Jump to content

Neden Meral Akşener?

Recommended Posts

Birde şu FETÖ'cü teranelerine taktınız, Tayyibanların tuzağına elinizle düşüyorsunuz. Ahmet Şık mı, Enis Berberoğlu mu FETÖ'cü?

Akşener'in de gılışdarında ciddi anlamda FETÖ'ye destek verdiğini hiç görmedim. Aha FETÖ'cü diye zulm edilenlerin yanında olmak, ne zamandan beri FETÖ'yü kollamak oldu ki? İktidar istiyor ki, herkesi asayım keseyim, istediğim yaftayı yapıştırayım. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet, Enis Berberoğlu da Ahmet Şık da Fetöcüdür doğru.

Kılıçdar salağı Fetö'ye daha nasıl destek olmasın? Tayyip'in cemaatle arası bozulduktan sonra onun kadar kim sahip çıktı cemaate?

Yerel seçimlerde cemaatle ittifak yapmadılar mı? Hatta sırf bunu ifşa ettiği için Birgül Ayman Güler partiden ihraç edildi.

Ekmeleddin Derin Tarih dergisinin başdanışmanı çıkmadı mı sonraları?

Hala daha da nasıl Kılıçdaroğlu cemaate destek vermedi diyebiliyorsunuz? Başka bir ülkeden falan mı takip ediyorsunuz siz olayları? Adam sırf cemaat için kilometrelerce yürüyüş yaptı. Defalarca kez Ahmet Altan'ın, Nazlı Ilıcak'ın isimlerini okudu. CHP iktidarında size itibarınızı geri vereceğiz dedi.

Sitelerde Paylaş
17 minutes ago, Radikal Kemalist said:

Evet, Enis Berberoğlu da Ahmet Şık da Fetöcüdür doğru.

Kılıçdar salağı Fetö'ye daha nasıl destek olmasın? Tayyip'in cemaatle arası bozulduktan sonra onun kadar kim sahip çıktı cemaate?

Yerel seçimlerde cemaatle ittifak yapmadılar mı? Hatta sırf bunu ifşa ettiği için Birgül Ayman Güler partiden ihraç edildi.

Ekmeleddin Derin Tarih dergisinin başdanışmanı çıkmadı mı sonraları?

Hala daha da nasıl Kılıçdaroğlu cemaate destek vermedi diyebiliyorsunuz? Başka bir ülkeden falan mı takip ediyorsunuz siz olayları? Adam sırf cemaat için kilometrelerce yürüyüş yaptı. Defalarca kez Ahmet Altan'ın, Nazlı Ilıcak'ın isimlerini okudu. CHP iktidarında size itibarınızı geri vereceğiz dedi.

Nazlı Ilıcak'mı FETÖ'cü? Güldürmeyin....

Her pislik FETÖ'cü olmak durumunda değil, önce bunu anlayacak kadar bir kendinize gelin, sayın Arap Kıçı Partisinin yalakası...

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Nazlı Ilıcak'mı FETÖ'cü? Güldürmeyin....

Her pislik FETÖ'cü olmak durumunda değil, önce bunu anlayacak kadar bir kendinize gelin, sayın Arap Kıçı Partisinin yalakası...

Her Fetöcü cemaate samimi olarak bağlanacak diye bir şey yok.

Bu forumda da mesela geçmişte Ergenekon Balyoz davalarını savunan, AKP'yi Fetoşu Said-i Kürdi'yi öven, Atatürk'ten nefret eden ve hatta şeriatçıları Fethullahçıları AKP'lileri size tercih ederiz diyen ateistler vardı. Bunlar aslında cemaatten olmayan ama ortak çıkar için cemaat ile ittifak halinde olan kişiler. Nazlı Ilıcak da şekilden şekile giren ama daima FETÖ'nün lehinde ve bu ülkenin aleyhinde çalışan su katılmamış bir hain. İdam edilmeyi bile fazlasıyla hak ediyor.

Sitelerde Paylaş
37 minutes ago, Radikal Kemalist said:

Her Fetöcü cemaate samimi olarak bağlanacak diye bir şey yok.

