Jump to content

Takım tutar gibi parti tutan salaklar

Recommended Posts

6 dakika önce, Roll yazdı:

Kılıçdaroğlu'ndan daha etkili isimler olabileceğini düşünüyorum.

Emin olun akp oyları kemik oy değil, zamanında Ecevit yüzde kırklara çıkmamışmıydı hatırlayın.

kılıçdaroğlundan başka birisi gelecekse de liberal batıcılık yapacak. mecbur bunu yapmaya, abd ulusalcıları iktidara getirmez.

o yüzden hiç kılıçdaroğlu cart curt demeyin

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, copyPaste yazdı:

kılıçdaroğlundan başka birisi gelecekse de liberal batıcılık yapacak. mecbur bunu yapmaya, abd ulusalcıları iktidara getirmez.

o yüzden hiç kılıçdaroğlu cart curt demeyin

Bu dediğiniz kadercilik gibi oldu.

Bu böyle gidecek mi peki ?

Mevcut durum ne zaman değişecek, değişmesi için ne olmalı ?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Roll yazdı:

Evladım, bu lider konusu nereye kadar gidecek.

Bırakmıyor koltuğu, vizyon sıfır hitabet sıfır.

Artık bizden çok Erdoğan tutar oldu Kılıçdaroğlu'nu.

Türkiye'nin en geniş sosyal demokrat tabanına sahibiz Kılıçdaroğlu'na mecbur değiliz. Çakıldık kaldık 24-26 bandında.

Çocuğum, akıl baliğ değil gördüğüm kadarıyla.. Mevzu Kılıçdaroğlu değil, eşşek kovalasın Kılıçdaroğlu'nu. Muhalif oyları bir çuvalda toplamak gerekiyor, biz de onu söylemeye çalışıyoruz. Sen herifi Tayyip ile aynı kefede görüyorsan, direk Tayyibe, ya da Perinçek'e, olmadı Bahçeli'ye ver oyunu... Çoluk çocuk  oy versin, oylar bize gelsin diye düşünen Tayyibin ta kendisi.. Herif ne kadar da haklı, aklı oturmamış adama oy verdirmek çok karlı bir şey...

Yalnız şu Kendine kemalist diyen güruhtan hiç haz etmiyorum.. Bu durumda olmamızın baş sebebi burnundan kıl aldırmayan bu boş, kendini bir bok sanan Kemalist güruh...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Phaselis yazdı:

Çocuğum, akıl baliğ değil gördüğüm kadarıyla.. Mevzu Kılıçdaroğlu değil, eşşek kovalasın Kılıçdaroğlu'nu. Muhalif oyları bir çuvalda toplamak gerekiyor, biz de onu söylemeye çalışıyoruz. Sen herifi Tayyip ile aynı kefede görüyorsan, direk Tayyibe, ya da Perinçek'e, olmadı Bahçeli'ye ver oyunu... Zaten artık oyu çoluk çocuk da veriyor, sen de Tayyibe ver gitsin.

Yalnız şu Kendine kemalist diyen güruhtan hiç haz etmiyorum.. Bu durumda olmamızın baş sebebi burnundan kıl aldırmayan bu boş, kendini bir bok sanan güruh...

Ne dersiniz bilmiyorum ama Kemalizm'i bir din olarak algılıyorum.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Roll yazdı:

Ne dersiniz bilmiyorum ama Kemalizm'i bir din olarak algılıyorum.

O kadar da değil, ama Kemalist'lerin kafası dolu olan, iyi fikirlere sahip olanları var. Bizim sorunumuz burada yazanlar gibi olan çoluk çocuk... Bunlarda fikir yok, bilgi yok, kitap okuma yok, ama ahkam kesme var.. Kitap okumayan, kafada fikir olmayan adam allame-i cihan olsa adamdan saymam...  

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Phaselis yazdı:

Çocuğum, akıl baliğ değil gördüğüm kadarıyla.. Mevzu Kılıçdaroğlu değil, eşşek kovalasın Kılıçdaroğlu'nu. Muhalif oyları bir çuvalda toplamak gerekiyor, biz de onu söylemeye çalışıyoruz. Sen herifi Tayyip ile aynı kefede görüyorsan, direk Tayyibe, ya da Perinçek'e, olmadı Bahçeli'ye ver oyunu... Çoluk çocuk  oy versin, oylar bize gelsin diye düşünen Tayyibin ta kendisi.. Herif ne kadar da haklı, aklı oturmamış adama oy verdirmek çok karlı bir şey...

Yalnız şu Kendine kemalist diyen güruhtan hiç haz etmiyorum.. Bu durumda olmamızın baş sebebi burnundan kıl aldırmayan bu boş, kendini bir bok sanan Kemalist güruh...

Kemalizmin ne olduğunu idrak etmiş adam çok az memlekette.

Türk milletinden kafası çalışan adam çıkmıyor, asıl mesele bu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...