Jump to content

Aşk ya da sevgi adını siz koyun

Recommended Posts

• İleti 440
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 dakika önce, anibal yazdı:

Evet... 

Söylüyoruz işte. En başta sizin yöntemin risklerini, nerde duvara toslayacağını söylemekle başlıyoruz. 

Ha, bu arada, yöntem değil, yöntemler. Her kıza uyan bir yöntem yok. Dahası, aslında bahsettiğin kız ile kesişme yöntemi de bunlardan biri. Kızı kesme yöntemi, bazı kızlar için gayet iyi bir yöntemdir aslında. Ama tıp okumaya gelmiş güzel bir kız için genelde iyi başlasa da, sonuca ulaşmaz. 

En baba yöntem budur inan bana.

Çünkü diğerleri kızın kıçının kalkmasına neden olma potansiyeli taşır ki o kıç bir kalktı mı erkek sonu belirsiz bir labirentte sonsuz acılar içinde test edilir.

Dolayısıyla asla kızın kıçını çok kaldırmamak gerekir. Hatta en iyi sonuçlar ona önemsiz, sıradan ama ilgiyi hak eden biri olduğu net bir dille ifade edildiğinde elde edilir.

Kız senin ondan üstün olduğunu görmek ister.

Bunu gösterdiğinde işin %90'ını başardın demektir.

Aslında sen de biliyorsun bu işleri.

Ama saha deneyimin zayıf. Bu konularda deneyimin yok.

Olay budur moruk.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Bir Buçuk yazdı:

O uç bir fikir gibi geliyorsa bu işe girmeden önce kafa yapını değiştirmelisin.

benim için gayet olası bir fikir, bana ters gelen şey taciz, tecavüz, katliam,

fakat türk aile kafa yapılarında 2 ergin kişinin kendi aralarında istediklerini yapacak kadar özgür oldukları düşüncesi yok, benim tereddütüm bu yöndeydi.

düzelteyim dedim

Sitelerde Paylaş
Just now, ŞüpheciTürk said:

En baba yöntem budur inan bana.

Çünkü diğerleri kızın kıçının kalkmasına neden olma potansiyeli taşır ki o kıç bir kalktı mı erkek sonu belirsiz bir labirentte sonsuz acılar içinde test edilir.

Dolayısıyla asla kızın kıçını çok kaldırmamak gerekir. Hatta en iyi sonuçlar ona önemsiz, sıradan ama ilgiyi hak eden biri olduğu net bir dille ifade edildiğinde elde edilir.

Kız senin ondan üstün olduğunu görmek ister.

Bunu gösterdiğinde işin %90'ını başardın demektir.

Aslında sen de biliyorsun bu işleri.

Ama saha deneyimin zayıf. Bu konularda deneyimin yok.

Olay budur moruk.

Peki diğerleri nedir sence? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çıkıyorsun gibi...

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, anibal yazdı:

Peki diğerleri nedir sence? Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çıkıyorsun gibi...

Yahu bir sürü yöntem var. 

Ben en kestirmesini yazdım.

En azından kızın ilgisi var mı yok mu, bu iş olur mu olmaz mı anlamanın en iyi yolu bir şekilde ona ulaşmaksa, bu işler bakışmayla başlar.

Çoğu kız sonradan sırıl sıklam aşık olacaksa bile önceleri pek yüz vermez.

Ama sana bakışlarından sana şans verip vermeceğini de bildirir bir şekilde. 

Sonra gidilir konuşulur, kızın psikolojisi çözülür. Eğer ortada aşka varsa titiz biçimde analiz edilir ve hedefe odaklanılır.

Kolay değildir bu işler bazı kızlar adamın kalbinde yağ bırakmaz eritir. 

... Yöntem çok. Ama benim vaktim yok.

Sitelerde Paylaş
Just now, ŞüpheciTürk said:

Yahu bir sürü yöntem var. 

Ben en kestirmesini yazdım.

En azından kızın ilgisi var mı yok mu, bu iş olur mu olmaz mı anlamanın en iyi yolu bir şekilde ona ulaşmaksa, bu işler bakışmayla başlar.

Çoğu kız sonradan sırıl sıklam aşık olacaksa bile önceleri pek yüz vermez.

Ama sana bakışlarından sana şans verip vermeceğini de bildirir bir şekilde. 

Sonra gidilir konuşulur, kızın psikolojisi çözülür. Eğer ortada aşka varsa titiz biçimde analiz edilir ve hedefe odaklanılır.

