Jump to content

Ben neden böyleyim?

Recommended Posts

23 saat önce, investor yazdı:

Bir kiza hissettiklerini filan soylemesi cok ezikce. Kendini goster, kiz seni ister veya istemez.

sen hayal aleminde yaşıyon lan :) seni istiyorum falan kusura bakmada gerçek hayatta silik bi tipin söyleyeceği şeyler gibi geliyor bana bunlar yoksa bukadar yüksek egonun bir açıklaması olamaz .

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, tonymvelli yazdı:

sen hayal aleminde yaşıyon lan :) seni istiyorum falan kusura bakmada gerçek hayatta silik bi tipin söyleyeceği şeyler gibi geliyor bana bunlar yoksa bukadar yüksek egonun bir açıklaması olamaz .

Her kiza boyle yapilmaz tabi. Ama senin gibilerin hic sansi yok. Sen kesinlikle yapma.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, investor yazdı:

Her kiza boyle yapilmaz tabi. Ama senin gibilerin hic sansi yok. Sen kesinlikle yapma.

hangi kıza yapılırmış mesela . hoşlandığın biriyle konuşmak ilk adımı atmak falan genelde çoğu kişi için işkencedir ama bunları yapmak senin için çocuk oyuncağı demek :)  hatta ezikçe . gerçeklkten uzaksın , muhtemelen eli pipsinde gezen bir ergensin . ilk defa burada birine karşı böyle bir tavır alıyorum . kılıcımı çektim bekliyorum investor :) 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, tonymvelli yazdı:

hangi kıza yapılırmış mesela . hoşlandığın biriyle konuşmak ilk adımı atmak falan genelde çoğu kişi için işkencedir ama bunları yapmak senin için çocuk oyuncağı demek :)  hatta ezikçe . gerçeklkten uzaksın , muhtemelen eli pipsinde gezen bir ergensin . ilk defa burada birine karşı böyle bir tavır alıyorum . kılıcımı çektim bekliyorum investor :) 

Ben barlarda takilan guzel kizlardan bahsediyorum. Biraz esprili biraz da kibar olursan, tamamdir. Senin gibilerin hakettigi ezik kizlara tabiki boyle davranilmaz. Kiza gidip "senden hoslandim, randevu alabilir miyim" ne demek ya? Hahaha.

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, investor yazdı:

Ben barlarda takilan guzel kizlardan bahsediyorum. Biraz esprili biraz da kibar olursan, tamamdir. Senin gibilerin hakettigi ezik kizlara tabiki boyle davranilmaz. Kiza gidip "sen hoslandim, randevu alabilir miyim" ne demek ya? Hahaha.

bu neçe tespittir üstat ! kılıcımı indirdim . yanlış davrandıysak affola , izin verirsen hak ettiğim ezik kızları alıp huzurundan çekileyim . 

Sitelerde Paylaş

Kadınların dünyasında kaçan kovalanır kovalanan kaçar.Biraz dış görünüşüne önem vermen cebinde biraz paran olması  efendi ve biraz da olgun takılman yeterli.Bende senin gibiyim tuvalete gitmeye üşenen adamım kılımı kıpırdatmam ama çevremde her zaman fıstık gibi 2 3 kız mutlaka olur.Ciddiyim bir kız sana kafayı takarsa ve hiç yüz vermezsen delirir senin dikkatini çekmek için herşeyi yapar adeta kapında kul köle olur.Kadınlar garip ve değişik canlılar ya bana şimdiye kadar hep değişikler geldi ya da hepsi böyle.

Sitelerde Paylaş

Madem toplumdan dışlanmış hissediyorsun bu durumunu avantaja çevir. Bol bol kitap oku, iyi filmler seyret, hobi edin. Bir şeyde iyi ol ve üzerine git. O konuda en iyisi olmaya çalış. O zaman zaten insanlar seninle iletişim kurmak isteyecektir. Zamanı geldiğinde de entelektüel biri olarak çıkarsın karşılarına. Giyimine, kişisel bakımına özen göster. Dışarıda bir yerlerde senin gibi insanlar var. Zamanla onlarla karşılaşacaksın. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Zerkavi yazdı:

Kadınların dünyasında kaçan kovalanır kovalanan kaçar.Biraz dış görünüşüne önem vermen cebinde biraz paran olması  efendi ve biraz da olgun takılman yeterli.Bende senin gibiyim tuvalete gitmeye üşenen adamım kılımı kıpırdatmam ama çevremde her zaman fıstık gibi 2 3 kız mutlaka olur.Ciddiyim bir kız sana kafayı takarsa ve hiç yüz vermezsen delirir senin dikkatini çekmek için herşeyi yapar adeta kapında kul köle olur.Kadınlar garip ve değişik canlılar ya bana şimdiye kadar hep değişikler geldi ya da hepsi böyle.

Sana nasıl kadınlar denk geldi bilmiyorum ama, ''kadınlar'', ''erkekler'' diye yapılan tanımlamalar genelde öznel olmanın, kişisel tecrübelere ait sözler olmanın ötesine pek gidemezler. Tabii ki kadınlar ve erkekler olarak ayrıldığımız birtakım spesifik farklılıklarımız var ama, karakter diye baskın ortak insani bir özelliğimiz de var... Yapılacak en büyük hata da amiyane tabirle, her kadını aynı sanmak olsa gerek; her erkek nasıl ki aynı değilse, kadınlar için de bu öyle... 

