Jump to content

Aşk ya da sevgi adını siz koyun

Recommended Posts

1 dakika önce, Şef yazdı:

Ahaaa... Bir kız... Siz neredesiniz ya.??? 

Burada yazılanları okudunuz mu...??? Ne düşünüyorsunuz bu konular hakkında :??? Siz hiç aşık oldunuz mu??? Aşk hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz..???

Yorumların hepsini okumadım malesef. Aşık oldum mu bilmiyorum. Aşık olmak diye kesin bir çizgi olduğunu düşünmüyorum. Filmlerdeki gibi aşklar olduğuna hiç inanmıyorum. Aşk biter sevgi bitmez falan derler ya aşkın sevgiden bir farkı olduğunu da düşünmüyorum. Senin için aşkın tanımı ne ona göre söyleyeyim aşık olup olmadığımı :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 440
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

ben düğün olaylarına pek sıcak bakmıyorum, ne o öyle ortada dans etmek falan??! bana o çok itici geliyor, insanların benim bazı mutluluklarımı bilmelerini istemiyorum, sizi kastetmeyerek meraklı akraba kitlelerini kastetmekteyim, genelde düşüncesiz oluyorlar..

ama bir de eş olacak tabi, son söz bende kalacak diye bir kural yok. :)

İlk bakışta güzel bir şey, ama realite farklı. Kadınlar karar verme yükünün altına girmeyi sevmiyor. Kararı erkek verecek, ama öyle verecek ki, kadının istediği karar olacak. 

Senin kafandaki kız için, tahminimce daha doğrusu, sana danışacaktır, yani, aklında olanları sana anlatıp, senden karar almanı bekleyecektir. Usturuplu şekilde onun zakasına güvenini gösterecek şekilde, bazı kararları ona devretmelisin. Şöyle ki, seni tanımalı, senin ne karar vereceğini bilmeli ve senin adına karar verip seni o yükten kurtarmalı. Örneğin, elbiselerini ona seçtirirsen, acayip mutlu etmiş olursun.

Sanırım bayan bir arkadaşta belirtmiş. Evet, erkek dominant ama baskıcı olmayacak, kılıbık hiç olmayacak, ama yatakta, dominant olmanın ucunu kaçırması çok zaman en güzeli olacaktır. Yatakta kadın tamamen edilgen kalmalı. Erkek kadına seks kölesiymiş, kendi de seks tanrısıymış gibi yaklaşmalı nerdeyse. Tabi bu lafı doğru anlayacak kaç kişi olur buralarda, bilmiyorum şahsen.

Dominantlık derken, ne sorusuna cevap vermiş oluyoruz, nasıl sorusuna değil. Örneğin, kadına nerde olduğunu, ne yaptığını sormak dominantlıktır. Ama ne halt  ediyon orda, çabuk eve dön falan demek, zorbalık. Mini eteğe, "bu biraz uzun duruyor bence, az kısası daha iyi olacak" demek dominantlıktır, "bunu giyemezsin" demek zorbalık.

Kendinizi düşünün, bir erkek arkadaşın sürekli arayıp, ne yapıyorsun, nerdesin gibi sıkıştırırsa ne hissedersiniz?

Bunu yöntemi ve dozu, kadına göre değişir, ama mutlak olmak zorundadır. Kadının karşısındakini erkek olarak algılaması için bu elzem. 

Sitelerde Paylaş

Paradoksiya'nin dedigi gibi senden hoslaniyorum diyebilirsin. Ne olursa olsun, ezik gibi gorunme, yeter. Yani, "senden hoslaniyorum, tanisabilir miyiz lutfen" deme.

Senden hoslaniyorum de, gerisini ona birak, davranislarini filan incele. Aksam bulusalim mi diyebilirsin mesela. Ama bunu hemen soyleme. Ilk once senden hoslaniyorum de ve bekle.

Eger bulusursaniz, sanki 1 yillik sevgiliymis gibi davran. Samimi ol. Yeni sevgili olmus gibi davranma. Saygili ol, kibar ol ama erkeksi ol. Bunlari yaparsan, kiz senindir.

