Jump to content

Aşk ya da sevgi adını siz koyun

Recommended Posts

8 hours ago, ŞüpheciTürk said:

Saçma gelir tabii. İnsan senin gibi karaktersiz, kansız adi olunca elbette saçma gelir.

Sen adam olsan çıkacağın kızı nasıl elde edeceğinin pezevenkliğine başkalarını alet etmez, kendin gibi olmayı yeğlerdin.

Dürüst davranmayı götü yemeyenler hep senin gibi alçakça entrikalar peşinde koşar.

Sanki kadının aklı yok, iradesi yok.

Sizin gibi götlerin ne halt olduklarını görecek zekaları yok.

Ateistforum kadını bu kadar aşağılayan başka bir başlık görmemiştir.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak gibi bir tavır içindesin.

Evet, bazı erkekler, öyle alçakca entrikalar peşinde koşarlar. Kız illa yanıma otursun diye öteki koltuklara eşya koyarlar falan. Fakat, mesela CinleriGörenAdam, kendisine böyle şeyler yapmamasını bizzat ikaz ettiğim biridir, ona sorabilirsin. Kimseye, öyle entrika çevir, ne bileyim, arkadaşın gidip asılsın, sende git güya onu kurtar falan demişliğimiz de olmadı, olmaz da.

Sizin kafanızda, varsa yoksa entrika. Ama yapmanız gerekenin, tırnağını kesmek yada berbere gitmek kadar basit bir kendinize çeki düzen vermek olduğunu anlayamıyorsunuz. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 440
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 dakika önce, anibal yazdı:

İyi de kadınlar erkeğin yakışıklı olması ile ilgilenmez ki?

Tanıdığın, erkek arkadaşından ayrılmış, bir erkeğin teklifini reddetmiş falan istediğin kız sor, neydi mesele diye. Alacağın cevaplar

1. Benimle ilgilenmiyordu / Hiç arayıp sormuyordu (Yeterince dominant değildi)

2. Beni aldatıyordu (Beni anlamıyordu)

3. Çok kabaydı (Bana benzemiyordu)

Böyle gider... Hiç "ama çok çirkindi" yada "çok sivilceliydi, nesini beğeneyim" falan dediği olmamıştır kızların. En azından ben duymadım, görmedim. 

Kendinle barışık ol. Bakımlı ol, bu önemli. Sivilcen varsa da, var, mühim değil. Özgüvenli olman lazım. Kendini geliştir, ama spor, ama kitap, ama gezi, gözlem, bir şekilde, sürekli kendini geliştirmeye odaklan. Bir takım standartların, prensiplerin olsun.

Hmm. Teşekkür ederim gercekten iyi geldi kendimi iyi hissettim bu sözlerden sonra. Konuyu baştan sona okudum ve dediklerin üzerinde uzun uzun düşündükten sonra gerçekten kadınlar konusunda çok bilgilisin. Bu konuda önerdiğin kitap,makale,site vs. Varsa tavsiye edersen iyi olur abi ? 

Biraz profesyonel konuşuyorsun ve seni anlamıyorlar ilk bakışta. Ama çok haklısın. Ben bu sivilceleri felan kafama takıyorum hayattan resmen kendimi soyutladım. Ama artık harekete geçmeliyim hayat akıp gidiyor ben evde en güzel zamanlarımı bu şekilde geçirmekten bıktım. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, ateistfikir yazdı:

Buda gerçekten güzel bir yazı. Anlamlı. Zaten senin yazılarını kaçırmadan zevkle okuyorum. Seni seviyorum abla ☺

Çok teşekkür ederim canım benim, ben de seni seviyorum biliyorsun. Uzun zamandır görünmüyordun, seni gördüğüme ayrıca sevindim. İyi görünmene daha da çok...

Henüz 18 yaşındasın, o yüzden anibal'in bu başlıkta ve sana aşağıda linkini vereceğim biraz daha eski bir başlıkta yazdıkları gerçekten çok işine yarar. Burada yazdıkları bile sana iyi gelmiş, bir şeyleri anlamışsın belli ki. Aşağıdaki başlıkta yazdıkları daha da renkli.

Sitelerde Paylaş

Yakinimdaki bir kiza sordum ve anibal'in anlattiklari dogru. Yani, en onemli sey, kadini anlamak.

Ama kadinlari hala anlayamadim. Perde ornegi verdi, onun begendigini begenmelisin diyor. Ama bunu anlayamiyorum mesela. Ben bunu nasil anlayabilirim ki? Kendini bile anlayamayan bir canli bunlar. :D

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, investor said:

Yakinimdaki bir kiza sordum ve anibal'in anlattiklari dogru. Yani, en onemli sey, kadini anlamak.

