Jump to content

Ortada 1 Ürün Failsiz Olur mu ?

Recommended Posts

2 dakika önce, anibal yazdı:

Yahu, daha bir kaç mesaj evvel, amanda pakistan diyen bu değil miydi?

Bunlar, arap yalakasıdır, tek bildikleri kıvırmaktır. 

Kıvırıyor ve kıvranıyor, hatta hedef saptırmaya çalışıp duruyor ama Pakistan diyen bu değildi. Sen Pakistan'da evlilik yaşı 6 deyince bu da "bana ne Pakistan'dan, ben Kur'an'a bakarım, orada adet görmek ve ergenliğe girmek gerek, 6 yaşındakiyle de evlenilir ama seks yapılmaz" demiş.

Lütfediyor hani...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 230
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Kıvırıyor ve kıvranıyor, hatta hedef saptırmaya çalışıp duruyor ama Pakistan diyen bu değildi. Sen Pakistan'da evlilik yaşı 6 deyince bu da "bana ne Pakistan'dan, ben Kur'an'a bakarım, orada adet görmek ve ergenliğe girmek gerek, 6 yaşındakiyle de evlenilir ama seks ypılmaz" demiş.

Lütfediyor hani...

ulan doğru söylüyorsun ama cümleye doğru girmiyorsun..

gene de saol .

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Emin ol, hiç bir ateist sana yalan söylemez. Yalan dolanla insanları kandırmak dincilerin adabıdır, ateistlere  uymaz.

ee ben de yalan söylemiyorum. müslüman da yalan söylememekle emrolundu. emre uyan müslüman bulmak gerek. 

emre uymayanı dinleme, herkesi de bir görme..

Sitelerde Paylaş
Just now, FETİH said:

ee ben de yalan söylemiyorum. müslüman da yalan söylememekle emrolundu. emre uyan müslüman bulmak gerek. 

emre uymayanı dinleme, herkesi de bir görme..

Ama senin iddia ettiğin şeyler apaçık bir yalan, yani aslı astarı yok...

Bu durumda;

Ya sen bir yalancısın, sallıyorsun...

Ya da birileri seni bir sürü yalan dolan ile kandırmış, o zırvaları gerçek sanıp bize satmaya çıkıyorsun.

Soru, senin hangisi olduğun, zira bahsettiğin mevzuların asılsız, martaval ve zırvalık olduğuna dair hiç bir şüphe yok.

Sitelerde Paylaş

Ama senin iddia ettiğin şeyler apaçık bir yalan, yani aslı astarı yok...

Bu durumda;

Ya sen bir yalancısın, sallıyorsun...

Ya da birileri seni bir sürü yalan dolan ile kandırmış, o zırvaları gerçek sanıp bize satmaya çıkıyorsun.

Soru, senin hangisi olduğun, zira bahsettiğin mevzuların asılsız, martaval ve zırvalık olduğuna dair hiç bir şüphe yok.

cevap: ya ben yalancı olmadığım için senin yürüttüğün mantığa göre ben kandırılmış oluyorum.

soru: ben yalancı değilm. senin yürüttüğün mantığa göre kandırılmış  değilsem. sen kendini kandırmış olmaz mısın?.

Sitelerde Paylaş
Just now, FETİH said:

cevap: ya ben yalancı olmadığım için senin yürüttüğün mantığa göre ben kandırılmış oluyorum.

soru: ben yalancı değilm. senin yürüttüğün mantığa göre kandırılmış  değilsem. sen kendini kandırmış olmaz mısın?.

Boş gevelemeler ama onu bile becerememişsin, üzgünüm, doğrusu daha fazlasını beklerdim.

Sen ya kandıran bir arszı yalancısın.

Yada kanmış, kandığı lafları kendince gev gev eden zavallı bir replikasın.

Benim kendimi kandırdığım yok. En basit, en kolay haliyle: Nerde bu tanrı, hani? 

Gösteremyiro ve boyuna saçma salak laflara giriyorsun. Sana basit bir mihank taşı vereyim, allah, tanrı neyse, dediğin yere, en bir yüce tanrı hanumanı koy. Aha şu tanrı:

Image result for hanuman

Vıdı vıdı etmeden önce... Senin allahına tapan insan sayısı, 1.4 Milyar iken, bu yüce tanrı Hanuman'a 1.6 Milyar insan bilfiil tapıyor, onun hakikatini takdis ediyor. 

Evet, kendi allah dediğin her yere bu hanuman'ı koy ve bak bakalım kendi laflarına, ne kadar saçma salak, hadi, kendin test et.

Sitelerde Paylaş

Boş gevelemeler ama onu bile becerememişsin, üzgünüm, doğrusu daha fazlasını beklerdim.

Sen ya kandıran bir arszı yalancısın.

Yada kanmış, kandığı lafları kendince gev gev eden zavallı bir replikasın.

Benim kendimi kandırdığım yok. En basit, en kolay haliyle: Nerde bu tanrı, hani? 

Gösteremyiro ve boyuna saçma salak laflara giriyorsun. Sana basit bir mihank taşı vereyim, allah, tanrı neyse, dediğin yere, en bir yüce tanrı hanumanı koy. Aha şu tanrı:

Image result for hanuman

Vıdı vıdı etmeden önce... Senin allahına tapan insan sayısı, 1.4 Milyar iken, bu yüce tanrı Hanuman'a 1.6 Milyar insan bilfiil tapıyor, onun hakikatini takdis ediyor. 

Evet, kendi allah dediğin her yere bu hanuman'ı koy ve bak bakalım kendi laflarına, ne kadar saçma salak, hadi, kendin test et.

çoğunlığun yaptığı hakikat ise. balıklar sudan çıkmıyor.sen de çıkma.

şimdi onlarda akıl yok dersen, bunlarda akıl var mı? yok.

Sitelerde Paylaş
51 minutes ago, FETİH said:

çoğunlığun yaptığı hakikat ise. balıklar sudan çıkmıyor.sen de çıkma.

şimdi onlarda akıl yok dersen, bunlarda akıl var mı? yok.

Balıkların sudan çıkmadığını da nerden uydurdun?

Her lafın bir yalan, her lafın bir uydurma... Ne diyeyim ben sana şimdi?

Sitelerde Paylaş

Balıkların sudan çıkmadığını da nerden uydurdun?

bu sefer sana  muhalefet etmicem .

doğrusun. hemd e çok doğruu.

benim söylemek istediğim de budur anibal..

tarihinde FETİH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, FETİH said:

bu sefer sana  muhalefet etmicem .

doğrusun. hemd e çok doğruu.

benim söylemek istediğim de budur anibal..

Ben zaten doğruyum, yalanların kralı, şahı, azimmüşşanı sensin...

Geldin geleli yalanların bir bitip tükenmedi. Neymiş, balıklar sudan çıkmıyormuş... İnsan bu kadar rahat, bu kadar gerine gerine yalan söyleyecek kadar nasıl arsız ve yüzsüz olabilir ki?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...