Sitelerde Paylaş
Just now, investor said:

Paradoksiya'nin dedigi gibi senden hoslaniyorum diyebilirsin. Ne olursa olsun, ezik gibi gorunme, yeter. Yani, "senden hoslaniyorum, tanisabilir miyiz lutfen" deme.

Senden hoslaniyorum de, gerisini ona birak, davranislarini filan incele. Aksam bulusalim mi diyebilirsin mesela. Ama bunu hemen soyleme. Ilk once senden hoslaniyorum de ve bekle.

Eger bulusursaniz, sanki 1 yillik sevgiliymis gibi davran. Samimi ol. Yeni sevgili olmus gibi davranma. Saygili ol, kibar ol ama erkeksi ol. Bunlari yaparsan, kiz senindir.

Baştan ipi kıza vermeyin, niyetinizi açık edip, onun kalkanlarını kaldırmasına sebep olmayın.

Kadın, kız neyse, aradığı şey belli, sırayla yazalım:

1. Erkek olacak.

2. Kadın gibi olacak, yani onun gibi düşünecek, onun gibi bakacak hayata.

3. Kadını anlayacak.

Hepsi bu. Bir kadının çeşitli davranışlarından son ikisi için ne yapacağınızı kestirebilirsiniz. Eğer kadına bunu gösterebilirseniz, ki bu da zor değil, kadın zaten "aradığı" erkeği bulmuş olacak, o sizi elde etmek için uğraşacaktır. 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Paradoksiya yazdı:

Yorumların hepsini okumadım malesef. Aşık oldum mu bilmiyorum. Aşık olmak diye kesin bir çizgi olduğunu düşünmüyorum. Filmlerdeki gibi aşklar olduğuna hiç inanmıyorum. Aşk biter sevgi bitmez falan derler ya aşkın sevgiden bir farkı olduğunu da düşünmüyorum. Senin için aşkın tanımı ne ona göre söyleyeyim aşık olup olmadığımı :)

Biz erkekler aşık olunca o kızdan başkasını gözümüz görmez, onsuz yaşayamaz olur çıkarız... Onun için her türlü fedakarlığı yapmaya razıyız vs. vs....Ha birde , o bizim için kusursuzdur (burası  önemli)  Yeterli mi..???  

Erkeği neye göre seçersiniz..?? Neye dikkat edersiniz...??? Şunu da yorumlarınız arasına ilave ederseniz güzel olur: İlişkiye başladığınız bir erkekle ilişkinin ortalarına doğru sizin hiçte umduğunuz gibi birisi olmadığı bir durum yaşadınız mı.... Ama dikkat edin erkekliğinden bahsediyrum,,, hani dominantlık diyoruz ya o.....Neler değişti bu aşamada. ???

Sitelerde Paylaş

Kıza bakış atarsın, farkına varacaktır ve sana cevabını bildirecektir.

Bu cevabı okumayı bilirsen senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlarsın. 

Eğer seni kestiğinde rahatsızlık belirtileri göstermiyor ve kaçamak bakışlarla o da seni süzüyorsa sana bir şans verecek demektir.

İşte bu aşamadan sonra inisiyatif alıp onu etkilemen lazım. Çünkü görünüşünü beğenmiş olsa bile senin sevgilin olmayı kabul etmeden önce senin dominant, kararlı ve nitelikli biri olduğuna kanaat getirmesi lazım. Bu yüzden bir süre seni test etmek isteyecektir. Testi geçersen kız senindir.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, ŞüpheciTürk said:

Kıza bakış atarsın, farkına varacaktır ve sana cevabını bildirecektir.

Bu cevabı okumayı bilirsen senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlarsın. 

Eğer seni kestiğinde rahatsızlık belirtileri göstermiyor ve kaçamak bakışlarla o da seni süzüyorsa sana bir şans verecek demektir.

İşte bu aşamadan sonra inisiyatif alıp onu etkilemen lazım. Çünkü görünüşünü beğenmiş olsa bile senin sevgilin olmayı kabul etmeden önce senin dominant, kararlı ve nitelikli biri olduğuna kanaat getirmesi lazım. Bu yüzden bir süre seni test etmek isteyecektir. Testi geçersen kız senindir.

