Jump to content

Recommended Posts

1 saat önce, anibal yazdı:

Bak geri zekalı, kütle spektrometresi, tıp dahil bir sürü yerde kullanılır. Bunlardan biri de, mumyaların ne yediği, ne içtiği, hasta falan olup olmadıklarına dair özellikle saçlarda kalıntı aramaktır. Yani sen kütle spektromoesi neymiş, değilmiş, bilmeyen angutun tekisin. 

Kütle spektrometresi ile yemek kalıntısı arnamaz şapşal herif. Saçlarda yemeklerle alınan, iyot gibi elementlere bakılır. Eğer mesela, bolca iyot bulursan, bu bolca balık yedikleri anlamına gelir. Hatta, ölmeden kaç ay önce yediğini bile bulursun. 

Sen kendin okuyup anlayamadın ki, neyi çevirdiğinin bile farkında değilsin, kaz kafalı. Marsa kaşık uydusu yollandığını sayıklayacak kadar bilgisiz, ingilizcesi falan sıfır, moronun tekisin sadece. Öyle ki, google translate'in bir limiti olduğunu sayfanın altında kalanları almayağını bile farketmedin, şapşal budala...

image.png.3d1d5b739159398c7296dbda65130530.png

Dangalak, bari o google translate kullanmayı bari becerebilsen. Senin için, al ben çevirteyim ona, bak bakalım ne yazıyor orada:

image.thumb.png.5df70aa6b3de1a4a984b2706170d5bd2.png

Emin ol tarihin en büyük şapşalları listesine üst sıradan dalmış durumdasın. Bu da bir başarıdır elbette.

burda 2 boktan resimler ve bir linkle sen ancak havagazı alırsın sana kufur etsem boşa giderr. sen bıyoloksan bende marslıyım :alıntının taammın almama gerek yok senın iddian mumyanın kütle spektrometresıyle  ile ne yedıklerını bulunabilr iddiasıydı. ama şimdi bakıyoruz  kütle spektrometresı adındanda anlasıldıgı gibi kutle ölçüyor pek ısana soruyorum  mumyalar kimyas almı? yiyor  tabıkı hayır onlar hormonsuz gıda alıyorlar kımysal yiyecekler şimdi günümüzde oluyor. o dönemde herşey organıktı .. buda senın teaını fazlasıyla çürütüyor.. 2000 yıldan fazla olan mumyaları zaten test edemzsın .. kullanım amacı diyor herhengı bir kırıntı yada çökeltı yada donmus ve mumyalaşmış bir iz bile kalmıyor. 2000 yıldan fazla  olan mumyaların ..  bu ispatlanmıştır .. bu cihazı  6000 yıllık bir mumyada denıyemzsın . sana bunu anlatmaya calışıyoruz. bu konuda uzman değilim  aam sen tam bir uzman olduğunu düşünem bir palyacasun .. yeterınce bilgın olsaydı 2000 yıldan fazla olan mumyaların sadece sac testı yapıldığın bilirdin . 

Kullanım AmacıBitki ekstraktı ve su ürünleri araştırmaları

UygulamaYağ asidi, pestisit, aroma, PAH analizi

SarfHelyum gazı

Kullanım AlanlarıTemel bilimler, sağlık bilimleri ve mühendislik uygulamaları  ayrıca verdıgın lınklerde kütle spektorometrısınden   hiç bahsetmıyor.. . ayrıca numune içn dıskı örnegı gerekıyor .. 6000 yıllık bok varmıdır? mumyada :)))) bu ne rezalet.. ne yaparsan yap istedıgın kadar lınk ver halabirşeyi ispatladıgın yok kendın calıp kendın oynuyorsun.. 6000 yıllık numunemı olur. 6000 yıllık balık kılcıgımı? olur 6000 yıllık elmamı olur .. ama 6000 yıllık kemık olabilr 6000 yıllık sac örnegı ve sac olabilr.. hadi lannnn ordan   ... süzme palyaco... 

izzzer.jpg.71da78318681456b3ffddbb1c64eb3bf.jpg

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
klasık düzenleme.
Sitelerde Paylaş
  • İleti 417
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

9 saat önce, anibal yazdı:

Geri zekalı, adam kimlere kaç balık, kaç çuval buğday verdiğinin muhasebesini tutmuş, taşa yazmış, sen hala sayıklıyorsun ordan...

