Jump to content

İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

Recommended Posts

4 saat önce, Huuu yazdı:

Dedim ya, kitap hâline, yâni mushaf hâline sonradan getirilmiş. İnsanlar Allah'tan geldiğini düşündükleri bir vahyin noktasına dokunamazlardı, değil ki kaldırmak... Sen ne diyorsun?!?!

Budamı yalan işinize geldiyinde müslüman sıkışınca yok ayeti deştrmişler

L50cyR.png

Sitelerde Paylaş
  • İleti 466
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, Huuu yazdı:

Erken değil mi içip kafayı bulmak için?.. :)

Huuu seni ntakip etim bir süren ne  ayak diye tam bir yobaz çıktın bak canım kurandan  birşeyler seç tartışalım  yoksa ke sesini

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, güven yazdı:

Huuu seni ntakip etim bir süren ne  ayak diye tam bir yobaz çıktın bak canım kurandan  birşeyler seç tartışalım  yoksa ke sesini

Hiç çaktırmadın takibini. Farketmedim. :)

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Her kızın adet görme yaşı aynı değil ki 9 yaşında görende var 13 14 yaşında hatta soğuk iklimlerde 15 16 ya bile çıkıyor.Ben şimdi Norveçli olsam atıyorum 15 yaşında evlenip boşanmış bi kızla evlenecem kız hiç adet görmedim dese bile insan genede şüphelenir.Bu şüpheyi ortadan kaldırmak için adet görmeyen evlenip boşanmış kız içinde İffet süresi beklenir.

9 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiyi kabul ediyorsun,senin mide bayağı geniş,anlaşıldı..Zaten senin kabul etmenin anlamı yok,senin Allah’ın kabul ediyor..

9 yaşındaki çocuk’da iddet, senin deyiminle  iffet süresini bekleyecek,anlaşıldı..!

Sizler insanlığın çok büyük bir ayıbısınız!

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Epihippas yazdı:

9 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiyi kabul ediyorsun,senin mide bayağı geniş,anlaşıldı..Zaten senin kabul etmenin anlamı yok,senin Allah’ın kabul ediyor..

9 yaşındaki çocuk’da iddet, senin deyiminle  iffet süresini bekleyecek,anlaşıldı..!

Sizler insanlığın çok büyük bir ayıbısınız!

He he öyleyiz :) Kişinin kendi anasıyla kızkardeşiyle abisiyle babasıyla ensest ilişkiye girmesinin hiçbir mahzuru yoktur diyen Avrupa kafaları çok ahlaklı ve insancıl Cinsel olgunluk yaşına gelen herkes ailesininde onayıyla evlendikten sonra istediğini yapabilir diyen biz insanlık ayıbıyız.

Sitelerde Paylaş

Günümüzde 18 yaşın altındaki çocuklarla evlenilebileceğini savunmak elbette yanlış olur. 17-16 yaş arası çocukların evlenebilmeleri yasalara göre ailelerinin rızası ve kendi istekleriyle mümkün olabilir. Daha aşağısı hiç mümkün değil.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Epihippas yazdı:

Troll’müsün sen?

Görüyorsunuz değil mi forumun genel kültür ve algı düzeyini? Adama "Kuran çağdaş değil tabii ki. Kaç asır önce inmiş kitaba çağdaş diyen oldu mu?" dedim diye bana trol müsün diyor. :)

Evladım, Dostoyevski de çağdaş değil. Incil ve tevrat da değil. Sen çağdaşı ne sanıyorsun ki? :)

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Zerkavi yazdı:

He he öyleyiz :) Kişinin kendi anasıyla kızkardeşiyle abisiyle babasıyla ensest ilişkiye girmesinin hiçbir mahzuru yoktur diyen Avrupa kafaları çok ahlaklı ve insancıl Cinsel olgunluk yaşına gelen herkes ailesininde onayıyla evlendikten sonra istediğini yapabilir diyen biz insanlık ayıbıyız.

Yavrucuğum konuyu anlamıyorsun..

Senin Allah’ın diyor ki “henüz adet görmemişler”’de 3 ay iddet bekleyecek diyor, bu onlarla cinsel ilişkiye girebilirsiniz, serbest demek..