Kolay değildir bu işler bazı kızlar adamın kalbinde yağ bırakmaz eritir. 

... Yöntem çok. Ama benim vaktim yok.

Öncelikle, bu en kestirmesi değil. Hatta en tehlikelisi. 

Soru basit, kızın ilgisi yoksa, ne halt edeceksin?

"Sapık sapık ne bakıyor bu" diye geçirirse, o zaman ne yapacaksın?

Erimene falan gerek yok, doğru şekilde gidersin, işi bitirirsin. En kısa, kesin garantili yol varken, niye böyle işi sarpa sardırmaya meraklısın? 

Sitelerde Paylaş
On 08.11.2017 at 23:18, anibal said:

Etrafındaki herkesin ondan daha pısırık, daha panik ataklı ve daha heyecanlı olduğu bir durumu düşün. 

Şunu atlamayın, sürüler, her zaman, bir lider çıkarır, genetikleri böyle. Çıkan liderin basiretli, kabiliyetli ve sürünün menfaatine olacağı meçhuldür. Ki, sürü liderinin peşine düşüp, kendini uçuruma atan çok koyun sürüsü bilinir. Tamam koyun der geçersin de, Hitlerin peşinden gidenler ve Almanyayı tarumar ettiren de mi koyundu?

İnsanın bir mizaci vardır. Yani heyecanlı,panik ataklı birini siz soğukkanlı yapamazsınız kolay kolay. Bence kendinizi olduğu gibi kabullenin,o zaman sogukkanli olmanıza ihtiyaç kalmayacak. Evet her erkeğin içinde onu erkek hissettiren bir takım hormonlar vardır. Testosteron bunlardan en bilineni. Her erkeğin vücunda belli miktarda testosteron hormonu bulunur. Bu kiminde azdır kiminde çoktur. Testosteron hormonu yüksek olan kişilerde, veya testosteron takviyesi yaptığınız bir kişide hırs, atılganlık, sperm üretimi, ses tonu, kadınları etkileme ve hatta olaylara bakış açısı dahi değişime uğrayacaktır. Ama bir insana fazla testosteron verdiğinizde saç dökülmesi sorunuyla başbaşa kalacaktır. Şaşırdınız değil mi? :D

Erkeksi olmak aslında evet kendimizi geliştirmekle alakalı. Tabii aile ortamımız, bilinçaltında bize yön veren düşüncelerimiz genlerimiz,mizacımız bunların hepsi bizim kişiliğimizi davranışlarımızı oluşturan etmenler. Yanlış anlama sen busun ve asla değişemezsin demiyorum. Her zaman kendini geliştirmeye bak. Sürekli kendini geliştir. 

Sitelerde Paylaş

Bugün sabah erkenden okula gittim, çantamı sınıfa koydum ve dışarıya çıktım

güneş dağın arkasından yenice gözükmeye başlamıştı..

7-8 dakika boyunca oturdum ve güneşin yükselişini izledim..

sonra kızın minibüsten indiğini ve okula gelmeye başladığını farkettim, 1,5 dakika civarı beklememin ardından, ben de sınıfa girdim, 

kız benim yerimin hemen yanına oturmuştu,

deri ceketimi çıkarttım, çantamın üstüne koydum ve tuvalete gittim. saçımı tekrardan toplayıp çeki düzen verdim.

derse kadar konuşmadım,

derste de konuşmadım,

ders bitip araya girdiğimizde 3 kız ve 3 erkek bir muhabbet oluşturduk. yabancılık çekiyordum.

2. dersten sonra öğle arası oldu,

yemeği yedikten sonra tekrardan sınıfa geldim, ve kapının önünde 3 kız 2 erkek onları gördüm, aralarına katıldım, her zamanki çekingen cool halimle, istenmedikçe konuşmadım, yavşamadım, sivrilmedim,

sınıfa geçtik çay kahve içtik, 

3 erkekten biri ben biri yabancı, diğeri ise yavşağın birisiydi

ismen tanıştılar, ben muhabbeti dinliyordum genelde, fazla konuşmamaya çalışıyordum, utandığımdan değil, insanlar beni direk reddetmesinler diye,

fal, astroloji vb salakça hurafe konuları konuşurlarken sessizce gülüp geçmeye çalıştım, çünkü uluorta "tıp kazanmışsınız, bana astroloji ve faldan bahsediyorsunuz" diyesim gelmişti.