Ama kadinlari hala anlayamadim. Perde ornegi verdi, onun begendigini begenmelisin diyor. Ama bunu anlayamiyorum mesela. Ben bunu nasil anlayabilirim ki? Kendini bile anlayamayan bir canli bunlar. :D

Kadınları anlayamazsın, ama çözebilirsin. Yani bir tür matematik denklemi gibi düşün. Onların fonksiyonlarını bilmeli, yaptıkları ve söylediklerini o fonksiyonlara uygulayıp sonuçları bulmalısın. 

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, investor yazdı:

Anibal başta çok iyi gidiyordu, ama sonradan sapıttı. İşin cılkı çıktı.

Kadın sevmezmiş de 100% garantili kız tavlama yöntemi biliyormuş da bilmem neymiş de...

Saçma sapan varyantlara girdi. 

Sor bakalım o yanındaki kıza 100% garantisi olurmuymuş bu işin.

Buradaki kızlar, kadınlar konuşun: siz hiç sevmez misiniz?

Yularından çekip götürülen bir kısrak gibi 100% teslim olacağınız bir yöntem olabilir mi?

Kadınların kriterleri, iradeleri yokmuş gibi zırvalayan şu adama vereceğiniz bir yanıt yok mu?

Neredesiniz ey kadınlar?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Kadınları anlayamazsın, ama çözebilirsin. Yani bir tür matematik denklemi gibi düşün. Onların fonksiyonlarını bilmeli, yaptıkları ve söylediklerini o fonksiyonlara uygulayıp sonuçları bulmalısın. 

Senin kadinlar icin anlattiklarin, benim icin de gecerli.

Beni anlayan bir kadin, bana cok seksi gelir. Ama guzel olmali. Beni anlayan cirkin biriyle birlikte olmam.

Ama genel olarak, dis gorunusu bana benzeyen kadinlar daha seksi geliyor.

Bana benziyor, cok guzel, ama salak biriyse, butun seksiligi gidiyor.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, ŞüpheciTürk said:

Anibal başta çok iyi gidiyordu, ama sonradan sapıttı. İşin cılkı çıktı.

Kadın sevmezmiş de 100% garantili kız tavlama yöntemi biliyormuş da bilmem neymiş de...

Saçma sapan varyantlara girdi. 

Sor bakalım o yanındaki kıza 100% garantisi olurmuymuş bu işin.

Buradaki kızlar, kadınlar konuşun: siz hiç sevmez misiniz?

Yularından çekip götürülen bir kısrak gibi 100% teslim olacağınız bir yöntem olabilir mi?

Kadınların kriterleri, iradeleri yokmuş gibi zırvalayan şu adama vereceğiniz bir yanıt yok mu?

Neredesiniz ey kadınlar?

Yazık...

Bak sana bir şey söyleyeyim, pek çok kadın yularından çekilip götürülmeyi bir fantezi olarak yaşar, onu çokda mutlu eder. Kadınları kendin gibi düşünme, artık bir silkin, onlar hakkında bir halt bilmediğini kabul et ki, doğrusunu öğrenesin. 

image.png.22f4bb57279afe5093d2037d513c299b.png

Bu işin %100 garantisi var mı, evet, fakat sorun bu işi siz %100 doğru yapabilir misiniz? Üç ay uğraşıp, kendine ve size "amanda ben bu erkeği çok seviyorum" dedirttiğiniz kız, bir anlık ters hareketinizle sizi anında kesip atabilir. 

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, investor said:

Beni anlayan bir kadin, bana cok seksi gelir. Ama guzel olmali. Beni anlayan cirkin biriyle birlikte olmam.

Sende aynı evrimsel yollardan geçtin, tıpkı memelerinin olması gibi, kadınlar ile ortak özelliklerin, çok çok azalmış, körelmişte olsa elbette olacak.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, investor yazdı:

Kız ile ortak ilgi alanlarımın olması kızı daha hoşlanılabilir yapıyor,

güzel bulmadığım kızlarla muhabbet ilerlediğinde de hoşlanmaya başladım, fakat dış görünüş olarak çirkin olmaları, arkadaş kalmamı sağladı, bundan önce birkaç kızla böyle olmuştu, kızlar istemişlerdi ama dış görünüşlerini beğenmediğim için arkadaş olarak kalmıştım

yani bana göre ortak ilgi alanları da gerekirken, dış görünüş ve çekicilik olmazsa olmaz.

Sitelerde Paylaş
Just now, CinleriGorenAdam said:

Kız ile ortak ilgi alanlarımın olması kızı daha hoşlanılabilir yapıyor,

güzel bulmadığım kızlarla muhabbet ilerlediğinde de hoşlanmaya başladım, fakat dış görünüş olarak çirkin olmaları, arkadaş kalmamı sağladı, bundan önce birkaç kızla böyle olmuştu, kızlar istemişlerdi ama dış görünüşlerini beğenmediğim için arkadaş olarak kalmıştım

yani bana göre ortak ilgi alanları da gerekirken, dış görünüş ve çekicilik olmazsa olmaz.

