Jump to content

ABD Türkiye’den gelen vize başvurularını askıya aldı

Recommended Posts

On 17.10.2017 at 13:18, Huuu yazdı:

Eski düzen de kötüydü. Eski düzenin ideologları ve kalemşörleri de yalancıydı. Şimdi geçmişi unuttun diye pek toz kondurmak içimizden gelmiyor ama benim politik hafızam iyidir.

Evet eskiden de yanlışlar kötülükler vardı bu memlekette,ama şimdiki Türkiye ile eski Türkiye'yi böyle kıyaslamak yanlış,ülkemiz eskiden insan hakları,laiklik,hukukun üstünlüğü vb.bir ülkeyi güzel yapan şeyler konusunda çok daha ilerdeydi,asla bu kadar zulüm yoktu bu ülkede eskiden;

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/chp-12-eylul-ile-15-temmuz-sonrasini-kiyasladi-1671077/

Sitelerde Paylaş
  • İleti 158
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 dakika önce, Kör Saatçi yazdı:

Evet eskiden de yanlışlar kötülükler vardı bu memlekette,ama şimdiki Türkiye ile eski Türkiye'yi böyle kıyaslamak yanlış,ülkemiz eskiden insan hakları,laiklik,hukukun üstünlüğü vb.bir ülkeyi güzel yapan şeyler konusunda çok daha ilerdeydi,asla bu kadar zulüm yoktu bu ülkede eskiden;

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/chp-12-eylul-ile-15-temmuz-sonrasini-kiyasladi-1671077/

Doğrudur, ben iki düzeni kıyaslamadım. Hangisi daha az kötü diye bir şey belirtmedim. Ama gerçek şu ki, eski düzenin iktidar sahipleri de milleti değil, kendi çıkarlarını gözetiyordu.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Huuu yazdı:

Doğrudur, ben iki düzeni kıyaslamadım. Hangisi daha az kötü diye bir şey belirtmedim. Ama gerçek şu ki, eski düzenin iktidar sahipleri de milleti değil, kendi çıkarlarını gözetiyordu.

Şimdiki düzeni eleştireceğiz diye, eski köhnemiş düzeni savunmaları da tam bir aymazlık doğrusu. Eski düzen iyi falan değildi. Akp'yi kötüleyeceğiz diye diktatörlüğü bile savunacak duruma geldiler. Sonları vahim.

Adam gibi Akp'yi eleştirisi bile yapamıyorlar. Demek ki, durumları gerçekten çok vahim...

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, zenzaraggi yazdı:

Şimdiki düzeni eleştireceğiz diye, eski köhnemiş düzeni savunmaları da tam bir aymazlık doğrusu. Eski düzen iyi falan değildi. Akp'yi kötüleyeceğiz diye diktatörlüğü bile savunacak duruma geldiler. Sonları vahim.

Adam gibi Akp'yi eleştirisi bile yapamıyorlar. Demek ki, durumları gerçekten çok vahim...

Evet, akp'yi hep bu kötü muhalefet tarzları ile güçlendirdiler. Hâlâ da akıllanmış değiller.

Eski düzenin suçları da az değildi. Ikisi arasında kıyaslama yapmak ayrı bir konu. Ama idamları, yargısız infazlari, köy yakmaları eski düzene yazmak durumundayız. Ayrı bir başlık açılmış "12 Eylül mü kötü, bu mu" diye. Orada 12 eylul'ü savunanlar bile çıkmış. 

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, zenzaraggi yazdı:

Hoşt ağzını yıka ondan sonra cevap ver bana..

Bu ülkede iktidar ile muktedir olmak arasındaki farkı bilmeyecek senin gibi kaz kafalılara birşeyler anlatmak beyhudedir....

Kemalist zihniyet bu ülkenin ilerlemesindeki en büyük engeldir. Atatürk demiyorum. Atatürkten nemalanan ve zengin mutlu, put azınlık......

Hoşt diye senin gibi AKP ağzıyla konuşan ve liberal muhafazakar iktidarların elinde inim inim inleyip durduğumuz bu kadar ortadayken Tayyip gibi "Hep bu Kemalist zihniyet" diye dinciyi besleyen ite köpeğe derler. 

Atatürk demiyormuş da ondan nemalananları diyormuş "Kemalist zihniyet" diye...

