Jump to content

İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

Recommended Posts

6 saat önce, Zerkavi yazdı:

Sana göre tecavüzse sen evlenmeyiver arkadaşım.Avrupa kanunlarının belirlediği 18 yaşına kadar bekleyiver.Herkes 12 yaşında evlenecek diye bir zorlama mı var. Aldı mı şimdi o Avrupalı kafan ?

Bu mu cevabın? Çocukla evliliğe izin veriyor diye ille de evlenecek miyiz, he mi? Evlenin diye zorlamıyor, he mi?

Utanır insan şunu yazmaya. Sen basbayağı çocuk sapıklığını savunuyorsun ama acı olan şu ki farkında değilsin.

Çocukla evlilik sana göre tecavüz değil mi peki? 11 yaşındaki bir çocukla evlenmek normal mi? Kur'an normal bir şeye mi izin veriyor ve öneriyor?

Koyduğu bu adet görme sınırı makul mü?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 466
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

5 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Eee cahil ayetlerde Adem çocuklarıyla evlendi mi yazıyor.Elbette bu Kurban meseleside var ancak zaten Kabil Habil'e bu evlenme meselesi yüzünden kinliydi.Kurbanda bardağı taşıran son damla olmuştur.                                             Ateist cehaletine tam gaz devam :)

Adem çocuklarını döllemedi diyelim,o zaman kardeşler birbiriyle ilişkiye girmiş..ablanla veya kız kardeşinle cinsel ilişkiye girmek ensest olmuyor mu?

Acil olarak psikiyatriste görünüp, ilaç tedavisi görmen gerekiyor.

Müslümanlık böyle..bir şizofreni..

İnsanları ensestle suçlayıp,ensest masallarına inanmak..Ne garip değil mi?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Bu mu cevabın? Çocukla evliliğe izin veriyor diye ille de evlenecek miyiz, he mi? Evlenin diye zorlamıyor, he mi?

Utanır insan şunu yazmaya. Sen basbayağı çocuk sapıklığını savunuyorsun ama acı olan şu ki farkında değilsin.

Çocukla evlilik sana göre tecavüz değil mi peki? 11 yaşındaki bir çocukla evlenmek normal mi? Kur'an normal bir şeye mi izin veriyor ve öneriyor?

Koyduğu bu adet görme sınırı makul mü?

Adet görmek ne demek ? Cinsel olgunluğa yani üreyebilecek yaşa gelmek demek.Arkadaşım ister Tanrı de ister doğa ister evrim ne dersen de ama bu üreme yaşı farklı olmakla birlikte ortalama 12 civarıdır.Eğer Tanrı (veya evrim ne dersen de) Evlilik ve cinsel olgunluk yaşını 18 yapmak isteseydi adet görmeye 18 yaşında başlanırdı bu kadar basit.Cinsel olgunluk yaşına gelen herkeste ailesinin onayıyla kız erkek fark etmeden evlenebilmeli bu benim görüşüm.Ateist bile olsam bu şekilde düşünürdüm.Kişinin kendiside anasımda babasıda razı olduktan sonra bana karışma hakkı düşmez.Sonuçta cinsel olgunluk ve üreme yaşına gelmiş birinden bahsediyoruz.Bana ne Avrupa'nın ve taklitçilerinin koyduğu yapay kanunlardan yapay yaş sınırlarından.Avrupa yarın çıkıp evlenme yaşını 25 e de çıkarabilir 16 ya da indirebilir kişiler evlenmek için Avrupalıların keyfini veya iznini mi bekleyecek veya beklemek zorunda mı ?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Epihippas yazdı:

Adem çocuklarını döllemedi diyelim,o zaman kardeşler birbiriyle ilişkiye girmiş..ablanla veya kız kardeşinle cinsel ilişkiye girmek ensest olmuyor mu?

Acil olarak psikiyatriste görünüp, ilaç tedavisi görmen gerekiyor.

Müslümanlık böyle..bir şizofreni..

İnsanları ensestle suçlayıp,ensest masallarına inanmak..Ne garip değil mi?