Ortak ilgi alanları çok önemli değil. Kaldı ki olmaz zaten o iş, kendimizi kandırmayalım, onlar venüs'ten, biz mars'tan. Önemli olan, kadının erkeğin kendi yaşam alanına sahip olması gerektiğini bilen, onun nefes almasına imkan sağlayan kadını bulmaktır. Genelde, kadın eve tahakküm kurar, haftasonları onun dedikleri olur, koltuklar onun sevdiği cins, TV'de onun izleyeceği dizi falan. Erkekte ne yapsın, kahveye okey oynamaya kaçar, biraz şanslıysa hafta sonu balığa kaçar falan. Daha şanslı olanların, bodrumda, garajda falan bir erkek mekanı olur, el aletleri, çeşitli makineler falan filan... 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Ortak ilgi alanları çok önemli değil. Kaldı ki olmaz zaten o iş, kendimizi kandırmayalım, onlar venüs'ten, biz mars'tan. Önemli olan, kadının erkeğin kendi yaşam alanına sahip olması gerektiğini bilen, onun nefes almasına imkan sağlayan kadını bulmaktır. Genelde, kadın eve tahakküm kurar, haftasonları onun dedikleri olur, koltuklar onun sevdiği cins, TV'de onun izleyeceği dizi falan. Erkekte ne yapsın, kahveye okey oynamaya kaçar, biraz şanslıysa hafta sonu balığa kaçar falan. Daha şanslı olanların, bodrumda, garajda falan bir erkek mekanı olur, el aletleri, çeşitli makineler falan filan... 

Boyle bir kadinla birlikte olacagimizi kim soyledi? Egitimli, akilli kadinlar varken, bunlari ne yapalim?

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, investor said:

Boyle bir kadinla birlikte olacagimizi kim soyledi? Egitimli, akilli kadinlar varken, bunlari ne yapalim?

Kadın, kadındır, eğitimli ve akıllı olması, onu başka şey yapmaz. 

Ama eğitim sürecinde ne olur? O yaşa gelene kadar kadın bir sürü erkekten bir sürü acı tecrübe kapar. Bu tecrübeler onu, kendi erkeğini yapmaya, erkek seçiminde yapıcı olmaya sürükler. Seks onun canını yakmıştır hep. Seksi ancak özel bir erkekle yaşamayı düşünür olur çok zaman. Ama iş hayatına giren kadınlar, daha çok seksi bir ihtiyaç gibi algılayıp, meşru görmeye başlar genelde. Hayatta, hayallerini yıkmış, gerçeklerle yaşamaya mecbur bırakmıştır. 

İşte bu tipteki kadın, bilhassa seksi özel gören kadın, erkeğin nefes alması gerektiğinin farkında olan kadındır. 

Ama öyle bir kadının illa okumuş etmiş olması gerekmez, bu başka mevzudur. Ve her okuyan kadında bu süreçten geçecek diye de bir mevzu yoktur. Fakat, erkek için onu en adam edecek kadınlara raslama oranı, okumuş kadınlarda daha yüksektir, hele ülkemizde. 

Ama az da olsa, okumuş etmiş kadınlar arasında, sadece bir seks objesi olabilecek, başka hiç bir işe yaramayıp kafa ağrıtacak kadınlarda baya bulunur. Bunların iyi tarafı, değişebilme ve daha ele gelir bir kadın olabilme potansiyeline sahip olmalarıdır, o zamanda, çok daha şey yaşamış ve tatmin olmuş oldukları için çok çok daha iyi kadın olurlar absürt bir şekilde. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

Kadinlari cozdun ama anlayamadin mi? Anlamak mumkun degil mi?

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Çok teşekkür ederim canım benim, ben de seni seviyorum biliyorsun. Uzun zamandır görünmüyordun, seni gördüğüme ayrıca sevindim. İyi görünmene daha da çok...

Henüz 18 yaşındasın, o yüzden anibal'in bu başlıkta ve sana aşağıda linkini vereceğim biraz daha eski bir başlıkta yazdıkları gerçekten çok işine yarar. Burada yazdıkları bile sana iyi gelmiş, bir şeyleri anlamışsın belli ki. Aşağıdaki başlıkta yazdıkları daha da renkli.

Okudum abla hepsini sağol. Ama şu sivilceleri siyah noktaları kafama takıyorum. Bir kızla tanışma niyetim var ama bu yüzden kendimi uzak tutuyorum bu işten. 

Sitelerde Paylaş

Kadınları anlamaya şuradan başlamak lazım:

Image result for esma akyurt

Kadın, karı, adam da onun kocası. Parası vardır mıdır acaba? Adam 1500 TL Buzdolabı (yada neyse işte, beyaz eşya) borcunu ödemeği için hapiste şu an.

Soru basit, bu kadın, neden bu adamla evlensin? 

Image result for esma akyurt

İşte bu kadının neden bunu yaptığına dair tutarlı bir şeyler koyabilirseniz, kadınları anlama, çözme hususunda bir yerden başlamış olursunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...