Jump to content

İnan olsam ne olur Ateist olsam ne olur ?

Recommended Posts

- Ön bilgi : Bu yazıyı yazmamdaki amacım 2 türlü bakıştan "BEN"
- Şuan daki durumum :
- Ailem : Hiristiyan ve muhafazakardır.
- Yaşım : 53
- Türkçem : 11 senelik türkçe dir.Yanlışlarım olabilir.

- Ve konuyla alakalı olduğundan : herkezin bildiği dünyanın sayılı zenginlerinden birinin oğluyum.

-1.Ele alacağım konu inanan "BEN" : Bir yaratıcının varlığını kabul ettikten sonra kendi kendime araştırmaya girdim.
Ailemin baskısı beni alakadar etmiyor ve beni kendilerinden daha da soğutuyordu.
Yaklaşık 30 ila 40 arası din araştırdım. Çünkü Yaratıcının varlığı beni neden yarattığı sorusuna yöneltiyordu.
Ve böylece araştırdım ve rahat söyliyebilirimki param çok bu yüzden dünyayı dolaştım.
Bana beni yaratan neden yarattığını açıklayacak bir varlık bir delil de var etmişmidir diye dolandım durdum.
-Vardığım sonuç : DİN oldu Burada yeni bir soru : peki hangi din? 
Tüm konuşulanlar ve insanların dediğinden uzaklaştım tamamiyle her dine eleştirerek ve felsefi olarak baktım.
Ve dinler bana akla yakın gelmedi çünkü : Her Din benim zaten günlük yaptığım şeyleri söylüyor ek olarak bazı mantıksız şeyleri teklif ediyordu.
İnandığım yaratıcı beni bu boş işler için mi ? yaratmış diyerek dinlerden uzaklaştım.
Tabi bu söylediklerim Kitapsız dinlerdi. Birde kitabı var olan dinler ne söylüyor diye baktığımda.
İlk Ailemin de içinde olduğu Hiristiyanlığı ele aldım : Çok karışık tam 3 sene bu din ile kafamı yordum ama hak olmadığını : 
ilahlarını 3 e bölmelerinden ve 40 küsür kitaba bölünmüş olan incilin son hali olan 4 kitaba indirgenip ve şu aralarda yeni bir kitabı 
kafalarından yazarak bize sunmaları ile kabul etmedim.
Yani Yaratıcının indirmiş olduğu bir kitap olsada insanlar tarafından bozulmuş idi.Yinede okudum 5 senede papaz oldum.
Bu din beni doyurmadı ve Yahudiliği araştırdım fakat o daha farklı : Tamamen ırka indirilmiş bir din diyebilirim hakkında konuşmaktan bile hoşlanmadığım bir din idi.
Ve çekinsemde araştırmak istemesemde son olarak kitap inmiş bir din kaldı : İslamiyet 
Tabi bu din dahada karışık 2 sene yahudilikten sonra 11 sene türkiyede islamiyeti araştırdım. Bu arada Kur an hafızı oldum onuda söyliyeyim.
Bunu özet olarak yazdım hayatımı yazsam ve nasıl inandığımdan bahsetsem zaman yetişemez sözlerime. Şu an : Müslümanım

