Jump to content

Kuzey Kore Yalanları

Recommended Posts

@Robespierre

Iyice mhp çizgisine geldiniz. Artık bence solcuyuz, komunistiz palavrasini bırakın. Saddam gibi bir adama "aslan, yiğit" vb sıfatları nasıl yakistiriyorsun? Çoluk çocuk demeden bocek gibi zehirledikleri kürt olduğu icin mi? Cani olduğunu kabul etmeniz için türkmenleri mi katletmesi gerekiyordu? Hak ettiği şekilde geberdi. Ebu garip'te haddini aşan askerleri abd cezalandırdı. Sen kendi ulkende insan hakları ihlallerinde sorumluları cezalandırıyor musun da orayı eleştiriyorsun? "Dön de kendi kabak kafana bak" derler adama. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

@Robespierre

Iyice mhp çizgisine geldiniz. Artık bence solcuyuz, komunistiz palavrasini bırakın. Saddam gibi bir adama "aslan, yiğit" vb sıfatları nasıl yakistiriyorsun? Çoluk çocuk demeden bocek gibi zehirledikleri kürt olduğu icin mi? Cani olduğunu kabul etmeniz için türkmenleri mi katletmesi gerekiyordu? Hak ettiği şekilde geberdi. Ebu garip'te haddini aşan askerleri abd cezalandırdı. Sen kendi ulkende insan hakları ihlallerinde sorumluları cezalandırıyor musun da orayı eleştiriyorsun? "Dön de kendi kabak kafana bak" derler adama. 

Solcu olmak ne demek bir açıklarsanız sevinirim. bir ara solcu olmak için HDp kıçı yalamak gerekiyordu da. O yüzden sordum. 

Doğu Perinçek'i de, Tayyip'i de sevmem fakat, bazı politikalarının aynı kulvarda olması onun solculuktan aforoz edilmesini gerektirmez.

Solcu demek bir kerem, en olmaz kuralı kapitalizmin demirbaşı olan Abd'ye karşı olmaktır. 

Bence Doğu Perinçek, sözüm ona eğilmez ve bükülmez gibi görünen çok kişiden daha dik duran bir insandır.

Saddam Hüseyin konusunda, aslan, yiğit v.b ifadeler kullanmasının ne kadar doğru olduğunu istiyorsan bir de Iraklılara sor bakalım. 

Kaç tane Iraklıya sorduysam, Saddam dönemini arıyorlardı.

Hani meşhur Saddam heykelini yıkan adam vardı ya, o bile yaptığından bin pişman olduğunu beyan etmişti...

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, zenzaraggi said:

Solcu olmak ne demek bir açıklarsanız sevinirim. bir ara solcu olmak için HDp kıçı yalamak gerekiyordu da. O yüzden sordum. 

Doğu Perinçek'i de, Tayyip'i de sevmem fakat, bazı politikalarının aynı kulvarda olması onun solculuktan aforoz edilmesini gerektirmez.

Solcu demek bir kerem, en olmaz kuralı kapitalizmin demirbaşı olan Abd'ye karşı olmaktır. 

Bence Doğu Perinçek, sözüm ona eğilmez ve bükülmez gibi görünen çok kişiden daha dik duran bir insandır.

Saddam Hüseyin konusunda, aslan, yiğit v.b ifadeler kullanmasının ne kadar doğru olduğunu istiyorsan bir de Iraklılara sor bakalım. 

Kaç tane Iraklıya sorduysam, Saddam dönemini arıyorlardı.

Hani meşhur Saddam heykelini yıkan adam vardı ya, o bile yaptığından bin pişman olduğunu beyan etmişti...

Saddam döneminden beter olmaları ıraklilarin kendi ahmakliklari. Saddam'in nasil bir cani olduğunu degistirmez bu. Benim universitede en sevdigim profum irakliydi ve saddam'in gebermesinden gayet memnundu. 

