Jump to content

Forumun terbiyesiz yöneticileri

Recommended Posts

50 dakika önce, Raphael17 yazdı:

- Hayır da.

Neyse.

Sonuç: Benim muhatabım adam yine yok. 15 sene diyip duruyorsunuz da. İlk geldiğimde bu derecede berbat değildi. "Ateistim" diyen geçiyor. Hatta yönetici oluyor. Tartışma düzeyi 0.

Bana yanıtlayabileceğim 1 tane başlık gösterin. Yok.

BU da çok düşündürücü. Meyda gibi, sosyal medyayı da bırakmıyor adamlar. Siz de Tayyipçi/muhafazakar ateist forum olmuşsunuz.

Türkçede bir laf vardır: "Akıllara ziyan" mı öyle bir şey.

Anladık 15 senedir varsınız. Tam olarak ne için varsınız. Güncel bir başlık gösterin. "Biz bunun için varız" diyin.

Sedece tartışacak konular açılmaz dostum müslümanlar başka bakış açılardan bakmalarını sağlamak ve bilgilendirmek amaçlı konular da olmalı ve açılıyor gördüğüm kadarıyla

ben bu forumda yeniyim ama kendi düşüncelerim böyle yani bir konuya illaki cevap yorum yazman gerekmez okuyup geçip gidersin yani  bilgilendirmek amaçlı her tür konular olmalı

insanlar uyanmalı cehaletten çıkmalı gerçekleri görmeli ve onları savunmalı başka kişilere anlatmalı ve bu böyle uzar.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tamam o zaman sadece soruyorum:

- Siyaset var, felsefe var, bilim var, düzeyli tartışma var,

Beğenmek ile alakası yok. Beğenmezsem gelmem.

Da bu 15 sene daha gitse ne olur? gitmese ne olur?

Düzeyli tartışma hiç önemli değil mi? çoluğu çocuğu toplasanız bile, Belli bir lise / orta-okul eğitimi olan kişi de gelmez. Ben katılımcıların tamamına yakınının örtüllü-cüppeli oluduğuna inanıyorum. En Son Huu ve TenTen'in gidişinden sonra, mücadeleyi de bıraktım. Çünkü şu veya bvu nedenle öyle olsun istiyorsunuz.

Sadece İnsanların alışkanlığı olur. Gelip eğlenmek isterler. Merak ederler. O kalıyor.

Da mesela (dedikodu için söylemiyorum) Democrisian diye 5000 mesajlı adam var. 5000 mesajın içinden 1 tane işe yarar mesaj gösterebilir misiniz?

- Zor yani. Ben sizi de inandırıcı bulmuyorum. Hatta ilk geldiğimde bu kadar değildi. Beni görünce iyice azdılar gibi sanki :) 

/ Yanlış da anlamayın. AKP basında bir şeye izin vermiyorsa, sanal ortamda niye izin versin? - "Gidin sorgulanın" da demiyorum tabi. :) 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Raphael17 yazdı:

Düzeyli tartışma hiç önemli değil mi? çoluğu çocuğu toplasanız bile, Belli bir lise / orta-okul eğitimi olan kişi de gelmez.

Çoluk çocuk dediğin insanlar önemli zaten dostum merak edenler gelir yaşlı olanlar artık onlardan geçmiş düzeltemezsin onları ama yeni nesil uyanmalı cehalet olmamalı

cahillikten çıkmalılar.Bazıları banlandıysalar bir nedeni vardır uyarıları dikkate almayanlar ve küfür edenler ha evet küfür eden ateistler de var ama sor bakalım neden küfür ediyorlar madur olan kim baskı altında olan kim ilk önce kim küfür  ediyor  medenice güzelce tartışamayanlar kim bi düşün bakalım.Küfürler ile ilgili konu açmayı düşünüyorum çünkü hep ateistler allaha 

küfür ettiler  falan diyorlar dindarlar. :)

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Raphael17 yazdı:

Tamam o zaman sadece soruyorum:

- Siyaset var, felsefe var, bilim var, düzeyli tartışma var,

Beğenmek ile alakası yok. Beğenmezsem gelmem.

Da bu 15 sene daha gitse ne olur? gitmese ne olur?

