Jump to content

Avrasyacılar yönetime BALYOZU İNDİRECEK!

Recommended Posts

4 hours ago, malta erigi said:

Ben de Kuraninizinde'nin abarttığını düşünüyorum. Perinçekçiler'in millet üzerinde ne kadar etkisi var ki, TSK üzerinde ne kadar olsun? Aldıkları oy oranı ortada. Vatan partisi öyle köklü geçmişi, gelenekleri olan; belli ilkelere, prensiplere bağlı bir siyasi akım da değil. Siyasete aklım erecek yaşta olduğumdan beridirm Doğu Perinçek'in izlediği politikalar sürekli değişiyor. Dün "ak" dediğine, bugün "kara" diyor. Bazen komünist oluyor, bazen MHP'den daha milliyetçi oluyor. Tayyip'e muhalifken, birden Tayyit'in en sıkı destekçisi oluyor. Kendisine bazen komünist/Maoist diyen partinin yönetim kurulunda Yaşar Okuyan var. Evvelden 100 defa yazdığımız şeyleri tekrar etmemin sebebi de Vatan partisi'ni kötülemek, gömmek degil; böyle bir siyasi akımın, Kuraninizinde'nin iddia ettiği şeyleri yapabileceğine inanmamam. 

Erdoğanın işini bitirdiler. Erdoğan ve akp ocagin altini kistilar yavas yavas eritiyorlar suanda. Bu sürec zaman alsada adım adim geliyor. Siz herseyi medyadan duyduklariniz gibimi saniyorsunuz? Perde arkasinda neler oluyor haberiniz yok. 

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Kuranınizinde said:

Erdoğanın işini bitirdiler. Erdoğan ve akp ocagin altini kistilar yavas yavas eritiyorlar suanda. Bu sürec zaman alsada adım adim geliyor. Siz herseyi medyadan duyduklariniz gibimi saniyorsunuz? Perde arkasinda neler oluyor haberiniz yok. 

Erdoğan diplomasi dilinden anlamaması, Kasımpaşa kabadayısı üslûbu ile dünyaya tehditler ve hakaretler savurmasından sonra bunun olacağını öngörmemek siyasal tarihi, diktatörlere ne olduğunu bilenler için ayıptır.

Ayrı bir konu olarak, Fettoş'a nasıl biat ediyorsun?

Önünde secde mi ediyorsun?

'Kelime-i Fettoş' mu getiriyorsun?

Yoksa Fettoş'a farklı şekillerde mi yaranmaya çalışıyorsun?

tarihinde Khan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Khan said:

Erdoğan diplomasi dilinden anlamaması, Kasımpaşa kabadayısı üslûbu ile dünyaya tehditler ve hakaretler savurmasından sonra bunun olacağını öngörmemek siyasal tarihi, diktatörlere ne olduğunu bilenler için ayıptır.

Ayrı bir konu olarak, Fettoş'a nasıl biat ediyorsun?

Önünde secde mi ediyorsun?

'Kelime-i Fettoş' mu getiriyorsun?

Yoksa Fettoş'a farklı şekillerde mi yaranmaya çalışıyorsun?

@Robespierre @Khan Fetullahcı suclaması yapıp duruyosunuz. Sizin amaciniz ne? Cemaati bir teror orgutu olarak gormuyorum evet. Ama şunuda soyleyeyim, turkiye de abd-cia hedefleri dogrultusunda bir gladyo var(dı). Bunlar temizlendi. Ama cemaatin (ust kademeleri bilemem) alt seviye de mutedeyyin-muhafazakar insanlar oldugunu biliyorum. Ve bunlarin ihrac edilmesi tutuklanmasi vs yanlis seyler. Bakin beni yanlis anlamayin, mesela 17-25 aralik operasyonu cemaat mensuplarinin yaptigi bir operasyondu. Bunlarin yaptigi o zaman icin dogruydu. Bir hirsizligi ortaya cikarmaktan iyi ne olabilir? Hirsizin yaninda mi yer alalim? Ama cemaatçi olmadigimi defalarca soyledim ve soyluyorum. Devlet icerisindeki odaklarin bir guc savasi bu.  

Sitelerde Paylaş
17 hours ago, Kuranınizinde said:

Fetullahcı suclaması yapıp duruyosunuz. Sizin amaciniz ne? Cemaati bir teror orgutu olarak gormuyorum evet.

Kuranınizinde, bu bir suçlama değil tespit. Buradaki herkes senin ne olduğunu anladı. Niye debeleniyorsun? Bir ara kaçak fetöcülerin makalelerini falan da paylaşmıyor muydun sen? Bunları yapıp da nasıl gizlenebileceğini sanıyorsun?

Sizinkilerin mahkeme savunmalarını görüyoruz, seninle aynı. Bütün kanıtlar ortada ama bir kelime oyunu yaparak sıyrılabileceğinizi sanıyorsunuz. Sanırım Deli Said öncelikle sizin mantık omurganızı kırıyor. Aklınıza gelen ve size mantıklı görünen herhangi birşeyin, karşınızdakiler tarafından ciddiye alınacağını sanıyorsunuz. Sadece laf ebeliği ile işi götürebileceğinizi sanıyorsunuz. Çok garip. 

Örnekte görüleceği üzere;

http://www.kamudanhaber.net/guncel/fetocu-den-akla-ziyan-savunma-h350045.html

Bu adamlarda mantık, ahlak ve izan yok.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Robespierre said:

Kuranınizinde, bu bir suçlama değil tespit. Buradaki herkes senin ne olduğunu anladı. Niye debeleniyorsun? Bir ara kaçak fetöcülerin makalelerini falan da paylaşmıyor muydun sen? Bunları yapıp da nasıl gizlenebileceğini sanıyorsun?

Sizinkilerin mahkeme savunmalarını görüyoruz, seninle aynı. Bütün kanıtlar ortada ama bir kelime oyunu yaparak sıyrılabileceğinizi sanıyorsunuz. Sanırım Deli Said öncelikle sizin mantık omurganızı kırıyor. Aklınıza gelen ve size mantıklı görünen herhangi birşeyin, karşınızdakiler tarafından ciddiye alınacağını sanıyorsunuz. Sadece laf ebeliği ile işi götürebileceğinizi sanıyorsunuz. Çok garip. 

Örnekte görüleceği üzere;

http://www.kamudanhaber.net/guncel/fetocu-den-akla-ziyan-savunma-h350045.html

Bu adamlarda mantık, ahlak ve izan yok.

Deli Saidle beni aynı kefeye koyamazsın. Ben Atatürkçü bir insanım. Mantık ve ahlak sizde yok ulan sizde! Linkte habere konu olan şahıs yalan söylüyor olabilir banane. Laf ebeliği felan da yapmiyorum söylediklerim gayet açık. Cemaat devlet içerisinde bir paralel devlet kurmuş mu? Kurmuş. 17/25'i bunlar yapmıs mı? Yapmış. Mitle Fidanla da uğraşmışlar. En sonunda son kozlarını oynayıp bir darbeye kalkıştılar. Ama olmadı.. Bin tane sebep söyleyebiliriz,ama bunlar dedikodudan ibaret. Ben diyorum ki devlet içerisinde belli güç odaklarının hakimiyet savaşı yaşanıyor. Hâlâ daha dayaşanıyor aslında. Ben, bunlara karşıyım. Atatürkçü,çağdaş,laik bir Türkiye istiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...