Jump to content

Sizce ölüm bir son mu başlangıç mı?

Recommended Posts

Son bir olmayana ergi daha yapıp bitireceğim:

Varsayalım cennette ya da cehennemdeyiz. Birbirimizle konuşuyoruz: Bilmem işte dünyadayken şöyleymiş böyleymiş de şimdi şöyle böyle olmuşmuş!

Yine yok ya! Anan güzel mi! Kek miyim lan ben kekstra mıyım sandın yoksa durumu ortaya çıkıyor. Bu hatırladıklarınıza, güya dünyada şöyle böyle olduğunuza gerçekten inanacak mısınız? Psikopat manyak tanrının biri eğlenmek için maytap geçiyor, yarın ittirin lan ordan hepiniz demeyeceğini biliyor musunuz? Dedi, cenneti de cehennemi de dağıttı, tepesi attı, manyak ya! Manyak psikopat olmasa insanları ayırıp bir kısmını hurilerle eğlendirip bir kısmını cehennemde yakmazdı! Manyak işte, psikopat!

Yani neye güveneceksiniz bu böyle sonsuza kadar gidecek diye, hiç anlayamıyorum. Bu nasıl sonsuza kadar böyle gider yahu? Allahınız gibi siz de manyaksınız anlaşılan Müslümler! Al inanırını, vur allahına. Tencere dibi kara, bununki ondan da kara!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 saat önce, democrossian yazdı:

Bana soru daha çok ateistlere soruluyor gibi geldi. Ve sorunun asıl amacı yok olacağınıza inanarak nasıl rahatsız olmuyorsunuz şeklinde soruluyor izlenimi aldım. O nedenle o yönde yanıtlayacağım.

Tam olarak onu kast etmemiştim ama evet onu da biraz merak ediyorum ben de aynı şekilde yok olacağımıza -en azından bilincimizin- inanıyorum ve bunu birden kabullenebilmek kolay olmuyor yine de yazdıklarınızı okudum cidden düşününce olması gereken şeyler oluyor ve her şeyi olduğu gibi bunu da kabullenmemiz gerekiyor ? Saygılar.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, sophistic yazdı:

Ruhun var olduğuna seni inandıran nedir? Bunu nasıl kanıtlayabilirsin? @Huuu Gerçekten bedeninin içinde görünmez bir varlığın olduğunu düşünüyor musun?

Astral seyhatatler, ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon anlatımları, ruh çağırma seanslarında ruhlarla kurulan irtibatlar... bunlar...

Fizik bedenimize hayattayken bağlı olan, bedenimiz ölünce de ondan ayrılıp başka bir aleme geçen bir ruhun olduğunu düşünüyorum, evet.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Huuu yazdı:

Demateryalizasyon diye bir şey de var. Bu da mümkün olabiliyor. Ama sanırım bunu herkes yapamaz.

Erol Sayan anlatmıştı tv'de. Birisi odada kilitliyken odadan çıkabiliyormuş.

Mevlananın esrar çekmesi ondaki psişik yetenekleri açığa çıkartmış demek ki. Şamanlar da benzer otlar ve tütsüler kullanırmış.

Demateralizasyon diye bir şey de yok. Madde yok olmaz. Elma kaybolup başka yerde ortaya çıkmaz. 

Erol Sayan'ı tanır mısın, tanıştın mı? Ben epeyi zaman önce tanışmıştım. Ha ağaçtan bir parçayı kesip kenara koymuşsun ha Erol Sayan'ı. Dünyadan kopmuş, garip bir adamdı, meğer onun da daldığı yer ruhlar dünyasıymış. Bir bestesinin bir bölümü çağırdığında gelen bir ruhun yazdığına inanacak kadar kopmuş gerçeklikten.

Esrar kişideki psişik güçleri ortaya çıkarmaz, zira bu tip güçler yoktur. Kişiye bütün o sanrıları gösteren, out of body yapan, depersonalizasyona neden olan bizzat alınan maddedir. Maddeyi kullanıp saçmalarlar, onları okuyan da senin gibi psişik güçleri var zanneder işte. O zaman hep beraber gece gündüz kafa çekip psişik olalım. 

Bu arada, madde bağımlısı ateist bir çift de esrarı çekip çekip havalanıyor ve bedenlerinin üstündeki soyut bedenle aşağıdaki fiziki bedenlerini izliyordu. Çok gülüyorlardı bu hallerine ama psişik güçlerimiz var filan demeyip, maddeden olduğunu akledebiliyorlardı. Yani kim olursan ol, beynin aynı biçimde etkilenir. Haşat olur Türkçesi.

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Demateralizasyon diye bir şey de yok. Madde yok olmaz. Elma kaybolup başka yerde ortaya çıkmaz. 

Erol Sayan'ı tanır mısın, tanıştın mı? Ben epeyi zaman önce tanışmıştım. Ha ağaçtan bir parçayı kesip kenara koymuşsun ha Erol Sayan'ı. Dünyadan kopmuş, garip bir adamdı, meğer onun da daldığı yer ruhlar dünyasıymış. Bir bestesinin bir bölümü çağırdığında gelen bir ruhun yazdığına inanacak kadar kopmuş gerçeklikten.

Esrar kişideki psişik güçleri ortaya çıkarmaz, zira bu tip güçler yoktur. Kişiye bütün o sanrıları gösteren, out of body yapan, depersonalizasyona neden olan bizzat alınan maddedir. Maddeyi kullanıp saçmalarlar, onları okuyan da senin gibi psişik güçleri var zanneder işte. O zaman hep beraber gece gündüz kafa çekip psişik olalım. 