Düzeyli tartışma hiç önemli değil mi? çoluğu çocuğu toplasanız bile, Belli bir lise / orta-okul eğitimi olan kişi de gelmez. Ben katılımcıların tamamına yakınının örtüllü-cüppeli oluduğuna inanıyorum. En Son Huu ve TenTen'in gidişinden sonra, mücadeleyi de bıraktım. Çünkü şu veya bvu nedenle öyle olsun istiyorsunuz.

Sadece İnsanların alışkanlığı olur. Gelip eğlenmek isterler. Merak ederler. O kalıyor.

Da mesela (dedikodu için söylemiyorum) Democrisian diye 5000 mesajlı adam var. 5000 mesajın içinden 1 tane işe yarar mesaj gösterebilir misiniz?

- Zor yani. Ben sizi de inandırıcı bulmuyorum. Hatta ilk geldiğimde bu kadar değildi. Beni görünce iyice azdılar gibi sanki :) 

/ Yanlış da anlamayın. AKP basında bir şeye izin vermiyorsa, sanal ortamda niye izin versin? - "Gidin sorgulanın" da demiyorum tabi. :) 

Forumdan haberin yok, nerede yazdığından haberin yok, forumun amacından haberin yok, gelip gidip alakasız cümlerle sızlanıyorsun Leo.

Ten Ten bir yere gitmedi. Gitmiş deney diye bir nick almış daha önce, hem Ten Ten hem de deney nickleriyle aynı anda yazmış. Bunu yaparken de hiç çekinmeden aman da niye bu forumda bazı insanlar çift nickle yazıyor, bence bunu yapana yöneticiler de var diye başlık açabilmiş.

Sonra ne oldu, ne düşündüyse kendiliğinden gidip Ten Ten nickli üyeliğini sonlandırmış. Sen ise atıldı sanıyordun belli ki.

Neyse işte, şimdi diğer nickiyle devam ediyor. Forumdaki gördüğün deney nickli kişi Ten Ten. Kimse ona bir şey yapmadı, onu atmadı, bir laf etmedi.

Kendi kendine çift nick alıp ikisiyle de yazınca birini sonlandırmış kimse farketmeden, sonra da diğeriyle devam etmiş.

İkide bir Ten Ten deyip duruyorsun ama olandan haberin de yok... Git Ten Ten'e sor, niye böyle gidip gidip geldiğini, neden çift üyelik alıp ikisiyle de yazdığını, yöneticiler farketmeden birini neden kapattığını vs...

Sitelerde Paylaş
On 10.11.2017 at 10:17, hz. nuh yazdı:

Keyfî olarak forumdan adam atar, forum kurallarında yazılı olmayan madde uydurup üye yasaklar; kendi ayrılan üyeyi bile hızını alamayıp ayrıca atar, arkasından bir sürü laf eder. Bunun adı yönetici...

En çok küfür ve hakaret eden bazı üyelere dokunulmaz. Ama hiç hakaret etmeyen üyeler eğer muhalif düşünceleri savunuyorsa forumdan atmak için üzerine gidilir, kendi isteğiyle gitmesi telkin edilir, olmazsa sudan bahanelerle üye atılır. Bunu yapan yönetici...

Forumda insanların değerlerine laflar edilir. O değerler ayaklar altına alınıp pislik muamelesi yapılır. Bunu da ateistlik namına yaparlar. Böyle ucube bir ateistlik ancak bizim fikir fukarası ülkemize özgüdür. Bunu dayatan da forumun bu zihniyetteki yöneticileri...

Rezil rüsva bir forum burası. İnsanların iyi niyetini suistimal eden, farklı düşüncelere tahammül gösteremeyen, insanlara saygı duymayan, kendine de saygı duymayan, seviyesiz yöneticilerin hakimiyetindeki bir forum. İçinde bulunduğu şu pespaye durumu fazlasıyla hakkediyor. Buna sebep olanlar da bu forumun terbiyesiz yöneticileri ve onların korumasındaki seviyesiz üyeleri...