:) Be cahil Adem zamanında dünya nüfüsü 6 kişiydi.Hayvanları dölleyip çoğalamayacaklarına göre mecburen birbirlerinin ikiz kardeşleriyle evlendiler.Olaylar oldukları zamanın şartları ve normları içinde değerlendirilir.O zaman mecburen yapılan olayla şimdi 8 milyar insan varken yapılan keyfi ensest bir mi ? Bari Sallarken Beyninizle sallayın başka bi yerinizden değil.Bence seninde biraz düşünebilme kabiliyetine ve beyin jimnastiğine ihtiyacın var.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Adet görmek ne demek ? Cinsel olgunluğa yani üreyebilecek yaşa gelmek demek.Arkadaşım ister Tanrı de ister doğa ister evrim ne dersen de ama bu üreme yaşı farklı olmakla birlikte ortalama 12 civarıdır.Eğer Tanrı (veya evrim ne dersen de) Evlilik ve cinsel olgunluk yaşını 18 yapmak isteseydi adet görmeye 18 yaşında başlanırdı bu kadar basit.Cinsel olgunluk yaşına gelen herkeste ailesinin onayıyla kız erkek fark etmeden evlenebilmeli bu benim görüşüm.Ateist bile olsam bu şekilde düşünürdüm.Kişinin kendiside anasımda babasıda razı olduktan sonra bana karışma hakkı düşmez.Sonuçta cinsel olgunluk ve üreme yaşına gelmiş birinden bahsediyoruz.Bana ne Avrupa'nın ve taklitçilerinin koyduğu yapay kanunlardan yapay yaş sınırlarından.Avrupa yarın çıkıp evlenme yaşını 25 e de çıkarabilir 16 ya da indirebilir kişiler evlenmek için Avrupalıların keyfini veya iznini mi bekleyecek veya beklemek zorunda mı ?

Sapık olduğunun farkındamısın?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Zerkavi yazdı:

:) Be cahil Adem zamanında dünya nüfüsü 6 kişiydi.Hayvanları dölleyip çoğalamayacaklarına göre mecburen birbirlerinin ikiz kardeşleriyle evlendiler.Olaylar oldukları zamanın şartları ve normları içinde değerlendirilir.O zaman mecburen yapılan olayla şimdi 8 milyar insan varken yapılan keyfi ensest bir mi ? Bari Sallarken Beyninizle sallayın başka bi yerinizden değil.Bence seninde biraz düşünebilme kabiliyetine ve beyin jimnastiğine ihtiyacın var.

Zorunlu ensest ne demek?

Allah başka çözüm yolu bulamamış mı?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Epihippas yazdı:

Sapık olduğunun farkındamısın?

Sende aklını Avrupa'nın yapay ahlak anlayışına keyfi yaş sınırlamalarına esir vermiş biri olduğunun farkında mısın ? Avrupa ve taklitçileri yarın evlenme yaşını 25 yapsa 20 yaşında evlenmek bence uygundur diyen birinede aynı şekilde sapık mı diyeceksin ? Azıcık beynini çalıştır.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Sende aklını Avrupa'nın yapay ahlak anlayışına keyfi yaş sınırlamalarına esir vermiş biri olduğunun farkında mısın ? Avrupa ve taklitçileri yarın evlenme yaşını 25 yapsa 20 yaşında evlenmek bence uygundur diyen birinede aynı şekilde sapık mı diyeceksin ? Azıcık beynini çalıştır.

Keyfi yaş sınırlandırması ne demek?

Onlar çocuklarını sizden daha çok düşünüyor merak etme.

Sitelerde Paylaş

Saygıdeğer dinsiz dostlar...

Gerçek İslam´ın gerçek yüzünü görmek için, öyle ne olduğu ve kimlerin ürünü belli olmayan resimlere hiç gerek yok.

Niye olsun ki ?

Bizler doğru taraftayız, biz biliyoruz onlar ise inanıyorlar. Bilgi ve inanç karșı karșıya.