Bu arada, madde bağımlısı ateist bir çift de esrarı çekip çekip havalanıyor ve bedenlerinin üstündeki soyut bedenle aşağıdaki fiziki bedenlerini izliyordu. Çok gülüyorlardı bu hallerine ama psişik güçlerimiz var filan demeyip, maddeden olduğunu akledebiliyorlardı. Yani kim olursan ol, beynin aynı biçimde etkilenir. Haşat olur Türkçesi.

Çok sağlam önyargıların ve hükümlerin var. Çok tutususun yâni. :)

Olmaz deyip kestirip atıyorsun. Ama bu sadece senin kendine yönelik bir duvar. 

Kendi görüş açını kapatmış oluyorsun. Olmaz demekle o şey olmamış olmuyor. 

Mesela ben kendi gizli, psişik gücümüzü bir deneyde gördüm. Meditasyon gibi bir şey yapıp, normalde kaldırmayacağımız ırlıkta nesneleri, tüy gibi kolayca havaya kaldırabildik. Sana mı inanayım, kendi gözlerimle gördüğüm, kendi bedenimle yaşadığım şeye mi? :)

Erol Sayan sana mı inansın, kendi deneylerine mi? :)

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, Huuu yazdı:

Çok sağlam önyargıların ve hükümlerin var. Çok tutususun yâni. :)

Olmaz deyip kestirip atıyorsun. Ama bu sadece senin kendine yönelik bir duvar. 

Kendi görüş açını kapatmış oluyorsun. Olmaz demekle o şey olmamış olmuyor. 

Mesela ben kendi gizli, psişik gücümüzü bir deneyde gördüm. Meditasyon gibi bir şey yapıp, normalde kaldırmayacağımız ırlıkta nesneleri, tüy gibi kolayca havaya kaldırabildik. Sana mı inanayım, kendi gözlerimle gördüğüm, kendi bedenimle yaşadığım şeye mi? :)

Erol Sayan sana mı inansın, kendi deneylerine mi? :)

Kac kg kaldirdin?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, investor yazdı:

Kac kg kaldirdin?

Ağırlığını ölçmedim ama ağır metal bir masaydı. 4 kişi parmak uçlarımızla tüy gibi kaldırdık. 

Daha sonra tekrar denedik, kımıldatamadık. :)

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Huuu yazdı:

Ağırlığını ölçmedim ama ağır metal bir masaydı. 4 kişi parmak uçlarımızla tüy gibi kaldırdık. 

Rica etsem anlatır mısın bu yöntemi?

Bunu da denemek isterdim??. Malumun geçen söyledim ruhtan muhtan iş çıkmıyor.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Huuu yazdı:

Ya yalan söylüyorsun ya gerçekten madde almış sın yada birisi sizi fena kandırmış. 

Malesef ben yalan söylediğine inanıyorum insan bazen kendini inanılmaz güzel kandırır.

Kendimden de biliyorum olmayan bir şeyi olmuş gibi yaşayabilirsin yalan olduğunu bilirsin ama kabul etmezsin .

tarihinde tonymvelli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Zarava ehmel yazdı:

Rica etsem anlatır mısın bu yöntemi?

Bunu da denemek isterdim??. Malumun geçen söyledim ruhtan muhtan iş çıkmıyor.

4 kişi masanın etrafına geçtik ve birkaç dakika kendimize telkinde bulunduk, kaldırabilirim diye. Sonra da parmak uçlarımızla kaldırdık. Bu kadar...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tonymvelli yazdı:

Ya yalan söylüyorsun ya gerçekten madde almış sın yada birisi sizi fena kandırmış. 

Malesef ben yalan söylediğine inanıyorum insan bazen kendini inanılmaz güzel kandırır.

Kendimden de biliyorum olmayan bir şeyi olmuş gibi yaşayabilirsin yalan olduğunu bilirsin ama kabul etmezsin .

Yalan söylemiyorum ve bu olayı 4 kişi birlikte yaşadık. Hatta 5 kişi...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, democrossian yazdı:

Kesinlikle yalan söylüyor. Ciddiye alınır hiç bir tarafı yok. Saçmalıklarını çürütmeye gerek bile duymadım hiç, çünkü açıkça yalan söylüyor.

Yalan söylüyorsam "ekmek kuran çarpsın" veya "dünyanın en adi insanıyım". :)

Ama hayır, fincan olayı ne kadar gerçekse bu da öyle gerçek. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Huuu yazdı:

4 kişi masanın etrafına geçtik ve birkaç dakika kendimize telkinde bulunduk, kaldırabilirim diye. Sonra da parmak uçlarımızla kaldırdık. Bu kadar...

Bir parmak ile 20 kilogram kaldırabilirsin.

8 *20 =160 kilogram yapar. :)

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Ten Ten yazdı:

Bir parmak ile 20 kilogram kaldırabilirsin.

8 *20 =160 kilogram yapar. :)

1 parmakla 20 kg kaldıramam ben!.. :)

Zaten daha sonra tekrar denedik ve masayı ellerimizle bile kaldırmakta zorlandık.

Ha, benim dışımdakiler zayıf, narin kızlardı. :)

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Huuu yazdı:

1 parmakla 20 kg kaldıramam ben!.. :)

Zaten daha sonra tekrar denedik ve masayı ellerimizle bile kaldırmakta zorlandık.

Ha, benim dışımdakiler zayıf, narin kızlardı. :)

Kaldırırsınız. :)

Zaten masa o kadar ağır olamaz.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Ten Ten yazdı:

Kaldırırsınız. :)

Zaten masa o kadar ağır olamaz.

Bu 2 m. Boyunda, 1 m. Eninde, büyük bir metal masa. Dediğim gibi, ellerimizle bile anca oynatabiliyorduk. 

tarihinde Huuu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...