orda  dur bakım ben sırf ateist olduğum için sayısını bile hatırlamıyorum. benı 100 lerce kez facceboktakı müslüman yönetici gruplarından ve sitelerden attılar. özellıklede müslüman yöneticiler. ateistleri en ufak hakarette hemen atıyorlardı. ben bunları gözümle gördüm.. siz  niye atıyorsunuz pekı :D  hanı alalhınız herkesı esit davranın diyordu.. sizin allahınız kafirleiri sevmiyor desene şuna :D utanmadan birde müslümanları  savunuyorsun ..  bir atasözü vardır bilirmisin? eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşektir. :D  bu terim islama çok uygun :D  

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Keyfî olarak forumdan adam atar, forum kurallarında yazılı olmayan madde uydurup üye yasaklar; kendi ayrılan üyeyi bile hızını alamayıp ayrıca atar, arkasından bir sürü laf eder. Bunun adı yönetici...

En çok küfür ve hakaret eden bazı üyelere dokunulmaz. Ama hiç hakaret etmeyen üyeler eğer muhalif düşünceleri savunuyorsa forumdan atmak için üzerine gidilir, kendi isteğiyle gitmesi telkin edilir, olmazsa sudan bahanelerle üye atılır. Bunu yapan yönetici...

Forumda insanların değerlerine laflar edilir. O değerler ayaklar altına alınıp pislik muamelesi yapılır. Bunu da ateistlik namına yaparlar. Böyle ucube bir ateistlik ancak bizim fikir fukarası ülkemize özgüdür. Bunu dayatan da forumun bu zihniyetteki yöneticileri...

Rezil rüsva bir forum burası. İnsanların iyi niyetini suistimal eden, farklı düşüncelere tahammül gösteremeyen, insanlara saygı duymayan, kendine de saygı duymayan, seviyesiz yöneticilerin hakimiyetindeki bir forum. İçinde bulunduğu şu pespaye durumu fazlasıyla hakkediyor. Buna sebep olanlar da bu forumun terbiyesiz yöneticileri ve onların korumasındaki seviyesiz üyeleri...

ence

Member

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı

0

18 ileti

Mesajı raporla

November 21 gönderildi

On 21.11.2017 at 21:25, Türk Ateist yazdı:

Peygamber diye tapınıp durduğunuz adam Arap. Biz ise Türk'üz. Soy ağacımızda yok o adam. Yaşadığını farzedersek tabii. 

Bilim Hz. Adem deyip ilk insan sandığınız Adem'i kanıtlayamaz çünkü ilgilenmez, çünkü o mitolojik bir karakterdir. Bilim mesela, Sünger Bob'u da kanıtlayamaz, Pegasus'u da.

Çok fazla ağzın bozuk. Bu kadar tahammülsüzlükle bu forumda yazabilmeye devam etmen mümkün değil.

Foruma üye olmadan önce tabelayı hiç mi görmedin, içeriğe hiç mi göz atmadın?

Bu kadar sinirlenecek ve küfürler yağdıracaktın madem tahammül edememekten, ne diye üye oldun?

Hadi oldun, atıldın, bir daha niye geldin? 

YANLIŞ ANLAŞILMASIN   ALTTAKİ  YORUM MÜSLÜMANIN  YUKARDAKIDE  ATEİSTIN .. YANI MÜSLÜMAN LAN YÜRÜ GİT DİYE BAŞLIYOR GÖRDÜNÜZMÜ?   :D  

lan yürügit gerizekalıya bak. türk dediğin ne kadar zamandır var. insanların bir erkek ve kadından Yaratıldıytan sonra milletlere ayrıldığı açıkça bildiriliyor. türklerde sonradan ayrılan o milletlerden biri sadece sonuçta bu senin kanbağı olmadığını açıklamaz. siz başınızın kim olduğunu düşünmüyormusunuz lan? bu kadar insan evlenerek çoğaldı önceside hep vefat etti her geçen gün yeni insanlar doğarak geliyor bunların başı kimdi biz nerden başladık nasıl geldik bu yeryüzüne diye düşünmek yokmu sizde? bu kadarmı ahmaksınız siz?