Bu forumda da mesela geçmişte Ergenekon Balyoz davalarını savunan, AKP'yi Fetoşu Said-i Kürdi'yi öven, Atatürk'ten nefret eden ve hatta şeriatçıları Fethullahçıları AKP'lileri size tercih ederiz diyen ateistler vardı. Bunlar aslında cemaatten olmayan ama ortak çıkar için cemaat ile ittifak halinde olan kişiler. Nazlı Ilıcak da şekilden şekile giren ama daima FETÖ'nün lehinde ve bu ülkenin aleyhinde çalışan su katılmamış bir hain. İdam edilmeyi bile fazlasıyla hak ediyor.

İdam edilmeyi hakediyor mu, bence evet. Ama FETÖ'cü mü, hayır. 

Eğer böyle işinize göre işinize gelene işinize gelen kulpu takacaksanız, sizin o yalakalardan ne farkınız kaldı?

Sitelerde Paylaş
On 26.10.2017 at 22:52, Radikal Kemalist yazdı:

Başka adam mı kalmadı ki? Ümit Kocasakal var, Emine Ülker Tarhan var, Metin Feyzioğlu var, Ali Koç var, Osman Pamukoğlu var, İlker Başbuğ var... Bir sürü geçmişinde leke bulunmayan aydın, zeki, nitelikli, vatansever ve Atatürkçü insan var Tayyip'in karşısına çıkabilecek. Marketten çikolata almıyoruz. Tarihimizin en zorlu dönemeçlerinden birini geçireceğiz. Cumhuriyete, laikliğe, bilime, akla, kemalizme sahip çıkmak bu kadına mı kaldı yani? Tayyip'in karşısına çıkara çıkara bu kadını mı çıkarıyoruz?

Kadın sadece geçmiş yıllarda değil ki; 2014'te, 2015'te de Fetoş'u kollayan sözler söylemiş. Mesela Tayyip'in cemaat için haşhaşiler demesine tepki göstermiş.

Yine de Tayyip'te ya da Kılıçdar'da olduğu gibi kesin bir kanıya varmadım bu kadın üzerinde. Belli olmaz. Belki ileride kendisini samimi bulurum, politikaları hoşuma gider. O zaman kötünün iyisi bu deyip oy veririm.

Bu saydığın isimler daha ziyade bizim tarafa hitap eder. İhtiyacımız olan bu değil, sağ bir parti. 

Herkesi Fethullahçı veya onu savunuyor gibi göstermekten bi vazgeç Allah aşkına. Her defa Tayyip konuşuyor sanıyorum.

Kadın Fethullah'ı kollamamış, Tayyip'in işinden ettiği veya oradan oraya sürdüğü binlerce (hatta on binlerce) insan hakkında konuşup adalet mekanizmasını eleştirmiş.

Haklı da. Ayrıca Hashaşiler falan demek gerçekten de manyaklık. Biz ki bu Fethullah şizofrenin en büyük düşmanlarıyız, senelerce neler söyledik, ben bile Haşhaşi dediğini duyunca her zamanki laflarımı sıraladım arka arkaya.

Aslında bu beyinsiz, Fethullah tehlikesini bu üslubu ve saldırganlığıyla iyice sanallaştırdı ama onda bunu anlayacak zeka yok.

Sen de o sanallığın içinde debeleniyorsun aslında. AKP'den başka herkese Fethullahçı diye saldırıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Bu saydığın isimler daha ziyade bizim tarafa hitap eder. İhtiyacımız olan bu değil, sağ bir parti. 

İşte ben de bu kafayı hiç anlamıyorum. Ekmel denen İslamcı ve sağcıyı denediler işte. Sonuç ne? Koskoca bir hüsran. AKP tabanı "aa bak bu da Allah diyor, bu da Müslüman, bu da namaz kılıyor" deyip Ekmel'e oy mu verdi? Yoo, Tayyip yine kazandı. Hem de yüzde 52 ile.

Haşhaşi demesinin nesi manyaklık? Az bile hatta, çok daha ağır hakaretleri hak ediyor bu çete. Kadının geçmiş Fetoş'u öven konuşmalarla dolu. Hatta ona ait olduğu iddia edilen şeriatı savunan bir söz de var ama o ne kadar doğru bilmiyorum.

Artık Fethullah çetesinin resmen terör örgütü ilan edildiği, halkın çok büyük çoğunluğunun artık bu gerçeği idrak ettiği bir zamanda bu çeteyi savunmakla neyi amaçlıyor?