Bizler doğru olanı tercih ettik, çünkü biliyoruz ki, kutsal(!) kitapların tümü insan elinden çıkmadır.
Söyleyeni, dinleyeni, yazanı, yazdıranı, hepsi insandır.

Ben șahsen böyle resimlerle dindarların etkileneceğini zannetmiyorum, tamamen gereksiz buluyorum.

Kitapları çağdaș değil, zamanımızın çok gerisinde kalmıș zaten.

Bunun bașlıca sorumlusu kitabın yazarlarıdır, çünkü "Kitaptaki laflar Tanrı sözüdür." diyerek, bu dinin hep yerinde saymasına vesile olmușlardır.
Sadece bunun yüzünden bu dini çağdașlaștıramazsınız.

Kaldı ki, dünyada her saniye, her dakika çocuklar ve kadınlar kaba kuvvete mâruz kalmaktadırlar ve tecavüze uğramaktadırlar.

Bir değil, iki degil. Hergün...

Peki, Tanrı nerede, ne iș yapar bu Tanrı, sadece seyreder mi ?

Ben rahatım, çünkü ben böyle bir Tanrı´ın peșinden gitmiyorum.

Gidenler düșünsün.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Senin gerçekten, ciddi ciddi sapıkça düşüncelerin var. Bu düşünceleri böyle ifade etmek suçtur, biliyor muydun?

O beğenmeyip aşağıladığın ve beni de uyuyor olmakla suçladığın 18 yaş yasası var ya? Bilimseldir o. Evlilik dediğin şey 18 yaş için bile uygun değildir. 

Evlilik ve seks çocuk değil, yetişkin işidir. Minimum düzeyde de olsa mental olgunluk gerektirir ki çocuklarda yoktur bu. Değil çocuklar, ergen ve erken gençler bile yetişkinler tarafından kolayca manipüle edilir, kandırılır. Hiçbir küçük çocuk eş seçemez, seks yapmayı bilmez, seksten korkar, hatta seksin ne olduğunu bilmez. 

Adet görmek de üreyecek olgunluğa erişmiş olmak değildir. Başta Yemen olmak üzere, çocuklarla evliliği normalleştirmiş olan ve uygulayan ülkelerde her yıl binlerce kız çocuğu ölüyor, yalnızca doğum yapmaya çalışırken. İç organları parçalanıyor bu çocukların. 

11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılır diyen insan ağır sapıktır arkadaşım. Sen de ağır sapıksın. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Zerkavi yazdı:

Yuh! Adam acikca 12 yasindaki kizla seks yapilabilir diyor. Nedeni ise adet gormesiymis...

Bu sapigin IP adresini polise verin. Bu dusuncelere sahip biri, firsat buldugunda cocuga bile tecavuz eder.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Senin gerçekten, ciddi ciddi sapıkça düşüncelerin var. Bu düşünceleri böyle ifade etmek suçtur, biliyor muydun?

O beğenmeyip aşağıladığın ve beni de uyuyor olmakla suçladığın 18 yaş yasası var ya? Bilimseldir o. Evlilik dediğin şey 18 yaş için bile uygun değildir. 

Evlilik ve seks çocuk değil, yetişkin işidir. Minimum düzeyde de olsa mental olgunluk gerektirir ki çocuklarda yoktur bu. Değil çocuklar, ergen ve erken gençler bile yetişkinler tarafından kolayca manipüle edilir, kandırılır. Hiçbir küçük çocuk eş seçemez, seks yapmayı bilmez, seksten korkar, hatta seksin ne olduğunu bilmez. 

Adet görmek de üreyecek olgunluğa erişmiş olmak değildir. Başta Yemen olmak üzere, çocuklarla evliliği normalleştirmiş olan ve uygulayan ülkelerde her yıl binlerce kız çocuğu ölüyor, yalnızca doğum yapmaya çalışırken. İç organları parçalanıyor bu çocukların. 

11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılır diyen insan ağır sapıktır arkadaşım. Sen de ağır sapıksın. 

