Jump to content

Aşk ya da sevgi adını siz koyun

Recommended Posts

9 dakika önce, democrossian yazdı:

Sürü hiyerarşisi açıklamam ışığında, homoseksüeller karşı cinsle iletişim kurmaktan aciz veya yoksun zavallı kişiler oluyorlar. Bunların tedaviye değil ama kişilik gelişimine ihtiyaçları var. Eksikler ve gelişmemişler. Bunların sağlıklı normal bir ilişki yaşayabilme kapasitesi kazanmaları gerekiyor.  

Onların böyle bir derdi yok. Yani hiç bir homoseksüel,  ben hetero olmak ve sağlıklı normal ilişki yaşama kapasitesi kazanmak istiyorum demez. 

Onların durumu bilinçli bir tercih değil. Eksiklik ya da gelişmemişlik hiç değil. Doğuştan gelen doğal bir olgu.

Biz heterolara çok ters görünse de onlar da tıpkı bizim gibi insandır. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 440
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oğlan hoşlandığı kıza nasıl yaklaşabilirim derdinde, bunlar çevirdi işi homoluğa! :0_80cbc_37a71a73_L:

Evlat, sen benim sözümü tut. Bunlar lafı uzattıkça uzatır. Bunlara kalırsan kara kara günlere kalırsın. Git kıza merhaba de, tanış. Başka yapman gereken de bir şey yok. Elini çabuk tut. Tereddüt etme, bocalama, kararsızlık geçirme. Bugün yapmadıysan yarın hemen yap.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Kendilerini öyle avutup normalmiş gibi görmeye çabalıyor, eksiklerini bu şekilde kapatmaya çabalıyorlar. Boşuna çaba. Bir an önce kişilik gelişimlerini normale çevirmeleri gerekiyor.

Sen kişilik gelişiminden ne anlıyorsun birader?

Heteronun yapıp homonun yapamayacağı hiçbir şey yok.

Kick boks şampiyonu homo var. 

tarihinde ŞüpheciTürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, democrossian said:

Oğlan hoşlandığı kıza nasıl yaklaşabilirim derdinde, bunlar çevirdi işi homoluğa! :0_80cbc_37a71a73_L:

Evlat, sen benim sözümü tut. Bunlar lafı uzattıkça uzatır. Bunlara kalırsan kara kara günlere kalırsın. Git kıza merhaba de, tanış. Başka yapman gereken de bir şey yok. Elini çabuk tut. Tereddüt etme, bocalama, kararsızlık geçirme. Bugün yapmadıysan yarın hemen yap.

Yok yok... O kadar değil.. Ama aynen burası apaçık bir malum i...e muhabbetine sardı gitti. Ama özelden bakıyoruz biraz. 

Gönül isterki, burada olan biteni açık açık izleyelim, herkes olayın püf noktalarını öğrensin. 

Sitelerde Paylaş

Yemekhanede bu kız grubunun yanlarına dikilip, "merhaba, oturabilir miyim diye soracağım"

1. sorunsal, Kızlar bana bu da kimin nesi diyebilir

2. sorunsal, oturup ismen tanışma gerçekleştikten sonra büyük bir sessizlik yemek bitene kadar sürebilir, kız kapalı görüşlü birisi gibi değil, dar falan giyiniyorlar grup olarak,

3. sorunsal, oturup ismen tanışma gerçekleştikten sonra beni takmamaları (bu kadar kezban olacaklarını hiç zannetmiyorum ama, tam tanımadığımdan imkansız da diyemiyorum)

Beğendiğim kız çevresiyle konuşurken ses tonlamasına dikkat eden birisi, cümlelerini güzel seçiyor, boş birisi değil gibi, doğulu da değil, kumral (daha fazla ayrıntıya girmeyeyim)

Direk derste yanına oturmak da aklımdan geçiyor fakat genelde onun yanı dolu oluyor, eğer yanına oturmak mantıklı ise yanındaki 1 kişiyi kaldırabilirim, ben oturacağım oraya kalkar mısınız tarzında.

Dediğiniz gibi, kaçırmamak gerekiyor, hızlı davranmak zorundayım.

Bu yaşıma kadar bu işleri düşünmedim,libidom artınca video fotoğraf ile işimi hallettim, bunlar sonranın konusu dedim fakat hormonlar kıpraştığından (büyük ihtimalle aşk hormonları) bağlılık duymam gerekiyormuş gibi hissediyorum, onu becermek vb tabi ki olabilir ama aslında onu @anibal ın da dediği gibi benim yapmak istiyorum.

