Jump to content

İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

Recommended Posts

6 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Yav he he öyle :) Ateistiz diye dolaşıyorsunuz ama bilim sizin ilahınız olmuş.Amerikada 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlardamı sapık ? Bu yapay 18 yaş sınırlamasına uymadıkları için ? Çevremdeki hiçkimsede tehlikede değil.Senin çevrendeki 18 yaşını geçen herkes tehlikede galiba böyle söylediğine göre ?

Senin ilahınsa sapık sapık dinler, fetvalar. Çocuklarla seks ve evilik yapılmasını savunuyorsun. Sana sapık demekle yetindiğime de kendim şaşıyorum şimdi.

Adet görmüş 11-12 yaşındaki çocuklarla seks de yapılır da evlenilir de diyen adam ağır sapıktır. Geç bu bilime tapma, batı hayranlığı laflarını.

Sapık fikirlerini bu saatten sonra örtebilmen mümkün değil. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 466
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi, Zerkavi yazdı:

Off bu boş tartışma çok uzadı.Daha okuduğunu anlamayan veya bilerek anlamamazlıktan gelenler yüzünden bir yoğun boş ileti oldu.Çok boş tartışma oldu.Ben çekiliyorum kırk seferdir aynı şeyleri döndüre döndüre tartışıyoruz çok sıkıldım ve yoruldum ben çekiliyorum.Selam

Aptal adam, senin dediklerini yaziyorum. Sen ise okudugunu anlamiyorsun diyorsun. Ne dedigini bile bilmiyorsun.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Zerkavi yazdı:

Adet görmek ne demek ? Cinsel olgunluğa yani üreyebilecek yaşa gelmek demek.Arkadaşım ister Tanrı de ister doğa ister evrim ne dersen de ama bu üreme yaşı farklı olmakla birlikte ortalama 12 civarıdır.Eğer Tanrı (veya evrim ne dersen de) Evlilik ve cinsel olgunluk yaşını 18 yapmak isteseydi adet görmeye 18 yaşında başlanırdı bu kadar basit.Cinsel olgunluk yaşına gelen herkeste ailesinin onayıyla kız erkek fark etmeden evlenebilmeli bu benim görüşüm.Ateist bile olsam bu şekilde düşünürdüm.Kişinin kendiside anasımda babasıda razı olduktan sonra bana karışma hakkı düşmez.Sonuçta cinsel olgunluk ve üreme yaşına gelmiş birinden bahsediyoruz.Bana ne Avrupa'nın ve taklitçilerinin koyduğu yapay kanunlardan yapay yaş sınırlarından.Avrupa yarın çıkıp evlenme yaşını 25 e de çıkarabilir 16 ya da indirebilir kişiler evlenmek için Avrupalıların keyfini veya iznini mi bekleyecek veya beklemek zorunda mı ?

Bu ne demek? Kizlar 12 yasinda adet gormeye basliyorlar, bu da onlarla seks yapabilecegimiz anlamina geliyor diyorsun. Hem pedofilsin hem de salaksin.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Senin ilahınsa sapık sapık dinler, fetvalar. Çocuklarla seks ve evilik yapılmasını savunuyorsun. Sana sapık demekle yetindiğime de kendim şaşıyorum şimdi.

Adet görmüş 11-12 yaşındaki çocuklarla seks de yapılır da evlenilir de diyen adam ağır sapıktır. Geç bu bilime tapma, batı hayranlığı laflarını.

Sapık fikirlerini bu saatten sonra örtebilmen mümkün değil. 

Ulan dangalak bana sapık sapık diye böğürüyorsun Ben de sana diyorumki Amerika'da bile 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlarda bu 18 yaş sınırına uymadıkları için sapık mı oluyorlar ? Böğürüyorsun sapık sapık diye herkes beynini ve aklını bu k.duğumun Avrupasının fikirlerine endekslemek zorunda mı ?  Ben sana veya başkasına Evlilik yaşı 18 olmalı diyor diye hakaret ediyor muyum ? Bu hakkı sana kim veriyor ? İstediğim gibi fikir belirtirim.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Ulan dangalak bana sapık sapık diye böğürüyorsun Ben de sana diyorumki Amerika'da bile 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlarda bu 18 yaş sınırına uymadıkları için sapık mı oluyorlar ? Böğürüyorsun sapık sapık diye herkes beynini ve aklını bu k.duğumun Avrupasının fikirlerine endekslemek zorunda mı ?  Ben sana veya başkasına Evlilik yaşı 18 olmalı diyor diye hakaret ediyor muyum ? Bu hakkı sana kim veriyor ? İstediğim gibi fikir belirtirim.