Neden piyango usulü gidiyorsunuz ki?

KAdın erkek arıyor, bu kesin, seçmeye çalışıyor, ama öyle, ama böyle bir şekilde. 

Ona senin aradığın "erkek" benim şeklinde gösterin, işiniz şansa kalmasın. 

Hiç bir kadın, gözleriyle "erkek" aramaz, bunu aklınızda tutun.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, anibal yazdı:

Neden piyango usulü gidiyorsunuz ki?

KAdın erkek arıyor, bu kesin, seçmeye çalışıyor, ama öyle, ama böyle bir şekilde. 

Ona senin aradığın "erkek" benim şeklinde gösterin, işiniz şansa kalmasın. 

Hiç bir kadın, gözleriyle "erkek" aramaz, bunu aklınızda tutun.

Peh!

Nasıl aramazmış.? Öyle bir arar ki hem de...

Sanki kızların gözleri yok.

Senin görsel materyalin zayıfsa tabii ki durum sana öyle görünür.

Üstelik yazdığımı da anlamamışsın. En başta keseceksin kızı demiştim. Yani fark edilir biçimde ona bakacaksın demek bu. 

Tipi değilsen ve devreye bu gediği kapacak diğer vasıflarını sokamazsan kızı asla elde edemezsin.

Hele bizim müslüman Türk kızlarını...

Sitelerde Paylaş
Just now, ŞüpheciTürk said:

Peh!

Üstelik yazdığımı da anlamamışsın. En başta keseceksin kızı demiştim. Yani fark edilir biçimde ona bakacaksın demek bu. 

Tipi değilsen ve devreye bu gediği kapacak diğer vasıflarını sokamazsan kızı asla elde edemezsin.

Gözlerinin olması, gözleriyle erkek arayacakları anlamına gelmiyor. 

Kızın tipi olman falan gerekmiyor, evrim müslüman kızları farklı şekilde evirmedi. 

Fark edilir şekilde ona bakarsan, sapık olarak düşünülmeyeceğinin garantisi ne? Evet, bazı kızlar bundan hoşlanır, yani, öncelikle kendi ile ilgilenen bir erkek arar. Fakat kız güzelse, hele tıp okuyorsa falan, zaten tonla onla ilgilenen olmuştur, oluyordur, sence buna karşı bir savunma geliştirmiş ve öyle bakanları çizmeyi öğrenmiş olması daha kuvvetli ihtimal değil mi?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, ŞüpheciTürk yazdı:

Peh!

müslüman dediniz ya, dinsiz olunca o kısmı da unutuyor insan, ben bu yurttan kurtulup aynı evde yaşamak istiyorum, yurt "demo life" gibi bir şey, düşük versiyonlu ve gereksiz yerlerde çok çaba gerektiren, gerekli yerlerde çaba gerektirmeyen bir yer. 

Ailesi izin verecek mi aynı eve çıkmamıza, benim ailem inançsız olduğumu biliyor, ve kızla aynı eve çıkmama normal bakar, maddiyat da sorun olmaz,

İlerideki sorunları şimdiden düşünmeye başlamamın şevkimi kıracağı düşüncesindeyim, aklımdan gitse bu düşünceler, hiç fena olmazdı..

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Gözlerinin olması, gözleriyle erkek arayacakları anlamına gelmiyor. 

Kızın tipi olman falan gerekmiyor, evrim müslüman kızları farklı şekilde evirmedi. 

Fark edilir şekilde ona bakarsan, sapık olarak düşünülmeyeceğinin garantisi ne? Evet, bazı kızlar bundan hoşlanır, yani, öncelikle kendi ile ilgilenen bir erkek arar. Fakat kız güzelse, hele tıp okuyorsa falan, zaten tonla onla ilgilenen olmuştur, oluyordur, sence buna karşı bir savunma geliştirmiş ve öyle bakanları çizmeyi öğrenmiş olması daha kuvvetli ihtimal değil mi?

Ohooooo sen bu işlerde acemisin çok belli.