(normalin üstünde bir tipim olduğunu düşünüyorum.)

@Furkean bir sorum da sana olacak saçlarımın boyu omuzlarımdan 5 cm daha altta, saçlarım düz ama salınca yüzümün önüne düşüyor ve yüzümde saçımın değdiği yerler daha hızlı terliyor, yağlanıyor (yüzüm terliyor ve yağlanıyor). saçımı altın biraz üstünden at kuyruğu, erkek topuzu ve sadece üstü toplayacak şekilde topluyorum, saçlarımı salınca daha bir güzel oluyor fakat kullanışlı olmuyor, rüzgarda dağılıyor, derste gözümün önüne düşüyor, yemek yerken zaten hiç salamam, nasıl şekil vermeliyim

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

Yemekhanede bu kız grubunun yanlarına dikilip, "merhaba, oturabilir miyim diye soracağım"

2. sorunsal, oturup ismen tanışma gerçekleştikten sonra büyük bir sessizlik yemek bitene kadar sürebilir, kız kapalı görüşlü birisi gibi değil, dar falan giyiniyorlar grup olarak,

3. sorunsal, oturup ismen tanışma gerçekleştikten sonra beni takmamaları (bu kadar kezban olacaklarını hiç zannetmiyorum ama, tam tanımadığımdan imkansız da diyemiyorum)

Beğendiğim kız çevresiyle konuşurken ses tonlamasına dikkat eden birisi, cümlelerini güzel seçiyor, boş birisi değil gibi, doğulu da değil, kumral (daha fazla ayrıntıya girmeyeyim)

Direk derste yanına oturmak da aklımdan geçiyor fakat genelde onun yanı dolu oluyor, eğer yanına oturmak mantıklı ise yanındaki 1 kişiyi kaldırabilirim, ben oturacağım oraya kalkar mısınız tarzında.

Bu yaşıma kadar bu işleri düşünmedim,libidom artınca video fotoğraf ile işimi hallettim, bunlar sonranın konusu dedim fakat hormonlar kıpraştığından (büyük ihtimalle aşk hormonları) bağlılık duymam gerekiyormuş gibi hissediyorum, onu becermek vb tabi ki olabilir ama aslında onu @anibal ın da dediği gibi benim yapmak istiyorum.

@Furkean bir sorum da sana olacak saçlarımın boyu omuzlarımdan 5 cm daha altta, saçlarım düz ama salınca yüzümün önüne düşüyor ve yüzümde saçımın değdiği yerler daha hızlı terliyor, yağlanıyor (yüzüm terliyor ve yağlanıyor). saçımı altın biraz üstünden at kuyruğu, erkek topuzu ve sadece üstü toplayacak şekilde topluyorum, saçlarımı salınca daha bir güzel oluyor fakat kullanışlı olmuyor, rüzgarda dağılıyor, derste gözümün önüne düşüyor, yemek yerken zaten hiç salamam, nasıl şekil vermeliyim

Taktiksel hatalar... 

1. Elbette sorarlar, insan bunlar, boru değil. Niye oturuyorsun ki? Reddedilme ihtimalin var, lavuk damgası yeme ihtimalin var, neden bu riske giriyorsun? Boş ver, oturmana gerekmiyor. 

2. Eğer oturman gerekiyorsa, o zaman üç kıza mı soracaksın, onlara mı kalmış bu? Erkek adamsın, ben otururum diyeceksin, çek sandalyeyi otur. Sürünün lideri sensin, onlarda kzılar işte, kız yahu, hepsi bu...

3. Kızlara umduğundan daha kezban olacaktır hep, hiç şüphen olmasın. 

Bak, şunu bir kafana sok. "Hımmm, bu kıza mesai harcayıp döllemeye değer, sonra da verilir boklu don, baya güzel yıkatılır buna" şeklinde bakarsan, tüm kızlar için geçerli kazanırsın. Bu görüşe sahip olmalısın.

Senin özelinde, sana dedik, git bak, şunları şunları incele. Arkadaşları kimler. Konuşurken, karşısındakine mi odaklanıyor, yoksa etrafına mı bakıp duruyor. Kız erkek karışık mı takılıyor, sadece bir kaç şık kızla mı takılıyor.