Sen sapıksın. 11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılır ve evlenilir diyen insan ağır sapıktır. Bunu sana on bin kere daha yazarım çünkü yazılacak tek şey bu.

Ben sana sapıksın diyerek hakaret etmedim ki. Bu basit bir tespit. Tespite bile gerek yok, kendin defalarca söyledin, hala da söylüyor ve evlilik yaşı en az 18'dir (o bile evlenmek için çok erken yaştır çünkü o yaştaki çocukların eğitim alması gerekir) dediğimiz için bize, batıya ve bilimsel gerçeklere saydırıyorsun.

İstediğin fikri belirtemezsin. 11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılabilir demek açıkça suçtur. Yasalarda da suçtur, ahlaken de suçtur.

Senin dini inançlarına alabildiğine tükürür, sorguya çekerler. 

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sen sapıksın. 11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılır ve evlenilir diyen insan ağır sapıktır. Bunu sana on bin kere daha yazarım çünkü yazılacak tek şey bu.

Ben sana sapıksın diyerek hakaret etmedim ki. Bu basit bir tespit. Tespite bile gerek yok, kendin defalarca söyledin, hala da söylüyor ve evlilik yaşı en az 18'dir (o bile evlenmek için çok erken yaştır çünkü o yaştaki çocukların eğitim alması gerekir) dediğimiz için bize, batıya ve bilimsel gerçeklere saydırıyorsun.

İstediğin fikri belirtemezsin. 11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılabilir demek açıkça suçtur. Yasalarda da suçtur, ahlaken de suçtur.

Senin dini inançlarına alabildiğine tükürür, sorguya çekerler. 

Ulan  evet Türkiye yasalarında suçtur Ancak böyle bir eylem gerçekleşirse.Ki zaten ben 12 yaşında çocukla evleneceğim demiyorum.Bence Evlilik yaşı herkeste farklı olmakla birlikte buluğ çağından itibaren olabilmeli diyorum.Bunun neyini sorguya çekecekler sen nasıl evlilikle ilgili fikir belirtirsin diye mi :) Saçma sapan konuşma çok boş konuşuyorsun.

tarihinde Zerkavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu forumda bir iki ağır yobaz şeriatçı dışında hiçbir Müslüman üye, 11-12 yaşındaki çocuklarla seks yapılabilir, onlarla evlenilebilir dememiştir. Bu konuyla ilgili ayetleri ya reddetmiş, ya da eğip bükme yoluyla değiştirmeye gayret etmiştir. Çünkü çocuklarla seks ve evliliği sapıklık olarak görürler. İslam'da buna izin veriliyor olmasını bile kabullenemez, ayetleri çarpıtmayı yeğlerler.

Türk Müslümanı böyle. Çocuklarla evliliği onaylamaz. Üç beş kadın almayı onaylamaz. Ama bunların hepsi Kur'an'da vardır, onlar da dinlerini terketmeyi düşünmeyecekleri için ayetleri değiştirmeyi seçerler. Bizler onlara çok kızarız, ayetleri göz göre göre çarpıtıp değiştirdikleri ahlaksızlık yapmakla suçlarız ama öte yandan iyi ki öyle yapıyorlar, iyi ki onca sapıklığı kabul edip içlerine sindirmiyorlar deriz. En azından ben öyle diyorum. Laik ve demokratik Türkiye'nin modern yasaları, İslam'ı değil çağı esas alır çünkü. Çocukla evlenmek suçtur. Onunla seks yapmak suçtur. Pedofilik bir eğilimin işareti, hatta direkt pedofilidir bu. Bu sapıklık yobazlarda, hacı hocalarda bolca görülür, hepimizin bildiği gibi. Yasalara göre suç işliyor, bilime göre cinsel bir sapkınlık içinde oluyorlar ancak dinen kendilerini rahatlatıp aklıyorlar. Bunlar Arapçı da oldukları için sorun yaşamıyor bu sapıklıklarıyla. Şeriatın hakim olduğu topraklarda bu iş zaten sapıklık falan değil, doğal yaşamın bir parçası. Sıradan Müslüman içinse kabul edilebilir bir şey değildir bu. Kendileriyle çelişme pahasına reddederler ve ayet değiştirirler.