Yenileceksek de onurumuzla, gururumuzla yenilelim. Metin Feyzioğlu gibi, Ümit Kocasakal gibi, Sinan Oğan gibi, Osman Pamukoğlu gibi ya da İlker Başbuğ gibi biri rahatlıkla MHP tabanının ve hatta bir kısım AKP'lilerin de oyunu alır.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, Radikal Kemalist said:

İşte ben de bu kafayı hiç anlamıyorum. Ekmel denen İslamcı ve sağcıyı denediler işte. Sonuç ne? Koskoca bir hüsran. AKP tabanı "aa bak bu da Allah diyor, bu da Müslüman, bu da namaz kılıyor" deyip Ekmel'e oy mu verdi? Yoo, Tayyip yine kazandı. Hem de yüzde 52 ile.

Haşhaşi demesinin nesi manyaklık? Az bile hatta, çok daha ağır hakaretleri hak ediyor bu çete. Kadının geçmiş Fetoş'u öven konuşmalarla dolu. Hatta ona ait olduğu iddia edilen şeriatı savunan bir söz de var ama o ne kadar doğru bilmiyorum.

Artık Fethullah çetesinin resmen terör örgütü ilan edildiği, halkın çok büyük çoğunluğunun artık bu gerçeği idrak ettiği bir zamanda bu çeteyi savunmakla neyi amaçlıyor?

Yenileceksek de onurumuzla, gururumuzla yenilelim. Metin Feyzioğlu gibi, Ümit Kocasakal gibi, Sinan Oğan gibi, Osman Pamukoğlu gibi ya da İlker Başbuğ gibi biri rahatlıkla MHP tabanının ve hatta bir kısım AKP'lilerin de oyunu alır.

Ekmeleddin aday olunca, tonla salak, biz buna mı oy verecez diye sandığa gitmedi, sonuç ortada. Bu işlerde akıllı olmak gerekiyor. Önce memleketi bir kurtaracaksın ki, bu konuda el mahkum işbirliği gerekiyor. 

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Radikal Kemalist said:

Fetullahçı çete mi? Evet, var dı onlar, ama gödüğüm çoğu hala geziyor elini kolunu sallaya sallaya. Alakası olmayan tonla adamda, FETÖ'cü içerde yada işinden gücünden oldu. 

Burada deve güreşi yapmıyoruz, sorun memleketin bekası, artık bunu bir anlamanız gerekiyor. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Radikal Kemalist yazdı:

Bu saydığın isimlere AKP'ye oy veren ama mevcut durumda AKP'den çok rahatsız olan tek bir kişinin bile oyunu alamazsın. Feyzioğlu'na değil oyumu, günahımı bile vermem şahsen. Onu niye saydıysan...

Bunları düşünüp de kadını kötülemek, AKP'ye hizmet demek. Hele de Fethullahçı falan demek gerçekten ayıp. Kadının geçmişi Fethullah'ı öven konuşmalarla dolu da Tayyip'in geçmişi ne? Ayıp değil mi bu lafı etmek?

Defalarca yazdım, senin vesilenle bir kere daha yazayım. Ekmelleddin'e kimse bayıla bayıla oy vermedi, ama vermek gerekiyordu. Aman da ben bu İslamcıya mı oy vereceğim deyip sandığa gitmeyen salaklar eğer gidip oylarını kullanmış olsaydı, Tayyip cumhurbaşkanı bile değildi. 

Meral Akşener'i hiç sevmem açıkçası, siyasi görüşü bana zerre kadar yakın değildir, siyasi geçmişi bellidir ama ben bunların partisine vereceğim oyumu. Varsın sağcı olsun, varsın 90'lardaki karanlık ilişkilerin içinde bulunmuş olsun. CHP'ye, yağmurlu günde su yok daha. 

Bu kadın dedi mi ki "Başkan olursam ilk icraatım parlamenter sisteme geçmek olacak", benim için bitti. 

Ayrıntı düşünecek zaman değil. Referandum zamanı forumda bile bir tür sıkı yönetim ilan edildi, hatırlarsın. Dedik ki muhalifleri, partileri ne olursa olsun destekleyin, AKP dururken onları kötülemeye harcamayın mesainizi, Kılıçdar'la, Perinçek'le, hatta şeriatçı Saat Partisi'yle bile uğraşmayın. 

Fethullahçılar da babalar gibi sağlam, bizzat devletin içindeler. AKP'ye bir dönüp bak bakalım, kaç milletvekiline dokunulmuş, en tepelerde sorgulanmayan kimler var falan.

