Jump to content

Laik kesim nasıl bu kadar koyun hale gelebildi?

Recommended Posts

1 dakika önce, Huuu yazdı:

Biraz daha sakin ve mantıklı yazmışsın ama sonlara doğru yine sinirlenip saçmalamaya başlamışsın. :)

İçki severim ve evet, pahalılıktan, vergilerden dolayı ben de kendi içkimi evde yapsam mı diye düşünüyorum. Bu vergileri koyan da hükumet. İçkiden fazla ve fahiş vergi alıyor. Bu da can sıkıcı ve karşı çıkılması gereken bir politika.

Domuz eti de sağlıklı ise yemede sorun yok. Ben yurtdışında yedim. Çok da ahım şahım değildi ama yidim gâri. :)

Tanal'ı savunman hatalı. Çünki o kkötü tarzda muhalefet yapıyor. Senin de bu başlığı açarken haklı olarak eleştirdiğin türde muhalefet bu. CHP'nin yıllardır kaybetmesine neden olan tarz bu.

Zina yasasını AKP kaldırmadı ki haklı olsun. Domuz çiftliğini ve içki çeşitliliğini de AKP engellemiş olsaydı zaten tamamen kapitalist sisteme ve hür teşebbüse karşı çıkmış olacaktı ki bunu yapmasını düşünmek bile kötü. 

Tanal gayet yerinde bir laf etmiş. Yapmak istediği açık ama sen Atatürkçü nefretiyle dolup taştığın ve AKP'nin Atatürkçülere karşı uyguladı adice politikaları çok beğenip desteklediğin için göremezsin. Kafa gitmiş senin.

Başlığı açan ben değilim, ben hiçbir zaman CHP hakkında böyle başlıklar açmam. CHP lider partisi değildir, Kılıçdaroğlu'nun salaklığı başka, partiye oy verip vememek başka, CHP başka şeydir. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

7 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Tanal gayet yerinde bir laf etmiş. Yapmak istediği açık ama sen Atatürkçü nefretiyle dolup taştığın ve AKP'nin Atatürkçülere karşı uyguladı adice politikaları çok beğenip desteklediğin için göremezsin. Kafa gitmiş senin.

Başlığı açan ben değilim, ben hiçbir zaman CHP hakkında böyle başlıklar açmam. CHP lider partisi değildir, Kılıçdaroğlu'nun salaklığı başka, partiye oy verip vememek başka, CHP başka şeydir. 

Pardon, koyun başlığı ile koyun adası başlığını karıştırmışım. :)

CHP budur Türk Ateist. Üzgünüm ama öyle...

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Ateist Türk yazdı:

Dinciler ve Kürtçüler zaten çöp. Onları kale dahi almıyorum.

Ama laik kesimin bu kadar kör ve embesil hale gelmesi beni üzüyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bu kesimin karşısına Atatürk düşmanı Derin Tarih dergisinin danışmanlarından birisi olan bir ilahiyatçı bozuntusunu çıkardılar. Tıpış tıpış bu adama oy vereceksiniz dendi, bunlar da tıpış tıpış gidip verdi. Sonuç: Tayyip cumhurbaşkanı oldu.

7 Haziran'dan önce de Selahattin Demirtaş moda olmuştu. Dağdan inme bir ayıyı sevgi kelebeği, barış delisi, ikinci Atatürk diye kakaladılar. Nişantaşı solcuları başta olmak üzere laik kesim koşa koşa bu herife de oy verdiler. Sonuç: AKP 1 Kasım seçimlerinde yüzde 49-50 oyla tek başına iktidar oldu.

Şimdi de Meral Akşener'i çıkardılar. Kadının geçmişine bakıyorsun Türkçe olimpiyatlarında konuşma yapmış mesela. Birçok yerde Fetoş'u öve öve bitiremiyor. Ama laik kesim bu kadının da ağzının içine bakıyor. Sonuç: Bu da diğerleri gibi fos çıkacak göreceksiniz.

Gelelim Kılıçdaroğlu'na. Kaç seçim kaybetmişti bu unuttum 8 miydi 9 muydu? Bir de utanmadan seçmenini gerizekalı yerine koyar gibi her seçimden sonra "başarısız değiliz, yükseliyoruz" falan diyor. Madem bu kadar temiz kalpli(!), dürüst(!) birisi o zaman neden bu zamana kadar defolup gitmedi? 

