Jump to content

Recommended Posts

:0_80cbc_37a71a73_L::lol::smashfreak: :)))  hahahaha.... ohh  my good  oh  my   dady...  ohh myy  ahhh  funny muslım is the topıc  not control. and fool  and idiot muslım.. woooww  excellent and ferfect fool  :))) degress  muslım...  intrestıng. defence.. 

93incif8424738.jpg

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 417
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, Buzul yazdı:

1.000.000 kişi karaya ak dese,kara karadır.O nedenle siz doğru söylüyorsunuz da,arabın dinine inananlar yanılıyor mu demek oldukça mantıksız ve akıldışı söylem.Ki Bugün 1.7 milyar müslüman varsa bunların hemen hemen hepsi atalarının yolundan gidip,müslüman olmuş kişiler.Hoş atalarının yolundan gitmeseler de,islamı seçmek büyük bir akılsızlıktır.Çünkü İslama inanınca şunu demiş olursun.Kuranın içeriğinde ne yazıyorsa katılıyorum.Kuranın içeriğinde ne yazıyorsa doğru ve gerçektir.Kuranın içeriğinde tek bir yanlış bile yoktur.İşte islam bu yapısıyla da kendisine inanan bireyleri gerçeklerin üstünü örtüp,gizlemeye,yanlışları savunmaya itmektedir.

İkinci olarak;Kafa ve bağımlılık yapan,kuşaktan kuşağa aktarılan yalan,yanlış ve saçmalıklarla dolu dogma paketi olan arabın dini İslama inanınca doğru yolda olunmaz.Biz size mutluluk veren,bağımlılık yapan yalanlarla döşenmiş bir yol da sunamayız.

o 1.7 milyar Müslüman dediklerinin arasında ailesi içinde müslüman büyüyenlerde var sonradan İslam'ı tanıyıp İman edenlerde var. peki sonradan olanlar nasıl İslam'ı seçebildiler? İslam'da ne gördülerde İman ettiler eski inançlarını bırakarak? bunu hiç sorgulamıyormusunuz? bu insanlar size göre ne yani haşa aptalmı? o insanların içinden çoğu milletten İslam'ı seçen insanlar var. hepsi farklı farklı kültürdeyken İslam'ı nasıl seçebildiler bunu alaysız Hakikatiyle düşünmeniz gerek. bizimki bağnazlık değil. bağnaz olanlar zaten cahilliğiyle kendilerini gösterir bir Ayet bile okuyamazlar ama İslam'i emirlerde haşa kendi kafalarına göre caka satarlar bizi yani Gerçek 1400 yıl önceki İslam'ı bunlarla karıştırmayın.

sen diyosunki İslam'a inanınca Kur'an'ın içeriğinde ne varsa katılıyorum demektir, iyide zaten Kur'an'ıda okur insan, Emirlerinide görür Hakikatleri anlarda İman eder zorla İslam'a geçmez. üstteki paragrafda bahsettiğim insanlar zorla geçmediler. hepsi kendi iradeleriyle seçtiler İslam'ı. seçebildilerse de bunun Hakikat olduğunu anlayıpda seçtiler.

Kur'an içeriğinde tek bir yanlış yoksa ve sonrasında insanların içinden sapanlar çıkıp Hak Yola kötüye kullanıyorsa bunun suçu İslam olamazki? senin üstüne giydiğin kıyafet hep temiz kalabiliyormu? illa kirlenebiliyor sen bilerek kirletmesende, kir başka yerden geliyor yapışıyor üstüne. imtihandayız bunu unutmayın. ALLAH , "Kur'an'ı Biz indirdik ve O'nu Biz koruyacağız" buyurarak değiştirilemeyeceğinin garantisini vermektedir. başkaları onu kendi amaçlarına uydurmaya çalışıyorsa o onların sorunudur. kimseyi bağlamaz. Kur'an'da kimse başka birinin günahını yüklenmez buyururken, o çıkar amaçlı kullananlarda kendi günahlarını veballerini yüklenirler buyuruluyor. bize bir etkisi varmı bunun yok. bizi ilgilendirmez "siz doğru yolda olduktan sonra sapanlar size asla zarar veremez" Ayetiyle bize dosdoğru olduktan sonra, sapanlardan korkmamıza gerek olmadığı bildirilir.

ilk başta Kur'an'ın içeriğinde tek bir yanlış yok diyorsun sonrada arabın Dini diyorsun bırakın şu arabın diye yüklemeleri İslam Dini birilerinin değil herkesindir. sadece araplar üzerinden geldiği için öyle göründü? sanki diğer Hak Dinlerde araplar üzerindenmi geldi? hayır. binlerce Peygamber döneminin en sapık toplumlarına geldiler. bu yüzden İslam'ı arap dini olarak yoramazsınız. O, Alemlere Öğüt olarak geldi.

