Jump to content

"İslamda kölelik ve cariyelik" ZEUS VE KONUSUNA CEVAP

Recommended Posts

Zeus-,   AteistlereCevabıVerenİslam ışidi çürüttü. hani ole resim koyuyosun ya ışidi o konuda!  Allah ondan razı olsun (AteistlereCevabıVerenİslam) zaten o videoları gördüğüm ve izlediğim gün İslama girdim(ışid hakkında müslümanmı,kimlerdir, amaçları).  sen ışidten islam öğrenmeye kalkarsan işin daha çook. sen Hak olan doğru olan  İslam anlatanlardan öğrenmen lazım Peygamberimiz ışid hakkında bizi uyarmasına rağmen daha hala ışidi islam olarak göstermeye çalışanlar var çok ilginç yazıklar olsun İslamı ışid diye tanıtanlara 

Şimdi Cübbeli Ahmet Hoca nın ve Kerem Önder Hoca nın anlatımına gelelim ; 

Sitelerde Paylaş

7. Kelle uçurmak 

bir doğru islamda olamsı gerken  tesbiti yapalım Allah bile muhmmede melekelriyle birlikte secede ediyorsa  bu beş  şartımnda muhmmed yoksa islam güme gider Allahın ta kendisi muhmmedir yani sakizinci muhmedin olmayışı islamın yalan palavra din oluşudur şun bile ezan okunuyor muhmmeten başka bir şey yok. şöyle açıklayalım Allaha inanan muhmede inanmasa cehneme gider muhmmed bu kadar önemliyse niye islamın beş şartında ismi geçmiyor buda islamın çöl bedevilerinin ozamanki 1400 yıl önce  evrimleşmemiş beyinleriyle yazdıklarının kanıtıdır. itiraz eden müslüman olursa yunuz 100 ayeti onların üzerine olsun:lol:

Sitelerde Paylaş

olm harika lan islam bu kadar guzel bir din miydi o kadar yanlış yerden öğrenmişim islamı bole doğru olarak oğrenseydim dinden çıkmazdım saolun artık müslümanım binlerce kez saolun  

Sende sağol sana müslüman olman için bir katkımız olduysa  ne mutlu bize.. benim tanrım zeyusunda senin gibi mömin imanı kuvetlı olan müslüman kardeşlerimize aramağan olarak bu ayetleri göndermiş  kabul ederseniz tanrımız  ve bizi  çok mutlu etmiş olursunuz lütfen kabul edin.

NAZİAT 1.Andolsun çekip koparanlara/yay çekenlere/kuyudan su çekenlere/bağsız-bekçisiz koşan atlara/ayrılık yüzünden hasret çekenlere/daldırıp daldırıp çıkaranlara,
NAZİAT 2.Andolsun rahatça, incitmeden çekenlere/düğümü hünerle çözenlere/bir yerden bir yere gidenlere/coşkuyla iç çekenlere,
Tarık 1- Yemin olsun göğe ve Târık'a; o, gece gelene, o, tokmak gibi vurana o, çıkıverip de yürek hoplatana
(Tîn 95/1-2) “İncire, zeytine, Sinâ Dağı’na ve şu emin beldeye yemin ederim ki biz insanı en güzel dik biçimde yarattık. Sonra onu aşağıların aşağısına indirdik.
Fecr Suresi :1. Tan yerinin ağarmasına andolsun,
2. On geceye andolsun,
3. Çifte ve teke andolsun,
4. Geçip giden geceye andolsun.
5. Şüphesiz bunlarda, akıl sahibi bir kimse için üzerine yemin edilmeye değer bir özellik vardır.
ŞEMS -6.Yere ve onu yayıp dümdüz yapana ant içerim ki..

Sitelerde Paylaş

Allah bu kadar merhametliyse ben daha neede arıyorum ya hayret bişi islamdan neden cıktım lan tekrar dondum artık saolun zed ya iyiki foruma geldiniz adamsınız

Tabiki allah merhamet sahibidir.

Allha ve resûlüne savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası; ancak öldürülmeleri, yahut asılmaları veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut o yerden sürülmeleridir. bu cezalar onlar için dünyadaki bir rezilliktir. ahirette de onlara büyük bir azap vardır.(maide 33)

Sitelerde Paylaş

Sende sağol sana müslüman olman için bir katkımız olduysa  ne mutlu bize.. benim tanrım zeyusunda senin gibi mömin imanı kuvetlı olan müslüman kardeşlerimize aramağan olarak bu ayetleri göndermiş  kabul ederseniz tanrımız  ve bizi  çok mutlu etmiş olursunuz lütfen kabul edin.

