leoniadis

Türk Alevileri Neden Terör Sempatizanı?

Bu konuda 36 ileti var

Hoca ile Bektaşi birlikte yola çıkmışlar, bir süre sonra hoca: -Namaz saati! demiş, başlamış kılmaya.Rekat üstüne rekat, selam üstüne selam.
Bektaşi’nin beklemekten canı sıkılmış, hoca namazı bitirince sormuş:
-Yahu bu ne uzun namaz böyle?
-Kazaya kalmış namazlarım vardı, onlarıda kıldım! Demiş hoca.
Yola koyulmuşlar, bir müddet sonra mola verdiklerinde bu kez namaz kılmak için Bektaşi müsaade istemiş ve başlamış namaza.

Ama ne namaz, bitmiyor! Sonunda hoca dayanamamış :
-Erenler, senin namaz da uzun sürdü!
-Önümüzdeki haftanın namazını kıldım! Diye cevaplamış Bektaşi.

Hoca şaşırmış:
-Yahu olur mu böyle şey?
Bektaşi gülmüş:
-Yukarıdaki senin veresiyeni kabul ediyor da, benim peşinimi niye kabul etmesin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anadolu topraklarında Ahmet Yesevi ve Maturidilik çizgisinden çıkıp Eşariler getirildi. bundan sonra bu topraklarda bağnazlık başladı :smashfreak:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

" Türk Alevi si " diye özellikle belirttiğine göre, kendine Kürt diyen Alevileri ( Onlarında bir kısmı )  bir kenara bırakırsak, ben Çanakkale de, Balıkesir de, Çorum da, Tokat ta, Sivas da, Maraş da Türküm diyen Aleviler arasında hiç terör yandaşı görmedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi ya, sen kapıp gideydin bayrağını...

Manyak mıdır nedir...

Kafayı Alevilerle bozmuşsunuz, malum toplumsal bilinçaltı sizi çok pis esir almış.

Ondan sonra binlerce terörist ve terör sempatizanı beni orada linç etsinler değil mi? 

Alevilerin, Atatürk, Türk bayrağı v.b milli simgeleri anması mahallede azınlık durumda olabilir ancak. Toplu halde bulundukları mekanlarda, toplantılarda kesinlikle anmazlar. Berkin Elvan cenaze töreni bunun açık ve net bir delilidir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

" Türk Alevi si " diye özellikle belirttiğine göre, kendine Kürt diyen Alevileri ( Onlarında bir kısmı )  bir kenara bırakırsak, ben Çanakkale de, Balıkesir de, Çorum da, Tokat ta, Sivas da, Maraş da Türküm diyen Aleviler arasında hiç terör yandaşı görmedim.

Okmeydanı Alevileri, Gazi Mahallesi'nin alevilerin çoğu Sivas Alevisidir. Normal mahallelerde terör sempatizanlığı yapamayanlar, binlerce kişi bir araya gelince, Alevi Gettosu kurup terör propagandasını alanen, mahalle içerisinde yapıyorlar. Benim anlatmaya çalıştığım da budur. Bir mahalle de Alevi nüfus ne kadar fazlaysa, terör sempatizanlığı o kadar yüksek oluyor. Vatan ve millet düşmanlığı, Türk düşmanlığı, Atatürk düşmanlığı o kadar yüksek oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burada Algı Operasyonu yapma. ben Türküm bu dediğin Sivaslılarla çalıştım Sivas İmranlı Köy olarak %95 i Kürt/Alevi bir yerleşim yeri. ben orada gittiğimde adamlar bana ters ters baktı herhalde dedim bu adamlar beni döver. kendim gibi Ankara, Kayseri, Konyalılarla aynı koğuşta birlikte kaldık. Aslanım sen neyden bahsediyorsun. kendi linç edilecekmiş ben kendimi orada zor kurtarmışım. ben anlamayım diye yanımda Türkçe bile konuşmuyorlardı :276:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin aklın bu işlere ermez, kavşağa git, suriyeliler vardır orda, güzelce götlerini yalamaya devam et. 

Reis, Deicede reis nerelerde ya, bir gördüğüm eski sensin? 

IFeel yok, Deiced yok, Mantik yok, arada haciyi görüyorum. Rochader, Iwill  bunlar nerelerde_?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Reis, Deicede reis nerelerde ya, bir gördüğüm eski sensin? 

IFeel yok, Deiced yok, Mantik yok, arada haciyi görüyorum. Rochader, Iwill  bunlar nerelerde_?

Tövbe edip müslüman oldular.:0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.