Jump to content

Kılıçdaroğlu bir HDP'lidir

Recommended Posts

Kılıçdaroğlu bir CHP'li değildir. Kemalist hiç değildir. Kılıçdaroğlu'nun cumhuriyet, demokrasi elden gidecek diye bir kaygısı yoktur.

16 Nisan'dan sonra sokak hareketlerine engel olan adam şimdi çıkmış bazı liboş, bölücü, hain vekiller ve gazeteciler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibiler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibi hainlerin normal şartlar altında idam edilmesi gerekir ama bu herif tutuklanmasını bile istemiyor.

Kılıçdaroğlu'nun tek bir endişesi var: PKK'nın, DHKP-C'nin, FETÖ'nün emniyeti ve çıkarları. O yüzden de nerede bir hain varsa onların avukatlığına soyunmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Anti-dogmatik said:

Kılıçdaroğlu bir CHP'li değildir. Kemalist hiç değildir. Kılıçdaroğlu'nun cumhuriyet, demokrasi elden gidecek diye bir kaygısı yoktur.

16 Nisan'dan sonra sokak hareketlerine engel olan adam şimdi çıkmış bazı liboş, bölücü, hain vekiller ve gazeteciler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibiler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibi hainlerin normal şartlar altında idam edilmesi gerekir ama bu herif tutuklanmasını bile istemiyor.

Kılıçdaroğlu'nun tek bir endişesi var: PKK'nın, DHKP-C'nin, FETÖ'nün emniyeti ve çıkarları. O yüzden de nerede bir hain varsa onların avukatlığına soyunmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.

Gılışdar HDP'li midir, olabilir, gayet mümkün. 

Ama embesil, pısırık, lüzumsuz bir takoz olduğu kesin...

Fakat, konuyu kıçından anlamak gibi bir huy içindesiniz. Ahmet Altan gibiler için özgürlük istemek falan... Yani külliyeten çarpıtıyorsunuz. 

Birini alıp, gazetecilik yaptığı için zindana tıkamazsınız, bu diktadır, zulmdür. Ahmet Altan denen ve hakkında lügatteki en pis, en çirkef lafları etsekte kifayet etmeyecek melanet olsa bile.

Gılışdar, hiç bir haltı doğru düzgün yemeyi beceremiyor olduğu gibi, bu temel hakkı savunmayı da beceremiyor, o ayrı. Ama burada, malum her lafı yalan dolan olan arap kıçı partisinin propagandasına kapılıp, savruluyorsunuz öyle...

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Anti-dogmatik said:

. Tayyip ile Kılıçdar aynı teknenin hamuru. Önümüze konulan kırk katır mı, kırk satır mı seçenekleri. Ama bakalım zor oyunu bozar.

Sitelerde Paylaş
On 03.09.2017 at 22:58, Anti-dogmatik yazdı:

16 Nisan'dan sonra sokak hareketlerine neden engel olduğunu açıklamış zamanında;

Kılıçdaroğlu, YSK'nın mühürsüz zarf ve pusula kararını protesto için neden CHP'lilerle birlikte YSK'nın kapısına gitmediğini, "sokaklarla sopalı, hatta silahlı kişilerin olacağına ilişkin çok ciddi duyumlar vardı" diyerek açıkladı.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/kilicdaroglu-ilk-kez-acikladi-sokaga-cagirmadik-cunku-1832515/

Yani AKP'nin illegal güçlerinden bahsediyor

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Kör Saatçi said:

16 Nisan'dan sonra sokak hareketlerine neden engel olduğunu açıklamış zamanında;

Kılıçdaroğlu, YSK'nın mühürsüz zarf ve pusula kararını protesto için neden CHP'lilerle birlikte YSK'nın kapısına gitmediğini, "sokaklarla sopalı, hatta silahlı kişilerin olacağına ilişkin çok ciddi duyumlar vardı" diyerek açıkladı.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/kilicdaroglu-ilk-kez-acikladi-sokaga-cagirmadik-cunku-1832515/

Yani AKP'nin illegal güçlerinden bahsediyor

Kılıçdaroğlu basiretsiz adamın teki. Referandum sonrası buna şüphe kalmadı. Yalnız bu tayyip'in silahlı milisleri konusu ileride çok büyüyecek. Belli ki bazı sivillere 15 temmuz gecesi silah dağıtılmış. Sadece tabanca da değil, uzun namlulu otomatik silahlar. Devlet envanterinden silahlar. Birkaç adi suç sayesinde ortaya çıktı bu ama kimse üzerine gitmeye cesaret edemiyor konunun. Diktatör medyayı tamamen sindirdi. 

Sitelerde Paylaş

Kaldı ki evet. Ben Kürdistan'a karşı değilim. Niye karşı olayım? Eskiden TRT şimdi AKP propagandası yapılıyor diye mi? Ne olur sanki Elazığ'a kadar verirsin olur biter. Bu işin tek çözümü referandumdur. O kadar "ileri demokrasi" aşığısın. Diyorsun ki "Halk şeriat oyu verirse şeriat olur". -Tamaaam.  Onların demokrasisi nerede o zaman? Demokrasi deyip cumhuriyeti yıktın. Şİmdi demokrasi de de Kürtlere "Ayrılmak istiyormusunuz?" diye sor. Hani Demokrasi? Hani millet iradesi? Alem delikanlı görsün. Yapın Kürtlere de referandum.  

+ Kılıçdaroğlu o'dur diye 40 tane başlık başlık Twiter ve Facebook'tan 1200 tane mesaj atsanız da fark etmez. Bu ülkede gelenekçi olmayan, demokrasiye / Atatürk'e gerçekten inanan kişiler de var. O yüzden üstteki çocuğu engelledim zaten. Da yeni nick alıp gelseniz de değişmeyecek. Siz "Türküm" diye geziyorsunuz. Ben okula yurt dışında gitmiş olmama rağmen Atatürk'ü seviyorum ve biliyorum. Siz "PKK düşmanı milliyetçi" geçiniyorsunuz. Ama daha Atatürk'ü / Cumhuriyeti bilmeyen cahil sürüsüsünüz. Siz Kürtlere layık değilsiniz A.K.'yım. Ben Kürt olsam, sırf sizinle durmamak için gider Erbil'e taşınırdım. Tamam mı? var mı diyeceğin? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...