Ama Zerkavi nickli Müslüman açıkça çocukla seks denen sapıklığı savunuyor ki seks ve çocuk sözcüklerini yan yana yazmak bile insanı deli gibi ürpertiyor.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Ulan  evet Türkiye yasalarında suçtur Ancak böyle bir eylem gerçekleşirse.Ki zaten ben 12 yaşında çocukla evleneceğim demiyorum.Bence Evlilik yaşı herkeste farklı olmakla birlikte buluğ çağından itibaren olabilmeli diyorum.Bunun neyini sorguya çekecekler sen nasıl evlilikle ilgili fikir belirtirsin diye mi :) Saçma sapan konuşma çok boş konuşuyorsun.

Yok bir de ben evleneceğim deseydin.

Senin yapıp yapamamanın en ufak bir önemi yok. Savunuyorsun. Buluğa 11-12 yaşında eriliyor, bunu gayet net biliyor ve bu yaştaki çocuklarla seks yapılır, evlenilir diyorsun.

Eylemin gerçekleşmesi falan gerekmiyor. Bunu savunmak da suç, her bakımdan. Pedofilidir bu. 

Gerçi AKP iktidarındayız, senin gibileri besleyip büyütüyor artık mahkemeler. Hani bu suçu işlesen bile çocuğa dönüp "Ama sen de izin vermişsin, bağırmamışsın, karşı koymamışsın" deyip onlarca tecavüzcüyü salıveriyorlar.

Sapıksın, evet. Sapık düşüncelerin var. Çocuk sapıklığı bu yaptığın.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Yok bir de ben evleneceğim deseydin.

Senin yapıp yapamamanın en ufak bir önemi yok. Savunuyorsun. Buluğa 11-12 yaşında eriliyor, bunu gayet net biliyor ve bu yaştaki çocuklarla seks yapılır, evlenilir diyorsun.

Eylemin gerçekleşmesi falan gerekmiyor. Bunu savunmak da suç, her bakımdan. Pedofilidir bu. 

Gerçi AKP iktidarındayız, senin gibileri besleyip büyütüyor artık mahkemeler. Hani bu suçu işlesen bile çocuğa dönüp "Ama sen de izin vermişsin, bağırmamışsın, karşı koymamışsın" deyip onlarca tecavüzcüyü salıveriyorlar.

Sapıksın, evet. Sapık düşüncelerin var. Çocuk sapıklığı bu yaptığın.

Neye göre kime göre pedofili :) Bazı Amerikan eyaletlerinde bile bu 18 yaş sınırına uyulmuyor o zaman o eyaletlerdeki herkes toptan pedofili :) Yemen ve bütün Avrupa'nın petrol için kapısında yalvarıp sıraya geçtiği Suudi Arabistan ve dahi onlarca ülkedeki milyonlarca insan pedofili :) Hastayım ya şu Avrupa kafasına :) Ayrıca fikir belirtmem suç falan değil.Ateistler nasıl ifade özgürlüğü adı altında dinime ve kutsallarıma ağza alınmayacak hakaretler ediyorlarsa benimkide ifade özgürlüğü.Hiçkimse kılıma bile dokunamaz.Ne de olsa demokratik ve fikir özgürlüğünün olduğu bir ülkeyiz değil mi ? Bende açıkça dinimin gereklerini yerine getiriyor ve evlilikle ilgili sıradan bir fikir belirtiyorum. 