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

-2.Ele alacağım konu İnançsız "BEN" (Ateist): Ben mexico temixco da inançsızların arasında büyümüş biriyim.
Ailem ile bir araya gelmem 8 yaşımda oldu bundan dolayı alt yapım Ateistliğe müsaittir.
Şimdi : Ben eğer Yaratıcının varlığını kabul etmesem ne olurdu ? yaşam tarzımı yazıyorum :
İnanmassam :Kural yok, karışan yok, ceza yok ve BEN varım. Tabi bazılarınızın parası yoktur ama benim param ile şimdi ne yapardım onu yazacağım:
Başta 1000 kişilik bir mafya kurardım. Kurallar ve cezalar bana ait olurdu. Ve canımın istediğinide yapardım.
Mesela : İçimden sokaktaki bir kadın ile beraber olmakmı geçti :evet hemen olurdum. kadın istemiyormu : Umrumda değil çünkü bana kural yok sonum zaten toprak.
Kadınla beraber olurdum sonra onu öldürürdüm. yaşaması yada yaşamaması bana bir zarar vermez sonuçta.Vahşilik denen kavram beni ilgilendirmez.
Hayvanların hepsinin tadına bakardım buldugum herşeyi keser tadardım ,kan içerdim insanları yemek nasıl onu denerdim.
Para çok bir labaratuvar kurar ve sonsuz yaşamı bulmaya çalışırdım.İnsanlara eziyet vermek çok hoşuma gider zaten bana engelde yok.
Kurduğum mafya ile sokaklardan başlıyarak ülkeri ve dünyayı ele geçirmek isterdim.Bu uğurda her istediğimi yapardım çünkü yaptığımın cezasını verecek bir güç yok.
Aklıma ne gelse yapardım Paramın değerini söyliyimde nasıl yapardın demeyin : sadece gayri menkul de : 156 villa sahibiyim gerisini yazmıyorum ki kim olduğum bilinmesin.
Evet : Varlıkta bulunduğum saatlerim en mükemmel bir şekilde olurdu yaşamımı sorgulayacak bir iç güdüm bile olsa onu dinlemezdim.Neden dinliyeyimki zaten herşey boş.
Yani İnsanların koyduğu kurallara uysamda uymasamda sonuç aynı toprak. Bu madem böyle şerefli yaşamak veya şerefsiz yaşamak arasında bir fark kalmazdı.
Madem Yaratan yok o zaman hiç bir kuralda yok. Neden olsun ki : bu madem böyle : beni kimse durduramaz. 

Evet sonuç olarak siz ateistliğe soyunmuş arkadaşlarım : Sovunduğunuz değer olarak kabul ettiğiniz aslında değersiz ve boş bir şeyden ileri değildir.
Yaşamınıza İnanmadan devam etmeniz sizi : delil aramaya itmemeli. İnanmamanız ile yetinmeniz kafidir.

Sizin hiç kimseye ; Allah ın varlığını inkar etmenize, delil getirmenizde kar verecek bir kurul ve kuruluş yoktur.
Yani inanmassın bitti. Daha dillendirmeye ve insanların inançlarını sorgulamaya bir lüzüm kalmaz.
Artık senin inançsızlığın seni ilgilendirir ve bu durumdan elde edeceğin  müjdelenmiş bir mükafaat verilmeyecektir.
Madem mükaafatı olmayan bir yoldasın yanına yandaş toplaman mantıksız ve gereksiz olup vakitlerini boşa harcamaktan ileri geçmez.
Ateistlik denen bir kavrama soyunman senin için gereksiz ve dillendirmeye lüzüm olmayan bir kavram olur.
Dersenki : hakkımızı arıyoruz. Cevaben : İnan ve kitaba uyan hiç bir kimsenin size kitabın dışından bir hak vereceğini düşünmeyin.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Birde : Bonus!!! : Hani arıyorsunuz ya sözüm ona : 
işte efendim yaratıcı yoktur evrim vardır ordan geldik,daha gerisini bilim bulamadı,insanlar artık cevap aramaktan vazgeçti teslim oldu vs,vs ateist sözleri.
Cevaben : Gereksiz vakitlerinizi harcamayın inanmakta serbest ,inanmamakta boşuna bizim kitabımıza saldırmayın.
Hiç Allah bozuk kafaya ilim verirmi sizin görüşleriniz felsefeden ileri geçmez.
Ama komple kanayan yarayıda kesip atmayız. aramızda yaşarsınız etimizden sütümüzden faydalanırsınız aranızda soru sorup öğrenmek istiyen olabilir.
İşte onlarada hidayet kaynağı : Mesaj atsınlar özelden söylerim..!