Maymuna bak oyununu oynatıyorlar size, siz de oturup bakıyorsunuz gerçekten de.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Bu saydığın isimlere AKP'ye oy veren ama mevcut durumda AKP'den çok rahatsız olan tek bir kişinin bile oyunu alamazsın. Feyzioğlu'na değil oyumu, günahımı bile vermem şahsen. Onu niye saydıysan...

Bunları düşünüp de kadını kötülemek, AKP'ye hizmet demek. Hele de Fethullahçı falan demek gerçekten ayıp. Kadının geçmişi Fethullah'ı öven konuşmalarla dolu da Tayyip'in geçmişi ne? Ayıp değil mi bu lafı etmek?

Defalarca yazdım, senin vesilenle bir kere daha yazayım. Ekmelleddin'e kimse bayıla bayıla oy vermedi, ama vermek gerekiyordu. Aman da ben bu İslamcıya mı oy vereceğim deyip sandığa gitmeyen salaklar eğer gidip oylarını kullanmış olsaydı, Tayyip cumhurbaşkanı bile değildi. 

Meral Akşener'i hiç sevmem açıkçası, siyasi görüşü bana zerre kadar yakın değildir, siyasi geçmişi bellidir ama ben bunların partisine vereceğim oyumu. Varsın sağcı olsun, varsın 90'lardaki karanlık ilişkilerin içinde bulunmuş olsun. CHP'ye, yağmurlu günde su yok daha. 

Bu kadın dedi mi ki "Başkan olursam ilk icraatım parlamenter sisteme geçmek olacak", benim için bitti. 

Ayrıntı düşünecek zaman değil. Referandum zamanı forumda bile bir tür sıkı yönetim ilan edildi, hatırlarsın. Dedik ki muhalifleri, partileri ne olursa olsun destekleyin, AKP dururken onları kötülemeye harcamayın mesainizi, Kılıçdar'la, Perinçek'le, hatta şeriatçı Saat Partisi'yle bile uğraşmayın. 

Fethullahçılar da babalar gibi sağlam, bizzat devletin içindeler. AKP'ye bir dönüp bak bakalım, kaç milletvekiline dokunulmuş, en tepelerde sorgulanmayan kimler var falan.

Maymuna bak oyununu oynatıyorlar size, siz de oturup bakıyorsunuz gerçekten de.

"Kadının geçmişi Fethullah'ı öven konuşmalarla dolu da Tayyip'in geçmişi ne?"

Demek ki Ekmel gibi Abdullah Gül gibi bu kadının da aşağı yukarı kafa yapısı Tayyip ile aynı. Bir pislikten kurtulmak için neden başka bir pisliğe sarılayım?

AKP'nin içindekilere dokunulmuyor da çakma Gandi ile onun FETÖ, DHKP-C ve PKK sevicisi liboş ekibine dokunuluyor mu sanki? AKP'liler kendilerinden başka herkesi FETÖ'cü kabul ediyor. Siz de AKP'den başka kimseyi FETÖ'cü olarak görmüyorsunuz. Tüm AKP ve HDP ile birlikte yeni CHP ve MHP'nin içindeki FETÖ'ye destek olmuş kim varsa hepsi cezalandırılmalı, gerekirse idam edilmeli bana göre.

Ekmel denen şakirt cumhurbaşkanı olsaydı ne değişecekti sanki? İmam hatipler mi kapatılacaktı? Diyanet mi kaldırılacaktı? Türban mı yasaklanacaktı? Milli bayramlar ya da andımız geri mi getirilecekti? Ekmel gibi Atatürk düşmanı ve gerici yobaz bir ilahiyatçı bozuntusuna oy verebiliyorsun da Tayyip'e niye oy vermiyorsun? Sanki ikisinin arasında bir fark var.

Sakın bana Ekmel'in karısının başı açık demek ki dinci değil geyiği falan da yapma. Turgut Özal'ın da karısı açık. Adnan Menderes'in sevgilileri de açıktı hep. 

Daha ne kadar süre muhalefeti eleştirmeyip bu Tayyip'in zafer kazanmasını izleyeceğiz? Çakma Gandi, Ekmel ve Selo gibi bu Meral de fos çıkınca bu sefer neye sarılacaksınız?

