Jump to content

Kuranda çoklu evrenlerden söz edilmesi

Recommended Posts

Biliyorsunuz apaçık,anlaşılır,eksiksiz,ayrıntılı Kuran gök sözcüğünü hem evren,hem bildiğimiz dünya göğü anlamında kullanmıştır.Ben de Madem kuran gök sözcüğünü hem evren,hem bildiğimiz dünya göğü anlamında kullanmış,neden öyleyse kuranda geçen gök sözcüğüne kafama göre,işime geldiği gibi evren anlamı vermeyeyim diye düşündüm ve işi eyleme döktüm.

Göklerde ve yerde bulunan her canlı ve melekler, büyüklük taslamaksızın Allah'a secde ederler. Nahl 49

Gök sözcüğüne ver evren anlamını,oldumu sana evrenler.

Evrenlerde ve yerde bulunan her canlı ve melekler, büyüklük taslamaksızın Allah'a secde ederler. Nahl 49

Bakınız Kuran çoklu evrenlerden söz ediyor.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, democrossian yazdı:

:lol: Müslümler duymasın... Yarın İslami sitelerde çıkar. Alaaakber! Kurranı azzimüşşaaaannn... Multiverse modeliniiiii... 14 asır önceeee... Haber verdiiiii!  Alaaaakber! Alaaaakber! Alaaaakber! :lol: 

:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zarava ehmel yazdı:

Bu zaten uzun yıllardan beri bilinen birşey.Coklu evren teorisinin kaynağıda Kur'an-ı Kerim'i okuyan bilmem nereli bilim insanlarıdır.Allahım ne bitmez tükenmez bir hikmetin var senin.O hikmet ki Kur'an dır.

Kuran içerdiği mucizelerle kafirlerin içini daraltan,yüce Allah tarafından gönderilmiş bir kitaptır kuşkusuz.Hala inanmaz mısınız?

Sitelerde Paylaş

Özel ve genel görelilik teorilerinin de aslı kurana dayanmaktadır. Hatta Einstein kurandan çalmıştır.

Bu bilgiyi buraya yazdığım için beni sniper ile vurabilirler şuan. 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...