Bilimsel mi :) Bilim bugün iki dediğine yarın dörtte diyebilir.Yarın  yanılmışız bilimsel olarak evlenme yaşı 25 tir deseler bi kanun çıkarsalarmış  18 yaşında evlenenlere pedofili bence 18 yaşında evlenilebilir diyenlere sapık mı diyeceksiniz ? Azıcık beyninizi çalıştırın.Sizin gibi aklımı milletin yapay yasalarına keyfi yaş sınırlamalarına esir vereceğime sapık olarak yaftalanırım daha iyi

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Bilimsel mi :) Bilim bugün iki dediğine yarın dörtte diyebilir.Yarın  yanılmışız bilimsel olarak evlenme yaşı 25 tir deseler bi kanun çıkarsalarmış  18 yaşında evlenenlere pedofili bence 18 yaşında evlenilebilir diyenlere sapık mı diyeceksiniz ? Azıcık beyninizi çalıştırın.Sizin gibi aklımı milletin yapay yasalarına keyfi yaş sınırlamalarına esir vereceğime sapık olarak yaftalanırım daha iyi

Sen ağır sapıksın kardeşim. Senin gibi bir sapkına neden 18 yaş diyoruz, bu neyi anlatıyor, insan nasıl gelişiyor, mental olgunluk ne gibi açıklamalar yapamayacağım.

Senin etrafındaki kız çocukları ciddi ciddi tehlikede. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, investor yazdı:

Yuh! Adam acikca 12 yasindaki kizla seks yapilabilir diyor. Nedeni ise adet gormesiymis...

Bu sapigin IP adresini polise verin. Bu dusuncelere sahip biri, firsat buldugunda cocuga bile tecavuz eder.

Herkesi kendin ve çevrenle karıştırma gerizekalı embesil.Ben şahsi olarak fikrim olarak Evlilik yaşı ne olmalı onu belirttim.Demogoji yapma.Senin mantıkla evlilik yaşı 18 olmalı diyen herkeste fırsat bulduğunda 18 yaşındaki bir kıza tecavüz mü eder ?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sen ağır sapıksın kardeşim. Senin gibi bir sapkına neden 18 yaş diyoruz, bu neyi anlatıyor, insan nasıl gelişiyor, mental olgunluk ne gibi açıklamalar yapamayacağım.

Senin etrafındaki kız çocukları ciddi ciddi tehlikede. 

Yav he he öyle :) Ateistiz diye dolaşıyorsunuz ama bilim sizin ilahınız olmuş.Amerikada 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlardamı sapık ? Bu yapay 18 yaş sınırlamasına uymadıkları için ? Çevremdeki hiçkimsede tehlikede değil.Senin çevrendeki 18 yaşını geçen herkes tehlikede galiba böyle söylediğine göre ?

tarihinde Zerkavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Zerkavi yazdı:

Bana cahil diyene bak :) Sallamaya tam gaz devam :) İslam hakkında en ufak bir bilgin bile yok.Sallayacaksan destekli salla bari.Sen nerde duydun Adem çocuklarıyla evlendi diye.İslama göre Adem ile Havva'nın 4 çocuğu vardı.Habil ve ikiz kızkardeşi ile Kabil ve ikiz kızkardeşi.Adem Habil ve Kabil'e birbirlerinin ikizleriyle evlenmelerini emretti.Onlarda birbirlerinin ikizleriyle evlendiler.Hatta daha sonra Kabil Habil'i kendi güzel ikiz kardeşiyle evlendiği kendiside Habil'in daha çirkin ikiz kardeşiyle evlendiği için kıskanmış ve öldürmüştür.Hiç mi duymadın cahil :) 

2 saat önce, bir_akil_insan yazdı:

maide 27

Oku onlara Âdem'in iki oğluna ait gerçek haberi. Hani onlar, Tanrıya yaklaşmak için kurban sunmuşlardı da birininki kabul edilmişti, öbürününki kabul edilmemişti ve o, seni mutlaka öldüreceğim demişti ona, o da demişti ki: Allah ancak, kendisinden çekinenlerin kurbanını kabul eder.

maide 28

Andolsun, beni öldürmek için elini uzatsan da bana, ben sana, seni öldürmek için elimi uzatmayacağım; çünkü ben, âlemlerin Rabbi Allah'tan korkarım.

maide 29

Dilerim, kendi suçunla berâber benim suçumu da yüklenesin de cehennem ehlinden olasın ve budur cezası zulmedenlerin.

maide 30

Nihâyet kardeşini öldürme hususunda nefsine uydu da öldürdü onu ve ziyankârlardan oluverdi.

müslümanın kepazeliği bitmiyordu...

