Jump to content

KÜRLÜĞE YAPILAN CİNAYETLER

Recommended Posts

https://eksisozluk.com/turk-askerinin-terorist-ucurma-gosterisi--5422588?p=1

Bir ülkenin, bize layık gördüğü davranış.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, seremın said:

Görüntülerin yayınlanmasını doğru bulmadım.

Ancak kendini o öldürülenlerle bir tutma. Sen bu ülkeye bağlı isen kökeninin hiçbir önemi yok. Devlete silah çekmediğin sürece, devletin senin saçının teline dokunma hakkı yoktur. 

Sanırım daha önce ölmüş olan PKK'lıların cesetlerine bubi tuzağı konuyor, tedbir olarak onlar bombalanıyor. O şekilde öldürüldüklerini sanmıyorum.

Tekrar edeyim, yayınlanması çirkin.

Bu arada, Avrupa'da yayınlanan PKK gazetesinde düşürülen helikopterimizin fotoğrafını yayınlayıp "Katiller Paramparça" başlığı attıklarını görebiliyoruz. Hümanizmin ve demokrasinin başkendi olan sktiğimin Avrupa'sı bu gazeteyi tabii ki düşünce ve ifade özgürlüğü gereği yayınlatmaya devam ediyorlar.

yeni-ozgur-politika-pacavrasi-sirnak-kazasini-kutladi-578224.jpeg

Sitelerde Paylaş

Görüntülerin yayınlanmasını doğru bulmadım.

Ancak kendini o öldürülenlerle bir tutma. Sen bu ülkeye bağlı isen kökeninin hiçbir önemi yok. Devlete silah çekmediğin sürece, devletin senin saçının teline dokunma hakkı yoktur. 

Sanırım daha önce ölmüş olan PKK'lıların cesetlerine bubi tuzağı konuyor, tedbir olarak onlar bombalanıyor. O şekilde öldürüldüklerini sanmıyorum.

Tekrar edeyim, yayınlanması çirkin.

Bu arada, Avrupa'da yayınlanan PKK gazetesinde düşürülen helikopterimizin fotoğrafını yayınlayıp "Katiller Paramparça" başlığı attıklarını görebiliyoruz. Hümanizmin ve demokrasinin başkendi olan sktiğimin Avrupa'sı bu gazeteyi tabii ki düşünce ve ifade özgürlüğü gereği yayınlatmaya devam ediyorlar.

yeni-ozgur-politika-pacavrasi-sirnak-kazasini-kutladi-578224.jpeg

Sen beni boş zamanlarım da Gerilla Tv izlediğimi mi zannediyorsun?

Pkk nın bu şekilde olan onlarca videosu var...

Sorun,kanunları,yasları olan bir devletin bunu yapması...

Pkk asla ölülerini altına bomba tuzaklamadı.

Öldürdükleri insanların altına bomba koyup,havaya uçurmuş adi şerefsizler.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, seremın said:

Pkk asla ölülerini altına bomba tuzaklamadı.

Ben askerin yalancısıyım. Onlar böyle birşeyin var olduğunu söylüyorlar. PKK ölen elemanlarına bubi tuzağı yapıyormuş. Ona dokunan askerler havaya uçuyormuş. Hatta 90'larda ölen PKK'lıları askeri araçların arkasına bağlayıp çekiyorlardı. Bu şekilde bubi tuzaklarını patlattıklarını söylüyorlardı. Doğru mu, değil mi bilemem.

Bu açıklamalar aslında TSK'nın kurumsal olarak ölen PKK'lıların bedenlerine işkence yapılmasını onaylamadığının kanıtıdır. Belki o çatışmaların harareti içinde aşırı hareketler yapılıyorsa bile TSK bu davranışlardan utanıyor ve bunları kapatmaya çalışıyor. TSK'nın bu davranışı, Türkiye'nin belli ahlaki kaygıları gözettiğini gösterir.

Sitelerde Paylaş

Siz kimsiniz? PKK'lı teröristler mi?

Kürtlükle, Kürt olmakla ilgisi yok bu görüntülerin. Önceden öldürdükleri PKK'lıları topun ucuna koymuş, havaya fırlatarak gösteri yapıyor ve eğleniyorlar. Yayınlanma nedeni de psikolojik üstünlük sağlamaya yönelik olabilir. 

Bu tür davranışlar o dünya içinde normaldir, PKK'lılar da öldürdükleri asker veya Türklerle bu tip sosyopatik davranışlar gösterirler. Gösterdiler de. Bu sadece burada değil, savaş vb eylemlerin süreklilik gösterdiği her yerde var. ABD askerlerinin Irak'ta yaptıklarını hatırla. 

Bu adamların psikolojisi senin benim gibi değil (gerçi seninki de avatarına ve yazılarına bakınca bizimki gibi normal değil)..

Diğer yandan yayınlanmasının bir zararı, dangalak PKK'lı ve destekçisi Kürtlerin yine ağlamasına, devlet bize bunları yapıyor diye mazluma yatmasına neden olacak olması.

Yoksa hiçbir normale yakın insan bu tür davranışları onaylamaz, görmekten hoşlanmaz ve rahatsızlık duyar.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Türk Ateist said:

Kürtlükle, Kürt olmakla ilgisi yok bu görüntülerin. Önceden öldürdükleri PKK'lıları topun ucuna koymuş, havaya fırlatarak gösteri yapıyor ve eğleniyorlar. Yayınlanma nedeni de psikolojik üstünlük sağlamaya yönelik olabilir. 

Hayır öyle değil. Cesetler uzak bir yerde duruyor. Havan topu atıyorlar. Cesetlere uzaklar yani. Muhtemelen cesetlerin olduğu yerde bombalı tuzak olabilir diye düşündükleri için önceden bombalayıp tuzakları imha etmeye çalışıyorlar aslında.

Ordunun böyle görüntülerin yayınlanmasına müsaade etmemesi lazım. Bu resmen casusluk faaliyeti. 

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, seremın said:

Siz kimsiniz, pkk misiniz? Pkkli orospu cocuklarina bu yapilan az bile, senin neden zoruna gitti? Nerede ne kadar pkk ve pkk sevici varsa mezarina sokayim!

Sitelerde Paylaş

Hayır öyle değil. Cesetler uzak bir yerde duruyor. Havan topu atıyorlar. Cesetlere uzaklar yani. Muhtemelen cesetlerin olduğu yerde bombalı tuzak olabilir diye düşündükleri için önceden bombalayıp tuzakları imha etmeye çalışıyorlar aslında.

Ordunun böyle görüntülerin yayınlanmasına müsaade etmemesi lazım. Bu resmen casusluk faaliyeti. 

Doğrudur, işin o teknik kısmından çok anlamadığım üstünde fazla durmadım ve sürekli çatışma halinde olan askerlerin de teöristlerin de bu tür psikopatik görünen davranışları olabileceğini söyledim. Ama adamları fantezi olsun diye alıp tek tek uçurmuyorlarmış demek ki.

Dediğin gibi, yine de yayınlanması yanlış. Kürtçüler için çok güzel ağlama gerekçesi, propaganda aracı olmuş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...