Jump to content

"Dünya Düzdür"den sonra şimdi de "Dinozor Yalanı"

Recommended Posts

Geçtiğimiz günlerde AKP Fatih Gençlik Kolları Başkanı Tolgay Demir, gençlik kollarının sitesinde bir yazı yayımlayarak dünyanın yuvarlak olmadığını iddia ederek dünyanın düz olduğunu savunmuştu. Düz dünya zırvasından sonra şimdi de Müslüman yayınlar yapan İktibas adlı derginin kendi sitesinde "Dinozorlar uydurmadır" temalı bir yazı yayımlandı.

POvdNb.jpg

Ancak yazıyı kaldırıp kaçmışlar. İktibas dergisinin dinozor yalanı isimli yazısını okumak isteyenler için şu linki vereyim:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.iktibasdergisi.com/dinozor-yalani/

Yazıdan bir alıntı:

"… dinozorlar hayâli mitolojik varlıklardır. Dünyâ’da hiç-bir zaman bulunmadıkları gibi, yaşadıkları söylenen “eski çağlar” diye bir çağ da hiç-bir zaman olmamıştır. Gösterimde olan dinozor şekilleri ise, ya plastik-merkezli üretilmiş rekonstrüksiyonlardır, yada genelde, kısa bir süre önce yaşamış olan bildiğimiz-tanıdığımız hayvanların kemikleridir."

Son zamanlarda bu tarz acayip haberler geliyor gündeme. Yine birileri perde arkasında bir şeyler çeviriyor ama hadi bakalım.

Sitelerde Paylaş

Vay mına koyim bizim çomarlar bilim insanlarından da çok bilgiye sahip.Birde uyduruk b*ktan kitaplarından örnek veriyorlar."Dinazorlar kuranda yoktur gerçekte de yoktur ".Bu ne ya !! Kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz.Tüm bu dinazor iddası jurassic park için üretilmiş.Tüm bilim adamları mal da fil balina fosilini dinazor zannediyorlar.                                                                                                          Darwinistler hayalperestmiş.Adem denilen ne olduğu belli olmayan birine 10.000 yaşındadır diyor ama evrimciler hayalperest.Bunlar bilim ve modern düşünce düşmanı.Tüm yazı çarpıtmalardan ibaret.Örneğin bir kemiğin yaşı karbon izinden bulunabilir.Ama hedef kitle bunu bilenler değil.Bırakın kendi b*klarında debelensinler.

Sitelerde Paylaş

böyle komplo teorileri  dünyada olsun ülkemizde olsun hep vardı şimdi biraz celallenmiş gibi ama bişey çıkmaz bundan .

müslümanlar bunu destekler çünkü onlara göre ilk insan herşeyi bilerek yeryüzüne inmiştir evrim süreci filan yaladır mason icadıdır onlara göre .

Sitelerde Paylaş

Yobaz hristiyan argümanlarını alıp islama uyarlamaya çalışmış ama bilmediği birşey var.İslama göre dünyada hayat Ademle başlamadı.Yeryüzünde islama göre insanlardan çok önce cinler yaratılmıştı ve yaşıyordu.Yani bu dünyanın yaşı Ademle eşit argümanı yobaz hristiyanlara ait.Bu adamda aklınca bu yobaz hristiyan argümanını islama uyarlamaya çalışmış ama pek becerememiş.Daha kendi dinini bilmiyor.

tarihinde Zerkavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Zerkavi yazdı:

Yobaz hristiyan argümanlarını alıp islama uyarlamaya çalışmış ama bilmediği birşey var.İslama göre dünyada hayat Ademle başlamadı.Yeryüzünde islama göre insanlardan çok önce cinler yaratılmıştı ve yaşıyordu.Yani bu dünyanın yaşı Ademle eşit argümanı yobaz hristiyanlara ait.Bu adamda aklınca bu yobaz hristiyan argümanını islama uyarlamaya çalışmış ama pek becerememiş.Daha kendi dinini bilmiyor.

