Jump to content

Rukye ile çıkan 1000 yaşında yahudi cini

Recommended Posts

Burdaki bütün ateist ve dinsizlere ve ayriyeten psikolojik sorunları olanlara ciddi şekilde bir rukye öneriyorum.İnanmasanız bile en azından bir denemeden bir sakınca çıkmaz değil mi ateistler ? Rukye olun ve önerin :) (Görüntüleri çeken bizzat benim örtünün altındaki kadında ablam olur.Annemin yaptırdığı büyüler yüzünden uğradığı cin musallatından rukye sayesinde kurtuldu.Defalarca intiharından eşiğinden döndü birinde hastaneye zor yetiştirdik.Forumda hala cinler yok büyü hikaye diyenler ciddiyim bir kere deneyinde görün bakalım varmıymış yokmuymuş ?)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

gerçekten ablanız ise, yazık etmişsiniz kıza. büyük olasılıkla, yaşadığı rahatsızlığı -her neyse- ömrü boyu sizlerden duyduğu zırvalara bağlayarak, kendisi de cin var sanıyor.

ablanızla birlikte, siz  ve anlattığınıza göre anneniz de psikoloğa görünmelisiniz.

cinler, şeytanlar ve diğer görünmez adamların hepsi ancak onlara inanan akıl hastalarına görünürler. çünkü gerçekte bunlar yoktur, inananların yaşadığı sanrılardan başka bir şey değildir.

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Burdaki bütün ateist ve dinsizlere ve ayriyeten psikolojik sorunları olanlara ciddi şekilde bir rukye öneriyorum.İnanmasanız bile en azından bir denemeden bir sakınca çıkmaz değil mi ateistler ? Rukye olun ve önerin :) (Görüntüleri çeken bizzat benim örtünün altındaki kadında ablam olur.Annemin yaptırdığı büyüler yüzünden uğradığı cin musallatından rukye sayesinde kurtuldu.Defalarca intiharından eşiğinden döndü birinde hastaneye zor yetiştirdik.Forumda hala cinler yok büyü hikaye diyenler ciddiyim bir kere deneyinde görün bakalım varmıymış yokmuymuş ?)

Genlerinizde sorun oldugu belli. Annen buyu yapmis, ablana cinler musallat olmus, sen de "ey ateistler, cinler var, inanin" diyorsun. :D

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Zarava ehmel yazdı:

Zerkavi seni zan altında bırakmak istemem ama şu cin bari küsüratlı sallasaydı da yaşını, yalan olduğu anlaşılmasaydı. Tam 1000 yaşında olması biraz garip olmuş.??

Zaten muhtemelen yalan söyledi.Kafir cinler sürekli yalan söylerlermiş.10 lafından 9 u yalan 1 i ise süpheli denir ya o hesap.

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, investor yazdı:

Genlerinizde sorun oldugu belli. Annen buyu yapmis, ablana cinler musallat olmus, sen de "ey ateistler, cinler var, inanin" diyorsun. :D

Benim genler ortalama 123 IQ (evet üşenmedim ölçtüm) 1.81 boy ortalamasıyla bence gayet düzgün.Asıl sen bu saçma espri anlayışını aile genlerinden aldıysan bence sende bir bozukluk olmalı.İster inan ister inanma ister yaptır ister yaptırma bana ne.Ama zaten senin gibiler ancak böyle boş beleş sallar.Ancak boş beleş cin falan yok büyü hikaye der ama istersen denede gör diyince bi cacık yapamaz.Galiba cinlerin ve büyünün var olma ihtimalinden korkuyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Saçmalama lan salak... Elli kere hapşırınca deprem olacak mı diye de mi deneyeceğiz embesil! :lol: İdyotun zoruna bak yahu! Denemiyormuşuz! Yok deneyecektik bir de saçma sapan uyduruk zırvalarını! :D

