Jump to content
Huuu

Goethe'nin Muhammed şiiri.

Recommended Posts

Bir saat önce, Huuu yazdı:

Sen kimbilir nasıl yazdıysan artık... Burada islam'a yonelik en hafif lafınız "pislik"... Bu bence önce uyarı, sonra yasaklama sebebi olmalı. Ama sanırım sizin forum kuralları arasında islama ve diğer dinlere küfür, hakaret bir ceza ve yaptırım sebebi değil. Baktım, öyle bir madde bulamadım. Ama forum kurallarının en sonunda dini inancı olan üyelerinizi rahatlatma amacıyla sonradan eklenmiş gibi duran şu ifadeyi gördüm: "forumumuzun inançlı kişilerle alay etme, aşağılama gibi bir amacı olmadığını bilmelerini isteriz." :)

Evet, şaka gibi, değil mi? Sen de islâmî ve hıristiyan forumlardan "en kaba küfürlerle" kovulmuşsun. Şimdi burada bana en kaba küfürler ediliyor. Kovulmam da an meselesi. Şimdiye dek kovulmamamın nedenleri hakkında az çok fikrim var.

Sana şunu söyleyeyim, şimdiye dek her kesimin forumunda yazdım. Kimine epey emek de verdim. En tahammülsüz olanları maalesef kendilerine sosyalist vb diyen forumlardı. İçlerinden bazıları keskin devrimci söylem altında en aşağılık biçimde terör seviciliği yapıyordu. Bunlardan bazılarının hakaretlerine, küfürlerine, hatta tehditlerine karşı çok uzun süre direndim. Defalarca atıldım forumlarından.

O nedenle diyorum ki islâmî forum deneyimim onlara göre çok daha naif ve saygılı geçti. Orada da seviyesiz sataşmalar oldu ve küfürler edildi zaman zaman. Ama en azından yönetim düzeyinde bana birkaç uyarıdan sonra, belki beni anladılar, belki kabul ettiler; sonucta beni desteklediler. Hatta ortodoks, katı dindarlar bunu protesto edip forumdan ayrıldı. 

Peki sen, farklı düşünenlere en kaba hakaretlerin rahatça edilebildiği bir  forumun yöneticisi olarak, başka forumlarda sana edilen en kaba hakaretleri nasıl eleştiri konusu yapabiliyorsun? :)

Ateistforum'da bana da sövdüler, hem de müslümanlar koro halinde günlerce ve sayfalarca sövdüler. Senin aklamaya çalıştığın o forumlardan sırf sövmek için gurup halinde gelirlerdi. Yani senin aklamaya çalıştığın cici müslümanlar bırak kendi forumlarını, burada bizim forumumuzda günlerce, hatta aylarca söverlerdi. Saatlerce küfür temizlerdim... Şimdi çıkmış karşıma temiz müslüman ayakları yapıyorsun... Yemezler kardeşim, sen daha forum ne demek bilmiyorken, biz burada bizzat şahsımıza edilmiş müslüman küfürleri temizliyorduk. O nedenle bırak bu müslümanları aklama işlerini... Biz sizin gibi islamcılara bile yazma şansı veriyorsak, bu şansınızı değerlendirin, Yok size uymuyorsa biz göndermeden siz kendiniz gidin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Donatello23 yazdı:

- Ama foruma girerken bana dini inanç sorulmadı. O zaman "Ateist olmayan giremez" filan diyeceksiniz.

Haksızlık yapıyorsunuz. Huuu bir şey demedi ki. Eğlenceli başlıklar açıp kendini sevdirmeye çalıştı. Türk Ate'de 1 haftadır "sen siyasa islamcısın" diye buna saldırdı.

Benim teorim ne biliyor musunuz?

- Siz siyasa islamcısınız. Çünkü "Ben ateistim ama MHP'liyim" diyen buraya gelip yazı yazabiliyor. Huuu gibi hiçbirşey demeyen kişiye "sen inançlısın, bizden değilsin" diye saldırılıyor.

Netice başörtülü anası olan gecekondu bebeleri siteyi doldurup dine küfür ediyorlar (çünkü kural bu) diğer yanda, yetişkin olan kişi için konuşulacak adam kalmıyor. Ten Ten gitti. Bu da gidecek. Ben naapıyım o zaman Demokrisian ile Türk ate ile mi takılacam?