CHP'lilerin şu düştüğü rezil duruma da bakın. Lafa gelince Atatürk'ü çok seviyorlar. Ama senelerdir şu Tayyip'in karşısına bir tane bile Atatürkçü bir lider çıkarmadılar. Niye? "Çünkü efendim bizden birisini çıkarırsak seçilemez, o nedenle dindar birisini bulmamız lazım" Bu nasıl bir aşağılık kompleksi, bu nasıl bir eziklik duygusu böyle?

Siz bu kafayla Abdullah Gül de aday olsa ve hatta Melih Gökçek de aday olsa ona da oy verirsiniz kesin.

tarihinde Radikal Kemalist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

MHP'nin Bahçeli karşıtı kısmı

CHP'nin Akşener olsun da Akp'den yeğdir diyen kısmı

Akşener'in kemik kitlesi

Akşener buralardan rahat oy kapacak ve gelecek seçimlerde AKP ve Tayyip'in en büyük rakibi olacak ..

Son istatistiklerde CHP %20 bile değil .. Çünkü içten kayan bir kitle var .. MHP zaten hak getire %6 civarı ..

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Radikal Kemalist yazdı:

Demek ki Ekmel gibi Abdullah Gül gibi bu kadının da aşağı yukarı kafa yapısı Tayyip ile aynı. Bir pislikten kurtulmak için neden başka bir pisliğe sarılayım?

AKP'nin içindekilere dokunulmuyor da çakma Gandi ile onun FETÖ, DHKP-C ve PKK sevicisi liboş ekibine dokunuluyor mu sanki? AKP'liler kendilerinden başka herkesi FETÖ'cü kabul ediyor. Siz de AKP'den başka kimseyi FETÖ'cü olarak görmüyorsunuz. Tüm AKP ve HDP ile birlikte yeni CHP ve MHP'nin içindeki FETÖ'ye destek olmuş kim varsa hepsi cezalandırılmalı, gerekirse idam edilmeli bana göre.

Ekmel denen şakirt cumhurbaşkanı olsaydı ne değişecekti sanki? İmam hatipler mi kapatılacaktı? Diyanet mi kaldırılacaktı? Türban mı yasaklanacaktı? Milli bayramlar ya da andımız geri mi getirilecekti? Ekmel gibi Atatürk düşmanı ve gerici yobaz bir ilahiyatçı bozuntusuna oy verebiliyorsun da Tayyip'e niye oy vermiyorsun? Sanki ikisinin arasında bir fark var.

Sakın bana Ekmel'in karısının başı açık demek ki dinci değil geyiği falan da yapma. Turgut Özal'ın da karısı açık. Adnan Menderes'in sevgilileri de açıktı hep. 

Daha ne kadar süre muhalefeti eleştirmeyip bu Tayyip'in zafer kazanmasını izleyeceğiz? Çakma Gandi, Ekmel ve Selo gibi bu Meral de fos çıkınca bu sefer neye sarılacaksınız?

CHP'lilerin şu düştüğü rezil duruma da bakın. Lafa gelince Atatürk'ü çok seviyorlar. Ama senelerdir şu Tayyip'in karşısına bir tane bile Atatürkçü bir lider çıkarmadılar. Niye? "Çünkü efendim bizden birisini çıkarırsak seçilemez, o nedenle dindar birisini bulmamız lazım" Bu nasıl bir aşağılık kompleksi, bu nasıl bir eziklik duygusu böyle?

Siz bu kafayla Abdullah Gül de aday olsa ve hatta Melih Gökçek de aday olsa ona da oy verirsiniz kesin.

Yahu senin derdinle benimki, bizimki aynı değil. Dünya senden ibaret değil, senin bu ille de Kemalist olsun arzun gerçeğe uygun değil.

Bir sen mi biliyorsun sanıyorsun neyin nasıl olması gerektiğini? Bir sürü aday var, ortaya çıkmış da millet bu kadını mı tercih etmiş?

Neyin kafasını yaşıyorsun, merak ediyorum doğrusu.

Ülke gitti, gitti, adam basbayağı başkan oluyor ve sistemi değiştiriyor, farkında mısın? Sistemin değişmesi ne demek, bu adamlar buralara ne amaçla ve nasıl geldi, ellerindeki gücün büyüklüğü ne, neler yapıyorlar, görebiliyor musun bunu?

Hala Ekmeleddin teranesi okuyorsun. 

Bu kadının Atatürk'le, laiklikle vs hiçbir sorunu yok, basbayağı sağcı, ülkücü ve sağcı seçmene hitap ediyor, mevcut parlamenter sistemi koruyacağını biliyoruz. Ee? Daha ne istiyorsun?

