Jump to content

tayyibin referandumdan sonra toplumun tüm kesimlerini kucaklamaya çalışması

Recommended Posts

1 dakika önce, Phaselis yazdı:

Şarlatan, adam müdürken gün gün performans raporunu mu tuttun? Nasıl müdürlük yaptığını nereden biliyorsun? Tayyip lafını etti, sen de yedin... Beyinsiz akpli..

La düdük SSK ya gittik süründük ordan biliyoz. Ya sen memlekette değildin o zamanlar ya da zenginsin SSK ya yolun düşmedi o yüzden beyinsiz de akp li de şarlatan da babandır it.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, donkavayo yazdı:

la şerefsiz nonoşon evladı sensin geri gidelim bakalım ilk hakareti küfürü kim etmiş bunadın mı. senin gibi bağnaz insanlar en ufak eleştiriye tahammül edemez dincilerden farkın yok. düşünüyorumda siz bu akp iktidarını hak ediyorsunuz beter olun.

Olum eleştiri akıl ister, sen de akıl mı var ki eleştiri yapasın? beyinsiz olduğun açtığın başlıktan, başlığın altına yazdığın yazılardan belli. Bir de çıkmış mahalle karısı gibi herkese laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Hiç olmazsa delikanlı gibi tayyipçi bir göt kılıyım de ki seni adam yerine koysunlar.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, donkavayo yazdı:

La düdük SSK ya gittik süründük ordan biliyoz. Ya sen memlekette değildin o zamanlar ya da zenginsin SSK ya yolun düşmedi o yüzden beyinsiz de akp li de şarlatan da babandır it.

Olm iyice cıvıttın. Söyleyecek lafın kalmadı soytarılık yapmaya başladın. Be mal oğlu mal, bu memlekette yolu ssk ile kesişmeyen adam mı var? Ayrıca bir ssk müdürü ssk'nın akıbeti hakkında nasıl önemli bir rol oynar? Anlat bakayım Tayyibin beyinsiz müridi..

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, donkavayo yazdı:

la şerefsiz nonoşon evladı sensin geri gidelim bakalım ilk hakareti küfürü kim etmiş bunadın mı. senin gibi bağnaz insanlar en ufak eleştiriye tahammül edemez dincilerden farkın yok. düşünüyorumda siz bu akp iktidarını hak ediyorsunuz beter olun.

Sen hakkikaten genetik olarak da nonoşsun. Bir de soracaktım senin ibnelik aileden mi geliyor, yoksa sonradan mı diye...

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Phaselis yazdı:

Olum eleştiri akıl ister, sen de akıl mı var ki eleştiri yapasın? beyinsiz olduğun açtığın başlıktan, başlığın altına yazdığın yazılardan belli. Bir de çıkmış mahalle karısı gibi herkese laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Hiç olmazsa delikanlı gibi tayyipçi bir göt kılıyım de ki seni adam yerine koysunlar.

La tayyip bu ülkenin içine edecek diyom sen tayyibin göt kılısın diyon asıl beyinsiz sensin. adam hizmetle oyu alıp ülkeyi araplaştırıyor biz de hizmetle oyumuzu arttıralım diyom mal.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, donkavayo yazdı:

La tayyip bu ülkenin içine edecek diyom sen tayyibin göt kılısın diyon asıl beyinsiz sensin. adam hizmetle oyu alıp ülkeyi araplaştırıyor biz de hizmetle oyumuzu arttıralım diyom mal.

Ulan kereste, başlığı tayyibe övgü dizmek için sen açmadın mı? Şimdi niye kıvırtıyon göt herif...

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, donkavayo yazdı:

Pislik sensin it yani akp belediyeleri çalışmıyor chp çalışıyor ama oyu akp mi alıyor la sen mal mısın. Geri zekalı da babandır senin it ben onlara söylüyom ama onlar kısa vadeli ekonomik çıkarları için aman kriz olmasın diye akp ye oy veriyorlar ahmak oğlu ahmak bu kadarını anlayamıyormusun. Ahlaksız da sensin hakaretlerinden belli ben bana hakaret edene ederim altta kalmam yoksa etmem it herif.

E o zaman ne diye sağa sola saldırıp ahlaksız falan diyorsun? İki kuruşa oyunu satan aile senin mi ailen benim mi? 

Ahlaksız oğlu ahlaksız, geri zekalı AKP yalakası kardeşlerinin adice argümanlarını kendine destek yaparak CHP'ye saydıran kim? İşimiz gücümüz yok da sana Kılıçdaroğlu'nun SSK'yı batırmadığını mi anlatıp ıspatlayacağız?