Ben eğlence amaçlı gelen biriyim. Hiçbirinizi de tanımıyorum. Tavuklara tapsanız o bile umrumda olmaz, da sevdiğim adamları atıp duruyorsunuz. ve engelli listemde 20 tane filan zibidi katılımcı var. Ben de bu durumdan memnun değilim. 

Bu forumda hiç kimsenin inancı sorgulanmadan herkesin yazmasına izin verildiğini yukarıda söylememe rağmen başka telden çalıyorsun. O nedenle bir daha izah etmeyeceğim.

17 yıllık yaşamı boyunca bu forumdan nice tenten'ler, nice huuu'lar geldi gitti. Bunlar da gider, sonra yenileri gelir. (Hatta bunlar bir daha gelirler) Senin sevdiklerinin çetelesini tutup onları kollama gayreti içine girmemizi bekleme. Gitmesi gerekenler gider. Gerek duyulursa geçmişte yaptığımız gibi gurup halinde göndermeler de yaparız. Forumda sırf sizin sevdikleriniz yazacak diye çaba göstermeyiz. Forumun formatı budur, beğenmiyorsanız gitmek de sizin hakkınızdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, administrator yazdı:

Ateistforum'da bana da sövdüler, hem de müslümanlar koro halinde günlerce ve sayfalarca sövdüler. Senin aklamaya çalıştığın o forumlardan sırf sövmek için gurup halinde gelirlerdi. Yani senin aklamaya çalıştığın cici müslümanlar bırak kendi forumlarını, burada bizim forumumuzda günlerce, hatta aylarca söverlerdi. Saatlerce küfür temizlerdim... Şimdi çıkmış karşıma temiz müslüman ayakları yapıyorsun... Yemezler kardeşim, sen daha forum ne demek bilmiyorken, biz burada bizzat şahsımıza edilmiş müslüman küfürleri temizliyorduk. O nedenle bırak bu müslümanları aklama işlerini... Biz sizin gibi islamcılara bile yazma şansı veriyorsak, bu şansınızı değerlendirin, Yok size uymuyorsa biz göndermeden siz kendiniz gidin..

Neden cevap verirken karşındakini ille de küçümsemek gereğini duyuyorsun ki? Ben de yıllardır forumlarda yazıyorum ve pek çok kere yöneticilik yaptım.

Ben hiç bir forumu ve kesimi aklamıyorum. Orada da bana kufrettiklerini söyledim. Ne aklaması? Ama yöneticiler sahip çıktı sonunda bana ve katı dinciler, "bu ateist, dinsiz adamı tutuyorsunuz, ben gidiyorum" diye homurdanip gittiler.

Efendice yazarsan, küfre küfürle karşılık vermezsen, onlar da zamanla yumuşuyor. En azından tecrit oluyor ve çaresizce,boyun eğiyor. Dikkat et, efendice dedim, yumuşak demedim. Sert yazabilirsin, ama hakaret etmeden...

Ben şunu görüyorum, hangi kesimden olursa olsun insan malzemesinin niteliği önemli. Seviyesi düşük olanın sağcısı, solcusu farketmiyor. Önemli olan kaliteli biri olmak, edepli bir insan karakterine sahip olmak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Ben de bayılıyordum senle takılmaya. Kısıtlı zamanımda sırf senle takılıp eğleneyim diye giriyordum zaten ben de.

Tövbe tövbe ya...

Ne gönderelim beyimize? Ortaya karışık yapalım, iki deli bir veli olsun mu?

Bu da senden Ten Ten'e gitsin:

- Sizden iki tane var. Bir de Ateist Türk var. Yanlış yazmışım. Kusura bakmayın.

3 saat önce, Huuu yazdı:

Sen kimbilir nasıl yazdıysan artık... Burada islam'a yonelik en hafif lafınız "pislik"... Bu bence önce uyarı, sonra yasaklama sebebi olmalı. Ama sanırım sizin forum kuralları arasında islama ve diğer dinlere küfür, hakaret bir ceza ve yaptırım sebebi değil. Baktım, öyle bir madde bulamadım. Ama forum kurallarının en sonunda dini inancı olan üyelerinizi rahatlatma amacıyla sonradan eklenmiş gibi duran şu ifadeyi gördüm: "forumumuzun inançlı kişilerle alay etme, aşağılama gibi bir amacı olmadığını bilmelerini isteriz." :)

Evet, şaka gibi, değil mi? Sen de islâmî ve hıristiyan forumlardan "en kaba küfürlerle" kovulmuşsun. Şimdi burada bana en kaba küfürler ediliyor. Kovulmam da an meselesi. Şimdiye dek kovulmamamın nedenleri hakkında az çok fikrim var.