59 - (Resulüm!) de ki: "Hamd olsun Allah'a, selam olsun seçkin kıldığı kullarına. Allah mı hayırlı, yoksa O'na koştukları ortaklar mı?"

60 - (onlar mı hayırlı) yoksa, gökleri ve yeri yaratan, gökten size su indiren mi? Çünkü biz onunla, bir ağacını bile bitirmeye gücünüzün yetmediği güzel güzel bahçeler bitirmişizdir. Allah'la beraber başka bir ilâh mı var! Doğrusu onlar sapıklıkta devam eden bir güruhtur.

61 - (onlar mı hayırlı) yoksa, yeryüzünü oturmaya elverişli kılan, aralarında nehirler akıtan, onun için sabit dağlar yaratan, iki deniz arasına engel koyan mı? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Hayır onların çoğu (hakikatları) bilmiyorlar.

62 - (onlar mı hayırlı) yoksa, kendine yalvardığı zaman bunalmışa karşılık veren ve başındaki sıkıntıyı gideren, sizi yeryüzünün hakimleri yapan mı? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Ne kıt düşünüyorsunuz!

63 - (onlar mı hayırlı) yoksa, karanın ve denizin karanlıkları içinde size yolu bulduran, rahmetinin (yağmurun) önünde rüzgarları müjdeci olarak gönderen mi? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Allah onların koştukları ortaklardan çok yücedir, münezzehtir.

64 - (onlar mı hayırlı) yoksa, önce yaratan, sonra yaratmayı tekrar eden ve sizi hem gökten, hem yerden rızıklandıran mı? Allah ile beraber başka bir ilâh mı var? De ki: Eğer doğru söylüyorsanız, siz kesin delilinizi getirin! (Neml Suresi)

tarihinde izoter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Mega Ateist yazdı:

Burada bizlerle konuşarak içinde ki gizli ateisti fark etmemizi sağladın. Yaratıcı masalından küfürle vaz geçilmez, öncelikle Reddedip Bilime yönelmen lazım. Gerçekleri kendi gözlerinle görmek istiyorsan Evrimden başla ve insanın evrimleşmesini araştır. Anatomik benzerlikler, ilk insanların kemik yapıları.

Bence çok hoşuna gidecek ve "Benden bile iyi bir Ateist olacaksın" 

a.q sözleriniz nasılda birbirinize benziyor turanın analarını becerdiği o sitedeki piçlerde sizin gibi aynı şerefsiz sözleri söylüyorlar, yakalandınız a.q

doğru yolda olanları caydırmak için kullandığınız politikayı si.kiyim senide si.kiyim mega ateist seni mega yara.kla si.kip beceriyim oros.pununçocuğu

içimde gizli ateist varmış oros.puçocuğunun dediklerine bakın. hahaha ben Hafız'ım adi şerefsiz. sizin gibilerin gö.tünü si.kmekten sizin yediğiniz bokları cümle alemin önüne sermekten sizi rezil etmekten keyif alan Hafız'ım.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, teflon yazdı:

Senin döngüsel mantığa dayalı ahmaklıklarınla yazdıkların hiçbir şeyi tescillemiyor..Cahilliğin ve zeka düzeyinden başka.

Bu peygamberlerin zamanında tarih kitaplarında şu bu yokmuş!! orda mıydın anasını satayım? Peki nerde yazıyor bunlar? Kuranda mı yoksa..

Hayır sana kim söyledi ise ona da o ya da başkası söylemiş olamaz mı :) ya da okumuş falan?? ;)

Kale boş nasıl olsa at atabildiğin kadar. Sen atınca sözde hakikat, millet yazınca sana kim söyledi oluyor.

Zeka küpü seni.

niye senin tarihin bulup bize bildirmedi Peygamberleri ve gönderildiği toplumları? neden Kur'an kıssalarında bildirilenlerden yalnız Kur'an sayesinde haberimiz oluyor? ve nedense tüm Peygamberler ayrı ayrı zamanlarda toplumlarına gelmesine rağmen Bir olan Tek olan Ezeli ve Ebedi olan ALLAH'ın Dinini tebliğ ettiler? bu nasıl oldu lan? onlar haşa yalancıda sizmi gerçeksiniz. siz nesiniz biliyormusunuz, siz aşağılık şerefsizlersiniz a.q çıkamadığınız yerde ıkınıp duruyorsunuz yalanlar iftiralar söyleyip entrikalar çeviriyorsunuz mileti saptırmak için.