Sitelerde Paylaş

Ateistliği kendine layık görmüyorsan inançlı olmanı engelleyen yok, o halde ateizme bu sitem niye bu karalama niye bu yere batırma niye?

Üstelik sen trollüğü de beceremeyen bir zavallısın, kaldı ki, ateist gibi onurlu bir duruşa zaten istesen de layık olamazsın, seni ancak islam paklar, haydi yürü bakim Orta Doğu'ya kelle koparmaya...

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, safateist yazdı:

benim param ile şimdi ne yapardım onu yazacağım:
Başta 1000 kişilik bir mafya kurardım. Kurallar ve cezalar bana ait olurdu. Ve canımın istediğinide yapardım.
Mesela : İçimden sokaktaki bir kadın ile beraber olmakmı geçti :evet hemen olurdum. kadın istemiyormu : Umrumda değil çünkü bana kural yok sonum zaten toprak.
Kadınla beraber olurdum sonra onu öldürürdüm. yaşaması yada yaşamaması bana bir zarar vermez sonuçta.Vahşilik denen kavram beni ilgilendirmez.
Hayvanların hepsinin tadına bakardım buldugum herşeyi keser tadardım ,kan içerdim insanları yemek nasıl onu denerdim.

O kadar yanlış biliyorsunki Ateistliği sana söyleyecek söz bulamıyorum 

Ağzımda tüğ kalmadı Ateistliği anlata anlata neden böyle düşünüyorsunuz anlamış değilim

Tamam kural yok ne demek kuralları kendin koyarsın ahlak var o nu nerede unuttun sen insan sın insan düşünen bir yaratıksın doğruyu ve  yanlışı tanrı olmadan da bilirsin

İçinde pis düşünceler varsa sana din bileyardım edemez bu karakterinle bağlı bir şey

Ateist sin diye öldür kes biç istediğini yap anlamına mı geliyor hayvanlar bile bunu yapmıyorlar mantıklı düşünmeye başlayın artık

İç düdülerini nerede unuttun reis ben 30 yaşımdayım büyümsün bu sözlerine çok sinirlendim ama saygı ile konuşuyorum Ateistim ama Ateistim diye kötü bir insa olduğum anlamına gelmez kafanıza sokun şunu artık 

Sen tüm dinleri denemişsin Ateist olman lazım veya Agnostik bu dinler sana palavra gelmiyor mu cehalet aptallık uydurmaca kandırmaca oyun güç gelmiyor mu

Ya ne geliyor iyilik mi güzellik mi cennet mi yapma reis Ateizmi araştır ilk önce ölüm sonrası umurumda değil ben burdayım bir amacım var ve ölürüm ben tanrılara tapmam için burda değilim onların oyunlarını oynamak için doğmadım

Biliyormusun bir Ateistten sana zarar gelmez ama bir dindar senin kafanı uçurur yada döver çünkü din onların takıntısı herşey allah bu ne kardeş başka iş güç yok mu bu dünyada

Şunu söyleyeyim sonolarak her şey var olduğunda enerji patlaması olduğunda kehanette yazıldı yani ne yaptığınve ne yapacağın önceden belli tanrıya tamamen tars dikkat et ve anlamaya çalış

Bir amaç olmak zoruda değil bu evren o kadar karışıkki hiç bir insan çözemez beyinlerimiz bu algıyı ve bilgiyi algılayamaz anlayamaz

Tanrı olsaydı neden saklansın nasıl olsa en güçlü şey o korkuor mu yada canı sıkılmışinsanı ve her şeyi yaratmış insanı sınamış ama hayvanlara sınav vermemişçünkü insan çzel bir yaratık 

biraz düşün insan özel değildir her canlı özeldir mikroplar bile her canı ile akrabayız bitkiler ile bile akrabayız bu kanıtlanmıştır bir ağıç senin akraban dır ve benim de aynı şekilde

Nasıl anlatayım ki tanrının olmadığını kanıtlr çok anlatsam anlamazlar sadece Ateistler anlıyor çünkü bu bambaşka bir düşünce sadece düşünce değil gözlemde var anlat anlat bitmez

Sana Ateistliği araştırmanı öneiririm ama hocalardan değil sakın tarafsız ol parmaklarım acıdı duruyorum artık :D

Sitelerde Paylaş

@safateist

Evvela foruma hoș geldiniz.