Sana şunu söyleyeyim, şimdiye dek her kesimin forumunda yazdım. Kimine epey emek de verdim. En tahammülsüz olanları maalesef kendilerine sosyalist vb diyen forumlardı. İçlerinden bazıları keskin devrimci söylem altında en aşağılık biçimde terör seviciliği yapıyordu. Bunlardan bazılarının hakaretlerine, küfürlerine, hatta tehditlerine karşı çok uzun süre direndim. Defalarca atıldım forumlarından.

O nedenle diyorum ki islâmî forum deneyimim onlara göre çok daha naif ve saygılı geçti. Orada da seviyesiz sataşmalar oldu ve küfürler edildi zaman zaman. Ama en azından yönetim düzeyinde bana birkaç uyarıdan sonra, belki beni anladılar, belki kabul ettiler; sonucta beni desteklediler. Hatta ortodoks, katı dindarlar bunu protesto edip forumdan ayrıldı. 

Peki sen, farklı düşünenlere en kaba hakaretlerin rahatça edilebildiği bir  forumun yöneticisi olarak, başka forumlarda sana edilen en kaba hakaretleri nasıl eleştiri konusu yapabiliyorsun? :)

- Burada şöyle bir hata yapılıyor. Forumun yöneticisi sizlersiniz. Ama yaşadığınız ülke Çin ya da Sudi Arabistan değil. Kimsenin inancını da inançsızlığını da hiçbir şekilde suçlayamazsınız. TC gibi çakma demokratik ülkede de olsanız bu böyledir. Huu "Benim inancımı sorguladılar" diye mahkemeye gitse kazanır. Yasa bunu söylüyor. İnsan hakları beyannamesinde de yazar. Yasa herhangi bir sanal krallıktan da üstündür. Soramazsın kardeşim. Kimseye "sen müslüman mısın, Ateist misin? Hindu musun? Budist misin?" diyemezsin. Kimse yanıtlamaya da mecbur değil. Burası Myammar mı? Çin İşgali altındaki Tibet mi? 

- Neye istersem ona inanırım ve kimseye söyleme mecburiyetim de yok. Bu böyle.

2 saat önce, administrator yazdı:

- Admin ciddi konulara girmişiz de. Sormak zorundayım. Siz kaç yaşındasınız?

- Ben üç aşağı beş yukarı müslüman olmama rağmen bu saate kadar İslam forumuna gitme ihtiyacı duymadım. 

+ Hıristiyan foruma gidebilmek için dil bilmeniz gerekiyor. Sizin yabancı diliniz var mı?

2 saat önce, administrator yazdı:

Bu forumda hiç kimsenin inancı sorgulanmadan herkesin yazmasına izin verildiğini yukarıda söylememe rağmen başka telden çalıyorsun. O nedenle bir daha izah etmeyeceğim.

17 yıllık yaşamı boyunca bu forumdan nice tenten'ler, nice huuu'lar geldi gitti. Bunlar da gider, sonra yenileri gelir. (Hatta bunlar bir daha gelirler) Senin sevdiklerinin çetelesini tutup onları kollama gayreti içine girmemizi bekleme. Gitmesi gerekenler gider. Gerek duyulursa geçmişte yaptığımız gibi gurup halinde göndermeler de yaparız. Forumda sırf sizin sevdikleriniz yazacak diye çaba göstermeyiz. Forumun formatı budur, beğenmiyorsanız gitmek de sizin hakkınızdır.

- Tamam. Ben de geçmişte Sifir Forum diye Anarşist temelli bir forumda Mod'luk + Admin'lik yaptım. Öğrenciliğimde de bu forum olayını çok severdim. Şimdi yetişkin oldum. Benim şu andaki psikolojim: "Bunlar Pixelleri, birleri sıfırları mı paylaşamıyorlar?" psikolojisi. 