Acele etme, sakin ol. Aylar, haftalar değil, sadece bir kaç gün lazım sana. Ama talimatları takip et, gereksiz, saçma salak riskler alma. Saçının başının, kasının falan önemi yok. Yeterki sana göstereceğimiz yoldan git. Ama o yolu gösterebilmek için, kızın yolunu çözmemiz lazım, hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Bana sorarsan kimseyi yerinden kaldırma. Anibal’in kastettiği dominantlığı az buçuk anladıysam eğer heyt hüyt tarzında bir şey değil. Mesela ne olur biliyor musun, derse girerken günaydın dersin gözlerini kaçırmaz gülümsersin. Ya da mesela vize haftasındayız şuan, notlarını karşılaştırabilirsin, hocanın sorduğu kazık sorular ve ders işlerkenki tavrından bahsetmek güzel malzeme olabilir. 

Saçların için de eğer istersen katlı kestirebilirsin. Önlerden alnını örtmeyecek şekilde asimetrik kesim de tercih edebilirsin. Ben yemek yerken topluyorum ama onun dışında salık hep. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anibal yazdı:

Taktiksel hatalar... 

1. Elbette sorarlar, insan bunlar, boru değil. Niye oturuyorsun ki? Reddedilme ihtimalin var, lavuk damgası yeme ihtimalin var, neden bu riske giriyorsun? Boş ver, oturmana gerekmiyor. 

2. Eğer oturman gerekiyorsa, o zaman üç kıza mı soracaksın, onlara mı kalmış bu? Erkek adamsın, ben otururum diyeceksin, çek sandalyeyi otur. Sürünün lideri sensin, onlarda kzılar işte, kız yahu, hepsi bu...

Bak, şunu bir kafana sok. "Hımmm, bu kıza mesai harcayıp döllemeye değer, sonra da verilir boklu don, baya güzel yıkatılır buna" şeklinde bakarsan, tüm kızlar için geçerli kazanırsın. Bu görüşe sahip olmalısın.

Senin özelinde, sana dedik, git bak, şunları şunları incele. Arkadaşları kimler. Konuşurken, karşısındakine mi odaklanıyor, yoksa etrafına mı bakıp duruyor. Kız erkek karışık mı takılıyor, sadece bir kaç şık kızla mı takılıyor.

Acele etme, sakin ol. Aylar, haftalar değil, sadece bir kaç gün lazım sana. Ama talimatları takip et, gereksiz, saçma salak riskler alma. Saçının başının, kasının falan önemi yok. Yeterki sana göstereceğimiz yoldan git. Ama o yolu gösterebilmek için, kızın yolunu çözmemiz lazım, hepsi bu.

Ne mal adamsin ya...

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, investor said:

Ne mal adamsin ya...

Ama böyle işte... O yüzden millet kızları bir türlü yola sokamıyor. Kizlarda harıl harıl oğlan aramaya gidiyor... 

Tonla kız ve erkek arkadaşım var, emin olun, kızların erkek yoluna harcadığı mesai, erkelerin kızlara ulaşamayıp harcadığı mesaiden on kat fazla.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, democrossian yazdı:

Kendilerini öyle avutup normalmiş gibi görmeye çabalıyor, eksiklerini bu şekilde kapatmaya çabalıyorlar. Boşuna çaba. Bir an önce kişilik gelişimlerini normale çevirmeleri gerekiyor.

Kendimizi avutmamıza gerek yok çünkü hayatın amacı neslin devamını sağlamak değil. Bunlar senin kişisel düşüncelerin sanırım?

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, anibal yazdı:

Taktiksel hatalar... 

Ben yanlış anlamışım baya baya hödük olmanı istiyormuş...

Sitelerde Paylaş
21 minutes ago, CinleriGorenAdam said:

Bak, bir kızın "de luxe" erkek tarifi:

Kadını anlıyor olabilmek diyorsun ya?

Tüm mesele yalnızca bu aslında. Bu benim dibine dek yaşadığım inanılmaz bir lüks. Çok az kadının yaşayabildiği bir lüks olduğunu da biliyor, görüyorum. Çok güzel bir gün, evdesin, ayakların yanıyor, farkında değilsin, adam yerinden gelip durduk yerde çoraplarını çıkarıyor kış günü ve geçip yerine oturuyor.