Kesin öyledir bir sen biliyon dinini zaten. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Desert Wind yazdı:

Müslümanlar'ın neden bu halde olduğunun kanıtı. 

Galiba "yobaz hristiyan" lafı sana dokundu.Zaten şüpheleniyordum senin hristiyan olabileceğinden.Bir yerdede cinler düşmüş melektir gibi birşey yazmışşın burda ateistim diye dolanıp hristiyan teolojisi satıyorsun yemezler.Hristiyansan açıkça hristiyanım de kıvırma.Hristiyan değilsende reddet bakalım Jesusu yani reddet İsayıda görelim ?

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Galiba "yobaz hristiyan" lafı sana dokundu.Zaten şüpheleniyordum senin hristiyan olabileceğinden.Bir yerdede cinler düşmüş melektir gibi birşey yazmışşın burda ateistim diye dolanıp hristiyan teolojisi satıyorsun yemezler.Hristiyansan açıkça hristiyanım de kıvırma.Hristiyan değilsende reddet bakalım Jesusu yani reddet İsayıda görelim ?

Ben bu seviyede değilim reyiz işine bak sen.  Pagan Bakire Doğum inancına inanan bir insansın gelmiş millete Hristiyan diyorsun sen bakire doğuma inanan bir pagansın. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Desert Wind yazdı:

Ben bu seviyede değilim reyiz işine bak sen.  Pagan Bakire Doğum inancına inanan bir insansın gelmiş millete Hristiyan diyorsun sen bakire doğuma inanan bir pagansın. 

Kıvırma hristiyan kıvırma daha önceki sorduğum soruyuda cevaplamadan kaçtın.Hadi bakalım sıkıysa herkesin önünde reddet bakalım jesusu veya isayıda sözlerimi geri alayım ? Ama yapamazsın çünkü burda ateist takılan aklınca hristiyan teolojisi satan hristiyanın tekisin.Azıcık mert olda açık açık hristiyanım de.Ama yemez değil mi seni gidi yobaz hristiyan seni ?

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Kıvırma hristiyan kıvırma daha önceki sorduğum soruyuda cevaplamadan kaçtın.Hadi bakalım sıkıysa herkesin önünde reddet bakalım jesusu veya isayıda sözlerimi geri alayım ? Ama yapamazsın çünkü burda ateist takılan aklınca hristiyan teolojisi satan hristiyanın tekisin.Azıcık mert olda açık açık hristiyanım de.Ama yemez değil mi seni gidi yobaz hristiyan seni ?

Tamam Hristiyan'ım ben pagan kardeşim bu yazıyı da Hristiyanlık'ımı gizlemek için yazdım.  )

https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/66510-ateizm-kimi-ve-neyi-tehdit-ediyor/&do=findComment&comment=1400817

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Desert Wind yazdı:

Tamam Hristiyan'ım ben pagan kardeşim bu yazıyı da Hristiyanlık'ımı gizlemek için yazdım.  )

https://www.ateistforum.org/index.php?/topic/66510-ateizm-kimi-ve-neyi-tehdit-ediyor/&do=findComment&comment=1400817

Yobaz hristiyan daha İsayı inkar edemiyorsun burda kıvırıyorsun.Korktun galiba senin baba tanrı oğluna laf ettiğini duyarsa sana kızar diye.Burda ateistim diye hristiyan teolojisi satan adamsın millete laf ediyorsun.Adamsan ilk önce İsayı inkar ette hepimizi ikna et ama yapamazsın işte takiyyeci yobaz hristiyan seni

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Yobaz hristiyan daha İsayı inkar edemiyorsun burda kıvırıyorsun.Korktun galiba senin baba tanrı oğluna laf ettiğini duyarsa sana kızar diye.Burda ateistim diye hristiyan teolojisi satan adamsın millete laf ediyorsun.Adamsan ilk önce İsayı inkar ette hepimizi ikna et ama yapamazsın işte takiyyeci yobaz hristiyan seni