Pislik herif.

Sorsan solcudur, kimseleri beğenmez iki kuruşluk aklıyla, solculuğun ilk şarkı ABD'ye düşman olmaktır diye dolanır durur.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Huuu yazdı:

Evet, akp'yi hep bu kötü muhalefet tarzları ile güçlendirdiler. Hâlâ da akıllanmış değiller.

Eski düzenin suçları da az değildi. Ikisi arasında kıyaslama yapmak ayrı bir konu. Ama idamları, yargısız infazlari, köy yakmaları eski düzene yazmak durumundayız. Ayrı bir başlık açılmış "12 Eylül mü kötü, bu mu" diye. Orada 12 eylul'ü savunanlar bile çıkmış. 

AKP'yi güçlendiren muhalefet değil, senin gibi kendini solcu sana liberal vb Atatürkçü düşmanları.

Şeriatçıların kuyruğunda dolanıp durmanız boş değil. Düşmanınız aynı.

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

AKP'yi güçlendiren muhalefet değil, senin gibi kendini solcu sana liberal vb Atatürkçü düşmanları.

Şeriatçıların kuyruğunda dolanıp durmanız boş değil. Düşmanınız aynı.

Beylik laflar bunlar, boş klişeler... Ben nasıl güçlendirmişim akp'yi? Siz yaptınız o işi. Sizin muhalefet tarzınız yaptı. 

Bir kere ben atatürk düşmanı değilim. Bu iftirayı nasıl atarsın? Ayıp diye bir şey var.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Huuu yazdı:

Koyulaştırdığım yeri okudun mu? Burada kendilerinin verdiğini değil, ta başından beri böyle olduğunu söylüyor.

@Türk Ateist bu konuyu es geçmeyelim. Buna bir cevap rica edeyim senden.

tarihinde Huuu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Huuu yazdı:

Beylik laflar bunlar, boş klişeler... Ben nasıl güçlendirmişim akp'yi? Siz yaptınız o işi. Sizin muhalefet tarzınız yaptı. 

Bir kere ben atatürk düşmanı değilim. Bu iftirayı nasıl atarsın? Ayıp diye bir şey var.

Ben de Atatürk değil, Atatürkçü düşmanı dedim zaten. Durmadan Kemalistlere sarıp saldıranlar sizsiniz. AKP'yi savunup, konuyu değiştirip Kemalistlere getiren ve tartışmaya açmaya çalışan da.

Ayıp olan, senin durmadan yazmadığım şeyler yüzünden beni açıklama yapmak zorunda bırakman.

AKP'yi nasıl güçlendirdiğiniz belli. Aşağılık liberallerin, kendine solcu diyen Atatürk ve cumhuriyet düşmanlarının argümanlarını giyinip sağa sola saldırmanızla, dinciyi savunacağım diye kırk takla atmanızla.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Huuu yazdı:

@Türk Ateist bu konuyu es geçmeyelim. Buna bir cevap rica edeyim senden.

Sıkıldım yalnız bu adalar konusundan. Şimdi de utanmadan öyle demek istememiş, siz çarpıtıyorsunuz diyorsun çaktırmadan.

Konu hakkında kıyametler kopuyor, muhalefet milletvekilleri ayaklanıyor, AKP'yi açıkça vatan haini ilan ediyor ama AKP'den çıt çıkmıyor. 

Böyle olunca da savunmak sana düşüyor tabii.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Ben de Atatürk değil, Atatürkçü düşmanı dedim zaten. Durmadan Kemalistlere sarıp saldıranlar sizsiniz. AKP'yi savunup, konuyu değiştirip Kemalistlere getiren ve tartışmaya açmaya çalışan da.

Ayıp olan, senin durmadan yazmadığım şeyler yüzünden beni açıklama yapmak zorunda bırakman.

AKP'yi nasıl güçlendirdiğiniz belli. Aşağılık liberallerin, kendine solcu diyen Atatürk ve cumhuriyet düşmanlarının argümanlarını giyinip sağa sola saldırmanızla, dinciyi savunacağım diye kırk takla atmanızla.

Yanılıyorsun, ben atatürkçü düşmanı da değilim. Neden olayım? Saçma olur bu. Eleştiriyi siz düşmanca saldırı olarak görüyorsunuz. 