Bak işte bir gerizekalı daha :) Dediğim gibi sizin gibi amipler anca boş beleş sallar.Dediğim gibi bence cinlerin gerçek olma yani yanılma ihtimalinden korkuyorsunuz.Embesiller.Hem denesen ne çıkarki madem yok öyle birşey deneyince hiçbirşey kaybetmezsin değil mi amip ? Böylece emin olur ben denedım yokmuş öyle birşey diyebilirsin ?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zerkavi yazdı:

Bak işte bir gerizekalı daha :) Dediğim gibi sizin gibi amipler anca boş beleş sallar.Dediğim gibi bence cinlerin gerçek olma yani yanılma ihtimalinden korkuyorsunuz.Embesiller.Hem denesen ne çıkarki madem yok öyle birşey deneyince hiçbirşey kaybetmezsin değil mi amip ? Böylece emin olur ben denedım yokmuş öyle birşey diyebilirsin ?

youtube üzerinden dua etkili olmuyor mu?:0_80cbc_37a71a73_L:

içimizden cin çıkmasın.

Sitelerde Paylaş

Sen ve saçma sapan uyduruk iddialarına bitin yavşağı kadar bile önem vermiyorum. Saçmalıklarınızın içinde boğulun gidin salak idyotlar. Cahillik idyotluk gerilik içinde bocalayıp durmak sizin gibi yobazlara son derece yakışan, devam etmesi gereken bir durum. Aynen böyle devam edin, çok iyi gidiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Sen ve saçma sapan uyduruk iddialarına bitin yavşağı kadar bile önem vermiyorum. Saçmalıklarınızın içinde boğulun gidin salak idyotlar. Cahillik idyotluk gerilik içinde bocalayıp durmak sizin gibi yobazlara son derece yakışan, devam etmesi gereken bir durum. Aynen böyle devam edin, çok iyi gidiyorsunuz.

Sen kimsin ki ulan gerizekalı amip ? Sen değer versen ne vermesen ne ? Denesen ne denemesen ne inansan ne inanmasan ne ? Ben ortaya yazdım buraya gelip hakaret edip havlayan sensin.Ne halt edersen et bana ne hakaret edip havlama yeter.Dediğim gibi sizin gibi gerizekalı amipler resmen denemeye KORKUYORSUNUZ.Hadi şimdi bokunda boğul amip daha havlama.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, democrossian yazdı:

:lol: Salak geri zekalı noolur ateler bir kerecik deneseniz ne olur sanki yaaa diye salya sümük ağlıyor, sonra da denemezseniz denemeyin lan çok mu umrumda diye caz yapıyor! :D

Gerizekalı embesil nerde yalvarıyorum kör cahil senin beyine galiba kan gitmiyor.Sizin gibi gerizekalı embesiller ancak boş boş geriden sallar diyorum.Denemeye KORKUYORSUNUZ diyorum.Sende galiba zeka geriliğine bağlı anlama kıtlığı var dangalak...Hadi şimdi daha da havlama benden sana kemik çıkmaz.

tarihinde Zerkavi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu olay yapışık ruh çıkarmadır. Ablanı rahatsız eden ve onu intihara teşebbüse sürükleyen bu yapışık ruh olmalı.

Bu olay sonrası ablan birdenbire düzeldi sanırım, değil mi?

tarihinde Huuu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D

Ilgili video´yu  biraz oynattıktan sonra durdurun. Buna benzer birçok video olduğunu göreceksiniz.

Bu video ve çoğunun arkasında "Kayseri Rukye Tedavisi"  bağlantısı var.

İlgili facebook sitesinde mesela șöyle bir ileti var:

"Hoca bugün Ankarada olacaktır rukye olmak isteyenler mesaj atabilirler " :smashfreak:

Ayrıca dikkatimi çeken bașka bir nokta, cinlerin çoğunlukta yahudi oldukları.

Mübarek bu dindarların genlerine yahudi düșmanlığı öyle ișlemișki, herșeyde onları günah keçisi ilan etmekten zevk alıyorlar sanki.

Yoksa piyasada sadece yahudi cinleri mi var ?:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Zerkavi yazdı:

Gerizekalı embesil nerde yalvarıyorum kör cahil senin beyine galiba kan gitmiyor.Sizin gibi gerizekalı embesiller ancak boş boş geriden sallar diyorum.Denemeye KORKUYORSUNUZ diyorum.Sende galiba zeka geriliğine bağlı anlama kıtlığı var dangalak...Hadi şimdi daha da havlama benden sana kemik çıkmaz.