Başkanlık için gayet olumlu bir aday olabilir, eğer saçmalamaz veya önemli hatalar yapmazsa. Onu da göreceğiz hep birlikte. Tayyip'in karşısına çıkacak güçlü aday her kim ise onu destekleyeceğiz. Kayıtsız şartsız. Meral olmuş, Ahmet olmuş farketmez. 

Tayyip gibi Fethullah'la bozmuşsun aklını. Acayip bir şekilde dümen suyunda dönüyorsun. 

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Radikal Kemalist said:

Ucuz trollük yapmanın faydası yok...

CHP'ye oy veren, verecek falan filan herkes, el mahkum olduğu için oy veriyor. Kimsenin gılışdardan umudu yok. 

Ve aynısı AKP içinde geçerli, en azından AKP içersindeki ciddi hacimde bir kesim için. MHP içinde aynısı geçerli, kökten MHP'li olanlardan, Bahçeli'den utanan çok fazla.

Senin ödünü koparan şeyde belli. Akşener'in işte o AKP içindeki rahatsız kitleyi yanına çekmesi. Gelip burada sayıklıyorsun o yüzden, güya Akşener'i karalayacaksın falan filan. 

Sağ seçmen için, Akşener bir laternatif. sol için, allemi cihan bir parti kurulsa da, o sağ seçmenden kimse gelip ona oy vermez zaten. Burada boşa havanda su dövüyorsun, amanda FETÖ'cüde, şucu da, bucu da falan diye. Bunlar CHP kitlesini etkilemez.

Ha CHP'liler Akşener'e oy verir mi? Bence verir, çünkü en azından diktatörlüğe bir balta indirmiş olacaklardır. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Radikal Kemalist yazdı:

Haşhaşi demesinin nesi manyaklık? Az bile hatta, çok daha ağır hakaretleri hak ediyor bu çete.

Neden manyaklık, biliyor musun? Çünkü birileri Haşhaşilere benzetilecekse, Tayyip'in kitlesinden daha uygununu bulamazsın.

Fethullah'ın kitlesi şuurludur, yani Fethullah'a şuurlu olarak bağlıdırlar. Amaçları bellidir. Gericidir bunlar, dincidir. Gericilikse kararlı bir yapıdır. 

Tayyip'inkiler ise efendilerinin ne dediğine hiç bakmayan, dini hayat yaşamayan ama Tayyip ne isterse koşa koşa yapan bir kitle. Bunların haşhaşı Tayyip. Tayyip'le kafa bulup ellerine satırlar alıyor ve sokaklarda bize sallıyorlar örneğin. Gezi zamanı evde zor tutuyorum dediği o yüzde elliyle çok dalga geçildi falan ama adam haklıydı, ciddi bir sinyal alsa hepsi ellerine satırları bıçakları alıp bizi doğramaya çıkardı. Yapanları da oldu bolca.

Yani Fethullah'ın kitlesi dinci, dolayısıyla bir idealleri var ve gönülden bağlılar. Elbette davaları için her şeyi yaparlar, yapıyorlar da.

Tayyip'inkiler ne istediğini bilmeyen (paradan başka), ne olup bittiğine zerre kadar kafa yormayan, anlamayan, cahil, şuursuz, istediğin yere istediğin gibi sürüp kullanabileceğin bir kitle. 

Tayyip de bunlara haşhaşı dayayıp her yere süren Hasan Sabbah işte. Onun çetesi de dinle minle ilgisi olmayan, şuursuz, haşhaşı alıp millete saldıran bağımlılardan oluşuyordu.

Onlara esrarı kim verse ona gidecek, beyni pelte bir kitle.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Neden manyaklık, biliyor musun? Çünkü birileri Haşhaşilere benzetilecekse, Tayyip'in kitlesinden daha uygununu bulamazsın.

Fethullah'ın kitlesi şuurludur, yani Fethullah'a şuurlu olarak bağlıdırlar. Amaçları bellidir. Gericidir bunlar, dincidir. Gericilikse kararlı bir yapıdır. 

