Jump to content

Goethe'nin Muhammed şiiri.

Recommended Posts

5 saat önce, hz. nuh yazdı:

Yönetici mi, yoksa mahalle zorbası mı, belli değil! Hangi kurala göre forumdan üye atıyorsun?

Kurala gerek yok, kendi inisiyatifimi kullanıp atıyorum. Bunu ne zaman istesem, kişilere ya da bir kesime karşı yaparım. Yıllar içinde defalarca kere yaptım, ihtiyaç olduğundan yapmaya devam ederim. Asıl olan forumdur, sen ve senin gibiler gelip geçici parazitlerdir. Amaç forumu parazitlerden arınmış hale getirmektir, bunun için de her yol uygulanabilir. Bilmem minik beynin şimdi mevzuyu idrak edebildi mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 saat önce, administrator yazdı:

Kurala gerek yok, kendi inisiyatifimi kullanıp atıyorum. Bunu ne zaman istesem, kişilere ya da bir kesime karşı yaparım. Yıllar içinde defalarca kere yaptım, ihtiyaç olduğundan yapmaya devam ederim. Asıl olan forumdur, sen ve senin gibiler gelip geçici parazitlerdir. Amaç forumu parazitlerden arınmış hale getirmektir, bunun için de her yol uygulanabilir. Bilmem minik beynin şimdi mevzuyu idrak edebildi mi?

Sen bu pervasızca şımarıklığa alışmışsın, diğer yöneticiler ve üyeler de bunu içlerine sindiriyorsa sorun yok gibi gözüküyor.

Ama bunu senin için bir sorun hâline getirebilirim 

22 saat önce, administrator yazdı:

Sanırım bu şahıs forumdan atılan Huu nikli kişi. Administrator'e, Administrator'ü raporlayıp şikayet ederek süper zeki biri olduğunu göstermiş. Aferim...

Hayır,  bu sana bir tür hakaret etme biçimiydi.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, hz. nuh yazdı:

Sen bu pervasızca şımarıklığa alışmışsın, diğer yöneticiler ve üyeler de bunu içlerine sindiriyorsa sorun yok gibi gözüküyor.

Ama bunu senin için bir sorun hâline getirebilirim 

Hayır,  bu sana bir tür hakaret etme biçimiydi.

Sen aptal birisin, sana daha laf söylemek de gereksiz. Bak bu eskiden aldığın niki de forumdan attım. Bundan sonra da bir kaçak nik edinebilirsen hep atılacaksın. Hakaret dedin ya, işte o bakımdan söyledim...

Sitelerde Paylaş
On 11.11.2017 at 20:53, administrator yazdı:

Sen aptal birisin, sana daha laf söylemek de gereksiz. Bak bu eskiden aldığın niki de forumdan attım. Bundan sonra da bir kaçak nik edinebilirsen hep atılacaksın. Hakaret dedin ya, işte o bakımdan söyledim...

Hep atılmak, hep ahmak kalmak kadar kötü bir şey olmasa gerek? :)

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...