Perincek ve avanesi milliyetçiliğin bokunu cikardi. Nasyonel sosyalistler ne kadar solcuysa, vatan partililer de o kadar solcu. Abd karsitligi solcuouga ölçü olamaz. Sığ bir bakış acisi bu. Musloşlar da abd karşıtı ona bakarsan... merkez yonetim kurulunda yaşar okuyan var partinin. Komunistligi mi kalmis artik?

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Robespierre said:

Vay totoş coşmuş.

Peki anibalcığım, ya ABD ile savaşmak isteyen gruplar, ulan ABD uzak biz yakındaki ABD hedeflerinden başlayalım deyip senin gibi ABD taraftarlarını nallamaya başlarsa? Oldukça mantıklı ve pratik bir yöntem olmaz mı? Sen bir kediye tekme atarsın, kedi sana tekme atamaz ama tırmalar. Herkes elinde ne silah varsa, neye yeteneği varsa o şekilde saldırır. Ya ABD'ye isyan edenler kolay hedeflerden başlamak isterse? Zırlamazsın di mi öyle bir durumda?

ABD'nin saldırılarını meşru görenler, bunu bir hak olarak görenlerin hiçbir şiddet ve saldırı olayını eleştirme hakkı yoktur. Madem ki tutan tuttuğunu skebiliyor, o zaman tutan tuttuğunu sker! Hiiç kimse zırlamasın, insan haklarıdır, haktır hukuktur, adalettir diye zırlamayacak o zaman. Anlaştık?

Nonoşun da hayalleri coşöuş, şelale olmş...

Saddam ABD ile savaşmak istiyordu, büyük şeytan, lanet olası ABD ile. Yakından başlayım dedi, daldı kuveyte... Ne oldu, ebesinin çamını gördü mü?

Kedi beni tırmalayabilir, ama tekme mi atarım, tepesine mi basarım onu ancak zeus bilir...

Gözden kaçırdığın, milletin elinin armut toplamadığı. Diyoruz işte, gücü olan, yapar. Adma ne yaptı, gücü vardı, bombası vardı, patlattı Beşiktaş'ta, sonra ne oldu, kendi kıçında patlayanın hesabını yaptın mı?

Diyoruz ya, hayalperest zavallılarsınız. 

Meşru olmak, hak sahibi olmak demek. Ve ABD bu hakka sahip. Sende sahipsin, elbette.. Hatta, papua yeni gine bile sahip. Tarih boyunca bu haklar baki olup geldi. Sorun, bu kadim hakkı kullanmaya çıkanın, yılanın kuyruğuna basmış olabileceği mevzusu. Yani, elbette bir ülke diğerine saldırabilir, ama gününü gören, kazançlı çıkan kim olur, işte bu düşünülür. 

İnsan hakları diyorsun... İnsan haklarını icat eden de ABD, biliyor muydun? 

Hİç bir saldırı ve şiddet olayı diye bir aptalca genelleme yapmak, siz gibi moronların sıklıkla başvurduğu bir zırvalıktır.. O dangalak kafanın alması gereken bir şey var: Anlaşma... 

Bu ülke vatandaşı isen mesela, bu anlaşmayı kabul etmiş sayılırsın ki, anayasa, kanunlar falan o anlaşmayı içerir. Anlaşmayı ihlal etmen, sana müdahale etme hakkını verir, anlaştığın taraf ile. 

Hukuk denen şeyin ne halt olduğunu bilmeyen cahilin tekisin sadece. 

Eğer bu sayıklamaları devam edeceksen, ne işimiz vardı bizans, süryani, ermeni vs. toprağında, haksısız diyecek, pılını pırtını toplayıp gideceksin orta asyaya filan. Sen, deden vs. saldırıp edip alınca fetih oluyorda, birinin saldırısı nasıl tu kaka oluyor?

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, malta erigi said:

yice mhp çizgisine geldiniz. Artık bence solcuyuz, komunistiz palavrasini bırakın.