O kadar karıșık yazmıșsınız ki, ne demek istediğinizi tam anlayamadım.

Özetle șunu mu demek istiyorsunuz :

Ailem bașka dine mensup olsa da, müslüman olurdum. 

Dinsiz olsam, her pisliği yapardım.

Şu anda hangi kișiliğinizi yașıyorsunuz, muhterem ? :0_80cbc_37a71a73_L:

Cevabınızı bekliyorum. Özelden gazel okumak yok, yazacaksanız aha șuraya iliștiriveriniz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi bazı dindarlar çelişkili konuştuğumu sanırlar açıklama yapayım

"Bir amacım var, ama evrenin amacı olmak zorunda değil ?" ben bile kendimi ifade etmekte zorlukçekiyorum neyse :D

Şimdi bu çok hassas bir konu,komuk ve basit bir şekilde anlatmaya çalışacam anlamanıziçin Ateistler için anlatmıyorum onlar belli zaten

Diyelim ki elinde iki zar tutuyorsun, ve attın yere? tamam! (zarları kim attı, ve neden attı?) şöyle anlatayım bir enerji var neden deşarj oldu kimse bilemez, ama belliki amaçsız bir enerji patlaması. Ve bu patlamada iki evrenin çarpışma sonucu veya başka bir neden o ayrı.Enerji deşarj oldu tamamen amaçsız ama bu amaçsız patlamada bir "film" ortaya çıktı bir "senaryo"

Ve bu senaryo yu oynuyoruz yani sabir karışan tanrı yok müahale edenbir tanrı da yok olaylar ileriye akıp gerçekleşiyorlar, nasıl yani? hepimizin bildiği gibi olayları engelleyemiyoruz olan oluyor kötü şeyler veya güzel şeyler - ve + evrende her şeyin tersi var yani - ve + iyilik ve kütülük soğuk ve scak vesayre.Diyelim ki bir bilinçlı tanrı var her şeyi yaratan her şeye gücü yeten her şeyi bilen! tamam demekki kimAteist olucak ve cehennemde yanacak zaten kendisi yapmış oluyor beni zaten o yarattı ve Ateist olucağımı zaten biliyor ve cehennemde yanacağımı da biliyorsa unu o yapmış olmuyor mu? Dindrlar ne diyorlar "allah sınıyor insanları müdahale etmiyor"  şu çelişkiye bak kimin ne olucağını kedisi yapmış zaten beni neden yasın cezalandırsın kendi ürürünü yakıyor mesele de zaten kimin ne olucağını bilmesi. Tanrı yok arkadaş! ve  kuantum fiziği'ni araştırmanı öneririm, çoklu evren teorisini bunları araştır.

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, kavak yazdı:

@safateist

Şu anda hangi kișiliğinizi yașıyorsunuz, efendim ? :0_80cbc_37a71a73_L:

Cevabınızı bekliyorum.

@kavak Bende ne yazdı ve ne olduğunu  pek anlamadım ama Ateistliği hiç bilmiyor tam bir dindar gibi konuşuyor haha :D

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, kavak yazdı:

@safateist

Şu anda hangi kișiliğinizi yașıyorsunuz, muhterem ? :0_80cbc_37a71a73_L:

Cevabınızı bekliyorum. Özelden gazel okumak yok, yazacaksanız aha șuraya iliștiriveriniz.

Şu anda Müslümanım yazımın tamamını okusaydınız orada görürdünüz.