at bakalım ama bu son atısın olucak şimdi ispatlıyacagım hiyoroglıflerde aslında ne yazdıgını .. adamlar duygu ve düşüncelerını yazıyordu. adamlar. firavunun yasamını özetlıyordu. adamlar ufolar ciziyordu hatta resımlerı gösterımde iyice rezıl ol.. adamların muhasebe tuttugu yok . bunların hepsı yalan.. senı görede hıyoroglıf civi yazısı bilyor zannedicek.. senın havaların bana sökmez.. kültürü aktarır, yenilikleri gelecek kuşaklara bildirir, mali kayıtları tutar, askeri savaşları anlatır, antlaşmaları yazar, hastalıkların tedavilerini bilir. Bu cümlelerde yazı yazan kişiye verilen önemden yazmanın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Mısırlılar yazdıkları saklansın, gelecek kuşaklara ulaşsın diye, yazı yazılan araç ve gereçler de gelişmediği için taşlara yazmışlardır. al lan sana ispat hadı buda yalan desene  amfıbık primat ...çok gördu ksenın gibileri.. çok görduk çoook... 

misir.jpg

hiyeroglif.png

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, anibal yazdı:

2 büyük iddia var iki iddaida çok güçlu bir tez diyorum çünku hangı uygarlık olduğu bilmiyor mayalrda olabilr. atlantıste olabilr babıllılerde oalbilr mısırlılarda olabilr bana göre hiç bir ispat değildir. sen nasıl iddia ediyorsun bu rakamsal sembollerın % 100 mısır uygarlıgına ait olduğunu elınde bir ispat varmı tabıkı yok.. bir kızım bilm adamı  sagdakı gerçek diyor diğer cevırmenlere soldakının gerçek oldugunu iddia ediyor. bana iddia  değil ispat gerekıyor çünk usen çok büyük konuştun..  arkadasım palyaco..hatta çivi yazısı bile hıtıtlerın değil mısırlıların oalbilr çunku civi yazsının  ne işi var  mısırdakı gıza piramıdının içnde... belkıde senın görselın babıllerı yada hitileri sembolıze ediyordur.. 

oracular.gif

AAEAAQAAAAAAAAbVAAAAJGExZjllZWNiLWVlNzItNDc3Zi1hYjM1LThjNDFmODcwZjAyMw.jpg

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, mystic yazdı:

at bakalım ama bu son atısın olucak şimdi ispatlıyacagım hiyoroglıflerde aslında ne yazdıgını .. adamlar duygu ve düşüncelerını yazıyordu. adamlar. firavunun yasamını özetlıyordu. adamlar ufolar ciziyordu hatta resımlerı gösterımde iyice rezıl ol.. adamların muhasebe tuttugu yok . bunların hepsı yalan.. senı görede hıyoroglıf civi yazısı bilyor zannedicek.. senın havaların bana sökmez.. kültürü aktarır, yenilikleri gelecek kuşaklara bildirir, mali kayıtları tutar, askeri savaşları anlatır, antlaşmaları yazar, hastalıkların tedavilerini bilir. Bu cümlelerde yazı yazan kişiye verilen önemden yazmanın ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Mısırlılar yazdıkları saklansın, gelecek kuşaklara ulaşsın diye, yazı yazılan araç ve gereçler de gelişmediği için taşlara yazmışlardır. al lan sana ispat hadı buda yalan desene  amfıbık primat ...çok gördu ksenın gibileri.. çok görduk çoook... 

misir.jpg

hiyeroglif.png

internette her gördüğünüze inanmayın

hieroglyphics-315121_960_720.jpg

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bir_akil_insan yazdı:

internette her gördüğünüze inanmayın

hieroglyphics-315121_960_720.jpg

bu kelimenın aynısını arkadasada söylermisiniz  çünku oda  internetten sürekli linkler ve görseller veriyor. ayynı alıntıyı onada yaparsanız sevınırım.  

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, mystic said:

bu kelimenın aynısını arkadasada söylermisiniz  çünku oda  internetten sürekli linkler ve görseller veriyor. ayynı alıntıyı onada yaparsanız sevınırım.  