Sen bana Saddam'ı öven bir MHP'li göstersene. Onu göster, sonra gel bana de ki, MHP'li olmuşsun.

Saddam Hüseyin birçok hatasına rağmen laik, milliyetçi, aydınlanmacı bir liderdi. Arapların görüp görebileceği, nadir adam gibi adamlardan biriydi. Aslandı, yiğitti, devrimciydi. Herşeye rağmen bu bölge halklarının ve devrimcilerinin "şehidi"dir. Size BAAS'ın ne olduğunu bir türlü anlatamadık. Bu gidişle de anlayamayacaksınız zaten.

Bu Halepçe meselesi liberal-solcuların G noktasıdır.

İran-Irak savaşı içinde gerçekleşmiş yüzbinlerce olaydan biridir ama nedense liberal solcular o savaştan sadece bu olayı bilir. Arada bir orayı parmaklayıp zevk alırlar. Kusura bakma, ağır konuşuyorum ama başka türlü adam olmayacaksınız siz.

İran Irak savaşı 10 yıl sürdü. 1 milyondan fazla insan öldü. Savaş bittiğinde İran'da 15 yaş üstü erkek kalmamıştı. Ama aklınız fikriniz sadece Halepçe'de. Başka tek bir olay bilmiyorsunuz. 10 yıllık savaştan akılda kalan tek kare var. O da Halepçe'den. İlginç mi? Bana göre değil. Ama bu konu üzerinde daha önce düşünmemiş ve hala düşünme yeteneği olan insanlar için hakikaten ilginç bir durum.

Diyorsunuz ki, Saddam Hüseyin Halepçe'de kimyasal silah kullandı. Peki madem Saddam'ın elinde kimyasal silah vardı, niye hiç bu silahı İran'a karşı kullanmadı? Ya da eğer kullandı ise, niçin hiç o olaylara değinmiyorsunuz? Katliam mı seçiyorsunuz? 

ABD Irak'a saldırırken bu Halepçe meselesini bahane etti. Irak'da kimyasal silah üretildiğini iddia etti. Girip ülkeyi alt üst ettiler kimyasal silah falan bulamadılar. Peki o zaman, gerçekten kimyasal silah kullanıldıysa bu silahları Irak'a kim satmıştı? Hiç bunu araştırma ihtiyacı hasıl oldu mu? Olmadıı. Amaaan. Kim uğraşçak. Tak parmağı Halepçe'deki G noktasına keyfine bak işte.

Saddam Hüseyin Halepçe meselesinden yargılandı. Biz öyle birşey yapmadık dedi. Bizim elimizde kimyasal silah yoktu, olsaydı İran ve İsrail'e atardım dedi. Halepçe'yi onun yaptığını kanıtlayamadılar. Tekrar ediyorum, kanıtlayamadılar. Bir tek kanıt koyamadılar ortaya. Ama tabi size kanıta gerek yok ki. Di mi Malta? Sizin imanınız itikatınız tam.

Halepçe'deki olaylardan önce o bölgede İncirlik'den kalkan ABD uçakları görüldü. Bunu Irak'ın düşmanı olan İran da tespit etti. Bunların resmi belgeleri açıklandı ama boşver be abi. Sizin inanç ve itikatınız tam hamdolsun. Saddamdır o Saddam. Astınız, işi bitirdiniz zaten. Di mi Malta.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, malta erigi said:

Saddam döneminden beter olmaları ıraklilarin kendi ahmakliklari. Saddam'in nasil bir cani olduğunu degistirmez bu. Benim universitede en sevdigim profum irakliydi ve saddam'in gebermesinden gayet memnundu. 