Sitelerde Paylaş

Bu Zerkavi nikli pedofili düşkünü sapık şahıs arayıp da bulamayacağınız bir cevher. Dinini gayet güzel temsil eden bu şahsı hamur gibi yoğurmak, her yerde bu nadide müslüyü sergilemek lazım. Unutmayın ki bu sapık gibi düşünen milyonlarca müslü var, bunlarla mücadele etmek ise  normal insan olanın birincil görevidir.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Zerkavi yazdı:

Neye göre kime göre pedofili :) Bazı Amerikan eyaletlerinde bile bu 18 yaş sınırına uyulmuyor o zaman o eyaletlerdeki herkes toptan pedofili :) Yemen ve bütün Avrupa'nın petrol için kapısında yalvarıp sıraya geçtiği Suudi Arabistan ve dahi onlarca ülkedeki milyonlarca insan pedofili :) Hastayım ya şu Avrupa kafasına :) Ayrıca fikir belirtmem suç falan değil.Ateistler nasıl ifade özgürlüğü adı altında dinime ve kutsallarıma ağza alınmayacak hakaretler ediyorlarsa benimkide ifade özgürlüğü.Hiçkimse kılıma bile dokunamaz.Ne de olsa demokratik ve fikir özgürlüğünün olduğu bir ülkeyiz değil mi ? Bende açıkça dinimin gereklerini yerine getiriyor ve evlilikle ilgili sıradan bir fikir belirtiyorum. 

Sapık.

Senin kutsallarına da başlarım dininin gerekliliklerine de. Çoluk çocuğa musallat olmayı dinin gereği sayan sapık pislik.

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, ahmet1405 yazdı:

kemalizmin canı cehenneme !!

6 dakika önce, Huuu yazdı:

Haydaaaaa!!!.. Kelâlâka???..

Hahaha... Kemalizm'in canı cehenneme diyen yobaz, bu lafı Kemalizm'e her fırsatta saydıran birine dediğini bilmiyor tabii.

Kafalar bi milyon...

Yobaz, çağdaş sözcüğünü gördüğü yerde Atatürk ve Kemalizm görüp ona saydırıyor.

Bu başlık Müslümanların iç dünyasını çok güzel göstermiş. Başarılı başlık olmuş. Her tür manyak var. 

Alevi ve Yahudi düşmanı mı ararsın, çağdaş lafını görünce Kemalizm görüp küfür edeni mi, dinim öyle söylüyor ve istiyor deyip pedofiliyi savunan mı, kendini Müslümandan saymayan ama spiritüalist olduğundan İslam'ı ateiste karşı savunmayı görev belleyen mi... Ne ararsan var.

İbretlik başlık vesselam.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

İbretlik başlık vesselam.

ibretlik olan bir şey varsa , o da sen ve senin gibi beyin yoksunu özürlülerin İslamiyet ile terör örgütü bağdaştırıp cahil insanlara empoze etme çalışmaları.

o cehalet burada kol geziyor ve sen bundan nemalanıyorsun.

başlığa bak islamın ışıdın gerçek yüzünü görelim... has...tir lan....

tarihinde ahmet1405 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

anlamsız bir üşüşme ve suçlama oldu konu içinde. ne yazık ki, tarih ve kültürel bilgi eksikliği insanı tabulara boğuyor.

pedofili, ağırlıklı olarak ya da yalnızca ergenlik öncesi çocuklara yönelik cinsel ilgi duyma durumudur. zerkavi ya da onun sözcüsü olduğu inanışın pedofili ile ilgisi yoktur.

tarih boyunca, adet görmek kadınlığa geçiş olarak görülmüş ve o yaşlardan itibaren evlilik ve ilgili durumlar hayatın normal akışı içinde gerçekleşmiştir. bu normal akış içinde, adet öncesi evlilikler de yine kültüre veya yasalara bağlı olarak normal görülmüştür. temiz kız almak / bakire kız almak isteği ile toplumlarda evlilik yaşının gittikçe düştüğü de gözlenmiştir. yukarda sözü edilen beşik kertiği konusu da yine temiz kız / bakire kız alma isteğinin bir başka yansıması olarak, kız adına önceden bir başkasına söz verilmesidir.

bir miktar gözleri açmak için şunu okumak yararlı olacaktır

https://en.wikipedia.org/wiki/Marriageable_age

bir alıntı : In the 12th century, the jurist Gratian, an influential founder of Canon law in medieval Europe, accepted the age of puberty for marriage to be between 12 and 14, but acknowledged consent to be meaningful if the children were older than 7...Gratian noted that "If one over the age of seven takes a prepubescent wife of less than seven and transfers her to his house, such a contract gives rise to the impediment of public propriety"