Ayrıca bir avuç liberal ve solcu nasıl olur da kemalistleri zayıflatabilir?

3 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sıkıldım yalnız bu adalar konusundan. Şimdi de utanmadan öyle demek istememiş, siz çarpıtıyorsunuz diyorsun çaktırmadan.

Konu hakkında kıyametler kopuyor, muhalefet milletvekilleri ayaklanıyor, AKP'yi açıkça vatan haini ilan ediyor ama AKP'den çıt çıkmıyor. 

Böyle olunca da savunmak sana düşüyor tabii.

"O adaları kendilerinin verdiğini itiraf ettiği" cümleyi rica etmiştim, siz uzun bir alıntı yaptınız. O tek cümleyi bulamıyor musunuz şimdi yoksa, yok muydu? :)

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Huuu yazdı:

Yanılıyorsun, ben atatürkçü düşmanı da değilim. Neden olayım? Saçma olur bu. Eleştiriyi siz düşmanca saldırı olarak görüyorsunuz. 

Ayrıca bir avuç liberal ve solcu nasıl olur da kemalistleri zayıflatabilir?

"O adaları kendilerinin verdiğini itiraf ettiği" cümleyi rica etmiştim, siz uzun bir alıntı yaptınız. O tek cümleyi bulamıyor musunuz şimdi yoksa, yok muydu? :)

Yoo, konuyu sen açtın, iki lafından biri ulusalcılar, Atatürkçüler bilmem ne. Yazılar duruyor, muhalif basını nasıl aşağıladığın ve hakaret ettiğin iletiler de ortada.

Ama tabii sen AKP'nin önceki tipitip başbakanın danışmanı; cumhuriyet, Atatürk ve Kemalist düşmanı bir pislik olan Etyen Mahcupyan'ı acayip beğenen, Sevan Nişanyan öven, AKP'yi gizliden savunan bir adam olduğun için normal.

Bir avuç satılık liberal ve solcu döküntüler medyada AKP borozanlığı yapıp F tipi porpagandaya başvurarak milleti zehirleyip durdu, övdü, bunu yaparken aman da bu Kemalizm gericiliği ne güzel bitiyor, statüko kalkıyor, ezilenler demokrasi getiriyor deyip köşeleri tuttu. Dinci beslemeliği yaptı, şeriatçı ve Kürtçüyle birlik olup ülkenin bugünlere gelmesine neden oldular. 

Sen ve senin gibiler işte...

İnsan utanır utanır. Şöyle bir zamanda kalkıp da hala aynı propagandayı yapmaya insan azıcık utanır.

Eleştiri yapıyorlarmış... 

O cümleyi sen alıntılayıp altını çizmişsin, demek ki gayet de görmüşsün işte. Ben de zaten direkt onu kastederek " Şimdi de utanmadan öyle demek istememiş, siz çarpıtıyorsunuz diyorsun çaktırmadan." demişim.

Ama işte sende anlayacak zeka mı yok, akıl mı yoksa çiş yarışı ve polemik peşinde olduğundan mı, onu da anlamamışsın.

Sana okuduğumuzu anlayalım dersleri vermek lazım.

Bu başlığı açan ben değilim dedim, ona bile inanman ve sonra anlaman epeyi zaman almış, sonra da kendinden özür dilemişsin deli deli.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Yoo, konuyu sen açtın, iki lafından biri ulusalcılar, Atatürkçüler bilmem ne. Yazılar duruyor, muhalif basını nasıl aşağıladığın ve hakaret ettiğin iletiler de ortada.

Ama tabii sen AKP'nin önceki tipitip başbakanın danışmanı; cumhuriyet, Atatürk ve Kemalist düşmanı bir pislik olan Etyen Mahcupyan'ı acayip beğenen, Sevan Nişanyan öven, AKP'yi gizliden savunan bir adam olduğun için normal.

Bir avuç satılık liberal ve solcu döküntüler medyada AKP borozanlığı yapıp F tipi porpagandaya başvurarak milleti zehirleyip durdu, övdü, bunu yaparken aman da bu Kemalizm gericiliği ne güzel bitiyor, statüko kalkıyor, ezilenler demokrasi getiriyor deyip köşeleri tuttu. Dinci beslemeliği yaptı, şeriatçı ve Kürtçüyle birlik olup ülkenin bugünlere gelmesine neden oldular. 