Sen a derken en sondaki z'yi biliyor, hatta senin bilmediğin, farkında bile olmadığın bir dolu şeyini bilip seni rahatlatıyor. Laf anlatmaya çalışmak, kendini doğru ifade etmek için sözcük seçmek zorunda kalmamak inanılmaz lüks. Rahatlık demiyorum bak, lüks. Onun kaliteli serseri ruhu, tutarlılığı, kadına kendisini kuş gibi özgür hissettirmesi, kendisine ve ona güvenmesi, her şeyde dibine dek desteklemesi, seksi şusu busu da var. Ekle hepsini. 

Böyle adama teslim olur kadın. Hele de bilimle iç içeyse bi de. Gerçi hayatında bilim olmayan, evrim falan bilmeyen adam pek de böyle bir adam olmaz aslen. 

Ve elbette kadınlarınız sizin tarlanızdır, onlara dilediğinizce varın cümlesi kadının hoşuna gider, orada kirli bir şey görmez falan. 

Buna iyice dikkat et... Kasları öyle değil, boyu böyle değil, şeyi 40 cm, kol gibi falan değil, hanlar, hamamlar, yatlar katlar falan değil, hiçbiri değil. Sadece, onu anlıyor olması, kız için bulunmaz bir lüks...

İşte senin o kıza kendini böyle göstermeni sağlamak istiyoruz. Ki, emin ol çevrendeki hiç bir erkek o lüksü verecek erkek değil. Hangi kız bu lükse hayır diyebilir, bunu bir hesaba kat.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, anibal yazdı:

Ama böyle işte... O yüzden millet kızları bir türlü yola sokamıyor. Kizlarda harıl harıl oğlan aramaya gidiyor... 

Tonla kız ve erkek arkadaşım var, emin olun, kızların erkek yoluna harcadığı mesai, erkelerin kızlara ulaşamayıp harcadığı mesaiden on kat fazla.

Bi ilişkinin başlaması için iki taraf da birbirine doğru yürümeli. Bi taraf koşar öbür taraf olduğu yerde durursa olmaz tabi.

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Furkean said:

Bi ilişkinin başlaması için iki taraf da birbirine doğru yürümeli. Bi taraf koşar öbür taraf olduğu yerde durursa olmaz tabi.

Yok böyle bir şey... Erkek gözüyle seçiyor, kadın kokuyla, ruhuyla... Nasıl olacakta yürüyecekler birbirlerine hal böyleyken?

Seçici olna, mutlak, istisnasız olarak kadın. Ama onun seçme algoritmasının doğru çalışacağı ortam ortada yok. 

Bütün sorun bu aslında. Fakat, şöyle bir şey var, kızların ufak potansiyeller yerine, ciddi budur dedirten yollarla tavlanması, erkeğe gereken şeyleri katar. Yani, erkek adam olurken, kızda kezbanlıktan çıkıp kadın olur gider. Yani, doğru yaklaşım, kadına da, erkeğe de tam olma imkanı sağlar. 

Sitelerde Paylaş

O zaman yarın derste yanına otursam bir merhabalaşsam ? Ardından yemek masalarında yanlarına gitsem ?

Kaçırmak istemediğimi belli etmemeye çok özen gösteririm ve bunu gerçekleştirebilirim, cidden güzel ve hoş olduğundan en yüksek ihtimallerden gitmek, mantıklı şeyleri yapmak istiyorum.

Sitelerde Paylaş

Kadinlar, kendisine sorulmadan sandalyeyi cekip oturan erkeklerden hoslaniyor olabilirler, anibal. Ama ben bunu yapmam. Kadinlarin neden hoslandiklarina gore mi yasayacagiz yahu?

Zaten boyle kadinlari da sevmem. Daha modern, guclu, kendini bilen, kibar kadinlardan hoslaniyorum.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, CinleriGorenAdam yazdı:

O zaman yarın derste yanına otursam bir merhabalaşsam ? Ardından yemek masalarında yanlarına gitsem ?

Kaçırmak istemediğimi belli etmemeye çok özen gösteririm ve bunu gerçekleştirebilirim, cidden güzel ve hoş olduğundan en yüksek ihtimallerden gitmek, mantıklı şeyleri yapmak istiyorum.

Merhabalaş tabi ki ama zoraki olmasın bu, içten olsun. Yemek masasında yanlarına gitmeyi bilemedim ya, arkadaşlarıyla yemek isteyebilir, şimdilik onu es geçelim derim. Merhabalaş önce, senin varlığını fark etsin, ayaküstü muhabbet edin edebiliyorsanız.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Bir ezik gibi davraniyorsun. Baska yollar bulmalisin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...