Tayyip'inkiler ise efendilerinin ne dediğine hiç bakmayan, dini hayat yaşamayan ama Tayyip ne isterse koşa koşa yapan bir kitle. Bunların haşhaşı Tayyip. Tayyip'le kafa bulup ellerine satırlar alıyor ve sokaklarda bize sallıyorlar örneğin. Gezi zamanı evde zor tutuyorum dediği o yüzde elliyle çok dalga geçildi falan ama adam haklıydı, ciddi bir sinyal alsa hepsi ellerine satırları bıçakları alıp bizi doğramaya çıkardı. Yapanları da oldu bolca.

Yani Fethullah'ın kitlesi dinci, dolayısıyla bir idealleri var ve gönülden bağlılar. Elbette davaları için her şeyi yaparlar, yapıyorlar da.

Tayyip'inkiler ne istediğini bilmeyen (paradan başka), ne olup bittiğine zerre kadar kafa yormayan, anlamayan, cahil, şuursuz, istediğin yere istediğin gibi sürüp kullanabileceğin bir kitle. 

Tayyip de bunlara haşhaşı dayayıp her yere süren Hasan Sabbah işte. Onun çetesi de dinle minle ilgisi olmayan, şuursuz, haşhaşı alıp millete saldıran bağımlılardan oluşuyordu.

Onlara esrarı kim verse ona gidecek, beyni pelte bir kitle.

Kılıçdar baya bir başarılı olmuş. Baksana ateist olan CHP'lileri bile Fetoşçuklara karşı yumuşatmayı başarmış.

Fetoşçuklar kadar kimse sinsi, iki yüzlü, ahlaksız ve şerefsiz olamaz. Ben abi yurdunda kaldığım için biliyorum. Onların en çok nefret ettiği şey sorgulamak. Düşünmeden, sorgulamadan itaat eden militanlar yetiştirmek amacı. 

Hepsi beyinleri donmuş, kendi fikirleri ve iradeleri olmayan birer robot. Democ'un tabiriyle zombi.

Sitelerde Paylaş

Akşener’in bir umut olduğu gerçek,

Akp’den oy çalma ve bölme olasılığı oldukça yüksek.

Sağ kitle ölse sola oy vermiyor,bu bir gerçek,hele kılıçdar gibi kişi ile bu imkansız.

Ben daha da ileriye gidip CHP seçimden çekilsin,Akşener’i desteklesin istiyorum.

Böylece Tayyip karşısında bir şans olur..

Belki tek zafer şansı da bu.

Ülke elden gitmiş,cumhuriyet bitmiş,başka seçenek var mı?

Akşener, fetöcü filan değil.Düz düşünen,empati yeteneği zayıf,statükocu bir tip,ama hiç yoktan iyidir.En azından cumhuriyeti ve laikliği sahiplenir ki şu ana kadar aksi bir söylemi olmadı.

Akşeneri sevmeyebiliriz ama realist olmak zorundayız.Sol ve sağdan oy alabilecek potansiyeli var,başka alternatifimiz de yok..

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Radikal Kemalist yazdı:

Kılıçdar baya bir başarılı olmuş. Baksana ateist olan CHP'lileri bile Fetoşçuklara karşı yumuşatmayı başarmış.

Fetoşçuklar kadar kimse sinsi, iki yüzlü, ahlaksız ve şerefsiz olamaz. Ben abi yurdunda kaldığım için biliyorum. Onların en çok nefret ettiği şey sorgulamak. Düşünmeden, sorgulamadan itaat eden militanlar yetiştirmek amacı. 

Hepsi beyinleri donmuş, kendi fikirleri ve iradeleri olmayan birer robot. Democ'un tabiriyle zombi.

Sen abi yurdunda kaldın, ben abi abla yurdundan senelerce kız kaçırdım, kendi açtığımız öğrenci evlerine ellerimle yerleştirdim. Bu aşağılık güruhla bizzat mücadele etmişim, onların ne olduğunu da ne tür yöntemler kullandığını da bilirim. Sen ergen bile değilken biz her yerlerde Fethullah'ın ne olduğunu anlatıyor ve ve şimdi Fethullah'la mücadele ediyor dediğin güruhun ağır saldırısına uğruyorduk. 

Yani geç bu aman da yumuşamışsınız işlerini. Tayyip ağzıyla konuşup pisliği bize atmaya kalkma, önüne geleni Fethullahçı ilan etme sapkınlığından bi kurtul.

Ya da önüne gelen muhalifi Fethullahçı, bilmem neci diye kötüleme işine mesai harcamayıp direkt AKP'ye oy ver, sen de kurtul biz de.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...