Jump to content

Teröristlere tek tip kıyafet

Recommended Posts

2 minutes ago, Türk Ateist said:

Tayyip'le ittifak halinde olmak basbayağı Tayyipçi olmak demek. Bu Perinçek denen rezil, Tayyip ne derse alkışlıyor, bir de ortaya atılıp deli gibi savunuyor. Nasıl parlatacağını bilemiyor. Hani sanki cemaatin tasfiyesini, bu pisliklerin devletten ayıklanmasını, PKK'nın bitmesini yalnızca kendileri istiyormuş gibi. Bi de bunlar karşılarına çıkıp laf söyleyeni hemen cemaatçi ve PKK'cı ilan eder oldu. Al sana Tayyip...

Ne yani, darbe mi geliyor?

Ordudaki Atatürkçü komutanlar hep Perinçekçi, Tayyip cemaatçileri iyice temizledikten sonra onlar darbe yapıp Tayyip'i de temizleyecek, he mi?

Bunlara gerçekten inanıyor musunuz ya? 

Perinçek'in Erdoğanın yanında gözükmesi geçici bir olaydır. Bu perinçekçi dediğimiz ama benim avrasyacı diye tanımladığım bir ekip hakim şuanda Tsk içerisinde. Son askeri şûra kararlarıyla bunlar önemli yerlere geldiler. Zaten Ahmet Zeki Üçokun son 30 yılın en iyi terfileri demesi de durumu özetliyor olsa gerek. Aydınlıkçıların yorumlarıni okuyun, hepsi terfilerden çok memnunlar. Her neyse bunlar detay gerektiren konular. Ama, bu ekip şuanda Tsk içerisinde yargı icerisinde bu cemaatin tasfiyesi konusunda ihracları yaptıklari icin çok etkin konumlara geldiler. Erdoğanın aslinda yargı da ve orduda kadrosu YOK! Bu perinçek-tayyip ittifakı 2014 yılında ergenekon tahliyeleriyle beraber başladı. Pkk ile mücadele ve cemaatin tasfiyesiyle beraber ordudan natocuların atılması perinçegin işine geliyor tabii ki. Zaten suriye de atılan adımlar da batıdan kopuşun stratejik adımları diyebiliriz. Demek istediklerim aslında karmaşık ve uzun. Ama şuanda bunlar uzun vadede stratejik adımlar atıyorlar ve Turkiyeyi asyatik bir devlet yapmanın son virajina yaklaştılar diyebilirim. Benim duyduklarıma göre bunlar siyasete bir operasyon çekecekler, ama ne zaman olur nasıl olur bilemiyorum. Bu fetöcülere yaptıklarinın aynisı bunlara yapacaklar. Hatta daha fazlasıni bile yapabilirler, cünku gözü karartmış bunlar. 

Sitelerde Paylaş

Perinçek'in Erdoğanın yanında gözükmesi geçici bir olaydır. Bu perinçekçi dediğimiz ama benim avrasyacı diye tanımladığım bir ekip hakim şuanda Tsk içerisinde. Son askeri şûra kararlarıyla bunlar önemli yerlere geldiler. Zaten Ahmet Zeki Üçokun son 30 yılın en iyi terfileri demesi de durumu özetliyor olsa gerek. Aydınlıkçıların yorumlarıni okuyun, hepsi terfilerden çok memnunlar. Her neyse bunlar detay gerektiren konular. Ama, bu ekip şuanda Tsk içerisinde yargı icerisinde bu cemaatin tasfiyesi konusunda ihracları yaptıklari icin çok etkin konumlara geldiler. Erdoğanın aslinda yargı da ve orduda kadrosu YOK! Bu perinçek-tayyip ittifakı 2014 yılında ergenekon tahliyeleriyle beraber başladı. Pkk ile mücadele ve cemaatin tasfiyesiyle beraber ordudan natocuların atılması perinçegin işine geliyor tabii ki. Zaten suriye de atılan adımlar da batıdan kopuşun stratejik adımları diyebiliriz. Demek istediklerim aslında karmaşık ve uzun. Ama şuanda bunlar uzun vadede stratejik adımlar atıyorlar ve Turkiyeyi asyatik bir devlet yapmanın son virajina yaklaştılar diyebilirim. Benim duyduklarıma göre bunlar siyasete bir operasyon çekecekler, ama ne zaman olur nasıl olur bilemiyorum. Bu fetöcülere yaptıklarinın aynisı bunlara yapacaklar. Hatta daha fazlasıni bile yapabilirler, cünku gözü karartmış bunlar. 

Kusura bakma kuranınizinde ama bunların hepsi masal. Hepsi Perinçek dangalağının yazdığı masal. Neyse ki buna inanıp Tayyip yalakalığına kılıf uydurmaya çıkanların sayısı çok değil.

Evet, Perinçek Tayyip ittifakı Ergenekon tahliyeleriyle başladı tabii. Daha doğrusu Tayyip yalakalığı...