Şu halinle bir de sağa sola küfür edip duruyorsun ahlaksız rezil.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, donkavayo said:

La oğlum sen mal mısın nesin çözemedim seni birincisi bana nasıl arap kıçı yaladığımı anlat ikincisi bana niye akp yi savunuyormuşum gibi cevap veriyorsun akp dediğiniz her şeyi yaptı diyorum hatalıydı ve benim gözümde bu ülkeyi araplaştırarak bu ülkeye en büyük zararı verecek partidir diyorum heval sen hala geliyon arap kıçı yalıyon diyon oğlum sende anlama kıtlığı mı var yoksa HDP yi savuncam diye saçmalamaktan başka çaren kalmadı mı? HDP nin kandilden emir aldığını bilmeyen kaldı mı heval seni, heralde bi sen bilmiyon veya biliyon ama bize aksini yutturmaya çalışıyon.

Arap götünden kafanı çıkarabilsen, nasıl mal olduğunu göreceksin..

HDP kandilden emir alır, almaz vs. bunlar detay. Realite, HDP'nin artık var olduğu gerçeğidir. 

Ya HDP'yi ezip, meydanın PKK/YDP ve diğer kürt barzo ittifaklarına kalmasına yol açacaksınız, ya da HDP'yi alıp Türk siyasi hayatına entegre edip, bütün, ayrımsız bir komple türkiye cumhuriyetinin malum unsurlarından biri edeceksiniz. Beğenmesenizde, artık gerçeklik ub ve buna sebep olan gılşdar ve tayfası değil, kendin akil ilan eden, PKK'ya her imkanı veren zamanın çözüm sürecileri...

Bu noktad,a gidip amanda CHP, yok Gılışdar falan demek, arap götü yalamaktan başka bir halt olamaz.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, jumanjii.35 said:

site güzel ama içinde çok çöp var çok fazla ve bunlar baya arsa sahibi forumda malesef.

Forumdan uzaklaştırılan insanların arkasından konuşmuyoruz ama sen onun avukatlığını üstlendiğine göre, sana cevap verebiliriz.

Atatürkçüyüm diyip Atatürk'e zarar veren chp liler var kılıçdaroğlu dahil bunlar teröristlerle kol kola oldukça Atatürk'e zarar veriyorlar ve chp nin sıfır hizmet bol yolsuzluk politikası da cabası. chp buna rağmen %25 oy alıyor bir de doğru düzgün bir parti olsa belediyecilikte akp yi yakalasa o zaman chp %50 bile alırdı. Nice Atatürk'ü seven adam biliyorum akp ye oy veren ki abim ve kardeşim bunlardandır. Adamlar diyor ki napalım muhalefette iş yok hangi partiye oy verelim ki bence adamlar haklılar. Bu adamları geri kazanmak mümkün ama bu chp ile değil. KK laf ebeliği yaparak muhalefete devam etsin ama benim gözümde sıfır hizmet bol yolsuzluk yaparak Atatürk'ü seven seçmeni bile akp ye oy vermek zorunda bıraktığı için chp bu ülkeye şeriatin gelmesinde en büyük pay sahibi olacaktır.

İşaretlediğim yerler bu arkadaşın AKP'li olduğunu ortaya koyuyor. İktidar olmayan bir parti nasıl "hizmet" yapabilir? Bu tam bir AKP'li zekasıdır. Şimdi biz bu arkadaşa, "CHP iktidar olmadığı için senin hizmet adını verdiği işleri yapmıyor" demek zorunda mıyız? Bu zeka seviyesine muhatap olmak zorunda mıyız?

Bir yerde de Kılıçdaroğlu SSK'yı batırdı diyor. Bu tam bir AKP'li hezeyanıdır. Devletin bütün kurumları siyasal iradeye bağlıdır. Bir devlet kurumunun müdürü olsa olsa yolsuzluk yapar, zimmetine para geçirir falan, bunlar da suçtur, kanıtlanırsa adamı hapse atarlar. SSK ya da benzeri bir kurumu müdürünün batırması mümkün değildir. Hiçbir devlet kurumunun başındaki bürokratın, o kurumu batıracak kadar önemli işler yapmasına müsaade edilmez. Sürekli denetlenir ve daha önemlisi o kurumun başında her zaman bir bakan vardır. Yani devlet kurumlarının başarı ve başarısızlığı o kurumun bağlı olduğu bakana ve siyasi partiye aittir. Devlet işleyişi ile ilgili minicik bir fikri olan insan, bunu bilir. Şimdi bu kadar basit birşeyi biz açıklamak zorunda mıyız? 

Kendi adıma, bir fikri olan AKP'linin burada yazmasından rahatsız olmam. Tabii ki fikir olarak kabul edilebilecek asgari iki cümlesi varsa. Ama kendini farklı bir şekilde göstermeye çalışan insanlardan tiksiniyorum. Hayır, bir de beceremiyor, hemen anlaşılıyor. Bunları kuyruğundan tutup kapının önüne koymakta hiçbir beis yok. Kimse kimsenin aklı ile alay etmeye kalkmasın. 

Sitelerde Paylaş

Bu forumda mesajlarıma denk gelenler, Kılıçdaroğlu'nu ne kadar eleştirdiğimi bilir. Eleştirilerimden geri adım atmış değilim ama AKP'li zekası ile yapılan saçma sapan yorumları Kılıçdaroğlu eleştirisi olarak göremeyiz. 