yavşak hemen arkamda oturuyordu, derste kollarını benim ve kızın koltuğunun tam ortasına koymuş, kafasını da kollarına dayamış, dersi dinler gibi yapıyordu,

yavşak olan çirkin bu arada, ve saçma muhabbetler ediyor,

kız da ona ne yap ne de yapma demiyordu

kızı yakından görünce, uzaktan gördüğüm kadar büyütülesi bir kişi olmadığını farkeder gibi oldum, tüm gün boyunca.

ortak nokta aramaya çalışacağım, tolere edilebilecek inançları varsa devam ettirmeyi düşünüyorum, saçma ve tamamen boş bir kişilikse zaman kaybı bir hüsranla karşılaşmış olacağım,

yarın yemekhaneye kalırsa, yabancı arkadaşımı alıp yanlarına oturacağım kızların, yavşağı da atlatmam gerekecek...

iyi akşamlar.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Bugün sabah erkenden okula gittim, çantamı sınıfa koydum ve dışarıya çıktım

güneş dağın arkasından yenice gözükmeye başlamıştı..

7-8 dakika boyunca oturdum ve güneşin yükselişini izledim..

sonra kızın minibüsten indiğini ve okula gelmeye başladığını farkettim, 1,5 dakika civarı beklememin ardından, ben de sınıfa girdim, 

kız benim yerimin hemen yanına oturmuştu,

deri ceketimi çıkarttım, çantamın üstüne koydum ve tuvalete gittim. saçımı tekrardan toplayıp çeki düzen verdim.

derse kadar konuşmadım,

derste de konuşmadım,

ders bitip araya girdiğimizde 3 kız ve 3 erkek bir muhabbet oluşturduk. yabancılık çekiyordum.

2. dersten sonra öğle arası oldu,

yemeği yedikten sonra tekrardan sınıfa geldim, ve kapının önünde 3 kız 2 erkek onları gördüm, aralarına katıldım, her zamanki çekingen cool halimle, istenmedikçe konuşmadım, yavşamadım, sivrilmedim,

sınıfa geçtik çay kahve içtik, 

3 erkekten biri ben biri yabancı, diğeri ise yavşağın birisiydi

ismen tanıştılar, ben muhabbeti dinliyordum genelde, fazla konuşmamaya çalışıyordum, utandığımdan değil, insanlar beni direk reddetmesinler diye,

fal, astroloji vb salakça hurafe konuları konuşurlarken sessizce gülüp geçmeye çalıştım, çünkü uluorta "tıp kazanmışsınız, bana astroloji ve faldan bahsediyorsunuz" diyesim gelmişti.

yavşak hemen arkamda oturuyordu, derste kollarını benim ve kızın koltuğunun tam ortasına koymuş, kafasını da kollarına dayamış, dersi dinler gibi yapıyordu,

yavşak olan çirkin bu arada, ve saçma muhabbetler ediyor,

kız da ona ne yap ne de yapma demiyordu

kızı yakından görünce, uzaktan gördüğüm kadar büyütülesi bir kişi olmadığını farkeder gibi oldum, tüm gün boyunca.

ortak nokta aramaya çalışacağım, tolere edilebilecek inançları varsa devam ettirmeyi düşünüyorum, saçma ve tamamen boş bir kişilikse zaman kaybı bir hüsranla karşılaşmış olacağım,

yarın yemekhaneye kalırsa, yabancı arkadaşımı alıp yanlarına oturacağım kızların, yavşağı da atlatmam gerekecek...

iyi akşamlar.

Cok iyi firsat bulmussun. Degerlendirmeliydin. Samimi ol, kasinti gibi davranma.

Ayrica, sen bize kizdan bahsetmiyorsun. Anibal'in dediklerini okumadin mi? Kiz biriyle konusurken, karsisindaki kisinin gozlerine mi bakiyor, yoksa etrafi mi izliyor? Nelerden bahsediyor, davranislari nasil filan...