Ateistliği yanlış anlamışsınız diyenlere cevap : Ateistliği ortaya koyan nedir ? Yaratıcının var olmadığıdır! artık bundan başka bir çıkarım yapmak gerekmez...!

Benim ateist olmamı destekleyenler beni kuralsız ve başı boş olmamdan uzaklaştıramaz ve bununda doğuracağı yegane sonuç canımın istediği olur.

Artı olarak Ateistliğin bir kitabı yoktur. var desenizde insanların sallamış olduğu kurallardan meydana geldiği kesindir.Böyle bir kitabıda okumak veya peşinden gitmek akıl karı değildir.

Yani tekrar söylüyorum arkadaşında dediği gibi İnançsız olsam hiç bir kural ,ahlak,düzen vs beni ilgilendirmez hatta felsefem gereği kural yıkıcı olmak ve düzeni bozmak hoşuma giderdi.

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, safateist yazdı:

Şu anda Müslümanım yazımın tamamını okusaydınız orada görürdünüz.

Ateistliği yanlış anlamışsınız diyenlere cevap : Ateistliği ortaya koyan nedir ? Yaratıcının var olmadığıdır! artık bundan başka bir çıkarım yapmak gerekmez...!

Benim ateist olmamı destekleyenler beni kuralsız ve başı boş olmamdan uzaklaştıramaz ve bununda doğuracağı yegane sonuç canımın istediği olur.

Artı olarak Ateistliğin bir kitabı yoktur. var desenizde insanların sallamış olduğu kurallardan meydana geldiği kesindir.Böyle bir kitabıda okumak veya peşinden gitmek akıl karı değildir.

Yani tekrar söylüyorum arkadaşında dediği gibi İnançsız olsam hiç bir kural ,ahlak,düzen vs beni ilgilendirmez hatta felsefem gereği kural yıkıcı olmak ve düzeni bozmak hoşuma giderdi.

Yazınızın tamamını okudum,  ancak demek ki düzgün anlatamadınız,  ya da benim anlayıșım kıt.

Semavi dinlerinin orijinali  yahudilik durmușken, suyunun suyunun suyu olan müslümanlığa Sizi iten bașlıca sebepler neler ?.

Detaylarını anlatın bakalım, öyle araștırdım gibi filan lafları çok duyduk. Somut sebepler neler, onları açıklayın.

Hasılı piyasada sayısız dinler varken, neden müslümanlık tercihiniz ?

En önemli sebep neydi ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, safateist yazdı:

Ateizm elbette bir ideoloji değildir, tanrı yokturdan ibaret bir bakış açısıdır, ancak kural yoksa inançlı olmayı gerektirmez, hem ateist olabilir hem bir ideoloji güdebilirsin.

Oysa sizin yapmaya çalıştığınız, ateizmde kural yoksa o halde müslüman olmalı gibi bir yönlendirme içindesiniz.

Ateizmde kural yoksa yüzlerce ideoloji varken din ve islam dayatmanız sizi  hiç de dürüst göstermiyor.

Üstelik sadomazoşist olduğunuzu söylerken de bir başka çelişki yaşıyor ve ateizme farklı yerden vurmaya çalışıyorsunuz.

Ateist olunursa "sadomazoşist yanımı uygularım haa!" diyerek ateizmi öcü, kanlı, katliamcı gibi göstermeye çalışıyorsun.

Avrupanın yüzde doksana yakını ateist, Orta Doğunun ve Kuzey Afrikanın tamamı inançlı, o halde söyler misin hangisi sadomazoşist, hangisi kelle koparan?

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
On 11.11.2017 at 01:13, safateist yazdı:

- Ön bilgi : Bu yazıyı yazmamdaki amacım 2 türlü bakıştan "BEN"
- Şuan daki durumum :
- Ailem : Hiristiyan ve muhafazakardır.
- Yaşım : 53
- Türkçem : 11 senelik türkçe dir.Yanlışlarım olabilir.