Zavallı... Yazık lan, kimin çocuğuysan... Anan da seni doğurunca insan doğurdum sanıp sevinmiştir ya birde

Sitelerde Paylaş

İyi günler,

asparagasto derki: 1. dunyanin sekli son bilimsel verilere gore ve dunyada yasayan insanlarin buyuk cogunlugunun inancina gore elipstir.(bana gore: bilmem. hic uzaya cikipta dunyayi gozlemleme deneyimim olmadi. ama dunyanin elips seklinde olduguna inaniyorum. on yil sonra birileri cikipta "biz aslinda yanlis gozlemliyormusuz. dunyanin sekli sicim sekliymis" dediginde de sasirmam.) 

Elips iki boyutlu bir şekildir, dünya üç boyutludur ve azıcık bozulmuş bir küredir. Bu dünyada yaşayanların çoğunluğunun inancı ile saptanmamıştır. Ölçümler sonucu bulunmuştur. Bilimde demokrasi olmaz. Çoğunluk inanıyor diye doğa yasaları değiştirilemez. Bilimin en güzel yanı şüpheci olması ve sürekli kuramlarını denemesidir.

Sitelerde Paylaş

müslümanlara asla. cevap veremıyeceklerı. bir soru. bir ışıgın 1 saatte aldığı hız.. 1 milyar 78 kmdır. pekı ozaman evrenın % 75 şi neden? karanlıktır. o devasa hız yoksa bir similasyonmu? lütfen çok ama çok mantıklı ve ispatlı cevaplar beklıyorum. bu öyle basit bir konu değildir. arkadaslar. biliyorsunuz pratıkte  zaman kavramı olgusu içinde. ışık bu kadar hızlı iken ne olduda evrenın büyük kısmı hala karanlık.. biliyorsunuz karanlık demek o noktaya ışık girmiyor demektir.. baska çok güçlu bir teorı daha . güneş patladı diyelım güneşe en yakın gözlemden bir düntadakı gözlem 8 dakıka donra bunu ispatlıyabiliyoruz. yanı gelecegı güneşe daha yakın bir sistem bizden 8 dakika önce görebiliyor. buda similasyoın evren modelını oldukça güçlü hale getiriyor. 

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, anibal yazdı:

Zavallı... Yazık lan, kimin çocuğuysan... Anan da seni doğurunca insan doğurdum sanıp sevinmiştir ya birde

sana çok agır konusurum terbıyem musade etmıyor.   :)))  senın verdıgın piramıt değil birkere  sen ateistlerın ve bilim dünyasının yüz karasısıın bundan sonra senı ciddiye almam imklansızdır.. dur sana bir gol  daha atım.  :))))) sümerin rakamsal   tabletini herkese yuttumaya kalkmazsın.. bir daha.. hahahaha birde  link verip ispatlıyormuşş   :))))  ulan hıyar oglu hıyar  15 yaşındakı çocuk bile  ispatlar link vererek  sen bu forumu ne? zanendiyorsun.. şebek..  sen önce biyoloksan bende tanrıyım.. daha sümerlerin rakamsal simgelerini mısırlıların rakamlarıyla kariştıran şebek. 

sümerler.jpg

Sitelerde Paylaş

ben dünyanın geoit bir şekil olduğunu düşünüyorum. yanı içindekı çekirdeğin yerküresel basıncla ve dünyanın oluşmadan önce aldığı merkez kaç kuvvetinin aldığı eğimle oluşan asli görüntüsüdür. 

Dünya'nın Geoit Şeklinin Kanıtları.

1: .. Kutuplara doğru gidildikçe yerçekiminin artması,

2: .. Ekvator yarıçapı ile kutuplar yarıçapının birbirine eşit olmaması,.

3: ..... Güneş doğarken yada batarken yavaş yavaş doğar ve batar .Eğer dünya düz  olsaydı,birden bire doğar ve batardı.

4. Yaklaşan bir gemiyi izlediğimizde geminin önce bayrağını yaklaştıkça direğini ve sonradan da teknesini görürüz. Eğer dünya düz olsaydı. Her Yerden geminin tamamını görürdük...

6.... Uzaydan çekilmiş fotoğraflar incelendiğinde Dünyanın aslında tam bir küre ve elips olmadıgı olmadığı alttan ve üstten hafif basık olduğu görülmüştür....