Kadın-erkek ilişkilerinde seçimlerimizi doğrudan etkileyen, geçerli olan tek kıstas var; o da beklentilerimiz doğrultusunda belirlediğimiz doğru kadın, doğru erkek standartları... Geriye kalan tüm detaylar, bu doğru olarak kategorize ettiğimiz ölçütlerimiz üzerinden ilerlerler. Tabii doğru insan için de doğru insan olmak gerekiyor... Amaç illa bir arkadaş edinmek, yalnız kalmamaya çalışmaksa kaygılanmaya hiç gerek yok, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır sonuçta... 

Kaçan kovalanır, kovalayan kaçar sözüne de fazla itibar etmemek lazım. Yoksa, belki de hayatında bir kez daha karşılaşma şansın olmayacak bir insanın arkasından sonsuza dek el sallamak durumunda kalabilirsin. Yani geliştirdiğin taktikler elinde patlayabilir ki, benzer kalitede ve beklentilerini karşılayan bir insana rastlamak biraz zor hatta hiç mümkün de olmayabilir. Hayatı zorlaştırmamak, kolaylaştırmak lazım öyle değil mi...

Ayrıca söylediğin bir şey daha var, çok sağlıklı bir cümle değil, ''...bir kız sana kafayı takarsa...'' Belki gelişigüzel söyledin, ciddiye almamak lazımdır bilemiyorum ama kafayı birine takmak hiç sağlıklı bir eylem değil. Eğer birisi size hiç oralı olmadığınız halde kafayı takmışsa topuklayın ve mümkünse kendisiyle hiç karşılaşmamaya da çalışın. :)

Neyi arıyorsan, ne isen onu buluyorsun, öyle çok kompleks karışık işler değil bunlar esasında... Ama şu kesin ki, düzgün biri için kesinlikle düzgün olmak gerekiyor... 

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 08.09.2017 at 11:32, othorty yazdı:

Gece yarısı yatağımda hayal kurarken bir anda gaza gelip bu başlığı açmaya karar verdim.Cevap verip vermemeniz önemli değil ama içimi dökmem gerekiyor.Ben neden böyleyim?İnsanları sevmiyor onları samimiyetsiz g*t yalayıcılar topluluğu olarak görüyorum.Sırf ateist veya laik olduğum için beni dışlayabilecek bir kesim var yanıbaşımda.Bu yüzden ateist olduğumu açıklayamıyorum.Fakat bu önemli değil.Tembel ve miskinim.Çok gencim ama kendime bakmıyorum ve dış görünüş olarak yetersiz kalıyorum.İnsanlar beni kenarda oturan sessiz çocuk olarak tanımlar.Köşemden çıktığımda g*t yalayıcılar topluluğuyla karşılaşıyorum.Birilerinin g*tünü yalama peşindeler.Bir kızın bir popinin bir öğretmenin vs.Köşeme geri çekiliyorum.Tembel ve asosyalim.Ne yapacağım bilmiyorum.Sanırım yalnız ve mutsuz geberip gideceğim.Hiç kimse beni böyle kabullenemiyor.Ben bile...Ne yapacağım bilemiyorum.Samimiyetsiz olacağıma yalnız olurum daha iyi ama yalnızlıktan bıktım.Kafayı yemek üzereyim.

- Siz şimdi herkesin kendi kabiliyetlerini keşfettiği ve kendine özel yeteneklerle birbirine hava attıkları bir yaştasınız. O yüzden o arkadaşına sinir olman gayet normal. Diğer insanları etkileme ve onlara kendini sevdirme becerisi çok da nadir olmayan ama değerli bir beceridir. Kız tavlama becerisi de öyle. Bende yok mesela. Neredeyse senin gibiyim. Bayanın benimle konuşması ya da en azından bana bakması ya da ilgi göstermesi gerek. Gelip de "ateşiniz var mı?" dediğinde bile anlayamam. Flört etmek istediğinden emin değilsem bir şey yapamam. Ama o adımı atarsa tabi hemen bir yere davet ederim, sohbet ederim filan.

- O yüzden arkadaşına çok da kızma. çevrene bak zaten. Arkadaşlarının biri sporda çok iyidir. diğeri elektronikten çok iyi anlıyodur. Diğerini GTA'da kimse yenemiyodur. Şu çok yakışıklı ve havalıdır. Şu kadınlar konusunda uzmandır. Şunda hiçbiri yoktur. Adam o yüzden kendini derslere işine vermiştir. Tanrı'nın insanları yaratma biçimi böyle olduğu için, birşey yapamazsın.

Da bunalıma girdiğin noktada, yaşıtlarınla konuşamıyorsan, git abinle / büyüklerinle konuş. Onlarla konuşamıyorsan, sevdiğin bir öğretmenine git, dersten sonra "hocam bir şey sorabilir miyim?" de konuş. İçine atma yani. Yaşıtlarınla konuşamıyorsan, yetişkinlerle konuş. Buralara yazacak cesaretin olması da güzel, ama yardım edilsin istiyorsan git gerçek hayatta anlat kendini. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...