Kafan güzelmiş güle güle kullan.  Yaşadığına inanmadığım adama durduk yere niye laf atayim ? Ayrıca Isa ile Muhammed'i 2 mitoloji karakteri olarak karşılaştırırsak İsa melek kalırdı Muhammed'in yanında tabii sonuçta Isa diye biri yaşamadı Muhammed'se şüpheli. 

tarihinde Desert Wind tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Desert Wind yazdı:

Kafan güzelmiş güle güle kullan.  Yaşadığına inanmadığım adama durduk yere niye laf atayim ? Ayrıca Isa ile Muhammed'i 2 mitoloji karakteri olarak karşılaştırırsak İsa melek kalırdı Muhammed'in yanında tabii sonuçta Isa diye biri yaşamadı Muhammed'se şüpheli. 

Kıvırmada asenayı geçtin be takiyyeci yobaz hristiyan.Çok mu zor Jesusun veya İsanın tanrılığını ve hristiyanlık dinini reddediyorum demek ? Ama yapamazsın çünkü baba tanrıdan korkuyorsun :) Kıvıracağına inkar et diyorum kaç seferdir saçma sapan şeyler yazıp daha İsayı bile inkar edemiyorsun kıvırma yobaz hristiyan yemezler.Bak bir kerede daha söylüyorum sıkıysa reddet İsanın tanrılığını ve hristiyanlık dininide bütün söylediklerimi geri alayım ? Ama biliyorum gene alakasız saçma bişey yazıp gene kıvıracaksın yobaz hristiyan seni.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Kıvırmada asenayı geçtin be takiyyeci yobaz hristiyan.Çok mu zor Jesusun veya İsanın tanrılığını ve hristiyanlık dinini reddediyorum demek ? Ama yapamazsın çünkü baba tanrıdan korkuyorsun :) Kıvıracağına inkar et diyorum kaç seferdir saçma sapan şeyler yazıp daha İsayı bile inkar edemiyorsun kıvırma yobaz hristiyan yemezler.Bak bir kerede daha söylüyorum sıkıysa reddet İsanın tanrılığını ve hristiyanlık dininide bütün söylediklerimi geri alayım ? Ama biliyorum gene alakasız saçma bişey yazıp gene kıvıracaksın yobaz hristiyan seni.

Forumda" Muhammed'i ve Islâm' i reddediyorum " yazan bir mesajımı göster vaftiz olayım reis.

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Desert Wind yazdı:

Forumda" Muhammed'i ve Islâm' i reddediyorum " yazan bir mesajımı göster vaftiz olayım reis.

Asena yanında halt etmiş oğlum senin.Kıvırmaktan bir hal oldun ama dediğim gibi saçma sapan bir yazıyla gene kıvırdın ama yemezler yobaz hristiyan seni.Hatta söylüyeyim bu düz dünya ve dünya ademle yaşıt 6000 yaşında argümanları hep sizin yobaz hristiyan dünyasından çıkmış ve yayılmış argümanlardandır.Hadi şimdi istavrozunu getir ve baba tanrına dua et.Zira biricik oğlunun annesi ve biricik oğlu hakkında ileri geri konuştuğun için sana küsmüş hatta kızmış olabilir en iyisi sen meryeme ve azizlere dua ette aranızı yapsınlar baba tanrıyla.Az biraz da soluklan kıvırıp takiye yapmaktan bir hal oldun ama tebrik ediyorum 2 sene takiyye yapıp hristiyan halinle ateistim diye millete hristiyan teolojisi satman ve ateizmin arkasına saklanıp kendi yobaz dinini hiçe sayıp başkalarının dinine saldırman çok büyük beceri ister (kıvırma ve ikiyüzlülük becerisi).Onun için tebrik ediyorum seni yobaz hristiyan baba tanrının hakkını veriyorsun :))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...