Perincek ve avanesi milliyetçiliğin bokunu cikardi. Nasyonel sosyalistler ne kadar solcuysa, vatan partililer de o kadar solcu. Abd karsitligi solcuouga ölçü olamaz. Sığ bir bakış acisi bu. Musloşlar da abd karşıtı ona bakarsan... merkez yonetim kurulunda yaşar okuyan var partinin. Komunistligi mi kalmis artik?

Kendi beceriksizliğini, pasifliğini falan örtmenin en iyi yolu, yenilmez bir düşman göstermektir. Öyle bir düşman ki, asla yencem diye eline kılıcı alıp üstüne yürüyemeyeceğin, nafile olacağı ve her pisliğin sebebi olarak gösterebileceğin. İşte bu pısırıklar da, erişilmez ve ilişilmez ABD'yi, böyle gündeme koyup, kendi zavallılıklarını gizlemeye çalışıyor sadece.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, anibal said:

Eğer bu sayıklamaları devam edeceksen, ne işimiz vardı bizans, süryani, ermeni vs. toprağında, haksısız diyecek, pılını pırtını toplayıp gideceksin orta asyaya filan. Sen, deden vs. saldırıp edip alınca fetih oluyorda, birinin saldırısı nasıl tu kaka oluyor?

Ben saldırınca her türlü haklıyız panpa. Senin gibi devşirmelerin kökünü kazıdığımızda yine haklı olacağız. Raat ol sen.

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, zenzaraggi said:

Zaten birşey üretmiyorduk, sadece ilkel yöntemlerle tarım yapıyorduk.

Bence bu konuyu biraz araştır. Türkiye 70'li yıllarda küçük ve büyükbaş hayvancılıkta ABD'den sonra ikinci sıradaydı. Birçok tarımsal üründe hala dünyada bir ağırlığımız var. Anadolu'daki bitki çeşitliliği Avrupa kıtasının 10 katı kadardır. Yani oldukça verimli ve zengin bir arazinin üzerindeyiz. 

Bugün emperyalizme teslim olmuş olan hükümet, köylüye tarlasını ekmeme karşılığı para ödüyor. Tekrar ediyorum, tarlanı ekmiyorsun boş bırakıyorsun gidip devletten para alıyorsun. Böyle bir sistem kuruldu. O emperyalist misyonerler halkı bunun iyi birşey olduğuna ikna etmek için dansöz gibi dolaştırıldılar. 

Gıda en stratejik sektörlerin başında gelir. Aklımızı başımıza toplarsak, bu alanda bir dev olmamız çok zor değil. Hiç kimseyi de küçümseme, Türkiye sadece tarım ile bile çok büyük bir refah yaratabilir.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Robespierre said:

Sen bana Saddam'ı öven bir MHP'li göstersene. Onu göster, sonra gel bana de ki, MHP'li olmuşsun.

Saddam Hüseyin birçok hatasına rağmen laik, milliyetçi, aydınlanmacı bir liderdi. Arapların görüp görebileceği, nadir adam gibi adamlardan biriydi. Aslandı, yiğitti, devrimciydi. Herşeye rağmen bu bölge halklarının ve devrimcilerinin "şehidi"dir. Size BAAS'ın ne olduğunu bir türlü anlatamadık. Bu gidişle de anlayamayacaksınız zaten.

Bu Halepçe meselesi liberal-solcuların G noktasıdır.

İran-Irak savaşı içinde gerçekleşmiş yüzbinlerce olaydan biridir ama nedense liberal solcular o savaştan sadece bu olayı bilir. Arada bir orayı parmaklayıp zevk alırlar. Kusura bakma, ağır konuşuyorum ama başka türlü adam olmayacaksınız siz.

İran Irak savaşı 10 yıl sürdü. 1 milyondan fazla insan öldü. Savaş bittiğinde İran'da 15 yaş üstü erkek kalmamıştı. Ama aklınız fikriniz sadece Halepçe'de. Başka tek bir olay bilmiyorsunuz. 10 yıllık savaştan akılda kalan tek kare var. O da Halepçe'den. İlginç mi? Bana göre değil. Ama bu konu üzerinde daha önce düşünmemiş ve hala düşünme yeteneği olan insanlar için hakikaten ilginç bir durum.