Hz. Adem'i diğer Peygamberlerde tasdik etti. o kadar Peygamber haşa yalanmı söyledi diyorsunuz lan? süngerbob dediğin insanla birmi? daha önceden süngerbobun nesli varmıymışki onun varlığını bilelim yoktuki o yüzden yaşamadığını ispat edebiliyorum işte. bide insanlardan başka hiçbir canlı akıl ve iradeye sahip değil. süngerbob dediğin o yüzdende saçmalıktır. insan değil birşey değil mitoloji olan olsa olsa asıl o olurdu her devirde. bunu anlamamakda ısrar eden neyübelirsiz nesebsiz soysuz insanlarsınız siz. 

BU NE? KARDEŞ BUNU YAZAN İNSAN OLABİLİRMİ? AHIRMI? BURASI BİZ ATEİSTLER UFAK TEFEK ESPİRİLER YAPARIZ AMA MÜSLÜMANLAR GİBİ ASLA TEHDİT VE KÜFÜR ETMEYİZ. ANLAYIN ARTIK. ARAMIZDAKI FARKLARI. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, mystic yazdı:

orda  dur bakım ben sırf ateist olduğum için sayısını bile hatırlamıyorum. benı 100 lerce kez facceboktakı müslüman yönetici gruplarından ve sitelerden attılar. özellıklede müslüman yöneticiler. ateistleri en ufak hakarette hemen atıyorlardı. ben bunları gözümle gördüm.. siz  niye atıyorsunuz pekı :D  hanı alalhınız herkesı esit davranın diyordu.. sizin allahınız kafirleiri sevmiyor desene şuna :D utanmadan birde müslümanları  savunuyorsun ..  bir atasözü vardır bilirmisin? eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşektir. :D  bu terim islama çok uygun :D  

Savunmasız, üyeliği sonlandırılmıș birine gıyabında böyle laflar etmek, pek etik değildir.

Ayrıca o kiși kendi ifadesine göre müslüman değildir ve diğer mekanlarda bașınıza gelenlerin burayla ne alâkası var ?

Hatırlatayım dedim.

Sitelerde Paylaş

https://www.ateistforum.org/index.php?/profile/47528-ence/

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Savunmasız, üyeliği sonlandırılmıș birine gıyabında böyle laflar etmek, pek etik değildir.

Ayrıca o kiși kendi ifadesine göre müslüman değildir ve diğer mekanlarda bașınıza gelenlerin burayla ne alâkası var ?

Hatırlatayım dedim.

bu arkadaş müslüman değil diyorsun. bu arkadaş müslüman olduğu için tartıştık zaten. daha dogrusu tartışmadık o sürekli küfür ve tehditler yagdırdı. bir çok ateistte şahıt bunlara çünku onlarda gördü bunu ..  sen nasıl? görmedin hayret.  örnekleme yaptım ne? var bunda .. bana göre terbiyesız yönetici  müslüman olamazmı? illakı ateistmı? olmasımı? gerekıyor. sadece ateistlermı? yönetici oluyor. asıl senin.. mantıgın çok  yanlış.. 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, mystic yazdı:

bu arkadaş müslüman değil diyorsun. bu arkadaş müslüman olduğu için tartıştık zaten. daha dogrusu tartışmadık o sürekli küfür ve tehditler yagdırdı. bir çok ateistte şahıt bunlara çünku onlarda gördü bunu ..  sen nasıl? görmedin hayret.  örnekleme yaptım ne? var bunda .. bana göre terbiyesız yönetici  müslüman olamazmı? illakı ateistmı? olmasımı? gerekıyor. sadece ateistlermı? yönetici oluyor. asıl senin.. mantıgın çok  yanlış.. 

Muhterem, bir yanlıșı diğer yanlıșla kıyaslamak,  ne derece doğrudur ?

Ayrıca șimdi burada uzun uzadıya "müslümandır, müslüman degildir" diye uzatmak istemiyorum.

Kendisi müslüman falan değildir, onun inancı çok bașka. Turan Dursun  forumunda Nero ismiyle hâlen aktifdir, inanmıyorsanız orada ona sorabilirsiniz.

Dedikoduyu sevmem, bu benim onun hakkında son iletimdir.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kavak yazdı:

Muhterem, bir yanlıșı diğer yanlıșla kıyaslamak,  ne derece doğrudur ?

Ayrıca șimdi burada uzun uzadıya "müslümandır, müslüman degildir" diye uzatmak istemiyorum.