Senin kutsal kitabında “henüz adet görmemiş”’lerin bir tanımı var mı?

Yooook!

”Henüz adet görmemiş” kim?

Kaç yaşı kapsıyor?

Cinsel ilişkiye karar verebilecek yaşta mı?

Bilinmiyor..

Henüz bir Batılıdan ensest ilişki normaldir diye abartı duymadım,iftira atma..

Demişse de savunman lazım,Senin Adem ve Havva’nın hikayen katıksız ensest içerir.

Komedisiniz..

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Huuu yazdı:

Görüyorsunuz değil mi forumun genel kültür ve algı düzeyini? Adama "Kuran çağdaş değil tabii ki. Kaç asır önce inmiş kitaba çağdaş diyen oldu mu?" dedim diye bana trol müsün diyor. :)

Evladım, Dostoyevski de çağdaş değil. Incil ve tevrat da değil. Sen çağdaşı ne sanıyorsun ki? :)

Kuran hidayet kitabımıdır?

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Epihippas yazdı:

Yavrucuğum konuyu anlamıyorsun..

Senin Allah’ın diyor ki “henüz adet görmemişler”’de 3 ay iddet bekleyecek diyor, bu onlarla cinsel ilişkiye girebilirsiniz, serbest demek..

Senin kutsal kitabında “henüz adet görmemiş”’lerin bir tanımı var mı?

Yooook!

”Henüz adet görmemiş” kim?

Kaç yaşı kapsıyor?

Cinsel ilişkiye karar verebilecek yaşta mı?

Bilinmiyor..

Henüz bir Batılıdan ensest ilişki normaldir diye abartı duymadım,iftira atma..

Demişse de savunman lazım,Senin Adem ve Havva’nın hikayen katıksız ensest içerir.

Komedisiniz..

Bak bak bu onlarla ilişkiye girebilirsiniz demekmiş :) Peki sayın müçtehid beyefendi :) Saçma sapan konuşma.Aç bak bakalım Avrupa'da ve avrupa hukukunu örnek alan ülkelerde enseste en ufak bir yaptırım var mı ? Bu ne demek normal karşılıyor demek.Ensesti savunacakmışız yapma ya :) Adem ilk insandı onun çocukları başka insan olmadığı için mecburen evlendiler sizin gibi Avrupa kafalılar gibi 8 milyar insan varken gidip kendi öz kardeşiyle ilişkiye girip normal karşılamadılar.

tarihinde Zerkavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Bak bak bu onlarla ilişkiye girebilirsiniz demekmiş :) Peki sayın müçtehid beyefendi :) Saçma sapan konuşma.Aç bak bakalım Avrupa'da ve avrupa hukukunu örnek alan ülkelerde enseste en ufak bir yaptırım var mı ? Bu ne demek normal karşılıyor demek.Ensesti savunacakmışız yapma ya :) Adem ilk insandı onun çocukları başka insan olmadığı için mecburen evlendiler sizin gibi Avrupa kafalılar gibi 8 milyar insan varken gidip kendi öz kardeşiyle ilişkiye girip normal karşılamadılar.

Adem ve Havva bölünerek çoğalsaydı daha mantıklı olacaktı.Allahın bölünerek çoğalmayı bilmediği için yine bilememiş,ne garip..

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Zerkavi yazdı:

https://en.wikipedia.org/wiki/Laws_regarding_incest#Europe

avrupada yetişkinler arası ensestin yasadışı olmadığı 4 yer var. ispanya, fransa, benelux ve portekiz. geri kalan 18 ülkede yasaktır. 

cehalet islamın şartlarından olsa gerek.

kırmızı yer evlere şenlikmiş. allah diye atıp tutuyorsunuz ama hayatın gerçekleri karşısında yatırıp düzmediğiniz kalıyor tanrınızı.

meğer etrafta insan yokmuş da ondan kendi çocuklarının ırzına geçmiş adem :D allah o sırada başka bir şeylerle ilgileniyormuş da ensestlerin döndüğünü farketmemiş. ya da kafası çalışmamış ee bunlar beni mi düzecek, kuşu, kaplanı mı düzecek, kendi çocuklarını mı düzecek? bari biraz daha insan yaratayım demeye... ya da allah istemiş ki adem kendi çocuklarını düzsün. ama tabii kendi çocukları da erkek. kız çocuklarından söz edilmiyor hiçbir yerde. oğullarını düze düze insanları mı yarattı bu adem? yoksa oğullar ademin eşini mi düzdü? adem oğullarına, oğullar da annelerine... hep birlikte ademin eşinden insanlığı mı yarattılar ne oldu?

islamın fantazi dünyası kadar müslümanların bunlara inanması da evlere şenlik kepazelikler...