1 saat önce, Zerkavi yazdı:

Eee cahil ayetlerde Adem çocuklarıyla evlendi mi yazıyor.Elbette bu Kurban meseleside var ancak zaten Kabil Habil'e bu evlenme meselesi yüzünden kinliydi.Kurbanda bardağı taşıran son damla olmuştur.                                             Ateist cehaletine tam gaz devam :)

sizin akıl sağlığınız yerinde değil ya da tipik müslüman olarak yalan söylemeye yöneliyorsunuz.

yukarda diyorsunuz ki, güzel kız, çirkin kız davası yüzünden öldürdü.

size uyduruk kitabınızdan ayetler veriyorum, öldürmenin nedeninin sizin uydurduğunuz gibi olmadığını, uyduruk kitabınızdan habersiz olduğunu gösteren.

diyorsunuz ki, çocukları ile evlendi mi yazıyor?

akıl sağlığınız yerinde değil. uyduruk kitabınızda ne yazdığını bile bilmiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Herkesi kendin ve çevrenle karıştırma gerizekalı embesil.Ben şahsi olarak fikrim olarak Evlilik yaşı ne olmalı onu belirttim.Demogoji yapma.Senin mantıkla evlilik yaşı 18 olmalı diyen herkeste fırsat bulduğunda 18 yaşındaki bir kıza tecavüz mü eder ?

Bir kiz adet goruyorsa, cinsel olarak olgundur, ureme yasina gelmistir, ureme yasi 12'dir ve cinsel olarak olgun olan herkes evlenebilmeli dedin. Ne dedigini bile bilmiyorsun.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bir_akil_insan yazdı:

sizin akıl sağlığınız yerinde değil ya da tipik müslüman olarak yalan söylemeye yöneliyorsunuz.

yukarda diyorsunuz ki, güzel kız, çirkin kız davası yüzünden öldürdü.

size uyduruk kitabınızdan ayetler veriyorum, öldürmenin nedeninin sizin uydurduğunuz gibi olmadığını, uyduruk kitabınızdan habersiz olduğunu gösteren.

diyorsunuz ki, çocukları ile evlendi mi yazıyor?

akıl sağlığınız yerinde değil. uyduruk kitabınızda ne yazdığını bile bilmiyorsunuz.

Sana daha öncede söyledim anlamıyorsun daha önce yazdıklarımı baştan oku bakalım.Ben yalnızca Kuran diyen reformistlerden değilim bu kafandan çıkardığın hükümleri ona sat.Neyse çok boş uzadı zaten bu iş.Selam

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Zerkavi yazdı:

Sana daha öncede söyledim anlamıyorsun daha önce yazdıklarımı baştan oku bakalım.Ben yalnızca Kuran diyen reformistlerden değilim bu kafandan çıkardığın hükümleri ona sat.Neyse çok boş uzadı zaten bu iş.Selam

:D yahu yalnızca kuran deseniz ne olur, demeseniz ne olur?

kuranda açıkça anlatılıyor kardeşin diğerini niye öldürdüğü. siz çıkıp hala başka nedenden öldürdü, kız meselesi diyorsunuz.

kepazeliğe bak yahu. her biri ayrı çeşit bunların.

Sitelerde Paylaş

Off bu boş tartışma çok uzadı.Daha okuduğunu anlamayan veya bilerek anlamamazlıktan gelenler yüzünden bir yoğun boş ileti oldu.Çok boş tartışma oldu.Ben çekiliyorum kırk seferdir aynı şeyleri döndüre döndüre tartışıyoruz çok sıkıldım ve yoruldum ben çekiliyorum.Selam

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...