Hala daha da bu adamı yüceltmeye çalışıyorlar. "Abi o kadar yol yürüdü adam daha ne yapsın" Vayyy... Helal olsun büyük başarı.

Peki sormazlar mı; Dolmabahçe, Oslo rezillikleri yaşanırken Barzani onur konuğu olarak karşılanırken ve en önemlisi yalan ve iftiralarla bir sürü Atatürkçü ve vatansever subayımız içeri sokulurken bu adamın aklı neredeydi? O zaman neden aklına Adalet yürüyüşü tertip etmek gelmedi?

Neymiş, bilmem şu kadar gazeteci tutukluymuş. Adalet istiyorlarmış. Kim bu gazeteciler diye bakıyorsun; Ali Bulaç, Mehmet Altan, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak...

Ergenekon-Balyoz kumpası ile içeri tıkılan subaylarımıza gelince tık yok. Ama onlara bu kumpası kuran Fetoşçuklar içeri tıkılınca birden bire adalet meleği kesiliyor bu Kılıçdar... Çok ilginç. Bir tek Fetoşçukların, liboşların, bölücülerin mi adalete ihtiyacı var bu ülkede?

YOqG5A.jpg

CHP'nin genel başkanı HDPKK'lılarla, liboşlarla omuz omuza yürüyor. Bunu doğal karşılıyorlar.

Adalet kurultayında Mustafa Kemal'in askerleriyiz sloganı susturuluyor. Herifin biri de çıkıp Risale-i nur okuyor. Bizim CHP'liler de şakirtcanlar gibi kuzu kuzu dinliyor adamı. Artık rezilliğin, pespayeliğin son seviyesine gelmişler yani. Bundan ötesi yok!

Madem sokağa dökülmeye bu kadar meraklılar neredeydiniz ulan Ergenekon-Balyoz sürecinde? Ya da 16 Nisan sonrasında?

Çakma Ghandi daha sonra açıklama yapmıştı: 16 Nisan gecesi silahlı gruplar varmış, o yüzden korkmuş milleti sokağa dökmemiş.

Vay be! Cumhuriyet, parlamenter sistem tonla hile ve sahtekarlıkla gasp ediliyor. CHP genel başkanı da "silahlı gruplar var" deyip kenara çekilmeyi tercih ediyor.

Olsun ya, baksana adam çok dürüst. Çok kibar?

Alın bu da genel başkanınızın referandumdan sonra verdiği pozlar:

jQX7Bn.jpg

bLkor8.jpg

Albümünüze koyarsınız.

Chp memur partisidir. Oy oranının %25 i geçtiği görülmemiştir.

Bu oy verenlerinde 5 de 4 cahildir.Bunlarda memurların  aman akrabamız işsiz kalmasın diye Chpye oy veren akrabalarıdır.Geriye sadece % 5 iyi eğitim görmüş kitle kalıyor.

Bu parti ne yaparsa yapsın oy oranını arttıramaz.Türkiye halkının % 95 cahil .Universiteye gidiş oranı artsa bile eğitim kalitesi düşüyor.

Askeri okulların  polis okullarının hazırlık okullarını bile kaldırdılar.İmam hatip mezunlarını asker polis öğretmen yapıyorlar. : )

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama adam açıkça AKP'lilere yazıyor. Onların hassasiyetlerini kullanıp yüzleştirme yapmış.

Doğru yazmış, güzel yazmış. Siz fuhuş yaparsınız, içki içersiniz, domuz eti yersiniz, faizcisiniz diyenler kimler bize?

O da bütün bunları serbest bırakanın bizzat AKP olduğunu söylemiş, hatırlatmış.

Ama sizde Kemalizm, CHP alerjisi olduğu ve mesainizi bu alerjiyi bulaştırmaya harcamayı yeğlediğiniz için anlamanızı beklemiyoruz.