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, mystic said:

sana çok agır konusurum terbıyem musade etmıyor.   :)))  senın verdıgın piramıt değil birkere  sen ateistlerın ve bilim dünyasının yüz karasısıın bundan sonra senı ciddiye almam imklansızdır.. dur sana bir gol  daha atım.  :))))) sümerin rakamsal   tabletini herkese yuttumaya kalkmazsın.. bir daha.. hahahaha birde  link verip ispatlıyormuşş   :))))  ulan hıyar oglu hıyar  15 yaşındakı çocuk bile  ispatlar link vererek  sen bu forumu ne? zanendiyorsun.. şebek..  sen önce biyoloksan bende tanrıyım.. daha sümerlerin rakamsal simgelerini mısırlıların rakamlarıyla kariştıran şebek. 

sümerler.jpg

Diyoruz ya ,senin için yapılacak bir halt yok, ama acırız seni doğurup insan doğurdum diye sevinen anaya...

Sümer'in bulduğu bir şeyi, Mısır'ın kullanmaması için sebep ne sanki? Neyse, sen ortaokulu bitir, ondan sonra belki biraz öğrenecek hale gelirsin bir şeyleri. Mesela bak, ortaokul dersi:

http://ortaokulmatematik.net/antik-misir-matematigi-misir-sayilari-rakamlari-sembolleri/

O yğkarda gösterdiğin sayılar, sümer değil, mısır rakamları. Sümerleriler, 10, 100, 1000 diye giden 10'lu sayma sistemini kullanmaz, 60 lık sayma sistemini kullanırlardı. Sümer sayı sistemi sadece iki sayıdan, bir(1) ve on(10)dan oluşur. Onların yerine değer sistemi 60 kat artarak okunur. Dairenin 360 derece olması da oradan gelir, açıyı da bulan onlardı. Öte yandan, sümerliler bu sayıları ve yazıyı, milattan önce 2000 yıllarında buldular, 3500 yıl önce falan değil. Neymiş, sümerlerde sadece iki rakam varmış, neymiş bunlar:

image.png.26d3ebefdfe611754a7fa81d7d1ee85c.png

O zavallı aklını bunları öğrenmek için zorlama, senin o terazi bu sikleti kaldırmaz. 

Ha, şu ana kadar kendin link vermek dışında hiç bir şey göstermedin, ama ne karın ağrısıysa boyuna link vermeyi kabul etmiyorsun. O zaman gel TÜBİTAK'a, Gebze'ye, kapıda selamımı söyle, kütle spektrometresini götüne sokayım, ispat olarak belki onu kabul edersin. Hem belki bu karın ağrında geçer, daha ne yapayım. Anana selam söyle, insanlık hali bu, çok üzmesin kendini senin için öyle. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Sümer'in bulduğu bir şeyi, Mısır'ın kullanmaması için sebep ne sanki? Neyse, sen ortaokulu bitir, ondan sonra belki biraz öğrenecek hale gelirsin bir şeyleri. Mesela bak, ortaokul dersi:

hadı len ordan bir sıktır gıt ukala herıf  sen konuya gel bakalım konu neydı işine gelmedımı 6000 yıl öncekı mısır uygarlıgıydı. eee ne oldu sümerlerın tarıhı ve yerı biraz farklıdır.. burda soz konusu   ne? yedıklerıydı? amk amfibisi  yok yaaaa  tam tersı sümerler  10, 100, 1000 diye giden 10'lu sayma sistemini  kullanırlardı.. ee pekı semboller kullanan diğer uygarlıkalr nr olucak. babıl uygarlıgıda ve sümer uygarlıgııda aynı sembolerı kullnıyordu. sen  kımsınkı? burda havatıyorsun daha bilim adamları bile karar vermemışkı  sen kımsın kardes... sikerım senın havanıda  . agzımı bozuyorsun  ..sana ispatlıyoruzamfibik bu kadar psıkojın bozuksa link vermede ispatla çünku internette  herşey yalanmış öyle diyorlar..  süper mal  yine link yine lınk senın aklın yokmu? hoşaf :))) senı kım  ciddiye alır artık.  :)))bende senın ananı teleferık  diregı sokayım  anana selam söyle yetmezse  termodınamık santral var onuda sokarız.. .. Sümerlerin bilim ve teknolojisine gelecek olursak, binlerce yıl önce yaşamış bir kavim olarak oldukça sıra dışı bir şekilde Sümerlerin birtakım bilimsel çalışmalar ve pratik uygulamalar geliştirdiklerine şahit oluruz. Aklımıza ilk gelenler sulama için kanal sistemleri, tarımsal amaçlı geliştirilen öküze bağlı sabanlar, tekerleğin icadı, çeşitli tarım aletleri, çanak, çömlek ve günlük yaşamda kullanılabilecek birtakım araç ve gereçlerdir. Bununla birlikte Sümer matematiği, geometrisi ve astronomisi, Sümerlerde özellikle formel bilimlerde mantıksal sistemin var olduğunun kanıtı gibi görünmektedir. sümerliler  rakamsal değerlerini 10 luk sisteme göre yaparlardı. her sembolün 10 luk düzen içnde bir karşılıgı vardı  yeni sisteme geçildiğinde alfabede değişti. 60 sayısına dayalı seksajismal sayı sistemini ilk kez kullanan Sümerler, gün, ay ve yıl hesaplamalarında da oldukça hassas ölçümler yapıp günümüz verilere oldukça yakın sayılar elde etmişlerdir. Ay ve Güneş tutulmalarını hesaplamışlardır. Astronomik çalışmalar ve bunun verileriyle oluşturulan burçlar da Sümer kökenlidir. Bu gelişmeler, Sümer uygarlığında mantığa dayalı-uygulamaları gözlemlerin varlığına işaret etmektedir.

