Jump to content

Hakaret eden üyelere yaptırım uygulanmalı

Recommended Posts

Forumda fikir tartışması yapmaktan aciz, henüz belli bir entelektüel seviyeye ulaşamamış genç ergen kardeşlerimiz var. Bir iki kitap okuyup kendilerine bir ideoloji belirleyip kişilik oluşturmaya çalışan genç kardeşlerimiz bazen hakaret edip karşı tarafı tahrik etmekte. Ben şahsen bu iletileri raporluyorum ama nereye kadar! Forum yönetiminin bu iletileri silmesi yetmiyor. Edebiyle yazmayanlara en azından uzaklaştırma verseniz.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Charlotte yazdı:

Forumda fikir tartışması yapmaktan aciz, henüz belli bir entelektüel seviyeye ulaşamamış genç ergen kardeşlerimiz var. Bir iki kitap okuyup kendilerine bir ideoloji belirleyip kişilik oluşturmaya çalışan genç kardeşlerimiz bazen hakaret edip karşı tarafı tahrik etmekte. Ben şahsen bu iletileri raporluyorum ama nereye kadar! Forum yönetiminin bu iletileri silmesi yetmiyor. Edebiyle yazmayanlara en azından uzaklaştırma verseniz.

usta burası sanal bi ortam kimseyle yüzyüze değilsin, senin yaşını başını da kimse bilmiyor haliyle. o yüzden böyle şeyler olduğunda fazla ciddiye alma, kişisel alma.

sen de çak bi laf geç.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Hakarete bence de sıfır tolerans olmalı. En azından bir süreliğine uzaklaştirilirsa hakaret eden kişi, belki bu biraz azalır. En iyisi hiç olmaması. Normal hayatta her tartıştıgınız kişiye hakaret ediyor musunuz? Burada da etmeyin. Birbirinize sayginiz olsun.

Sitelerde Paylaş
On 11/11/2017 at 01:05, copyPaste yazdı:

usta burası sanal bi ortam kimseyle yüzyüze değilsin, senin yaşını başını da kimse bilmiyor haliyle. o yüzden böyle şeyler olduğunda fazla ciddiye alma, kişisel alma.

sen de çak bi laf geç.

Aynen öyle yapıyorum. :) 

Sitelerde Paylaş

Bir yıl önce kendi açtığım başlık:

- Özellikle bu ergenlerin gelmesini ve bunların Ateist olmasını ya da ateist rolü yapabilmesini istiyorlar. Gerisi önemli değil.

Özetle: Bol bol vaktiniz varsa forum size açık.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...