Böyle saçma sapan salak ilkel düşünceleri olan bir adam Atatürk'ün partisinde barınamaz. İki yetişkin ve bekar insanın arasında geçen şey kimseyi ilgilendirmez. Adam resmen bir Fetoşçuk bunun başka açıklaması olamaz. Bu da kesin ispatı:

Böylelerini partiye sokan Kemal de sadece aptal değil, aynı zamanda hain ve Atatürk düşmanıdır da. Bu ülkede hiçbir kesim Fethullahçılar ve Kürtçüler kadar Atatürk'ten nefret edemez.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Huuu yazdı:

Bu sefer kendime pardon diyorum. Bu başlığı sen açmışsın işte!.. :) 

Bu sefer de kendim benden özür diliyor. Ateist Türk ile Türk Ateist'i karıştırmışım! Haydaaaaa!... :)

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Ateist Türk yazdı:

Böyle saçma sapan salak ilkel düşünceleri olan bir adam Atatürk'ün partisinde barınamaz. İki yetişkin ve bekar insanın arasında geçen şey kimseyi ilgilendirmez. Adam resmen bir Fetoşçuk bunun başka açıklaması olamaz. Bu da kesin ispatı:

Böylelerini partiye sokan Kemal de sadece aptal değil, aynı zamanda hain ve Atatürk düşmanıdır da. Bu ülkede hiçbir kesim Fethullahçılar ve Kürtçüler kadar Atatürk'ten nefret edemez.

Adamın iki yetişkinin işine burnunu soktuğunu nerden çıkardın? Huuu'ya açıkladım yukarıda, adam kendi silahlarıyla onları vurmak istemiş. 

CHP çoktan CHP'lilikten çıktı, Bank Asya'yı savunmak bu salağa düşmüş demek. Bu parti, referandumdan sonra, kendi kurultayında Risale okuyan dinciye bile ses edemeyen ve oturup koyun gibi dinleyenleri barındırıyor artık. CHP şu anda beni hiç ilgilendirmiyor.

Ateist Türk, en son bu nicki alıp geldin ama ciddi bir kimlik karmaşası yaşanıyor çünkü birçok kişi senin yazdıklarını ben yazdım sanıyor. Dana birkaç gün önce Hacı bile senin bilim forumunda, kadınların sancılı menstürasyonuyla ilgili açtığın başlığı ben açtım sanmış, anlam verememiş, sonra bir yerde kadın olduğumu ifade ettiğim bir şeyi görüp sonunda dayanamamış ve bana sormuş. Ben değilim dedim, dikkat edince farkedebildi. Adam delirdiğimi düşünmüş olmalı.

Yine bir arkadaş özel mesajla bir şey danışmak istemiş, sonra Türk Ateist miydi Ateist Türk müydü diye düşünüp öyle yazmış. Hatta bana söylediğine göre garanti olsun diye sana da bana da yazmış, muhtemelen o mesajı sen de görmüşsündür.

Burada da Huuu, başlığı açan ben değilim dediğim halde inanmamış, iyice dikkat edince görmüş.

Bu işe bir çözüm bulmak lazım. Nick kardeşi olalım, benim için hiç sorun yok ama diğer yazarlar karıştırıyor ve sıkıntı oluyor.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Adamın iki yetişkinin işine burnunu soktuğunu nerden çıkardın? Huuu'ya açıkladım yukarıda, adam kendi silahlarıyla onları vurmak istemiş. 

CHP çoktan CHP'lilikten çıktı, Bank Asya'yı savunmak bu salağa düşmüş demek. Bu parti, referandumdan sonra, kendi kurultayında Risale okuyan dinciye bile ses edemeyen ve oturup koyun gibi dinleyenleri barındırıyor artık. CHP şu anda beni hiç ilgilendirmiyor.

Ateist Türk, en son bu nicki alıp geldin ama ciddi bir kimlik karmaşası yaşanıyor çünkü birçok kişi senin yazdıklarını ben yazdım sanıyor. Dana birkaç gün önce Hacı bile senin bilim forumunda, kadınların sancılı menstürasyonuyla ilgili açtığın başlığı ben açtım sanmış, anlam verememiş, sonra bir yerde kadın olduğumu ifade ettiğim bir şeyi görüp sonunda dayanamamış ve bana sormuş. Ben değilim dedim, dikkat edince farkedebildi. Adam delirdiğimi düşünmüş olmalı.

Yine bir arkadaş özel mesajla bir şey danışmak istemiş, sonra Türk Ateist miydi Ateist Türk müydü diye düşünüp öyle yazmış. Hatta bana söylediğine göre garanti olsun diye sana da bana da yazmış, muhtemelen o mesajı sen de görmüşsündür.