num2.gif

oracular.gif

num2.gif

Sitelerde Paylaş

bana bunun piramıt olduğunu ve babil değilde mısır uygarlıgı olduğunu ispatla .. sende özür dilicem ama eger ispatlıyamazsan sen benden özür diliceksın. çünkü ilk sen küfür ettin bana.. ispatlıyamadıgın sürecede senın 7 sülalene kaymaya devam edicem.. amk  shemalesı ...:)))) 

AAEAAQAAAAAAAAbVAAAAJGExZjllZWNiLWVlNzItNDc3Zi1hYjM1LThjNDFmODcwZjAyMw.jpg.0ae2df633b1ccaa811c710bd8ba06dda.jpg

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, mystic said:

bana bunun piramıt olduğunu ve babil değilde mısır uygarlıgı olduğunu ispatla .. sende özür dilicem ama eger ispatlıyamazsan sen benden özür diliceksın. çünkü ilk sen küfür ettin bana.. ispatlıyamadıgın sürecede senın 7 sülalene kaymaya devam edicem.. amk  shemalesı ...:)))) 

AAEAAQAAAAAAAAbVAAAAJGExZjllZWNiLWVlNzItNDc3Zi1hYjM1LThjNDFmODcwZjAyMw.jpg.0ae2df633b1ccaa811c710bd8ba06dda.jpg

Zavallı geri zekalı... Mısır rakamlarını, sümer sayısı sanan geri zekalı... Kıçına girince kütle spektrometresi, bir şeyler bulup, paint ile üstüne "babilian alphabet m.ö. 1895" yazıp, "kusuratlı yazayım da, salladığım anlaşılmasın" diye uğraşan, embesil geri zekalı, fontu değiştirmeyi biel bilmeyen angut gerizekalı, hadi kusuratlı salladın da kendince akıl yumurtladın da, "m.ö." ne lan, herkesi kendisi kadar şapşal sanan geri zekalı:

oracular.gif

Biz o tablonun piramit olduğunu nerde söyledk diyecem de, sende bunu anlayacak kafa nerde geri zekalı?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, anibal yazdı:

oracular.gif

Biz o tablonun piramit olduğunu nerde söyledk diyecem de, sende bunu anlayacak kafa nerde geri zekalı?

işte ben böyle yakalarım  senın gibi sahtekarı ulan hıyar madem bu piramıt değil o zaman piramıt insaatıda değil çünku zavallı beynın durmuş senın piramıt insatında kullnılan taslara yazıldıgından bile haberın yok .. yahu sen nasıl?biyoloksun yahuu benım arkadasımda biyoloj tetkık ve teknık ve analız  argumanları var . tabıkıu ispat  verıceksın   AMGİBİK FAKE BİYOLOG... çünku iddian  çok büyük iddia ediyorum bilm adalarıda bunu kabul ediyor çunku buluınan simgeler ve hıyoroglıflerın hangı medenıyete ait olduğu hala tartışılır duırumda.  bilim adamı değilsı biyolog değilsın  süreklı lınk veriyorsun ne ayalsın oglu msen... bak burdakılerde internettekı herşeyınyalan olduğunu anlatmaya calışıyor sanada banada. birdezekı olucak senı havada yutarım  ben daha bundan bile haberın yok..  çok büyük  senın gibi süreklı link vermıyor elınde gerçek dokuman kayıtları var arge calışması var. sende ne var ulan  ::))) linkmı?    hahahaha ..sen daha bendekı argumanları görmedın. senı beklıyorum  gerçek birarguman gösterde bende sana gerçek arguman gösterımde  kım haklı çıksın ortaya .. tabir böyle birşey  imkansız çünku sen biyolog değilsın 2. side yine alıntı ve link vericeksın..hahahahaha.... :smashfreak::lol:15 yasında biride verır lınk... senınle onu eşdeger..  tutuyorum.. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, mystic yazdı:

