Jump to content

Forumun terbiyesiz yöneticileri

Recommended Posts

2 saat önce, Cimcime yazdı:

Evladım, senin aklın niye böyle yavaş çalışıyor? Ben bile anladım da sen niye anlayamadın? Iki ayrı üyeden söz ediliyor. Birisi, bu başlığı da açan kişi, diğeri ise sanırım küfürbaz birisi. Bu basit gerçeğin nesini anlamadın?

evladımmı? hahahahaha :D  sen benım yaşımı biliyormusun? beni tanıyormusun?  kelımelere fazla takılmasan çok iyi olur kelımeler sadece birrrr  iliizyondurrrr.. bayann... onun yerine gerçege odaklanmaya calış. ben asla 2 ayrı üyeden bahsetmedım. ben sadece bir alıntı yaptım. ama konuyu sizler çok abarttınız. alıntı yaptığım kişinin küfürlerını ve tehditlerını gösterdım. siz bana başka bir kişiden bahsediyorsunuz. konuyu açan benım konuyu kapatanda ben olucam.  cimcime haaaa :D  hahahaha  ahhh yess ben diğerınden bahsetmıştım.. konu başlıgındna hiç bahsetmedım.  şu insan denilen varlık bazen çok ilginç oluyor. atalarımın neden? bu dünyayı sectiğini hala anlıyamıyorum..  ben farklı bir konudan bahsediyorum siz farklı  bir konudan  bahsediyorsunuz. bu farklılık aslında fekans uyumsuzlugundan kaynaklanıyor bunda analiz ettim.  ..  ama üzülmeyin  önemli olan sevgi kardeş barış evrensel insan hukuku aşk sevgi  bunlar varsa hayatın bir anlamı vardır. bana göre hayatın anlamının içndekı derin bir yerde çok özel bir hukuk vardır. oda insanların zekasını test etmek ve insan denilen varlığın asıl amacını bulmak. bir amacımız olmasaydı asla varolmazdık. bir aamc içinde bir araç gerekır. işte bu araçtan bazılarını az önce saydım. insanı insan yapan nedir??? sevgimi? saygımı? aşkmı? üzülmekmı? gülmekmı? uyumakmı? kariyer yapmakmı? üremek ve çogalmakmı? cahil yada zekı olmakmı? bu saydıklarım saddece bir araçtır tanrının verdiği araçlardır. istedığine binip gezebilirsin ama aracı kullanırken aynı zamanda karakterınde şekıllenır her arac farklıdır . bu yuzden uyumluluk dnası aklın yolunu kapatır. bana araç değil hayatın gerçek anlamını göstericek dünyanın en zekı insanı gerekıyor.  

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateist foruma Hz. Nuh takma adıyla gelmiş ve yazı yazmasına kimse birşey dememiş.

İslami foruma "Ateist" niki ile üye olsam bir tek yazı bile yazamadan gönderilirdim. 

Medeni olmadığımızı düşünen varsa deneyebilir.

Arkasından konuşmuş olmuyoruz , bu forumda yazılanları okuması için üye olmasına gerek yok. 

Tıklayıp okuyabiliyor...

tarihinde Mega Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mystic yazdı:

bu arkadaşmı?     http://turandursun.com/forumlar/member.php?u=13892    burda nero yazıyor. eğer bu arkadaşşa tüm yazılarını convert ettım yanı anallizing yaptım. benım seviyemde değil bana dünyanın en zekı müslümanı gerekıyor. ona meydan okumak istiyorum.. 

Tuhaf bir mizah anlayışın var ama kendinle eğlenebilmen güzel. :)

Sitelerde Paylaş

Başlıkta konular karışmış ve içinden çıkılamaz bir hal almış.

Ence nikli üye, gelip çok ağır küfürler etti ve atıldı. Öncesinde, sonrasında aldığı üyeliklerde de aynı davranışlarda bulundu. Ayrıca alıntılanan ileti yazdıklarının küçük bir kısmı. Sildiklerimi buraya taşımak istemiyorum.

Huuu ise, başka bir üye.

Başlık kilitleniyor. Zira amacından ve konusundan sapmış durumda. 

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...