Benim mantığıma göre akıllı başlı kişileri kazanmaya çalışırsın, psikolojik sorunu olan, zirzop, işsiz güçsüz,, terbiyesiz kişilerden de kurtulmaya çalışırsın. Maksat da insanların rahat rahat sohbet edebilecekleri bir ortam olması ve insanların iyi vakit geçirmeleri. 

Yani tamamen anlamamış durumdayım. Siz bu Huu'yu bir şekilde tanıyor musunuz? - Siyasal islamcı olup olmadığını sordum. "değilim" dedi.

Türk Ate'yi bir kızdırdı tamam. Da ben ondan da bıktım. Lise de değiliz ki. Yani neyin atışması yapılıyor.

Din meselesi ise: dediğim gibi. TC sınırları içinde yapamazsınız. ABD sınırları içinde hiç yapamazsınız. Ben de yapamam. İnsan hakları beyannamesi diye bir şey var. Kimseye inancı sorulamaz.

Ha şu olur: O yüzden ciddi yol ayrımına girebiliriz. Ben sol görüşlüyüm. Politik olarak benden uzak bir yerdeyseniz söylemenizde yarar var çünkü bu konuda uzlaşamayız. Yönetim gizli ayetullahçı ise ben giderim.

2 saat önce, Huuu yazdı:

Neden cevap verirken karşındakini ille de küçümsemek gereğini duyuyorsun ki? Ben de yıllardır forumlarda yazıyorum ve pek çok kere yöneticilik yaptım.

Ben hiç bir forumu ve kesimi aklamıyorum. Orada da bana kufrettiklerini söyledim. Ne aklaması? Ama yöneticiler sahip çıktı sonunda bana ve katı dinciler, "bu ateist, dinsiz adamı tutuyorsunuz, ben gidiyorum" diye homurdanip gittiler.

Efendice yazarsan, küfre küfürle karşılık vermezsen, onlar da zamanla yumuşuyor. En azından tecrit oluyor ve çaresizce,boyun eğiyor. Dikkat et, efendice dedim, yumuşak demedim. Sert yazabilirsin, ama hakaret etmeden...

Ben şunu görüyorum, hangi kesimden olursa olsun insan malzemesinin niteliği önemli. Seviyesi düşük olanın sağcısı, solcusu farketmiyor. Önemli olan kaliteli biri olmak, edepli bir insan karakterine sahip olmak. 

- Cidden ortaçağda gibi hissediyorum. Bari Batı-Hindistanın yerlileri Tanrı'Nın gözünde insan mı? onu tartışıp Kopernik Mi haklı yoksa Aristo mu haklı? filan hepten o konulara girelim. Bir de Huu'yu sapkınlıkla suçlarıp yakılarak ölüme filan mahkum edelim. Atraksiyon çıksın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Donatello23 yazdı:

. Siz bu Huu'yu bir şekilde tanıyor musunuz? - Siyasal islamcı olup olmadığını sordum. "değilim" dedi.

Haa, tamam o zaman.

Biz niye sormayı akıl edemediysek...

Saf mısın, kafa mı buluyorsun, bazen anlamak gerçekten imkansız oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forum iyice emekli müslümanların uğrak yerine dönüştü. Her boş vakti olan şu ateistlerle şansımı bir de ben deneyeyim diye buraya geliyor herhalde.

50 günde 1400 mesaj atmış olmak zaten atılma sebebidir. Çünkü bu kadar şey yazmak için ya çerçöp dolduracaksın ya da diğer üyelerle polemiğe girip duracaksın. Bu arkadaş ikisini de yapıyordu.

Ama ben yine de 6. maddeden atıldığını tahmin ediyorum. Özel mesaj yoluyla insanları rahatsız etmiş olabilir böyle bir tip.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Donatello23 yazdı:

- Admin ciddi konulara girmişiz de. Sormak zorundayım. Siz kaç yaşındasınız?

- Ben üç aşağı beş yukarı müslüman olmama rağmen bu saate kadar İslam forumuna gitme ihtiyacı duymadım. 

+ Hıristiyan foruma gidebilmek için dil bilmeniz gerekiyor. Sizin yabancı diliniz var mı?

Ne yapacan yaşımı? Yaşımdan sana ne? 