Diyorsunuz ki, Saddam Hüseyin Halepçe'de kimyasal silah kullandı. Peki madem Saddam'ın elinde kimyasal silah vardı, niye hiç bu silahı İran'a karşı kullanmadı? Ya da eğer kullandı ise, niçin hiç o olaylara değinmiyorsunuz? Katliam mı seçiyorsunuz? 

ABD Irak'a saldırırken bu Halepçe meselesini bahane etti. Irak'da kimyasal silah üretildiğini iddia etti. Girip ülkeyi alt üst ettiler kimyasal silah falan bulamadılar. Peki o zaman, gerçekten kimyasal silah kullanıldıysa bu silahları Irak'a kim satmıştı? Hiç bunu araştırma ihtiyacı hasıl oldu mu? Olmadıı. Amaaan. Kim uğraşçak. Tak parmağı Halepçe'deki G noktasına keyfine bak işte.

Saddam Hüseyin Halepçe meselesinden yargılandı. Biz öyle birşey yapmadık dedi. Bizim elimizde kimyasal silah yoktu, olsaydı İran ve İsrail'e atardım dedi. Halepçe'yi onun yaptığını kanıtlayamadılar. Tekrar ediyorum, kanıtlayamadılar. Bir tek kanıt koyamadılar ortaya. Ama tabi size kanıta gerek yok ki. Di mi Malta? Sizin imanınız itikatınız tam.

Halepçe'deki olaylardan önce o bölgede İncirlik'den kalkan ABD uçakları görüldü. Bunu Irak'ın düşmanı olan İran da tespit etti. Bunların resmi belgeleri açıklandı ama boşver be abi. Sizin inanç ve itikatınız tam hamdolsun. Saddamdır o Saddam. Astınız, işi bitirdiniz zaten. Di mi Malta.

Sizin gibi enayi olununca, böyle martavallarla kandırılmak normal zaten.

Biz o savaşı naklen izlemiş adamlarız birader. Sabah sallana sallana savaşa giden, akşam da, tüfeklerini sürüye sürüye cephedne evine yatmaya gelerek güya savaşan bir ırak ve iran vardı. Arada can sıkılınca da, füze atmaca oynarlardı falan. Arada coşan, topun başına geçer, karşı tarafın çölünden kum kaldırmaca oynardı. 

Sekiz on yıllık savaşın sonunda, ırak 200 bin, iran 220 bin kayıp açıkladı. Ölenlerin çoğunun çöl sıcağında can sıkıntısından ölmüş, yada çeşitli sebeplerden eceliyle, yaşlılıktan falan ölmüş olması da çok daha olası. Savaşın başında çılgınca İran'a dalan ırak güçleri, ilk anda ciddi kayıplar verdiler iranlılara. Sonra da gittikleri yerde arkadan destek gelmeyince açlıktan, susuzluktan ya da iran saldırılarıyla ölüp gittiler. Sonra sınırlar yerind ekaldı, tam arap usülü, itme kakma kavgası bir savaş sürüp gitti, senelerce. 

Öyle sallıyorsun ki... 1980 yılında savaş başladı. O gün 16 yaşında olanlar, 2011 yılında 47 yaşında olurlar. Bil bakalım, 2011 yılında bu yaşta kaç kişi vardı İran'da? 

Sitelerde Paylaş
18 minutes ago, Robespierre said:

Ben saldırınca her türlü haklıyız panpa. Senin gibi devşirmelerin kökünü kazıdığımızda yine haklı olacağız. Raat ol sen.

Emin ol, kıçınıza köküne kadar kazığı yediğinizde, hala biz haklıyız, kazanacağız diye bağırıyor olacaksınız.