şunu bilinki O, Alemlerin Rabbi tarafından indirilmiştir. bunda şüphe yok.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, izoter yazdı:

a.q sözleriniz nasılda birbirinize benziyor turanın analarını becerdiği o sitedeki piçlerde sizin gibi aynı şerefsiz sözleri söylüyorlar, yakalandınız a.q

doğru yolda olanları caydırmak için kullandığınız politikayı si.kiyim senide si.kiyim mega ateist seni mega yara.kla si.kip beceriyim oros.pununçocuğu

içimde gizli ateist varmış oros.puçocuğunun dediklerine bakın. hahaha ben Hafız'ım adi şerefsiz. sizin gibilerin gö.tünü si.kmekten sizin yediğiniz bokları cümle alemin önüne sermekten sizi rezil etmekten keyif alan Hafız'ım.

Kişi kendinden bilir işi.

Belli ki sözlerini ancak küfür ile dile getirebiliyorsun, Başarısızlığının asıl sebebi bu olsa gerek.

Sana nasıl ateist olacağını anlatayım.

En eski homo sapiens sapiens fosillerine bakabilirsin. Mesela çin'de bulunan Dali isimli fosil 209,000 yaşında.  Modern insan bilincine 50,000 yıl önce ulaşmış.  insanımsı maymunlar'a yakın akrabalar. 

Bence senden çok iyi bir ateist olacak. Olaya profesyönelce yaklaş, Ateist İmam olabilirsin. Diğer insanların senin ateist olduğunu bilmelerine gerek yok. Sonuçta "Business is Business" 

Meslek hayatında başarılar dilerim. 

Türkiyenin en cesur Ateist imamı olma yolunda ilerliyorsun.

Cesaretin için seni tebrik ediyorum.

tarihinde Mega Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, mystic yazdı:

:lol:

940957_1034327239923005_5038751987607205534_n.jpg

Paylaşım Müthiş :)) 

Yazıcıdan çıkartıp duvarıma asacağım. 

Ama sonsuza kadar :)) 

Bu arada ben alkol kullanmıyorum...

Ayrıca Müslümanlara Yeni soru ;

İçkiden alınan verginin Diyanete verilmesi sizleri nasıl hissettiriyor ? 

Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Mega Ateist yazdı:

Kişi kendinden bilir işi.

Belli ki sözlerini ancak küfür ile dile getirebiliyorsun, Başarısızlığının asıl sebebi bu olsa gerek.

Sana nasıl ateist olacağını anlatayım.

En eski homo sapiens sapiens fosillerine bakabilirsin. Mesela çin'de bulunan Dali isimli fosil 209,000 yaşında.  Modern insan bilincine 50,000 yıl önce ulaşmış.  insanımsı maymunlar'a yakın akrabalar. 

Bence senden çok iyi bir ateist olacak. Olaya profesyönelce yaklaş, Ateist İmam olabilirsin. Diğer insanların senin ateist olduğunu bilmelerine gerek yok. Sonuçta "Business is Business" 

Meslek hayatında başarılar dilerim. 

Türkiyenin en cesur Ateist imamı olma yolunda ilerliyorsun.

Cesaretin için seni tebrik ediyorum.

sen bana boş yere iftira atma, ben asıl seni keranede çalıştırmayı düşünüyorum. senin gibiler entrikada ve fahişelikde uzmanlaşıyorlar bari orda değerlendirsinler kendierini. türkiye adına çalışacaksınız türkiye sizin gibi oros.pularla gurur duyacak. artık senin üzerinden üretimi artacak sanayi ve endüstrideki başarılarından dolayı bende seni tebrik ediyorum. senden günde 1000 erkek kapasitesi bekliyorum. beklentilerimi boşa çıkarma. günün birinde belediye senden ihale alıp faraş gibi açılan gö.tüne metro hattıda döşeyebilir. türkiye seninle gurur duyuyor.

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, izoter yazdı:

o 1.7 milyar Müslüman dediklerinin arasında ailesi içinde müslüman büyüyenlerde var sonradan İslam'ı tanıyıp İman edenlerde var. peki sonradan olanlar nasıl İslam'ı seçebildiler? İslam'da ne gördülerde İman ettiler eski inançlarını bırakarak? bunu hiç sorgulamıyormusunuz? bu insanlar size göre ne yani haşa aptalmı? o insanların içinden çoğu milletten İslam'ı seçen insanlar var. hepsi farklı farklı kültürdeyken İslam'ı nasıl seçebildiler bunu alaysız Hakikatiyle düşünmeniz gerek. bizimki bağnazlık değil. bağnaz olanlar zaten cahilliğiyle kendilerini gösterir bir Ayet bile okuyamazlar ama İslam'i emirlerde haşa kendi kafalarına göre caka satarlar bizi yani Gerçek 1400 yıl önceki İslam'ı bunlarla karıştırmayın.

sen diyosunki İslam'a inanınca Kur'an'ın içeriğinde ne varsa katılıyorum iyide zaten Kur'an'ıda okur insan, Emirlerinide görür Hakikatleri anlarda İman eder zorla İslam'a geçmez. üstteki paragrafda bahsettiğim insanlar zorla geçmediler. hepsi kendi iradeleriyle seçtiler İslam'ı. seçebildilerse de bunun Hakikat olduğunu anlayıpda seçtiler.