- Ve konuyla alakalı olduğundan : herkezin bildiği dünyanın sayılı zenginlerinden birinin oğluyum.

-1.Ele alacağım konu inanan "BEN" : Bir yaratıcının varlığını kabul ettikten sonra kendi kendime araştırmaya girdim.
Ailemin baskısı beni alakadar etmiyor ve beni kendilerinden daha da soğutuyordu.
Yaklaşık 30 ila 40 arası din araştırdım. Çünkü Yaratıcının varlığı beni neden yarattığı sorusuna yöneltiyordu.
Ve böylece araştırdım ve rahat söyliyebilirimki param çok bu yüzden dünyayı dolaştım.
Bana beni yaratan neden yarattığını açıklayacak bir varlık bir delil de var etmişmidir diye dolandım durdum.
-Vardığım sonuç : DİN oldu Burada yeni bir soru : peki hangi din? 
Tüm konuşulanlar ve insanların dediğinden uzaklaştım tamamiyle her dine eleştirerek ve felsefi olarak baktım.
Ve dinler bana akla yakın gelmedi çünkü : Her Din benim zaten günlük yaptığım şeyleri söylüyor ek olarak bazı mantıksız şeyleri teklif ediyordu.
İnandığım yaratıcı beni bu boş işler için mi ? yaratmış diyerek dinlerden uzaklaştım.
Tabi bu söylediklerim Kitapsız dinlerdi. Birde kitabı var olan dinler ne söylüyor diye baktığımda.
İlk Ailemin de içinde olduğu Hiristiyanlığı ele aldım : Çok karışık tam 3 sene bu din ile kafamı yordum ama hak olmadığını : 
ilahlarını 3 e bölmelerinden ve 40 küsür kitaba bölünmüş olan incilin son hali olan 4 kitaba indirgenip ve şu aralarda yeni bir kitabı 
kafalarından yazarak bize sunmaları ile kabul etmedim.
Yani Yaratıcının indirmiş olduğu bir kitap olsada insanlar tarafından bozulmuş idi.Yinede okudum 5 senede papaz oldum.
Bu din beni doyurmadı ve Yahudiliği araştırdım fakat o daha farklı : Tamamen ırka indirilmiş bir din diyebilirim hakkında konuşmaktan bile hoşlanmadığım bir din idi.
Ve çekinsemde araştırmak istemesemde son olarak kitap inmiş bir din kaldı : İslamiyet 
Tabi bu din dahada karışık 2 sene yahudilikten sonra 11 sene türkiyede islamiyeti araştırdım. Bu arada Kur an hafızı oldum onuda söyliyeyim.
Bunu özet olarak yazdım hayatımı yazsam ve nasıl inandığımdan bahsetsem zaman yetişemez sözlerime. Şu an : Müslümanım

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

-2.Ele alacağım konu İnançsız "BEN" (Ateist): Ben mexico temixco da inançsızların arasında büyümüş biriyim.
Ailem ile bir araya gelmem 8 yaşımda oldu bundan dolayı alt yapım Ateistliğe müsaittir.
Şimdi : Ben eğer Yaratıcının varlığını kabul etmesem ne olurdu ? yaşam tarzımı yazıyorum :
İnanmassam :Kural yok, karışan yok, ceza yok ve BEN varım. Tabi bazılarınızın parası yoktur ama benim param ile şimdi ne yapardım onu yazacağım:
Para çok bir labaratuvar kurar ve sonsuz yaşamı bulmaya çalışırdım.İnsanlara eziyet vermek çok hoşuma gider zaten bana engelde yok.
Kurduğum mafya ile sokaklardan başlıyarak ülkeri ve dünyayı ele geçirmek isterdim.Bu uğurda her istediğimi yapardım çünkü yaptığımın cezasını verecek bir güç yok.
Aklıma ne gelse yapardım Paramın değerini söyliyimde nasıl yapardın demeyin : sadece gayri menkul de : 156 villa sahibiyim gerisini yazmıyorum ki kim olduğum bilinmesin.
Evet : Varlıkta bulunduğum saatlerim en mükemmel bir şekilde olurdu yaşamımı sorgulayacak bir iç güdüm bile olsa onu dinlemezdim.Neden dinliyeyimki zaten herşey boş.
Yani İnsanların koyduğu kurallara uysamda uymasamda sonuç aynı toprak. Bu madem böyle şerefli yaşamak veya şerefsiz yaşamak arasında bir fark kalmazdı.
Madem Yaratan yok o zaman hiç bir kuralda yok. Neden olsun ki : bu madem böyle : beni kimse durduramaz. 

