Jump to content

Erkek tipi sac dokulmesi

Recommended Posts

Sac dokulmesine cozum bulmak, gercekten onemli bir konu. Asagidaki videoyu izleyince, anlayacaksinizdir.

Bilim, bu konuya tam olarak bir cozum bulamadi mi? Sabah ve aksam Rogaine surmek cok ugrastirici. Bende biraz erkek tipi sac dokulmesi var. Saclarimi korumak istiyorum.

Sitelerde Paylaş

Saçlarının orijinal olarak yeniden çıkmasını istiyorsan;

FUE yönteminin yenisi çıktı, 1 adım daha ilerisi. 

Ensede 2 kulak arasından alınan saçlar laboratuvar ortamında büyütülüyor.Takiben, kafanın ön tarafına ekiliyor.

Belirli bir süre sonra dökülmeler oluyor, tabiiki sonra ekilen saç kökleri dökülmeyecek şekilde çıkıyor.

Ancak bu yaklaşık olarak 1 yıl sürüyor. Yani, 1 yıl süre sonunda orijinal saçlarına kavuşuyorsun.

Ancak şunu belirtelim, öyle süper-hiper saçlar falan olmuyor.İdare eder şekilde.

Eğer, iyi görünüme sahip , muhteşem olsun ve yaşını 10 yıl küçültsün tarzı bir düşünce var ise aklında.

PROTEZ saç olayını tercih etmelisin. Hangisini tercih edersen et ort. para kaybı  (5bin-10binTL arası)

Sitelerde Paylaş

Saçlarının orijinal olarak yeniden çıkmasını istiyorsan;

FUE yönteminin yenisi çıktı, 1 adım daha ilerisi. 

Ensede 2 kulak arasından alınan saçlar laboratuvar ortamında büyütülüyor.Takiben, kafanın ön tarafına ekiliyor.

Belirli bir süre sonra dökülmeler oluyor, tabiiki sonra ekilen saç kökleri dökülmeyecek şekilde çıkıyor.

Ancak bu yaklaşık olarak 1 yıl sürüyor. Yani, 1 yıl süre sonunda orijinal saçlarına kavuşuyorsun.

Ancak şunu belirtelim, öyle süper-hiper saçlar falan olmuyor.İdare eder şekilde.

Eğer, iyi görünüme sahip , muhteşem olsun ve yaşını 10 yıl küçültsün tarzı bir düşünce var ise aklında.

PROTEZ saç olayını tercih etmelisin. Hangisini tercih edersen et ort. para kaybı  (5bin-10binTL arası)

Sac ekimi yaptirmak istemiyorum. Orijinal saclarima nasil kavusabilirim ki? Sac ekiminden bahsediyorsun. Yoksa ben yanlis mi anladim?

Benim saclarimin rengi farkli farkli. Bazi yerler siyaha yakin, bazi yerler sariya. Bu durumda sac ekimi problemli olmaz mi?

Sitelerde Paylaş

Sac ekimi yaptirmak istemiyorum. Orijinal saclarima nasil kavusabilirim ki? Sac ekiminden bahsediyorsun. Yoksa ben yanlis mi anladim?

Benim saclarimin rengi farkli farkli. Bazi yerler siyaha yakin, bazi yerler sariya. Bu durumda sac ekimi problemli olmaz mi?

Saç ektirsende diğer saçlar dökülmeye devam edecektir. Bence saç mezoterapisine git veya benim gibi saçları kazı, dökülen saçlar ipinde bile olmasın. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...