Burada da Huuu, başlığı açan ben değilim dediğim halde inanmamış, iyice dikkat edince görmüş.

Bu işe bir çözüm bulmak lazım. Nick kardeşi olalım, benim için hiç sorun yok ama diğer yazarlar karıştırıyor ve sıkıntı oluyor.

Evet psikolog muydunuz diye sormuştu birisi. Sanırım onu diyorsun.

Aslında aklıma geldi bu sorunun yaşanabileceği nick alırken. Fakat aklıma da başka nick gelmedi o sırada.

Avatar sorunumuzu çözer mi acaba?

Sitelerde Paylaş

Koyun yakıştırması yerinde bir yakıştırma değildir.

CHP şu anda tek muhalefet partisidir. Hata yapıyorlarsa da ben bunları seve seve görmezden gelirim. 

CHP gibi ikinci bir parti kurun o zaman. 

"CHP kötü, tüm oylar AKP'ye" 

- Başka bi istediğiniz varsa onu da söyleyin. 

Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama adam açıkça AKP'lilere yazıyor. Onların hassasiyetlerini kullanıp yüzleştirme yapmış.

Doğru yazmış, güzel yazmış. Siz fuhuş yaparsınız, içki içersiniz, domuz eti yersiniz, faizcisiniz diyenler kimler bize?

O da bütün bunları serbest bırakanın bizzat AKP olduğunu söylemiş, hatırlatmış.

Ama sizde Kemalizm, CHP alerjisi olduğu ve mesainizi bu alerjiyi bulaştırmaya harcamayı yeğlediğiniz için anlamanızı beklemiyoruz.

Bizde yazdıklarının tutarsızlığından bahsediyoruz. Böyle yaparak ne Musa'ya, ne İsa'ya yaranabilirsin. Müftü nikahıyla dindarların nefretini kazanan birisi, böyle açıklamalarla o nefreti tekrar dindar kesimin desteğini, sevgisini kazanamazsın.

Tutarsız politika insanı böyle maymun eder...

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, zenzaraggi yazdı:

Bizde yazdıklarının tutarsızlığından bahsediyoruz. Böyle yaparak ne Musa'ya, ne İsa'ya yaranabilirsin. Müftü nikahıyla dindarların nefretini kazanan birisi, böyle açıklamalarla o nefreti tekrar dindar kesimin desteğini, sevgisini kazanamazsın.

Tutarsız politika insanı böyle maymun eder...

Senin okuman yazman yok mu? Adamın yazdıklarında hiçbir tutarsızlık yok, yazdıkları hakkındaki fikirlerini belirtmiş değil.

Tutarsız olan sen ve senin gibiler. Ayrıca beyniniz de kirli.

"Kemalist zihniyet" deyip duran ve her şeyde onları suçlayan sana düşmemiş CHP'yi falan eleştirmek.

Dindar kesimle ilgisi yok o açıklamaların. Azıcık kafan olsa onu da anlardın.

Dindar geçinen ahlaksızlara, Ak köpeklere  yazmış. 

Sana da dokunmuş nedense...

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Senin okuman yazman yok mu? Adamın yazdıklarında hiçbir tutarsızlık yok, yazdıkları hakkındaki fikirlerini belirtmiş değil.

"Kemalist zihniyet" deyip duran ve her şeyde onları suçlayan sana düşmemiş CHP'yi falan eleştirmek.

Bu yazdıklarından sonra senin de klasik kemalist mal olduğunu söyleyebilirim. 

Yazdıklarınla bunu teyit ediyorsun.

Senin gibi mallar yarın eleştirdiğiniz Tayyip gibi bir lider gelse şeyini bile yalarsınız.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, zenzaraggi yazdı:

Senin gibi mallar yarın eleştirdiğiniz Tayyip gibi bir lider gelse şeyini bile yalarsınız.

Ben zaten Kemalistim, Atatürkçüyüm dinci yalakası liberal solcu! Bu kimliğim benim onurum, hatta namusumdur. 

Senin bu iletin haddi fazla aşmış. Edebinle yaz, hakaretin sınırını doğru ayarla. Ağzı bozuk pisliğin teki olduğun açık. İğrenç rezil.