Bir göz hareketi bile yeterlidir.

Yeter ki kız seni beğensin, sen ona gitmesen bile, hatta umursamasan bile o sana gelecektir.

Tecrübeyle sabittir bunlar hiç merak etme

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

müslüman dediniz ya, dinsiz olunca o kısmı da unutuyor insan, ben bu yurttan kurtulup aynı evde yaşamak istiyorum, yurt "demo life" gibi bir şey, düşük versiyonlu ve gereksiz yerlerde çok çaba gerektiren, gerekli yerlerde çaba gerektirmeyen bir yer. 

Ailesi izin verecek mi aynı eve çıkmamıza, benim ailem inançsız olduğumu biliyor, ve kızla aynı eve çıkmama normal bakar, maddiyat da sorun olmaz,

İlerideki sorunları şimdiden düşünmeye başlamamın şevkimi kıracağı düşüncesindeyim, aklımdan gitse bu düşünceler, hiç fena olmazdı..

Sen daha kızı tavlamadan eve çıkma hayalleri kuruyorsun. Enteresan adamsın velhasıl....

Kız seni arzularsa evi bırak tuvalette bile senin olur. 

Sitelerde Paylaş

Ohooooo sen bu işlerde acemisin çok belli.

Bir göz hareketi bile yeterlidir.

Yeter ki kız seni beğensin, sen ona gitmesen bile, hatta umursamasan bile o sana gelecektir.

Tecrübeyle sabittir bunlar hiç merak etme

Kız seni neden beğensin ki? Eğer bunun garantisi varsa, sen mesela her çıktığında arkadan koşturan koca bir kız sürüsü olması gerekmez miydi?

Evet, kız bir sebepten sende potansiyel görebilir, bu olmaz değil, oluyorda her gün. 

Ama işin %100 garantili yöntemi varken, neden riske giresin ki?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Siz daha birinci adımı atmadan, onuncu adımı düșünüyorsunuz, muhterem.

Yanlıș.

Adım, adım, sırasıyla olur bu ișler.

Tanıștıktan sonra, belki de Siz onu beğenmeyeceksiniz. Bunu hiç düșündünüz mü ?

Sitelerde Paylaş

Kız seni neden beğensin ki? Eğer bunun garantisi varsa, sen mesela her çıktığında arkadan koşturan koca bir kız sürüsü olması gerekmez miydi?

Evet, kız bir sebepten sende potansiyel görebilir, bu olmaz değil, oluyorda her gün. 

yok o gözleri kapalı gidiyormuş dışarıda ondan ;)

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

Doğru şekilde gidersen, bunlar hiç sorun değil. Ama doğru şekil, "Git konuş panpa" değil. 

Kız eğer senin doğru erkek olduğunu görür ve sen ona sahip olursan, kendini sana adapte etmeye başlar, din falan da dahil.

Sitelerde Paylaş

Yani sen %100 garantili kız tavlama yöntemimi keşfettin!!!!

Vay babam vay ne dahiler varmış lan burada :)))))))))))))

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Doğru şekilde gidersen, bunlar hiç sorun değil. Ama doğru şekil, "Git konuş panpa" değil. 

Kız eğer senin doğru erkek olduğunu görür ve sen ona sahip olursan, kendini sana adapte etmeye başlar, din falan da dahil.

ailesi? aynı eve çıkmak, kişisel arzular?

Sitelerde Paylaş

Yani sen %100 garantili kız tavlama yöntemimi keşfettin!!!!

Vay babam vay ne dahiler varmış lan burada :)))))))))))))

Evet... 

Söylüyoruz işte. En başta sizin yöntemin risklerini, nerde duvara toslayacağını söylemekle başlıyoruz. 

Ha, bu arada, yöntem değil, yöntemler. Her kıza uyan bir yöntem yok. Dahası, aslında bahsettiğin kız ile kesişme yöntemi de bunlardan biri. Kızı kesme yöntemi, bazı kızlar için gayet iyi bir yöntemdir aslında. Ama tıp okumaya gelmiş güzel bir kız için genelde iyi başlasa da, sonuca ulaşmaz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...