Kendisi müslüman falan değildir, onun inancı çok bașka. Turan Dursun  forumunda Nero ismiyle hâlen aktifdir, inanmıyorsanız orada ona sorabilirsiniz.

Dedikoduyu sevmem, bu benim onun hakkında son iletimdir.

sanırım ciddi bir yanlış anlaşılma oldu. sen kimden? bahsediyorsun dostum . anlıyamadım. forundan atılan harbi gerçek halis mulis el değmemiş gerçek bir müslümandı. tehditler ve küfürler havada uçuştu hatta bir çok ateist çok eğlendık. ve çok güldük. gülmek ne? kelıme koptuk resmen .. adam ben müslümanım  diye böğürdü resmen.. eğer bu adam senınde iddia ettiğin gibi müslüman değilse delimi? bu adam neden? islamı küfür ve tehdit edicek kadar savunsun.  burdaki tüm ateistleri trolledımı??? diyorsun yanı.... 

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, kavak yazdı:

Hatırlatayım dedim.

Seni tebrik ediyorum sevgili kavak. İşte böyle olmalı. Etik, ahlak bunu gerektirir. Ama yöneticimiz bilmiyor bu basit etik ilkeyi. Uzaklaştırdığı üyenin arkasından "pislik" diyor. 

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, mystic yazdı:

sanırım ciddi bir yanlış anlaşılma oldu. sen kimden? bahsediyorsun dostum . anlıyamadım. forundan atılan harbi gerçek halis mulis el değmemiş gerçek bir müslümandı. tehditler ve küfürler havada uçuştu hatta bir çok ateist çok eğlendık. ve çok güldük. gülmek ne? kelıme koptuk resmen .. adam ben müslümanım  diye böğürdü resmen.. eğer bu adam senınde iddia ettiğin gibi müslüman değilse delimi? bu adam neden? islamı küfür ve tehdit edicek kadar savunsun.  burdaki tüm ateistleri trolledımı??? diyorsun yanı.... 

Alıntı yaptığınız hz. nuh nâmı diğer Huuu ´dan bahsediyorum.

Bașkası da olsa, aktif üye değilse, ne farkeder ?

Bundan sonraki iletilerinize cevap vermeyeceğim.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mystic yazdı:

Bunlar ateistlerin neler çektiklerini bilmiyorlar dostum sırf ateistsin diye her yerden atıyorlar dindarlar onu da geç direk ana avrat küfür ediyorlar 

kafir allahsız dinsiz gibi laflar da ediyorlar kimse bu manyak terorist arap dnine inanmak zorunda değil.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, kavak yazdı:

1 saat önce, kavak yazdı:

bu zekayla vermezsen çok iyi edersin..senin iyiliğin için söylüyorum..  karşımda ezilip büzülmeni istemem... 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, MisterYou yazdı:

Bunlar ateistlerin neler çektiklerini bilmiyorlar dostum sırf ateistsin diye her yerden atıyorlar dindarlar onu da geç direk ana avrat küfür ediyorlar 

kafir allahsız dinsiz gibi laflar da ediyorlar kimse bu manyak terorist arap dnine inanmak zorunda değil.

zeki ateistlerin hali bir başka oluyor. :) dostum bu huu denilen adamda kım? daha önce bu foruma üye olmuş ve tekrar atılmış diyorlar. bazılarıda o müslüman değil diyorlar.   :)  ne? ayakmış bu herif. çok merak ettim. bu turan dursun sitesındekı adresını bilyormusn? şuna bir meydan okimde görsün gerçek ateist  nasıl? oluyormuş.. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Cimcime yazdı:

Seni tebrik ediyorum sevgili kavak. İşte böyle olmalı. Etik, ahlak bunu gerektirir. Ama yöneticimiz bilmiyor bu basit etik ilkeyi. Uzaklaştırdığı üyenin arkasından "pislik" diyor. 

