Jump to content

Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafına öküz Anadoluluların yorumları

Recommended Posts

'AKÇomar'ın kafasının çalışma prensibi çok basit:

Şayet mevzu Erdoğan ise --> Her şeyini öv;

Şayet mevzu Kılıçdaroğlu ise --> Her şeyini kötüle.

Fakat bu işte medyanın da büyük eseri var.Erdoğan bu yüzden medyayı ele geçirdi.AKÇomarları bu medya ordusu destekliyor.CHP ve Kılıçdaroğlu'na sürekli saldırıyorlar.En ufak şeyde bile.

Sitelerde Paylaş

Haydi yurraaa millet! Bundan sonra hepimiz atletliyiz! :D

Ampül kafalılar da yarım kollu atlet giyer artık heralde, solcu askılı atlet giymezler! :0_80cbc_37a71a73_L: 

Ben solcu kolsuz askılı atletimi giydim bile. Yakıştı lan, atletik gösterdi be! Bu güne kadar giymiyordum. İlk kez az önce milli oldum. Yaşasın kolsuz askılı solcu atleti! Yarım kollu ampül kafa atleti yuuuuh!

Ampülü bile beğenmeyen çok gerici yobaz olan koyu dinciler de artık kollu atlet mi giyer, herhalde öyle olur! Tabii altına da dizi göstermeyen ya da en iyisi takvalısı bileğe kadar ak don! :0_80cbc_37a71a73_L: 

Sitelerde Paylaş

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama hicbiri turkceyi akici konusamiyor. Bildigin anadolu comari hayati boyunca medeniyet yuzu gormemis, insanin uzerindeki atleti bile terbiyesizlik olarak degerlendirecek kadar geri kafali. Adam en dogal hali ile, siradan ve ortalama insan nasil bir hayat yasiyor ise o sekilde gorunuyor..

Sitelerde Paylaş

Bu Tayyoş bir bayan hakkında "bir tane kız mıdır kadın mıdır bilemem" diyecek kadar terbiyesiz bir Kasımpaşa kabadayısı. Bu dünyada kibarlık dersi verebilecek belki son kişilerden. Kalkmış adamı atletle yemek yedi diye eleştiriyor.

Kemal, Atatürk düşmanı bir liboş asıl bu özelliğinin konuşulması gerekiyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...