Sen ve senin gibiler işte...

İnsan utanır utanır. Şöyle bir zamanda kalkıp da hala aynı propagandayı yapmaya insan azıcık utanır.

Eleştiri yapıyorlarmış... 

O cümleyi sen alıntılayıp altını çizmişsin, demek ki gayet de görmüşsün işte. Ben de zaten direkt onu kastederek " Şimdi de utanmadan öyle demek istememiş, siz çarpıtıyorsunuz diyorsun çaktırmadan." demişim.

Ama işte sende anlayacak zeka mı yok, akıl mı yoksa çiş yarışı ve polemik peşinde olduğundan mı, onu da anlamamışsın.

Sana okuduğumuzu anlayalım dersleri vermek lazım.

Bu başlığı açan ben değilim dedim, ona bile inanman ve sonra anlaman epeyi zaman almış, sonra da kendinden özür dilemişsin deli deli.

:):):)

Dilerim, deliyim. Hep sizden ötürü... Ne bileyim ben ateist türk ile türk ateist diye iki ayrı üye var!

Evet, ciddileşelim. Sen akp'li bakanın itiraf ettiğini yazdın. Ama bunu ispatlayamadın. Çünki bakan bu fiilî durumun çok önceden beri var olageldiğıno söylemiş işte.

Sen anlama özürlüsü biri olmadığına göre kasten çarpıtmışsın demektir. Bunu da fanatizm bir akp düşmanı olduğun için yaptığını anlayabiliyorum.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Huuu yazdı:

:):):)

Dilerim, deliyim. Hep sizden ötürü... Ne bileyim ben ateist türk ile türk ateist diye iki ayrı üye var!

Evet, ciddileşelim. Sen akp'li bakanın itiraf ettiğini yazdın. Ama bunu ispatlayamadın. Çünki bakan bu fiilî durumun çok önceden beri var olageldiğıno söylemiş işte.

Sen anlama özürlüsü biri olmadığına göre kasten çarpıtmışsın demektir. Bunu da fanatizm bir akp düşmanı olduğun için yaptığını anlayabiliyorum.

Bunca insan, meclise taşıyan ve tepki gösteren milletvekilleri de çarpıtıyor, ama sus pus olmuş aşağılık vatan hainleri dürüst, dandik bakanın itirafını çarpıtan biziz.

Ama tabii ekonomimiz çok iyi, bütün dünya bizi kıskanıyor, Kemalist diktatörlüğünü bitirip ülkeyi özgürleştirdik, eski Türkiye tu kakaydı ama yeni Türkiye süper falan...

Bunları da söylüyorlar.

Daha neler neler söyülüyorlar; ayakkabı kutularından, evlerinden çıkan paraların da yardım paraları olduğunu söylüyorlardı, onlara da inandın mı?

Sana sordum, neden bizim fiili bir uygulamamız yok, neden onların basbayağı şehirler kurmasına izin verdiler, kendi adalarına özgürce gidemiyorlar?

Bunları sor, araştır diyeceğim ama senin kaynağın dinci köpeklerin beslemeleri olduğu için işe yaramaz.

Bu tartışma benim için bitti. 

Ve evet, AKP'den de onu öyle veya böyle savunanlardan da ölesiye nefret ederim, tek bir AKP'li arkadaşım yoktur, arkadaşlık etmem, mümkünse selam bile vermem.

Sen buna fanatizm dersin, çünkü sen benim gibilere değil AKP'ye yakınsın.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Kör Saatçi yazdı:

- Peki bunlar güzel şeyler mi?

1980 senesinde ülke zaten büyük kargaşa içindeyken ordunun yapması var. 2017 yılında, "seçilmiş" bir hükümetin böyle bir şey yapması var. İkisi aynı şey mi?

Ada tartışması: AKP'ye karşı olan insanlar, görebildiğim kadarıyla ellerindeki her şey ile AKP'ye karşı çıkıyorlar ve maalesef de haklı çıkıyorlar. Ben 2010'ların başında bir darbe tartışmasına girmiştim. "Darbe ülkeyi geri götürür" filan demiştim. Sonra bu hale geldik. Haksız çıktım (tepemde F-16'lar uçtu çünkü, [sonra bir de benim bu yaşadıklarımı Kurtlar Vadisi filmi ve RTE filmi yaptılar]). 