SSK'yı batırdı, hiç hizmet yapamıyor falan demek bir eleştiri değildir. Bir mantık üzerine oturmayan sözleri ciddiye alamayız. Bunlar AKP'nin en cahil kesimlerinin inandığı saçma sapan propaganda sözleridir. Bunlara muhatap olmayı istememek en doğal hakkımızdır.

Sitelerde Paylaş
33 minutes ago, Robespierre said:

Bu forumda mesajlarıma denk gelenler, Kılıçdaroğlu'nu ne kadar eleştirdiğimi bilir. Eleştirilerimden geri adım atmış değilim ama AKP'li zekası ile yapılan saçma sapan yorumları Kılıçdaroğlu eleştirisi olarak göremeyiz. 

SSK'yı batırdı, hiç hizmet yapamıyor falan demek bir eleştiri değildir. Bir mantık üzerine oturmayan sözleri ciddiye alamayız. Bunlar AKP'nin en cahil kesimlerinin inandığı saçma sapan propaganda sözleridir. Bunlara muhatap olmayı istememek en doğal hakkımızdır.

"Hizmet" yapanları gördük zaten. Memleketin uçağı ile memleketin meclisini bombalayarak nasıl bir hizmet coşkusu yaşadılarsa artık...

Sitelerde Paylaş

İnsan ancak bu kadar salak olur. Bu yalakalar kadar salağını ben hiç görmedim. Geri zekalı embesil salak, sağlıkta çağ filan atlamadık, yaşadığın kolaylıklar a.k. partisi sayesinde filan değil, bilgisayar ve internetin gelişmesi, kağıt küreğe gereksinim kalmaması sayesinde, ahmağın artık en önde gideni!

Adam ekrana bakıyor, ilacının daha bitmediğini bile söylüyor. Bilgisayar ve internet böyle bir sistem! Bunu anlayamayacak kadar geri zekalı ve salak kişiler bunlar! Bunlara laf anlatılmıyor, bunlar eskiden tenekeye maaşımızı verirdik şimdi ucuzladı diye de salaklıklarını dibe vurduruyorlar demiyorum, bunların salaklığının bir vuracak dibi bulunmuyor. Bunlara otomasyon gelişti, Çin faktörü devreye girdi, ondan, a.k. partisiyle bir alakası yok diyoruz, ha öküze anlatmışsın ha bunlara...

Aynı daha memleketin özünü alan herifin keklediği yerde, telefonu ben getirdim ben diye tafra sattığı, sanırsın herif Graham Bell, daha hâlâ orada otluyor bu öküzler. Oradan bu tarafa daha gelemediler. Kekleyen kekleyene...

Bu gidişle bunları daha çoook kekleyecekler. CIA'nın tarihindeki en başarılı operasyonuna konu olmuş salak embesil bir halk olmanın utancı yapıştı kaldı yahu, el içine çıkıp el yüzüne bakamaz olduk utançtan. Millet salaklığımıza ağzıyla bile gülmüyor.

Hayır cemaatin ipliğini pazara çıkaran adamın cemaat propagandası yapmak gerekçesiyle tutuklandığı bir ülkeden bahsediyoruz. Daha geriye akıldan zekadan bir eser kaldı mı artık... Biter yani, daha söylenecek laf israf...

Ben bu salaklar için çoktandır çenemi hiç yormuyordum ama... Neyse...

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, jumanjii.35 yazdı:

yahu sayın adminler, bu arkadaşı neden attınız? abi yani biz aynı yeri mi okuyoruz? ulan hakaretleri edenler bu at ağızlılar, adama hiç yoktan akpli yaftasını yapıştıranlar bunlar, siz kalkıp bu arkadaşı attınız. ne var yanlış mı anamuhalefetin yetersizliğinden bahsetmiş yalan mı? abi biraz objektif olun, yazının hiç bir yerinde akpli bir profil çizmedi, ki çizedebilir, bu kadar mahalle baskısına maruz kalacak kadar ne var ortada? ve siz kalkıp onu gönderiyorsunuz bir de. evet bende söylüyorum sağlık sisteminde akp ile çağ atladık, kronik hastalığı olmayan bilmez. arkadaşta bunlardan bahsetmiş. bunun yanında bizimde sıklıkla söylediğimiz eleştirileri de yapmış yine. aq akpyi sevmiyoruz diye her anasının nikahını eleştirecek miyiz lan? var mı böyle bir şey? doğru yapılanlar doğrudur, yanlışları zaten söylüyoruz. birini böyle akpli diye yaftalıyorlar olsun olmasın gönderene kadar uğraşılıyor. adam dil dökmekten nefes alamadı be.

site güzel ama içinde çok çöp var çok fazla ve bunlar baya arsa sahibi forumda malesef.

Bu forumdaki çöplerden biri de sensin. Umarım senin atılman da yakındır...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...