruh değilse madde midir?

Madde değilse islam dininin ruhçu öğretiden farkı nedir?

islam dinide kendi ruhçu öğretisini yaymıyor mu?

sorularıma  cevap bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 minutes ago, Emre_1974tr said:

Dediğim gibi eğer başlığı foruma geri almıyorsanız üyeliğimin silinmesini istiyorum.

17 hours ago, isabettin said:

Biruni, Nazzam, Cahız, Miskeveyh vs tasavvufçu mu? 

Soruya yanıt ver 74. Ayak yapma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu başlık Tavanarasından geri alınmazsa üyeliğimi  silin.

Ya başlığı geri alın, ya da dediğim gibi üyeliğimi silin.

Selam

Başlığın taşınmayıp burada kalacak. Üyeliğinin silinmesini istiyorsan ilgili başlığa yazarsın, biz de gereğini yerine getiririz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 hours ago, ekremaktaş said:

böyle dandik bi yazıyı savunmak için hesabını kaybetmene değmezdi.

Katılıyorum :)

Foruma geldiğinden beridir örneğin evrimle ilgili her ağzına vurulduğunda gıkını çıkaramayan,

Susup görmezden gelen, gururu onuru incinmeyen adam..

Böyle bir yazı için gurur yaptı.

Hayır zaten sorunca cevap veremiyorsun ki? Nesine gurur yaptın diye sorarlar adama :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gitmesinden yana değilim, keza onun bir yere gittigi falan yok, hergün burayı dikizlediğinden eminim. :0_80cbc_37a71a73_L:

Gitmesin ki, sorulan sorulara cevap veremediğini cümle âlem görsün.

Bu zihniyetteki insanlar, monoloğ yapmayı severler. Birșey yazarlar ve herkesten sorgusuz sualsiz onay beklerler. Fikirlerini sorgulayamazsınız, aksi takdirde dindar dinsiz olmușsunuz, farketmez, hemen aforoz yaparlar. Bunun birçok örneğine bu forumda șahit olduk. Şașırdık mı, tabii ki hayır.

Hasılı bu egosu tavan yapmıș, narsist dindar forumdașın buraya acilen geri gönmesi, yerinde olur.

Bre @Emre1974tr

Süt dersem çık, yoğurt dersem çıkma.

Süt, süt, süt ....:)

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...