NAZİAT 1.Andolsun çekip koparanlara/yay çekenlere/kuyudan su çekenlere/bağsız-bekçisiz koşan atlara/ayrılık yüzünden hasret çekenlere/daldırıp daldırıp çıkaranlara,
NAZİAT 2.Andolsun rahatça, incitmeden çekenlere/düğümü hünerle çözenlere/bir yerden bir yere gidenlere/coşkuyla iç çekenlere,
Tarık 1- Yemin olsun göğe ve Târık'a; o, gece gelene, o, tokmak gibi vurana o, çıkıverip de yürek hoplatana
(Tîn 95/1-2) “İncire, zeytine, Sinâ Dağı’na ve şu emin beldeye yemin ederim ki biz insanı en güzel dik biçimde yarattık. Sonra onu aşağıların aşağısına indirdik.
Fecr Suresi :1. Tan yerinin ağarmasına andolsun,
2. On geceye andolsun,
3. Çifte ve teke andolsun,
4. Geçip giden geceye andolsun.
5. Şüphesiz bunlarda, akıl sahibi bir kimse için üzerine yemin edilmeye değer bir özellik vardır.
ŞEMS -6.Yere ve onu yayıp dümdüz yapana ant içerim ki..

teşekkuru sana etmedim ateistlerecevabıveren ile zede

Sitelerde Paylaş

peygamber cıkacağını tamı tamına bildirmiş allahümme salli ala seyyidena muhammedin ve ala ali seyyidena muhammed harika 

Dostum sen tüeksen burada bir ufak sorun var daha türklere veye amerika veya  çinlilere vs  daha peygamber gelmemiş dört gözle bekliyoruz.

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız
YUNUS-47“Her ümmetin bir Peygamberi vardır. Peygamberleri kendilerine gelince, adaletle hükmedilir,

NAHL-36.:monkey_80_anim_gif:Yemin ederim ki: biz her Millete "Allah’a kulluk edin" diyen peygamber göndermişizdir.

NAHL: 63 - Allah'a yemin olsun ki, biz senden önce bir çok milletlere peygamberler gönderdik

SEBE-44.Onlara okuyup inceleyecekleri kitaplar vermedik. senden önce hiçbir peygamber de göndermedik.:smashfreak:

Sitelerde Paylaş

Dostum sen tüeksen burada bir ufak sorun var daha türklere veye amerika veya  çinlilere vs  daha peygamber gelmemiş dört gözle bekliyoruz.

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız
YUNUS-47“Her ümmetin bir Peygamberi vardır. Peygamberleri kendilerine gelince, adaletle hükmedilir,

NAHL-36.:monkey_80_anim_gif:Yemin ederim ki: biz her Millete "Allah’a kulluk edin" diyen peygamber göndermişizdir.

NAHL: 63 - Allah'a yemin olsun ki, biz senden önce bir çok milletlere peygamberler gönderdik

SEBE-44.Onlara okuyup inceleyecekleri kitaplar vermedik. senden önce hiçbir peygamber de göndermedik.:smashfreak:

ben burada ışid videosu ile alakalı dedim ışidın cıkacağını

Sitelerde Paylaş

teşekkuru sana etmedim ateistlerecevabıveren ile zede

Hıımm pardon  özür dilerim. günahımı madi olarak ödemek istiyorum.

Peki İslamda parayla günah çıkarma var mı? 

Tevbe 103:  "Onların mallarından, onları kendisiyle arındıracağın ve temizleyeceğin bir sadaka al ve onlara dua et.“ kısmı bulunmaktadır. 

Tevbe 104 ayetinde ise, "Onlar, kullarının tövbesini kabul edenin ve sadakaları alanın Allah olduğunu; tövbeyi çok kabul edenin, çok merhametli olanın Allah olduğunu bilmediler mi?”
denilmektedir, fakat burada, insanların tövbesinin kabul edilmesi için onlardan “Sadaka” adı altında “Para” alınmasından ve para'yı alanın aslında “Allah” olduğundan söz edilmektedir.
 Peki Allah insanların tövbelerini kabul etmek için para mı istiyor? Allah parayı ne yapsın?
Kısacası, Muhammed, Ortaçağda kendi fikirdaşları gibi yani papazlar, rahipler, din adamları gibi, para sevgisini, dine alet edip, insanları günahlarından arındırma ya da tövbelerini kabul etme bahanesi ile onlardan “Sadaka” adı altında Allah'ın adını kullanarak “para” almıştır.

Sitelerde Paylaş

ben burada ışid videosu ile alakalı dedim ışidın cıkacağını

özür dilerim yanlış anladım.

ALLAH YEMİN EDERMİ? EDERSE ONUNDA TANRISI ZEYUS OLABİLİR O ALLATAN ONCE VARDI

"NAHL-63 : ALLAH'A YEMİN OLSUN Kİ; senden önceki ümmetlere (resûller) göndermiştik. Fakat şeytan, onlara amellerini süslü gösterdi. Artık o gün, onların dostu, o (şeytan) olacaktır. Onlar için elîm azap vardır."

Sitelerde Paylaş

bana sorma bunları benim bu konu hakkında bilgim yok 

Ozaman git arap din kardeşelrimiz gelsin,

Fussilet 44 ayet: Ve eğer Biz onu yabancı dilde bir Kur'an yapsaydık diyeceklerdi ki: «Ayetleri genişçe açıklansaydı ya! Arab'a yabancı dil (öyle) mi?» De ki: «O iman edenler için bir rehber ve şifadır, iman etmeyenlerin ise kulaklarında bir ağırlık vardır ve o, onlara karşı körlüktür. Onlara uzak bir yerden haykırılır

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...