- Da gelinen aşamanın ne olduğu konusunda şüphelerin / tartışmaların olduğu 2010'ların başlarında değiliz artık. Siyasi arena'da, Tayyibin demiyorum. AKP'nin (ve Feto'nun ve benzer her türlü siyasal islami yapılanmanın) amacının ne olduğu, bunların devlet yönetiminde olamalarının neden yanlış olduğu, TR'nin cumhuriyetçi yapıya dönmesi gerektiği iyice anlaşılmıştır. (tabi kafa bulandıran, sahte haber yayan ve diğer zibidi medya kuruluşları hariç). 

O yüzden, belki yine hata yapıyorum ama, ada konusu zırvaysa "ada konusu zırva" derim. Hatta Tayyibin "İnönü isteseydi alırdı" demesi de saçma. Sınırlı tarih bilgimle, bunun "gemi yoktu" meselesi olmadığını da biliyorum. İtalyan'ların 12 ada meselesini de tam bilmiyorum. Bence bizde olmalıydı. Bir ülkenin deniz sınırı böyle olmaz çünkü. Benim filikam nereden geçecek? Belki balık tutacam, turizm geliri istiyorum?

Onu da adaların silahsızlandırılmış olması ile açıklıyorlar.

- Bu yapılan siyaset değildir. Deniz Baykalın atletli videoları filan da çağdaş bir ülkede olacak şey değildir. (Baykal'ın özel hayatı umrumda değil ki, ben onun siyasetine, fikirlerine, eylemlerine oy veriyorum, halen de gayet sağlam politikacı benim açımdan). /Da işte siyaset böyle: Clington Lewinsky ile skkandal yaşayınca da ortalığı velveleye verdiler. aradan 20 küsür sene geçmiş Clington Hillary ile halen evli. 

- Boş konuşmaya da ihtiyacımız yok. Ben askeri darbeleri ve olanları desteklemedim bu 1. 

2) 2017'de, Bulgaristan AB ülkesi olmuş, dünyanın yüzeyi değişmiş, benim ülkemde hukuk bağımsızlığı, basın özgürlüğü, çok partili sistem, serbest seçim, din ve vicdan özgürlüğü, hiç bir şey yok. İran reforma gidiyor, bunlar İran olmaya çalışıyor. Bu dediğim abartı mı? -Gerçek. 

O zaman sayfayı çevir. 

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Bunca insan, meclise taşıyan ve tepki gösteren milletvekilleri de çarpıtıyor, ama sus pus olmuş aşağılık vatan hainleri dürüst, dandik bakanın itirafını çarpıtan biziz.

Ama tabii ekonomimiz çok iyi, bütün dünya bizi kıskanıyor, Kemalist diktatörlüğünü bitirip ülkeyi özgürleştirdik, eski Türkiye tu kakaydı ama yeni Türkiye süper falan...

Bunları da söylüyorlar.

Daha neler neler söyülüyorlar; ayakkabı kutularından, evlerinden çıkan paraların da yardım paraları olduğunu söylüyorlardı, onlara da inandın mı?

Sana sordum, neden bizim fiili bir uygulamamız yok, neden onların basbayağı şehirler kurmasına izin verdiler, kendi adalarına özgürce gidemiyorlar?

Bunları sor, araştır diyeceğim ama senin kaynağın dinci köpeklerin beslemeleri olduğu için işe yaramaz.

Bu tartışma benim için bitti. 

Ve evet, AKP'den de onu öyle veya böyle savunanlardan da ölesiye nefret ederim, tek bir AKP'li arkadaşım yoktur, arkadaşlık etmem, mümkünse selam bile vermem.

Sen buna fanatizm dersin, çünkü sen benim gibilere değil AKP'ye yakınsın.

- halkı Yunanlı olduğu için ve barışı korumak için ve İngiltere'nin baskısıyla, Atatürk ve İnönü bunların silahlandırılmaması koşuluyla bu adaları Yunanlılara verdi.

Yunanlılar Kardak olayındaki gibi birşeyler yapıp duruyorlar (Ne yapacaklar onu da anlamadım) Ama genel Kurmay başkanının açıkladığı gibi Bizim sularımızda olduğu için, bu adalar resmen bizim. Fiilen de Yunanistan'ın.  