iyi oldu ozaman bende gidim müslüman admını olan bir siteye üye olim. ve tehditler savurim. üstüne üstlük çok ağır küfürler edim. sonrada saglıklı bir ortamda tartışalım öylemi? siz gerçekten ateistmisiniz??? cimcime ve kavak siz ikiniz  daha ne? olduğunuz bellı değil. ateistmisiniz müslümanmısınız. bu tarz konuşmalar hiç hoş değil. hele hele bayansanız dahada kötü çok ayıp burda tebrik edicek etık bir deger yada gurur duyulucak bir ahlak göremıyorum. buraya gelıpte ana avrat küfür edenlerı savunmak nasıl? bir mantıktır. ben eşitlik ilkesınden bahsediyorum. siz admın olsanız ve forumuzda sürekli küfürler ve şiddet olsa rahatsız olmazmısnız? ben uye olduğum halde rahatsızlık duyuyorum. ... ben örnekleme yapıyorum işinize gelmiyor. eğer benı ateist olduğum için atıyorlarsa. bende admın olsam  ve müslüman küür ve tehditler yagdırsa onu anında atarım. çünku ateist ateiste tartışsa bile yine ortamı düzeltirler. ..sonucta aynı mantık. dikkat edersenız ilk tehdit ve küfürler müslümanlardan gelmiş azıcık şu forumdakı kim kime ne? demiş inceleseydınız. daha saglık düşünürdünüz. guplaşma tabiki olucak sonucta burası ateist müslüman tartısma ortamıdır. burada mevlut yada düğün kutlamıyoruz. burası bir tartışma ortamı.. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, mystic yazdı:

iyi oldu ozaman bende gidim müslüman admını olan bir siteye üye olim. ve tehditler savurim. üstüne üstlük çok ağır küfürler edim. sonrada saglıklı bir ortamda tartışalım öylemi? siz gerçekten ateistmisiniz??? cimcime ve kavak siz ikiniz  daha ne? olduğunuz bellı değil. ateistmisiniz müslümanmısınız. bu tarz konuşmalar hiç hoş değil. hele hele bayansanız dahada kötü çok ayıp burda tebrik edicek etık bir deger yada gurur duyulucak bir ahlak göremıyorum. buraya gelıpte ana avrat küfür edenlerı savunmak nasıl? bir mantıktır. ben eşitlik ilkesınden bahsediyorum. siz admın olsanız ve forumuzda sürekli küfürler ve şiddet olsa rahatsız olmazmısnız? ben uye olduğum halde rahatsızlık duyuyorum. ... ben örnekleme yapıyorum işinize gelmiyor. eğer benı ateist olduğum için atıyorlarsa. bende admın olsam  ve müslüman küür ve tehditler yagdırsa onu anında atarım. çünku ateist ateiste tartışsa bile yine ortamı düzeltirler. ..s

Evladım, senin aklın niye böyle yavaş çalışıyor? Ben bile anladım da sen niye anlayamadın? Iki ayrı üyeden söz ediliyor. Birisi, bu başlığı da açan kişi, diğeri ise sanırım küfürbaz birisi. Bu basit gerçeğin nesini anlamadın?

tarihinde Cimcime tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, mystic yazdı:

zeki ateistlerin hali bir başka oluyor. :) dostum bu huu denilen adamda kım? daha önce bu foruma üye olmuş ve tekrar atılmış diyorlar. bazılarıda o müslüman değil diyorlar.   :)  ne? ayakmış bu herif. çok merak ettim. bu turan dursun sitesındekı adresını bilyormusn? şuna bir meydan okimde görsün gerçek ateist  nasıl? oluyormuş.. 

Bunu da mı anlamadın yahu? Baksana işte sevgili kavak vermiş adresini. Turan Dursun forumunda Nero adıyla yazıyormuş. Ya google'a, çıksın karşına. Ne adresi istiyorsun? :)

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Cimcime yazdı:

Bunu da mı anlamadın yahu? Baksana işte sevgili kavak vermiş adresini. Turan Dursun forumunda Nero adıyla yazıyormuş. Ya google'a, çıksın karşına. Ne adresi istiyorsun? :)

bu arkadaşmı?     http://turandursun.com/forumlar/member.php?u=13892    burda nero yazıyor. eğer bu arkadaşşa tüm yazılarını convert ettım yanı anallizing yaptım. benım seviyemde değil bana dünyanın en zekı müslümanı gerekıyor. ona meydan okumak istiyorum.. 

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...