Hani onların içeri atılmasına neden olan davaların savcısı Tayyip değil de benim babammış gibi... Zavallı Tayyip hep kandırılmış, Perinçek de ona sahip çıkıyor yazık. 

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Türk Ateist said:

Kusura bakma kuranınizinde ama bunların hepsi masal. Hepsi Perinçek dangalağının yazdığı masal. Neyse ki buna inanıp Tayyip yalakalığına kılıf uydurmaya çıkanların sayısı çok değil.

Evet, Perinçek Tayyip ittifakı Ergenekon tahliyeleriyle başladı tabii. Daha doğrusu Tayyip yalakalığı...

Hani onların içeri atılmasına neden olan davaların savcısı Tayyip değil de benim babammış gibi... Zavallı Tayyip hep kandırılmış, Perinçek de ona sahip çıkıyor yazık. 

Bir kaç yıl sonra dediklerimi anlayacaksınız..

Sitelerde Paylaş

Sen kendini solcu sanan dümeni kırıklardansın galiba. Ne demek bu cumhuriyet elitleri? Şeriatçıların jargonunu kullanıp komünistçilik mi oynuyorsun?

Aferin sana. Bir de bu avanaklar var işte...

Cumhuriyet elitleri şu demek dostum ;

..kendilerini bu ülkenin kurucusu sanan ve bu ülkedeki her şeyde söz hakkı olduğunu sanan kesimdir. ..

...Atatürkçülük adı altında mükemmel bir şekilde faşist ruhları vardır 

....kim olursa olsun ama bu ülkede Kürtlerden bir şey olmasın diyen islamcıları cahil bilgisiz yobaz  olarak adlandırılan 

Kürtleri ise kıro  olarak isimlendirilen ekiptir. ..

Beşiktaş da yalısında oturur elinde viskisi ile ömründe Ankaranın doğusunda geçmediği halde Kürdistan üzerinde siyaset yapmaya çalışır .o Coğrafyayı yorumlamaya calısır.(komik bir şekilde )

...Hukuk  adalet demokrasi meşalesi olatak görünmeye calışırlar ama konu bir azınlık hakkına geldiği ortak yaşam mücadelesine geldi mi konu o içerilerindeki faşist kini ve nefreti kusmaya başlarlar. ..

...onlar için asker devlet ordu vatan yıkılmaz tabulardır. .Devletin ve ordunun refahı için her şey ama her şey mübahtir. 

...mahallesinde  garibanı yoksulu yetimi görmez ama 80 yaşındaki Makyajlı Laik teyzeler kedi ve köpekleri için binlerce tl masraf ederler .

....ve işin en garip tarafı kendileri için yanlış olan bir şey varsa onu değiştirmek için çabalamazlar mücadele etmezler çözümü ellerinde bayraklar ile soluğu Anıtkabir de durumu Atatürk e şikayet etmekte bulurlar böylece  olmayan vicdanlarını rahatlatmaya çalışırlar ....

İşte dostum kısaca bu ülkede Cumhuriyet elitleri denen kişiler bunlar ...Bu liste uzadıkça uzar ....

Sitelerde Paylaş

..kendilerini bu ülkenin kurucusu sanan ve bu ülkedeki her şeyde söz hakkı olduğunu sanan kesimdir. ..

....kim olursa olsun ama bu ülkede Kürtlerden bir şey olmasın diyen islamcıları cahil bilgisiz yobaz  olarak adlandırılan 

Beşiktaş da yalısında oturur elinde viskisi ile ömründe Ankaranın doğusunda geçmediği halde Kürdistan üzerinde siyaset yapmaya çalışır .o Coğrafyayı yorumlamaya calısır.(komik bir şekilde )

...Hukuk  adalet demokrasi meşalesi olatak görünmeye calışırlar ama konu bir azınlık hakkına geldiği ortak yaşam mücadelesine geldi mi konu o içerilerindeki faşist kini ve nefreti kusmaya başlarlar. ..

...onlar için asker devlet ordu vatan yıkılmaz tabulardır. .Devletin ve ordunun refahı için her şey ama her şey mübahtir. 

...mahallesinde  garibanı yoksulu yetimi görmez ama 80 yaşındaki Makyajlı Laik teyzeler kedi ve köpekleri için binlerce tl masraf ederler .

....ve işin en garip tarafı kendileri için yanlış olan bir şey varsa onu değiştirmek için çabalamazlar mücadele etmezler çözümü ellerinde bayraklar ile soluğu Anıtkabir de durumu Atatürk e şikayet etmekte bulurlar böylece  olmayan vicdanlarını rahatlatmaya çalışırlar ....

İşte dostum kısaca bu ülkede Cumhuriyet elitleri denen kişiler bunlar ...Bu liste uzadıkça uzar ....

Hala mı bu F tipi propaganda?

Seni dondurdular da çözülüp günümüze mi düştün, n'oldu?

Sitelerde Paylaş

Iktidari diken kuresel terzi muhalefeti bos mu birakacak idi?