https://www.ntv.com.tr/turkiye/500-yillik-mumyanin-olum-sirri-ortaya-cikti,e75RAQyHXE-E3Khd8TslWQ   al sana ispat   kütle spektrometresi, ne amacla kulnıldıgı  acı kacık yazıyor ben zaten bunu biliyorum  doku örnegı alınır mumyanın ve dna testı basta olmak zere otopsı raporu  hazırlanır .  han ınerde anguvat  dallama  :)))) göstersene bana  şimdi bu kadının 2 gündur anlatıoyrum bu  cihaz yanı kütle spektrometresi, ne yedıgını bulan cihaz değil. dna testı ve otopsı yanı neden öldüğünü nasıl öldüğünü ve cinsiyet bukunmasında işe yaradıgını anlatıyoruz. senın iddianı böylec tamamen çürütmuş oldum.. 6000 yıl önce bir mumyayı dolu ornegı alarak kütle spektrometresi, ile ne yedıgını bulamazsın bu cihazın amacı ne yedıgını bulmak değil. dna testı ve otopsı işlemlerı ve cinsiyet belırleyıcı faktorlerdır.. daha basit anlatım sanarım anlamadın. :))) bu cijhaz insan vucudundakı süreklı olması gerekn proteınler ve minarellerı yanı vucududun kalıcı fonksiyonlarını ölçer bu amacla tasarlanmıştır .. senın yedıgın balık sındırmek sadece sadece 6 saatını alır eeeee sonra ne olucak nerde kaldı balık kılcıgı.. :smashfreak:

Sitelerde Paylaş
16 minutes ago, mystic said:

işte ben böyle yakalarım  senın gibi sahtekarı ulan hıyar madem bu piramıt değil o zaman piramıt insaatıda değil çünku zavallı beynın durmuş senın piramıt insatında kullnılan taslara yazıldıgından bile haberın yok .. yahu sen nasıl?biyoloksun yahuu benım arkadasımda biyoloj tetkık ve teknık ve analız  argumanları var . tabıkıu ispat  verıceksın   AMGİBİK FAKE BİYOLOG... çünku iddian  çok büyük iddia ediyorum bilm adalarıda bunu kabul ediyor çunku buluınan simgeler ve hıyoroglıflerın hangı medenıyete ait olduğu hala tartışılır duırumda.  bilim adamı değilsı biyolog değilsın  süreklı lınk veriyorsun ne ayalsın oglu msen... bak burdakılerde internettekı herşeyınyalan olduğunu anlatmaya calışıyor sanada banada. birdezekı olucak senı havada yutarım  ben daha bundan bile haberın yok..  çok büyük  senın gibi süreklı link vermıyor elınde gerçek dokuman kayıtları var arge calışması var. sende ne var ulan  ::))) linkmı?    hahahaha ..sen daha bendekı argumanları görmedın. senı beklıyorum  gerçek birarguman gösterde bende sana gerçek arguman gösterımde  kım haklı çıksın ortaya .. tabir böyle birşey  imkansız çünku sen biyolog değilsın 2. side yine alıntı ve link vericeksın..hahahahaha.... :smashfreak::lol:15 yasında biride verır lınk... senınle onu eşdeger..  tutuyorum.. 

Tarihin en büyük şapşalı olduğundan, böyle sayıklayıp mal bulmuş magrıbi modunda salak salak gezinmen gayet normal. 

Bilim adamlarının kabul ettiği falanda yok, sadece şapşal kafandan uyduruyorsun. 

Elbette sen gibi şapşalın teki, koskoca firavunun mezarına, "İşçilere ahanda bu kadar balık verdik, şu kadar buğday verdik" diye yazan çetelenin konacağını sanır. Geri zekalı, sana piramidin inşa edenlerin yaşadığı yerlerde, mezarları da bulundu diyoruz, adamlar herşeyin kaydını küreğini tutmuş diyoruz da, nerdne sende bunu anlayacak kafa?

