Jump to content

Recommended Posts

Sabah 3 yumurta 1 açma yiyorum 250ml süt içiyorum,

Yurtta yumurta 70 kuruş ve haşlanmış yumurta yemek hem çok uğraştırıyor hem de tadı kötü oluyor.

Spor yaptığım akşam sonrası çiğ yumurta tüketiyorum, tanesi 50 kuruşa denk geliyor, 

Acaba sabahları da çiğ yumurta tüketsem, karnımın doyma oranı eskisine göre azalır mı? 

Sitelerde Paylaş

hayır, sporla ilgileniyorum, protein lazım fakat aynı zamanda bir öğrenciyim, dısarıdan çiğ almak daha ucuza geliyor, ayriyeten haşlanmış yumurta yemekten bıktım 1 aydır günde 3 haşlanmış her sabah...  Sorum pişmiş yerine çiğ yememin doygunluk hissine etki edip etmeyeceği

spora sağlıklı olmak ve biraz da şekillenmek için gidiyorum, yani kilo almak da diyebiliriz

Sitelerde Paylaş

Beyaz ekmek, poğaça, hamurişi yiyeceklerin zararlı olduğunun farkındaydım zaten, doktorlar haberlerde bas bas bağırıyorlar, ama yurda gelince kahvaltıda doymazsam diye beyaz ekmek yerine simit veya açma tercih ediyordum,

Bu sabah 4 haşlanmış yumurta, 1 beyaz peynir yedim, 250ml de süt içtim, doygunluk hissi hamurişi yememe gerek duyurmadı, sanki açma yemişim gibi oldu, 

3 yumurta 1 açma 250ml süt öğünümde 1,5 yumurta sarısı yiyordum, kalan 1,5 atıyordum ama açma da yediğim için kalori açığı kalmıyordu,

Dediğiniz gibi marketten esmer ekmek alıp sabah tüketeceğim, çünkü kalori açığı oluşmasını istemiyorum

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...