Tabii muhalefeti de kendi stratejik menfaati dogrultusunde sekillendirip kullanacak...

Muhalefet yani CHP ve MHP kendi hur iradelerini gozettikleri politika izlemiyor, onlar da kukladir.

MHP nin, AKP nin kicini defalarca kurdardigina sahit olduk, simdi MHP tamamen AKP safinda yer aliyor, AKP nin dumen suyuna girmis MHP.

CHP ise izledigi politikasiyla kendi yandaslarini bile sogutuyor partide. Dolayli yoldan AKP oylarina katki sagliyor Kilicdaroglu sacmalamasiyla...

Ulke kusatilmis ne yapsan bitik../.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Charles Bukowski said:

...kim olursa olsun ama bu ülkede Kürtlerden bir şey olmasın diyen islamcıları cahil bilgisiz yobaz  olarak adlandırılan 

Eyvaah. Sen bir de Yürüyüş dergisinden falan bahsetmiştin. Hem Cepheli hem de çomar çıktın sen be. Cephelilerin seviyesi bu kadar düştü mü?

Atatürkçüler Kürtleri kıro olarak nitelemez. Kıroları kıro olarak niteler. Kıro olmak Kürt olmakla ilgili değildir. Orta Anadolunun cahil, görgüsüz, hödükleri de kırodur. Kırolar kırodur. Sen istesen de istemesen de bu böyledir.

Beşiktaş'ta nerde yalı var lan cahil? Yeniköy, Bebek falan diyecen galiba ama orda da Çiller'in yalısı var. Beşiktaş'ta Çarşı var. Aslanlar gibi Çarşı, herşeye karşı!

Vay babam vay.

Sitelerde Paylaş

Eyvaah. Sen bir de Yürüyüş dergisinden falan bahsetmiştin. Hem Cepheli hem de çomar çıktın sen be. Cephelilerin seviyesi bu kadar düştü mü?

Atatürkçüler Kürtleri kıro olarak nitelemez. Kıroları kıro olarak niteler. Kıro olmak Kürt olmakla ilgili değildir. Orta Anadolunun cahil, görgüsüz, hödükleri de kırodur. Kırolar kırodur. Sen istesen de istemesen de bu böyledir.

Beşiktaş'ta nerde yalı var lan cahil? Yeniköy, Bebek falan diyecen galiba ama orda da Çiller'in yalısı var. Beşiktaş'ta Çarşı var. Aslanlar gibi Çarşı, herşeye karşı!

Vay babam vay.

Bi de komedi dans üçlüsü artık görünmez oldu derler ... :-) yazık 

Sitelerde Paylaş

Malum ırk mensubu bir terör sempatizanısın bu yazından bunu net bir şekilde anlayabiliyorum. 

Kro ne demek biliyor musun? Ben cevap vereyim istersen.

Şehrin kurallarına uymayan ve sürekli bozgunculuk çıkaran, sağı solu rahatsız eden ve bunu büyük bir meziyetmiş gibi yapan aslında dağda bile yaşamasına müsade edilmeyecek tiplerin şehirde yaşayanlarına denir.

Sana bir soru, garibanlık, yoksulluk edebiyatı yapıyorsun. Peki malum ırkın çok yoğun olduğu seyyar satıcılık yapılan yerlere Türk arkadaşın varsa, 1 günlüğüne gönüllü yapmasını öneriyorum. Adamların derdi garibanlık ve yoksulluk olmadığını anlarsın. Kendi ırkından olmayana hayat hakkı bile tanımıyorlar.

Devletin ve onun kurucusu olan Atatürk'ün ne kadar yüce değerler olduğunu malesef acı tecrübelerle öğreniyoruz. Yanıbaşımızda Irak, Suriye v.b önümüzdeyken devletin ne kadar yüce bir değer olduğunu öğreniyoruz fakat bizim hayalci solcularımız bunu  bu kadar acı tecrübeyle hala öğrenemediler. 

Devletin yanlışlarını eleştirebilirsin. Doğrusunu ortaya koymak şartıyla. 

Devletsizliği iyi birşeymiş gibi ortaya koyamazsın. Acı tecrübeler ortadayken, herkes sana götüyle güler.

Terör onlarda, uyuşturucu onlarda, mafyalaşma onlarda, kadın satıcılığı onlarda, kaçakçılık onlarda, yapılan her türlü pis işin altından emin olun onlar çıkıyor. 

Yapılan bir tane iyi birşeylerini söyleyin?????

Sitelerde Paylaş

TayyeAp bu gün haberlerde ""Bunlara tek tip elbiseyi getiriyoruz. Bu tek tip elbise renk olarak badem içinin koyusu bir renk olacak. İki tip olacak. Bir tulum , bir de ceket pantolon olacak" dedi

Ee be yavşak, gülen'in p*ç çocuğu madem onlara giydiriyorsun, içerideki pkk neden giymiyor. işidli mahkumlar neden giymiyor. iki yüzlü köpek..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...