Sitelerde Paylaş
12 minutes ago, Robespierre said:

Bence bu konuyu biraz araştır. Türkiye 70'li yıllarda küçük ve büyükbaş hayvancılıkta ABD'den sonra ikinci sıradaydı. Birçok tarımsal üründe hala dünyada bir ağırlığımız var. Anadolu'daki bitki çeşitliliği Avrupa kıtasının 10 katı kadardır. Yani oldukça verimli ve zengin bir arazinin üzerindeyiz. 

Bugün emperyalizme teslim olmuş olan hükümet, köylüye tarlasını ekmeme karşılığı para ödüyor. Tekrar ediyorum, tarlanı ekmiyorsun boş bırakıyorsun gidip devletten para alıyorsun. Böyle bir sistem kuruldu. O emperyalist misyonerler halkı bunun iyi birşey olduğuna ikna etmek için dansöz gibi dolaştırıldılar. 

Gıda en stratejik sektörlerin başında gelir. Aklımızı başımıza toplarsak, bu alanda bir dev olmamız çok zor değil. Hiç kimseyi de küçümseme, Türkiye sadece tarım ile bile çok büyük bir refah yaratabilir.

Ne çekiniyorsunuz ki siz böyle? 

Bir bak bakalım, Hollanda'nın hayvan üretimi, herhangi bir yılda, Türkiye'nin en az kaç katı olmuş?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, anibal said:

Bir bak bakalım, Hollanda'nın hayvan üretimi, herhangi bir yılda, Türkiye'nin en az kaç katı olmuş?

Ulan çocuk pipisi! Ben ne diyorum?

Hollanda'da devletin tarımı nasıl desteklediğini biliyor musun? Türkiye de kendi tarımını desteklesin diyorum. Laf olsun diye konuşma.

O suya atılınca goff diye eriyen ilaçlardan vermiyorlar mı sana? Ondan iç bir tane. Hem eğlenirsin. Hati bakalım.

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, bilgivehis said:

Silahlı, silahsız iki türlü işgal vardır, günümüzde kapitalistler daha ziyade silahsız işgalde bulunuyor.

Örneğin Irak'ı silahlı, Türkiyeyi silahsız işgal etmiş durumda.

Marshall planı, BOP-GKOP projesi, Komünizmle Mücadele projesi, gibi planlar, proje değil de süs mü?

Olayları gerçeklerden çok çarpıtıyorsunuz, söylediğiniz hiç bir tez gerçeği yansıtmıyor...

İlla bir işgal icat edeceksiniz.. 

Evet, malum bir suriyeli işgali var mesela... Bu da mı ABD'nin işi? 

Ülkenin en güzel yerleri, hele hele 30 yıl sonra ot bitecek nadide yerler, arapların işgalinde. bu da mı ABD'nin, kapitalizmin falan işi?

Bu projeler bir takım işgaller demek mi? Almanya'da Marshall yardımıyla kalkındı. Onlar saksıya patates ekip, o yardımlarla sanayilerini yeniden kurarken, biz her mahalleye birer milyoner diktik. Kabahat kimde şimdi, aşağılık kapitalistler ve ABD'mi, yoksa ağacı diksem kazandırırım diyen adama oy verip koyun olduğunu ilan edenler de mi?

Gerçekler ortada, ayan beyan... Ama siz nasıl beceriyorsanız, hayallerden bir türlü çıkamıyorsunuz. 

Başınıza, daha doğrusu başımıza ne geliyorsa, kendi basiretsizlik, cehalet, ahlaksızlıkk ve kepazeliğimizden geliyor. ABD, kapitalizm falan sadece birer korkuluk, gösterip bizi uyutup, ülke, millet olarak perişan olurken, birileri gemiciklerini, ayakkabı dolusu eurocuklarını katlamakla meşgul oluyor. 