Git anan avutsun seni, ancak o senin gibi bir dunkofu insan yerine koyar zira.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, mystic said:

https://www.ntv.com.tr/turkiye/500-yillik-mumyanin-olum-sirri-ortaya-cikti,e75RAQyHXE-E3Khd8TslWQ   al sana ispat   kütle spektrometresi, ne amacla kulnıldıgı  acı kacık yazıyor ben zaten bunu biliyorum  doku örnegı alınır mumyanın ve dna testı basta olmak zere otopsı raporu  hazırlanır .  han ınerde anguvat  dallama  :)))) göstersene bana  şimdi bu kadının 2 gündur anlatıoyrum bu  cihaz yanı kütle spektrometresi, ne yedıgını bulan cihaz değil. dna testı ve otopsı yanı neden öldüğünü nasıl öldüğünü ve cinsiyet bukunmasında işe yaradıgını anlatıyoruz. senın iddianı böylec tamamen çürütmuş oldum.. 6000 yıl önce bir mumyayı dolu ornegı alarak kütle spektrometresi, ile ne yedıgını bulamazsın bu cihazın amacı ne yedıgını bulmak değil. dna testı ve otopsı işlemlerı ve cinsiyet belırleyıcı faktorlerdır.. daha basit anlatım sanarım anlamadın. :))) bu cijhaz insan vucudundakı süreklı olması gerekn proteınler ve minarellerı yanı vucududun kalıcı fonksiyonlarını ölçer bu amacla tasarlanmıştır .. senın yedıgın balık sındırmek sadece sadece 6 saatını alır eeeee sonra ne olucak nerde kaldı balık kılcıgı.. :smashfreak:

Lan geri zekalı, sağ olması, kaç yıl önce öldüğü falan farketmez, adamın ne yediğini ne içtiğini, zehirlenip zehirlnemediğini kütle spektrometresi sana söyler, nasıl bir salaksın sen böyle ki hala bir de utanmaz utanmaz üste çıkmaya çalışıyorsun, rezil, kepaze herif?

Sitelerde Paylaş

Tarihin en büyük şapşalı olduğundan, böyle sayıklayıp mal bulmuş magrıbi modunda salak salak gezinmen gayet normal. 

Bilim adamlarının kabul ettiği falanda yok, sadece şapşal kafandan uyduruyorsun. 

Elbette sen gibi şapşalın teki, koskoca firavunun mezarına, "İşçilere ahanda bu kadar balık verdik, şu kadar buğday verdik" diye yazan çetelenin konacağını sanır. Geri zekalı, sana piramidin inşa edenlerin yaşadığı yerlerde, mezarları da bulundu diyoruz, adamlar herşeyin kaydını küreğini tutmuş diyoruz da, nerdne sende bunu anlayacak kafa?

Git anan avutsun seni, ancak o senin gibi bir dunkofu insan yerine koyar zira.

sen ispat istiyorsu ndeğilmı bak baska bir ispat daha var bende  :)))) aha çok ispat var bende  merak etme  sen bana gerçe kbşir arguman gösterene kadar bende sana ispat gösterıcem senın dilnden konusmak sanırım hıç  hoşuna gitmedı..  :)))) http://www.gazetebilkent.com/2014/05/27/mumya-biliminde-buyuk-adim-tomografi/    en gelışmış tomogrofı cihazları kütle spektrometresi yaptıgı her analız yapabilr ve tetkık ediyor.. bu büyük tomogrofı cihazıylada mumyayı analız ediyorlar. .. ama ne yedıgını bulamıyorlar...  al sana bir ispat daha ....

Sitelerde Paylaş

Lan geri zekalı, sağ olması, kaç yıl önce öldüğü falan farketmez, adamın ne yediğini ne içtiğini, zehirlenip zehirlnemediğini kütle spektrometresi sana söyler, nasıl bir salaksın sen böyle ki hala bir de utanmaz utanmaz üste çıkmaya çalışıyorsun, rezil, kepaze herif?

ban kuru laf kalabalıgı yapmada ispatla 2 gundur s enı beklıyoruz.. kütle spektrometresi asla öyle birşey söyleemez iyi analız  kütle spektrometresının amacını anlamaya calış :))))et bence  sonra saglam bir ispat gösterde saygı duyalım amfibik :))))):lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...