Evet sonuç olarak siz ateistliğe soyunmuş arkadaşlarım : Sovunduğunuz değer olarak kabul ettiğiniz aslında değersiz ve boş bir şeyden ileri değildir.
Yaşamınıza İnanmadan devam etmeniz sizi : delil aramaya itmemeli. İnanmamanız ile yetinmeniz kafidir.

Sizin hiç kimseye ; Allah ın varlığını inkar etmenize, delil getirmenizde kar verecek bir kurul ve kuruluş yoktur.
Yani inanmassın bitti. Daha dillendirmeye ve insanların inançlarını sorgulamaya bir lüzüm kalmaz.
Artık senin inançsızlığın seni ilgilendirir ve bu durumdan elde edeceğin  müjdelenmiş bir mükafaat verilmeyecektir.
Madem mükaafatı olmayan bir yoldasın yanına yandaş toplaman mantıksız ve gereksiz olup vakitlerini boşa harcamaktan ileri geçmez.
Ateistlik denen bir kavrama soyunman senin için gereksiz ve dillendirmeye lüzüm olmayan bir kavram olur.
Dersenki : hakkımızı arıyoruz. Cevaben : İnan ve kitaba uyan hiç bir kimsenin size kitabın dışından bir hak vereceğini düşünmeyin.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Birde : Bonus!!! : Hani arıyorsunuz ya sözüm ona : 
işte efendim yaratıcı yoktur evrim vardır ordan geldik,daha gerisini bilim bulamadı,insanlar artık cevap aramaktan vazgeçti teslim oldu vs,vs ateist sözleri.
Cevaben : Gereksiz vakitlerinizi harcamayın inanmakta serbest ,inanmamakta boşuna bizim kitabımıza saldırmayın.
Hiç Allah bozuk kafaya ilim verirmi sizin görüşleriniz felsefeden ileri geçmez.
Ama komple kanayan yarayıda kesip atmayız. aramızda yaşarsınız etimizden sütümüzden faydalanırsınız aranızda soru sorup öğrenmek istiyen olabilir.
İşte onlarada hidayet kaynağı : Mesaj atsınlar özelden söylerim..!

memnun oldum bende mars gezgennın sahibiydım. bir zamanlar işler bozulunca ekonomık kriz marsıda vurdu. :D  3 kurus paraya elflere sattım. şimdi onlar yasıyor bu gezgende. magma tabasına çok yakın yerdeler. kolonı kurmuşlar keratalar. ucuz mala nasıl? kondu ibneler. hiç unutma bir gün ptütondayım. internetım kesıldı........ :D  :D 

Sitelerde Paylaş
On 11.11.2017 at 01:13, safateist yazdı:

-

dünyadakı tüm mafyalar zaten islam ve hristiyanlık ve yahudilik adına kuruluyor. biraz kitap oku bee adam :D  sen hiç bir ateistlerın ateist mafyası kurduklarını gördünmü? bu güne kadar.. biz kursak kursak sadece ateizm dernegı kurarız.. cin tonıkmı? bu yoksa joni volkırmı? bu ikisi çok fena carpar adamı . aynen böyle olursun  sonra :D  

https://www.youtube.com/watch?v=77Nv6P2eIYk

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...