- Benim dediğim: Gelecekte, benim çizdiğim resimdeki gibi, karasularımızın artması ya da bazı adaları bize "satmaları" gerekiyor, çünkü durum Türkiye açısından adil değil.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Donatello23 yazdı:

- halkı Yunanlı olduğu için ve barışı korumak için ve İngiltere'nin baskısıyla, Atatürk ve İnönü bunların silahlandırılmaması koşuluyla bu adaları Yunanlılara verdi.

Yunanlılar Kardak olayındaki gibi birşeyler yapıp duruyorlar (Ne yapacaklar onu da anlamadım) Ama genel Kurmay başkanının açıkladığı gibi Bizim sularımızda olduğu için, bu adalar resmen bizim. Fiilen de Yunanistan'ın.  

- Benim dediğim: Gelecekte, benim çizdiğim resimdeki gibi, karasularımızın artması ya da bazı adaları bize "satmaları" gerekiyor, çünkü durum Türkiye açısından adil değil.

Adaların hepsi verilmedi. Bazıları arada kaldı, onlar için de hangi kıyıya kaç mil olduğu gibi hesaplarla bir tür anlaşmaya varıldı. Elbette hiçbiri silahlandırılamaz, gidip şehir kuramaz vs.

Çok da dert değil, Yunanlılar takıntılı olduğu için arada çıkıp gövde gösterir, bizimkiler tırnak çıkarıp kendini göstererek had bildirir, geri çekilirler, sonra hiç durmaksızın it dalaşı dedikleri şeyi yapar dururlar. Üstünde ot bitmeyen kayalığı ne yapacağız? Ama mesele o değil.

Mesela Anibal, bu it dalaşı dedikleri kapışmanın artık kesildiğini söylemiş ve neden acaba demiş.

Öyle ya...

İleride bize ada satarlar mı, Türkiye ister mi bilemem ama anlaşmalara uymak zorundalar. Adalar resmen bizimse uyacaklar. AKP'yle değilse de sonra.

Yoksa bunlar ülkeyi zaten sağa sola peşkeş çekti, Araplara, Katarlara verdi. kalan kısmını da kendi üstlerine yaptılar. 

Sitelerde Paylaş

O olay şöyle de olabilir (Büyük ihtimalle öyledir):

Haritaya bakınca 3-5 ada meselesi gibi durmuyor. Daha çok boğazlar meselesinin uzantısı gibi. İngilizler burada ince zekalarını konuşturup "Siz boğazları kapatırsanız biz de Ege'yi kapatırız" durumu elde etmişler. Akdenizden gelen bir gemi örneğin Tayyip veya, atıyorum, sosyalist olmuş bir Türkiye tarafından durdurulursa, Karadeniz'den gelen gemi de İngilizlerin Müttefiki yunanlılar tarafından Ege'de durdurulur. Deniz güçlerinin fazla olmasının sebebi de budur. Dengeleme meselesi ve tedbir alma meselesi. Çünkü bugün böyle bir şey oldu işte. Tayyip gibi kestirilemeyen bir "Türkiye Sultanı" geldi. Boğazları kapatırsa ne olur? - Onların da kendilerini korumaları gerek.

Hele ki deniz ticaretinin ve Savaş gemilerinin o kadar önemli olduğu bir dönemde, konu muhtemelen budur. Bizimkiler de akıllı davranıp, anlayıp bunu kabul etmişlerdir.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Hoşt diye senin gibi AKP ağzıyla konuşan ve liberal muhafazakar iktidarların elinde inim inim inleyip durduğumuz bu kadar ortadayken Tayyip gibi "Hep bu Kemalist zihniyet" diye dinciyi besleyen ite köpeğe derler. 

Atatürk demiyormuş da ondan nemalananları diyormuş "Kemalist zihniyet" diye...

Pislik herif.

Sorsan solcudur, kimseleri beğenmez iki kuruşluk aklıyla, solculuğun ilk şarkı ABD'ye düşman olmaktır diye dolanır durur.

Yazacak bilgi birikimin olmadığı için böyle ağzından salyalar akıtarak pisliğini ortaya dökersin ancak.

Sizin gibilere Tayyip az bile....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...