Sitelerde Paylaş

Kızın çocukluk resimlerini bulmuştum, google da ad soyad aratınca, kız küçükken türkü gecesinde keman çalmış

müzik muhabbeti kurmaya çalıştım, muhabbet oraya dönmedi, çok zorlamadım, 

kız sağı solu izlemiyor, konuşurken gözlerine bakıyordum, diğer 2 kızın da öyle yaptım, içlerinden birisi bana karşı ısındı, ismimi falan sordu,

ben ismimi küt diye söylemedim, onlar sormuş oldular,

sonuçta tanıştım, daha yakından tanımak istersem telefon numarasını alırım kızların, benim arkadaş ile yavşak tel no ları hemen aldılar

kız telefon numarasını yavşağa verirken, biraz istemez gibiydi, fakat derste yavşağın davranışlarına nötr davrandı gibi gözlemledim ben.

kızın orasına burasına bakmadım zaten,

1 haftadır görmüyordum aslında, ama hep 2 kişi kalkıyorlar, kalktıktan sonra bakacak olsam, birisi hep sağımda oturuyordu, bu sinir bozucuydu..

ama kızlar hiç itici değiller, kızdan "hoşlanırsam" ilerletirim, orasını dert etmeyin, şuandaki derdim, 

kız tolere edilebilecek fikirlere mi sahip, yoksa dışı güzel olup boş olan birisi mi

dışarıdan hoş, ve güzel konuşuyor

ama ara sıra benim yabancı arkadaşa geçiştirme cümleler ya da yalancı şaşırma ifadeleri yaparken gördüm

belki benim arkadaş çok gevezelik yaptığı için yapmıştır, belki türkçesi kötü olduğundan kız anlamaz falan sanmıştır, ama bildiğin ses tonu hafif aşağılar gibiydi,

bu arada kızların telefon numaralarını istemedim, ismen tanıştım, 1 saatlik muhabbet döndü 6 kişiyken işte.

umarım tanınmaya değecek bir kızdır, yoksa şuana kadar bakmak istemediğim kızlardan olur gider.

gönlümü eğlendirme gibi bir amacım yok, 

yalan söyleyip onun davranışlarını aslında beğenmeyip, beğenmiş gibi yapabilecek birisiyim, ama bunun limiti hiç yüksek değil

yani zamanımı harcamaya değer birisi değilse, harcamam, işim gücüm var :)

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, CinleriGorenAdam said:

Kızın çocukluk resimlerini bulmuştum, google da ad soyad aratınca, kız küçükken türkü gecesinde keman çalmış

müzik muhabbeti kurmaya çalıştım, muhabbet oraya dönmedi, çok zorlamadım, 

kız sağı solu izlemiyor, konuşurken gözlerine bakıyordum, diğer 2 kızın da öyle yaptım, içlerinden birisi bana karşı ısındı, ismimi falan sordu,

ben ismimi küt diye söylemedim, onlar sormuş oldular,

sonuçta tanıştım, daha yakından tanımak istersem telefon numarasını alırım kızların, benim arkadaş ile yavşak tel no ları hemen aldılar

kız telefon numarasını yavşağa verirken, biraz istemez gibiydi, fakat derste yavşağın davranışlarına nötr davrandı gibi gözlemledim ben.

kızın orasına burasına bakmadım zaten,

1 haftadır görmüyordum aslında, ama hep 2 kişi kalkıyorlar, kalktıktan sonra bakacak olsam, birisi hep sağımda oturuyordu, bu sinir bozucuydu..

ama kızlar hiç itici değiller, kızdan "hoşlanırsam" ilerletirim, orasını dert etmeyin, şuandaki derdim, 

kız tolere edilebilecek fikirlere mi sahip, yoksa dışı güzel olup boş olan birisi mi

dışarıdan hoş, ve güzel konuşuyor

ama ara sıra benim yabancı arkadaşa geçiştirme cümleler ya da yalancı şaşırma ifadeleri yaparken gördüm

belki benim arkadaş çok gevezelik yaptığı için yapmıştır, belki türkçesi kötü olduğundan kız anlamaz falan sanmıştır, ama bildiğin ses tonu hafif aşağılar gibiydi,

bu arada kızların telefon numaralarını istemedim, ismen tanıştım, 1 saatlik muhabbet döndü 6 kişiyken işte.

umarım tanınmaya değecek bir kızdır, yoksa şuana kadar bakmak istemediğim kızlardan olur gider.

gönlümü eğlendirme gibi bir amacım yok, 

yalan söyleyip onun davranışlarını aslında beğenmeyip, beğenmiş gibi yapabilecek birisiyim, ama bunun limiti hiç yüksek değil

yani zamanımı harcamaya değer birisi değilse, harcamam, işim gücüm var :)

Bırak kızın çocukluk maceralarını falan. Yavşağı da pek takma. Sana söylediklerimizi yap, emin ol kafi gelecek. 

Ha, alıp onu başına taç etmen falan gerekmiyor. En kötü ihtimal, antreman olur, yarın "değer" diyeceğin kız çıkarsa, daha tecrübeli olursun. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Bırak kızın çocukluk maceralarını falan. Yavşağı da pek takma. Sana söylediklerimizi yap, emin ol kafi gelecek. 