Buna uyanmadıkça, bu sömürü bitmez. ABD si falan, dış mihrak martavalı, sadece milleti kendi cehaleti, kendi becereksizliğine sahip çıkmaya yarayan martavallardır, hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
Just now, Robespierre said:

Uyanmaktan ne kast ediyorsun?

Hangi sömürü?

Seni ahanda böyyük şeytan ABD diye sömüren, ötekini, islam düşmaı ABD diye sömüren, berikini bilmem ne ABD Diye sömüren, bilumum malum kişilerin sömürüsü elbette..

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, Robespierre said:

Ulan çocuk pipisi! Ben ne diyorum?

Hollanda'da devletin tarımı nasıl desteklediğini biliyor musun? Türkiye de kendi tarımını desteklesin diyorum. Laf olsun diye konuşma.

O suya atılınca goff diye eriyen ilaçlardan vermiyorlar mı sana? Ondan iç bir tane. Hem eğlenirsin. Hati bakalım.

Sen nerenle konuşuyorsun, ağzınla mı, kıçınla mı?

Türkiye ABD'den sonra ikinciydi diye sallayan sen değil misin? Tarihin hangi döneminde Türkiye hayvancılıkta ikinci olmuş ki, utanmaz yalancı? 

Senin devletine, rüyasında şefaat diyeceğine, "inşallah ya resulallah" demişler hükmediyor, hemde o hayvancılık yapanların verdiği oylarla. Alan razı, satan razı, admaın oyu %50'nin altına düşmüyor. Sen ne iş oluyorsun, milli iradeye böyle caz yapıyorsun?

O oy verenler, ABD vatandaşı değil, millet, millet... Buna bir uyan, bu ülkenin düşmanı ABD falan değil, kendisi, görmüyor musun, adamlar açıkca, bu devleti yıkıp, yeni bir ülke kurduklarını falan bas bas bağırıyor hala.. Sende gelmiş, salak salak hala böyyük şeytan amerika martavalı ile sayıklıyorsun burada..

Sitelerde Paylaş

@Robespierre yuh sana! Hangi gazların kullanıldığı, insanlarin ne şekilde öldüğü ortada. Neyini inkar ediyorsun? Ermeni meselesi yüzünden refleks mi oldu inkar etmek sizde? Savundugun adamlara bak, saddam ve kim jong denen dombili. Pol pot da yiğit-aslandı değil mi?

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2012/12/121203_halabja

Sitelerde Paylaş

Kim ki o emperyalist misyonerler? Amerikalılar mı gelip halka tarla ekmemenin iyi bir şey olduğunu anlattı ve buna ikna etti?

Bizzat senin Türk oğlu Türk devletin yaptı bunu. Gidip İsrail'le misler gibi anlaşmalar yaptı, cebini doldurdu, çiftçisine köylüsüne de tohum saklarsan seni hapse atarım dedi. Daha da tuhaf olanı bu çiftçi, köylü filan hala akın akın bu hükumete oy veriyor. Bunun da mı suçlusu ABD, İsrail, şu bu? Al bak, fındığı üreticiden 10 Liraya alacak hükumet. Geçen sene 15 miydi neydi, bu sene iyice düştü, fındık ekenler ağaçlarını kesiyor sinirden. E ama AKP en çok oyu onlardan, Karadeniz'den alıyor? Kürtlerin kafasına iki senedir bombalar yağdırıyor, evlerine hapsedip aç bırakıyor insanları, Kürtlerin yarısından fazlası yine götürüp ona oy veriyor? Referandumda Kürt oylarını artırdı AKP. Bunlar artık hayvancılık filan da yapamıyor, hepten kaçak, uyuşturucu ticaretine falan gömüldü. 

Aklımızı başımıza toplarsak tarımda ve hatta hayvancılıkta dev olmamız tabii çok zor değil. Ben de bunu demiştim ya? Akıllı ol, toprağına sahip çık, çalış, üret, zengin ol.

Ne yapıyorsak kendimiz yapıyoruz Robespierre. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...