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Çaresiz yazdı:

Sen bu platformda Alevicilik yapıyorsun.

Yahudi ile Alevi gözümde aynıdır.

Eski Yeni başlık yok, burada ki konular gündem konuları değildir, daha kaç kere yazmam lazım ?

Bir konuya dahil olmam için tarihine bakmam mı lazım ?

5 sene sonra foruma üye olmuş olsaydım bütün bu yazılanlara dahil olamayacakmıydım ?

Siz bu forumun maksadını ve konu içeriğini, katılımcı kitlesini kavrayamamışsınız...

Senin kafana uymayan herkese küfür etme hakkın yok, herkes senin istediğin mezhebe laf edip diğerini kollamak zorunda değil.

Sen her başlığı Alevilikten özellikle sözederek, CHP'yle ilgili insanları direkt Alevi ilan ederek, Alevilere tecavüzcü, kafa kesici, Yahudilikle bağları var vs vs diyerek provoke etmek için gelmişsin.

Benim derdim esasen bu. Yoksa Alevilere saydırmışsın, sevmemişsin, ruhum duymaz. Yazdıkların sapkıncaysa, özel bir mezhep nefretin varsa da cevaplanırsın ki var.

Burada hiç kimse bugüne dek mezhepçilik yapmadı. İnsanlara Alevi-Sünni, bilmem ne diye ayırarak saldırmadı. Bunu yapan sen isen, bizzat ben durdururum seni.

Sen ırkçısın. Alevi nefretin yüzünden mezhepçi, Yahudi nefretin yüzünden de açıkça ırkçısın. Yahudilik bir din değildir çünkü.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bir_akil_insan yazdı:

https://en.wikipedia.org/wiki/Laws_regarding_incest#Europe

avrupada yetişkinler arası ensestin yasadışı olmadığı 4 yer var. ispanya, fransa, benelux ve portekiz. geri kalan 18 ülkede yasaktır. 

cehalet islamın şartlarından olsa gerek.

kırmızı yer evlere şenlikmiş. allah diye atıp tutuyorsunuz ama hayatın gerçekleri karşısında yatırıp düzmediğiniz kalıyor tanrınızı.

meğer etrafta insan yokmuş da ondan kendi çocuklarının ırzına geçmiş adem :D allah o sırada başka bir şeylerle ilgileniyormuş da ensestlerin döndüğünü farketmemiş. ya da kafası çalışmamış ee bunlar beni mi düzecek, kuşu, kaplanı mı düzecek, kendi çocuklarını mı düzecek? bari biraz daha insan yaratayım demeye... ya da allah istemiş ki adem kendi çocuklarını düzsün. ama tabii kendi çocukları da erkek. kız çocuklarından söz edilmiyor hiçbir yerde. oğullarını düze düze insanları mı yarattı bu adem? yoksa oğullar ademin eşini mi düzdü? adem oğullarına, oğullar da annelerine... hep birlikte ademin eşinden insanlığı mı yarattılar ne oldu?

islamın fantazi dünyası kadar müslümanların bunlara inanması da evlere şenlik kepazelikler...