Herkesi kendin gibi sanma. Kimsenin bir seyden korktugu yok. Bununla mi ugrasacagiz?

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Zerkavi said:

Zaten muhtemelen yalan söyledi.Kafir cinler sürekli yalan söylerlermiş.10 lafından 9 u yalan 1 i ise süpheli denir ya o hesap.

İnsan beynini bilmiyorsunuz. Yapısını ve işlevlerini tanımadan sallayıp duruyorsunuz. Bu tür psikodavranışsal sorunlara böyle çareler ve törenler eskiden hoş görülebilirdi, ama artık görmüyoruz. Hele bir de başka insan topluluklarına nefret uyandırıcı (yahudi cin) yakıştırmalar olunca işin rengi değişiyor.

Sen buradaki herkesi önyargılı olmakla, gerzek olmakla, olmayan bir cini de yalancı olmakla suçluyorsun. Belki de gerzek, önyargılı ve kendini yalanlarla kandıran o cin sensindir ha? Hiç düşündün mü?

Hiç kendine bir şans verip bu tür psikolojik bozuklukların altında doğaüstü olmayan sorunlar yatıyor olabileceğini söyleyen kaynakları inceledin mi? İncelemedin. Çünkü, önyargılısın. Önyargılarını kır, doğruya yaklaş artık. Açıklaması var bunların. Çok vaka var böyle. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Zerkavi yazdı:

Ancak boş beleş cin falan yok büyü hikaye der ama istersen denede gör diyince bi cacık yapamaz.Galiba cinlerin ve büyünün var olma ihtimalinden korkuyorsunuz.

Zerkavi sana geçen başka bir başlıkta internetteki cin, peri videolarındaki ritüelleri denediğimi söylemiştim. Sense bu tür bilgilere internetten ulaşılamayacağını ancak bir hocadan öğrenilebileceğini söylemiştin. Şimdi atmışsın buraya bir video, deneyinde görün diyorsun. Bu bilgilere internetten ulaşılır mı ulaşılmaz mı, bir karar ver. O ki bu videodakileri dene diyorsun birebir aynını yapacağım.?? Ama söylediğim gibi, bugüne kadarkilerin hepsi kof çıktı, bunun da öyle olacağından şüphem yok.??

Sitelerde Paylaş

Güzel bir YNÖ Sitesi, Madem İlgileniyorsunuz:

Alıntı

g. Üfürükçülük

Rukye, Kur’an’dan bazı parçaların okunmasıyla nefesin birleştirilmesine denir. Rukye kendi sınırları içinde kaldığında makbul, üfürükçülük haline gelip tıbbın ve tedavinin yerini aldığında korkunç bir günahtır. Hz. Peygamber göz değmesine (nazara) karşılık Kalem suresinin son ayetleri ile Felak ve Nas surelerini okuduğu, nazar dışında durumlar için de Fatiha suresini okuduğu sabittir. Yalnız bunlar çok sınırlı sayıdadır. Peygamberimiz bunun her rahatsızlık için yaygınlaşmakta olduğunu gördüğü için terk etmiş ve bunu şirk olarak nitelemiş ve yasaklamıştır. Kısaca, ruhsal rahatsızlık ve göz değmesi halleri dışındaki rukye dışındaki tüm üfürük tedavileri büyük günahtır. Bunları icra edenler de, bundan medet umanlar da günaha ortaklaşa girerler. Peygamberimiz şöyle buyurmuştur; “Üfürükçülük, muska takma, tılsımcılık şirktir.” (İbn Mace. tıbb,39)

http://imanilmihali.com/islamda-buyuk-gunahlar/

Siz söylemeseniz Rukye ne daha onu bilmiyordum. Zaten İnternete yazınca bir sürü dolandırıcı sitesi çıkıyor. 

Gidin yaptırın işte bana ne söylüyorsunuz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...