Hıristiyan forumuna girmek için dil bilmek gerekiyor çıkarımını nasıl yaptın? Hadi dil bilmek gerekiyor diyelim; dil bilmek ve yabancı bir foruma girmek mucizevi bir durum mu?

Forum olaylarını severdim, forumculuk yaptım falan diyorsun da, sen din kökenli forumların geçmişinden haberdarmısın? 15 sene önce ne durumdaydı biliyormusun? Bilmiyor olduğun "hristiyan foruma girmek için dil bilmek gerekir" demenden anlaşılıyor. Sanki Türkiye'de Hristiyan yokmuş gibi... Neyse sana laf yetiştirmeye uğraşmayacağım, ama bilmeyenler de belki bilgilenir diye söyleyeyim; 2000'li yılların başında Türkiye'de iki adet (benim bildiğim) Türkçe Hristiyan forumu vardı. Epeyce de katılımcısı mevcuttu. Her ikisinden de, aynen İslami forumlardan atıldığım gibi atılmıştım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Haa, tamam o zaman.

Biz niye sormayı akıl edemediysek...

Saf mısın, kafa mı buluyorsun, bazen anlamak gerçekten imkansız oluyor.

Esrar kullaniyor olmali. Bir mesajinda bundan bahsetmisti galiba. Hic mantikli bir insan gibi konusmuyor zaten. Esrar, IQ seviyesini mi dusuyor mu bu arada?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, investor yazdı:

Esrar kullaniyor olmali. Bir mesajinda bundan bahsetmisti galiba. Hic mantikli bir insan gibi konusmuyor zaten. Esrar, IQ seviyesini mi dusuyor mu bu arada?

Erken yaşlarda kullanılmaya başlanırsa 8-9 puan kadar düşürüyor, evet. 

Esrar kullanıp kullanmadığını bilmiyorum, doğrusunu istersen ilgilenmiyorum da. Kafa mı buluyorsun derken bizimle mi kafa buluyorsun demek istemiştim. Kastım buydu. 

Ama hani bu yaklaşım da çok etik değil, bu son iki iletiyi raporlayalım da silinsin bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, administrator yazdı:

Ne yapacan yaşımı? Yaşımdan sana ne? 

Hıristiyan forumuna girmek için dil bilmek gerekiyor çıkarımını nasıl yaptın? Hadi dil bilmek gerekiyor diyelim; dil bilmek ve yabancı bir foruma girmek mucizevi bir durum mu?

Forum olaylarını severdim, forumculuk yaptım falan diyorsun da, sen din kökenli forumların geçmişinden haberdarmısın? 15 sene önce ne durumdaydı biliyormusun? Bilmiyor olduğun "hristiyan foruma girmek için dil bilmek gerekir" demenden anlaşılıyor. Sanki Türkiye'de Hristiyan yokmuş gibi... Neyse sana laf yetiştirmeye uğraşmayacağım, ama bilmeyenler de belki bilgilenir diye söyleyeyim; 2000'li yılların başında Türkiye'de iki adet (benim bildiğim) Türkçe Hristiyan forumu vardı. Epeyce de katılımcısı mevcuttu. Her ikisinden de, aynen İslami forumlardan atıldığım gibi atılmıştım. 

- O zaman siz bir çeşit "dini" forumsunuz. 

Yanlış anlamayın da gitmem gerekiyor herhalde.

Ben sizi kendi eski forumuma benzettiğim için geldim. 

"Dİn" veya "dinsizlik" ekseninde forum benim işim değil.

Bay bay Görüşürüz. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Donatello23 yazdı:

- O zaman siz bir çeşit "dini" forumsunuz. 

Yanlış anlamayın da gitmem gerekiyor herhalde.

Ben sizi kendi eski forumuma benzettiğim için geldim. 

"Dİn" veya "dinsizlik" ekseninde forum benim işim değil.

Bay bay Görüşürüz. :) 

Adı Ateistforum ise illa ki din ve dinlerle ilgili olacaktır... Ama Ateistforum dini değil, konusu din ile doğrudan ilişkili bir forumdur.

Neyse, nereye geldiğini, geldiği yerin öncelikli konusunun ne olduğunu bilmeyen, ama durmadan sağa sola laf yetiştiren bu boş kişinin forumda olması da zaten gereksiz... Haydi güle güle...