Sitelerde Paylaş

Bir de bu adam mı varmış! Bunu tanımıyordum. Daha ne rezillikler duyacağız. Bunlar bitişin sinyalleri ve felaketin işaretleri. Bu halk çok kötü bir şekilde bitti. Tüm kesimleri, tüm görüşten olanları çok berbat bir şekilde yozlaştı. Sonuç tahminlerimizin de ötesinde kötü olabilir. Hani Irak'ta hiç kimse savaşmadı, ellerini kollarını sallayarak Bağdat'a girdiler ya. Doğrusu biraz şaşırmadık değildi. Bu kadar da kolay bir işgal olacağını beklememiştik. Tamam kolay olacaktı ama bu kadar da mı kolay!

Arapları geçelim, Ermeniler Karabağ'ı işgal ederken de Bakü eğleniyordu. Gençlerin umurunda bile değildi işgal filan.

Aynısı olursa hiç şaşırmamak gerekecek. Yunanlılar Ege'yi Yunan denizi yapmak istiyor ve bu konuda hiç olmadıkları kadar cüretli ve umutlular. Ermenistan Büyük Ermenistan'ı kurmak istiyor. Suriye Hatay'ı eskiden beri haritalarında gösterirdi. Kürt devleti zaten planlanıyor. Rusya boğazları her zaman istedi. Don ve Volga'nın kanalla birleştirilmesi ile birlikte boğazlar Rusya için o kadar hayatidir ki Ruslar düşlerinde boğazları her gün görseler yeridir.

Her tarafından kurtlar çekiştiriyor gibi paramparça olmak var işin içinde. Gazı önce Yeni Osmanlı olacağız diye verdiler ve bu salaklık günlerine kadar gelip gerçekten Yeni Osmanlı olduk. Damat Ferit'imiz bile eksik değil Osmanlı'dan... Her şey tamam. Bu günlere göstere göstere, kör gözüne gözüne misali apaçık, bile bile ve sonuçlarına razı olarak geldik. Hiç bir ihanet böyle apaçık, alenen ve övünerek yapılmamıştır. Tık çıkmadığı gibi defalarca da onaylandı. Artık sonuçlarına katlanma zamanı yaklaşıyor.

Hayır da bu din ne menem şey böyle yahu! Dini kullanarak haydin kalkın diyorsun herkes kalkıyor. Dini kullanarak bot yemeyin lan oturun diyorsun herkes sus pus oturuyor! Ne acayip bir durum! Akılla zekayla bilgiyle alakasının olmadığı kesin! Koyun sürüsü gütmekle aynı!  

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, zenzaraggi yazdı:

Edebinle yazmayacaksan haber ver, işini hemen bitirelim. Bir kere daha bu tür bir iletini görürsem uyarmam...

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, zenzaraggi yazdı:

zenzaraggi.. Terbiye sınırlarını aşan bir iletini daha görürsem seni forumdan atacağım.

Sitelerde Paylaş
On 21.10.2017 at 18:35, Türk Ateist yazdı:

Türk Ateist,

Sen var ya tam bir polyannacısın. Bir tek bu huyunu sevmiyorum senin.

Adam düpedüz bunları haram ve günah olarak gördüğü için yazmış.

Oldu o zaman, onları onların silahıyla vurucağız diye çıkıp "Neden atv dizilerinde öpüşme sahnesi var,  neden yandaş kanallarda hep başı açık sunucular var, neden AKP'nin başı açık kadın vekilleri var, neden Emine Erdoğan makyaj yapıp süslü süslü giyiniyor" falan da desin o zaman koca koca CHP milletvekilleri çıkıp tam olsun.

tarihinde Ateist Türk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, Ateist Türk yazdı:

Bir bayan kullanıcıya bu kadar çirkin, sapıkça sözler sarfeden birisi neden önce uyarılıyor ki bence anında atılmalıydı.

Bu forumda bay bayan ayrımı yapılmıyor.. Sapık her zaman sapık.. Kime karşı sapık olduğu o kadar önemli değil..

Forumun özgür düşünceye olan toleransından yararlanıyor bu sapık. Bu vesile ile toleransımızın bir sınırı olduğunu forumda yazan yazmayan herkes anlamış oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...