Bana cahil diyene bak :) Sallamaya tam gaz devam :) İslam hakkında en ufak bir bilgin bile yok.Sallayacaksan destekli salla bari.Sen nerde duydun Adem çocuklarıyla evlendi diye.İslama göre Adem ile Havva'nın 4 çocuğu vardı.Habil ve ikiz kızkardeşi ile Kabil ve ikiz kızkardeşi.Adem Habil ve Kabil'e birbirlerinin ikizleriyle evlenmelerini emretti.Onlarda birbirlerinin ikizleriyle evlendiler.Hatta daha sonra Kabil Habil'i kendi güzel ikiz kardeşiyle evlendiği kendiside Habil'in daha çirkin ikiz kardeşiyle evlendiği için kıskanmış ve öldürmüştür.Hiç mi duymadın cahil :) 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Bana cahil diyene bak :) Sallamaya tam gaz devam :) İslam hakkında en ufak bir bilgin bile yok.Sallayacaksan destekli salla bari.Sen nerde duydun Adem çocuklarıyla evlendi diye.İslama göre Adem ile Havva'nın 4 çocuğu vardı.Habil ve ikiz kızkardeşi ile Kabil ve ikiz kızkardeşi.Adem Habil ve Kabil'e birbirlerinin ikizleriyle evlenmelerini emretti.Onlarda birbirlerinin ikizleriyle evlendiler.Hatta daha sonra Kabil Habil'i kendi güzel ikiz kardeşiyle evlendiği kendiside Habil'in daha çirkin ikiz kardeşiyle evlendiği için kıskanmış ve öldürmüştür.Hiç mi duymadın cahil :) 

maide 27

Oku onlara Âdem'in iki oğluna ait gerçek haberi. Hani onlar, Tanrıya yaklaşmak için kurban sunmuşlardı da birininki kabul edilmişti, öbürününki kabul edilmemişti ve o, seni mutlaka öldüreceğim demişti ona, o da demişti ki: Allah ancak, kendisinden çekinenlerin kurbanını kabul eder.

maide 28

Andolsun, beni öldürmek için elini uzatsan da bana, ben sana, seni öldürmek için elimi uzatmayacağım; çünkü ben, âlemlerin Rabbi Allah'tan korkarım.

maide 29

Dilerim, kendi suçunla berâber benim suçumu da yüklenesin de cehennem ehlinden olasın ve budur cezası zulmedenlerin.

maide 30

Nihâyet kardeşini öldürme hususunda nefsine uydu da öldürdü onu ve ziyankârlardan oluverdi.

müslümanın kepazeliği bitmiyordu...

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Zerkavi yazdı:

Aç bak bakalım Avrupa'da ve avrupa hukukunu örnek alan ülkelerde enseste en ufak bir yaptırım var mı ? Bu ne demek normal karşılıyor demek

Aç bakalım Kuran'da pedofiliye karşı en ufak bir yaptırım var mı? Bu ne demek normal karşılıyor demek.

Yazılarını okudumda bugün 3 kere kafir olmuşsun??.

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, bir_akil_insan yazdı:

maide 27

Oku onlara Âdem'in iki oğluna ait gerçek haberi. Hani onlar, Tanrıya yaklaşmak için kurban sunmuşlardı da birininki kabul edilmişti, öbürününki kabul edilmemişti ve o, seni mutlaka öldüreceğim demişti ona, o da demişti ki: Allah ancak, kendisinden çekinenlerin kurbanını kabul eder.

maide 28

Andolsun, beni öldürmek için elini uzatsan da bana, ben sana, seni öldürmek için elimi uzatmayacağım; çünkü ben, âlemlerin Rabbi Allah'tan korkarım.

maide 29

Dilerim, kendi suçunla berâber benim suçumu da yüklenesin de cehennem ehlinden olasın ve budur cezası zulmedenlerin.

maide 30

Nihâyet kardeşini öldürme hususunda nefsine uydu da öldürdü onu ve ziyankârlardan oluverdi.

müslümanın kepazeliği bitmiyordu...

Eee cahil ayetlerde Adem çocuklarıyla evlendi mi yazıyor.Elbette bu Kurban meseleside var ancak zaten Kabil Habil'e bu evlenme meselesi yüzünden kinliydi.Kurbanda bardağı taşıran son damla olmuştur.                                             Ateist cehaletine tam gaz devam :)

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Zarava ehmel yazdı:

Aç bakalım Kuran'da pedofiliye karşı en ufak bir yaptırım var mı? Bu ne demek normal karşılıyor demek.

Yazılarını okudumda bugün 3 kere kafir olmuşsun??.

Sallama Recep :) nerde kafir olmuşum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...