Bu bağlamda nerede olduğunun farkında bile olmayan bu şahıs da forumdan atılmıştır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Donatello23 nikinden de anlaşıldığı üzere büyük bir ihtimalle "23" yaşında. Admin, forumun 17 yıllık bir forum olduğunu söylemiş. Yani bu şahıs 6 yaşındayken, daha okula başlamamış ve okuma yazma bilmiyorken forum varmış.  Beyni 6 yaşında kalmış bu mal, Ateizm'in ne olduğunu idrak edemeden foruma girmiş ve ahkam kesiyor... Bunun gibilere Anibal'in garajdaki zencisi lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2017 at 11:38, administrator yazdı:

Uyarmama rağmen beni polemiğin içine çekmeye çalışıyorsun. seninle uğraşmak yerine kapının önüne koyuyorum... Forumdan atılıyorsun...

Yönetici mi, yoksa mahalle zorbası mı, belli değil! Hangi kurala göre forumdan üye atıyorsun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2017 at 21:22, administrator yazdı:

Neyse, nereye geldiğini, geldiği yerin öncelikli konusunun ne olduğunu bilmeyen, ama durmadan sağa sola laf yetiştiren bu boş kişinin forumda olması da zaten gereksiz... Haydi güle güle...

Bu bağlamda nerede olduğunun farkında bile olmayan bu şahıs da forumdan atılmıştır...

Adam zaten kendisi gidiyor. Sen bir de hangi akılla onu forumdan atıyorsun? Üstelik bir de kendisi ayrılmış bir üyenin arkasından laf ediyor!.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2017 at 22:02, Phaselis yazdı:

Donatello23 nikinden de anlaşıldığı üzere büyük bir ihtimalle "23" yaşında. Admin, forumun 17 yıllık bir forum olduğunu söylemiş. Yani bu şahıs 6 yaşındayken, daha okula başlamamış ve okuma yazma bilmiyorken forum varmış.  Beyni 6 yaşında kalmış bu mal, Ateizm'in ne olduğunu idrak edemeden foruma girmiş ve ahkam kesiyor... Bunun gibilere Anibal'in garajdaki zencisi lazım.

Zenci fobisi iliğine işlemiş senin. MAL lafı da en çok senin gibilere yakışır. Giden adamın arkasından bu ne utanmaz sözler böyle!.. Bir de kalkmış adamın yaşını konu ediniyorsun. Bu cümlelerin olgun bir adam olmadığını gösteriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2017 at 16:18, investor yazdı:

On 06.11.2017 at 17:43, Türk Ateist yazdı:

Erken yaşlarda kullanılmaya başlanırsa 8-9 puan kadar düşürüyor, evet. 

Esrar kullanıp kullanmadığını bilmiyorum, doğrusunu istersen ilgilenmiyorum da. Kafa mı buluyorsun derken bizimle mi kafa buluyorsun demek istemiştim. Kastım buydu. 

Ama hani bu yaklaşım da çok etik değil, bu son iki iletiyi raporlayalım da silinsin bence.

Bu terbiyesiz adamın bu terbiyesiz kadından birkaç basamak daha seviyesiz olduğunu anlamıştım. Doğruymuş... Baksanıza, ayrılıp gitmiş adamın arkasından esrar kullandığını ileri sürebiliyor. Kadın ise hiç olmazsa az da olsa bir rahatsızlık duyup mesajı silinmesi için raporlamış.

Ama forum yönetimi da investor denilen adamlar aynı seviyede olduğu için olsa gerek, mesajı silmemiş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, hz. nuh yazdı:

Bu terbiyesiz adamın bu terbiyesiz kadından birkaç basamak daha seviyesiz olduğunu anlamıştım. Doğruymuş... Baksanıza, ayrılıp gitmiş adamın arkasından esrar kullandığını ileri sürebiliyor. Kadın ise hiç olmazsa az da olsa bir rahatsızlık duyup mesajı silinmesi için raporlamış.

Ama forum yönetimi da investor denilen adamlar aynı seviyede olduğu için olsa gerek, mesajı silmemiş...

Esrar kullandigini kendisi ima ediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, hz. nuh yazdı:

Sanırım bu şahıs forumdan atılan Huu nikli kişi. Administrator'e, Administrator'ü raporlayıp şikayet ederek süper zeki biri olduğunu göstermiş. Aferim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...