Ha, alıp onu başına taç etmen falan gerekmiyor. En kötü ihtimal, antreman olur, yarın "değer" diyeceğin kız çıkarsa, daha tecrübeli olursun. 

katılıyorum abi, haklısın :)

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

katılıyorum abi, haklısın :)

Astroloji, fal falan bahsetmişler ya. Kızın bu mevzulara ilgisi nasıldı, katılımcı mı, öylesine dinliyor muydu? Şimdilik görünen yavşak kızın ilgisin çekmeyi pek becerememiş. Ama o kıza ilgisini artırırsa, o kız buna kayıtsız kalamaz.

Birde mümkünse, laf arasında konuyu bebeklere getir, kızın tepkisi nasıl olacak, ilgilenecek mi falan.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Astroloji, fal falan bahsetmişler ya. Kızın bu mevzulara ilgisi nasıldı, katılımcı mı, öylesine dinliyor muydu? Şimdilik görünen yavşak kızın ilgisin çekmeyi pek becerememiş. Ama o kıza ilgisini artırırsa, o kız buna kayıtsız kalamaz.

Birde mümkünse, laf arasında konuyu bebeklere getir, kızın tepkisi nasıl olacak, ilgilenecek mi falan.

abi derste bebek resimleri falan vardı, tıpta okuyunca hani :)) ,  ayy ne şeker falan dedi,

ben de fal vb şeyler hakkındaki görüşlerimi sessizce belirttim, saçmalık olduklarını, çok baskılamadan, sessizce...

takip ediyormuş fal fln. yarı katılımcı denilebilir, belki daha fazla, ama çok kafayı yememiş.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, CinleriGorenAdam said:

abi derste bebek resimleri falan vardı, tıpta okuyunca hani :)) ,  ayy ne şeker falan dedi,

ben de fal vb şeyler hakkındaki görüşlerimi sessizce belirttim, saçmalık olduklarını, çok baskılamadan, sessizce...

takip ediyormuş fal fln. yarı katılımcı denilebilir, belki daha fazla, ama çok kafayı yememiş.

Büyük ihtimalle bu kız tam tahmin ettiğimiz gibi. Onun sana bir şeyler öğretmesini sağlamalısın. Fal ne iştir, bu bile olabilir :0_80cbc_37a71a73_L:

Ama bak, öğretmeli, sende öğrenmelisin. Sonra da onu takdir etmelisin. Hiç bilmezdim, sense çok iyi anlattın falan gibi. 

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Büyük ihtimalle bu kız tam tahmin ettiğimiz gibi. Onun sana bir şeyler öğretmesini sağlamalısın. Fal ne iştir, bu bile olabilir :0_80cbc_37a71a73_L:

yalan mı söyleyeyim yani ? ilgileniyormuş gibi yaparak, ya da fala ısınmaya başlamışım gibi? astrolojiye? bence bunlara gerek kalmadan da müzik alanından fln yürüyebilirim, çünkü ileride ateist olacağımı farkedecektir zaten..

Sitelerde Paylaş
Just now, CinleriGorenAdam said:

yalan mı söyleyeyim yani ? ilgileniyormuş gibi yaparak, ya da fala ısınmaya başlamışım gibi? astrolojiye? bence bunlara gerek kalmadan da müzik alanından fln yürüyebilirim, çünkü ileride ateist olacağımı farkedecektir zaten..

Merak etmiş gibi. Mesela, "Kahve falı duymuştum, ama hiç denk gelmedi, nasıl bakılıyor o?" gibisinden ona sor, gözlerine bakarak. Bir şeyleri sor arada, çok mu beklemek gerekiyor, fincanın dibine işaret parmağı mı konacak illa falan gibi. Gözüne bak o anlatıken, eliyle gösterirse falanda eline bak, başını salla falan, anladım babında, sonra gene gözünün içine bak, sanki her harfini özümsemek istiyormuş gibi, konuştuklarının.

Ama takdir etmeyi unutma, bir şekilde, abartılı değil, hafifçe ve doğrudan.Unutma, ne kadar az konuşursan, o kadar az batarsın. Ama ne kadar çok dinlersen, birebir, ortaya değil, sana söyleyerek, o sana o kadar batar. 

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Evet, yalan soylemelisin. Anibal sana sahtekar olmayi ogretiyor. Olmadigin biri gibi davranip, kizi nasil elde edebilirsin...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...