12.yyda, ortaçağ avrupasında etkili bir  hukukçu ve canon yasasını oluşturan kişi olan Gratian evlenme yeterlilik yaşı olarak 12-14ü belirlemiştir fakat rıza gösterebilmek için de çocuğun 7 yaşından büyük olması gerektiğine hükmetmiş... Gratian ayrıca eklemiş: eğer 7 yaşından büyük biri, 7 yaşından küçük eşini kendi evine yerleştirirse, bu tür bir eylem kamusal uygunluğa aykırıdır. 

bunlar pedofili değildir. toplumsal uygulamaları pedofili olarak görmek ya da göstermeye çalışmak yanlıştır. küçük yaşlarda çocuklar ile cinsel ilişkiye girmenin olası biyolojik, psikolojik ve toplumsal zararlarını göstermek yerine,  aa pedofili, vurun sapığa diyerek lince dönüştürmek, iletişimi kesmektir. bundan sonra, müslümanı ya da benzer inançlar içindeki insanı yalnızca kamplaşmaya iterek, cehaletinin ve toplumsal zararlarının sürmesi sağlanır. 

bizden de bir alıntı:

henüz girmiş 13, 14 yaşına

edalı, işveli köylü güzeli

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Zerkavi said:

:) Be cahil Adem zamanında dünya nüfüsü 6 kişiydi.Hayvanları dölleyip çoğalamayacaklarına göre mecburen birbirlerinin ikiz kardeşleriyle evlendiler.Olaylar oldukları zamanın şartları ve normları içinde değerlendirilir.O zaman mecburen yapılan olayla şimdi 8 milyar insan varken yapılan keyfi ensest bir mi ? Bari Sallarken Beyninizle sallayın başka bi yerinizden değil.Bence seninde biraz düşünebilme kabiliyetine ve beyin jimnastiğine ihtiyacın var.

Salak mısın, tipin mi öyle gösteriyor. Masal lan bu, bildiğin masal. İnsan nasıl olacakta, iki kişiden gelecek, hiç ni kafan basmıyor? Senin ataların içinde, insan iken insan olmayan, mesela neanderthal ile falan çiftleşip üremiş insanlar da var hatta. Manyak mısın, sapık mı, salak mı, nesin ki, kendini kardeşlerini düzen bir sapık alieden gelmiş olmaya bu kadar inandırmaya çıkıyorsun?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ahmet1405 yazdı:

ibretlik olan bir şey varsa , o da sen ve senin gibi beyin yoksunu özürlülerin İslamiyet ile terör örgütü bağdaştırıp cahil insanlara empoze etme çalışmalara.

o cehalet burada kol geziyor ve sen bundan nemalanıyorsun.

başlığa bak islamın ışıdın gerçek yüzünü görelim... has...tir lan....

Evvela bi terbiyeli olalım. 

İslam bizzat terör dinidir, bu tartışmaya açık bile değil. Pedofiliyle ilgili kısmı da pek muhterem din kardeşin dünden beri harıl harıl savunuyor, 11-12 yaşındaki çocuklarla seks de yapılır evlenilir de diyor.

İslami terör örgütleri başka dinleri referans alıyor ve o dinlerin emirlerini yerine getiriyor değil. Basbayağı Kur'an'ın emirlerini yerine getiriyor ve hepimizi Müslüman yapmaya çalışıyorlar.

Onlar da senin gibi habire Lailaheillahlah deyip deyip kafa kesiyorlar işte.

Kitap ortada, İslamcılar ortada, sapıklar ve teröristler ortada. Hepsi de diyor ki bunu benim emrediyor. Kur'an'da da ilgili emirler ve serbestiler açık.

IŞİD İslam'dır elbette. Capcanlı, gepgerçek, dipdiri İslam'dır.

Bu başlık her bakımdan ibretlik, evet. Her tür sapkın var. Zavallı ateistler sadece birkaç soruyla ve düştüğünüz birkaç çelişkiye vurgu yapmakla yetinmiş, hepiniz patır patır dökülmüşsünüz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...