Kur'an içeriğinde tek bir yanlış yoksa ve sonrasında insanların içinden sapanlar çıkıp Hak Yola kötüye kullanıyorsa bunun suçu İslam olamazki? senin üstüne giydiğin kıyafet hep temiz kalabiliyormu? illa kirlenebiliyor sen bilerek kirletmesende, kir başka yerden geliyor yapışıyor üstüne. imtihandayız bunu unutmayın. ALLAH , "Kur'an'ı Biz indirdik ve O'nu Biz koruyacağız" buyurarak değiştirilemeyeceğinin garantisini vermektedir. başkaları onu kendi amaçlarına uydurmaya çalışıyorsa o onların sorunudur. kimseyi bağlamaz. Kur'an'da kimse başka birinin günahını yüklenmez buyururken, o çıkar amaçlı kullananlarda kendi günahlarını veballerini yüklenirler buyuruluyor. bize bir etkisi varmı bunun yok. bizi ilgilendirmez "siz doğru yolda olduktan sonra sapanlar size asla zarar veremez" Ayetiyle bize dosdoğru olduktan sonra, sapanlardan korkmamıza gerek olmadığı bildirilir.

ilk başta Kur'an'ın içeriğinde tek bir yanlış yok diyorsun sonrada arabın Dini diyorsun bırakın şu arabın diye yüklemeleri İslam Dini birilerinin değil herkesindir. sadece araplar üzerinden geldiği için öyle göründü? sanki diğer Hak Dinlerde araplar üzerindenmi geldi? hayır. binlerce Peygamber döneminin en sapık toplumlarına geldiler. bu yüzden İslam'ı arap dini olarak yoramazsınız. O, Alemlere Öğüt olarak geldi.

59 - (Resulüm!) de ki: "Hamd olsun Allah'a, selam olsun seçkin kıldığı kullarına. Allah mı hayırlı, yoksa O'na koştukları ortaklar mı?"

60 - (onlar mı hayırlı) yoksa, gökleri ve yeri yaratan, gökten size su indiren mi? Çünkü biz onunla, bir ağacını bile bitirmeye gücünüzün yetmediği güzel güzel bahçeler bitirmişizdir. Allah'la beraber başka bir ilâh mı var! Doğrusu onlar sapıklıkta devam eden bir güruhtur.

61 - (onlar mı hayırlı) yoksa, yeryüzünü oturmaya elverişli kılan, aralarında nehirler akıtan, onun için sabit dağlar yaratan, iki deniz arasına engel koyan mı? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Hayır onların çoğu (hakikatları) bilmiyorlar.

62 - (onlar mı hayırlı) yoksa, kendine yalvardığı zaman bunalmışa karşılık veren ve başındaki sıkıntıyı gideren, sizi yeryüzünün hakimleri yapan mı? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Ne kıt düşünüyorsunuz!

63 - (onlar mı hayırlı) yoksa, karanın ve denizin karanlıkları içinde size yolu bulduran, rahmetinin (yağmurun) önünde rüzgarları müjdeci olarak gönderen mi? Allah'ın yanında başka bir ilâh mı var? Allah onların koştukları ortaklardan çok yücedir, münezzehtir.

64 - (onlar mı hayırlı) yoksa, önce yaratan, sonra yaratmayı tekrar eden ve sizi hem gökten, hem yerden rızıklandıran mı? Allah ile beraber başka bir ilâh mı var? De ki: Eğer doğru söylüyorsanız, siz kesin delilinizi getirin! (Neml Suresi)

Evet İslama inanan insanlar beyinsizdir,isterlerse sonradan seçsinler.Beynini dogma paketine tutsak etmek büyük bir akılsızlıktır.Dediğim gibi İslama inanan kişi İslamın içeriğinde yalan,yanlış,saçma ne kadar şey varsa savunmak durumunda kalacaktır.Tek bir yanlış bulma seçeneği de yok,yoksa dinden çıkar.İslam bu anlayışıyla gerçeklerin üstünü örtüp,gizlemeye neden olmaktadır.

İkinci olarak İslama inanmanın birinci koşulu yalan söylemektir.Örnek olarak;

-Adem ile Havva mitolojik bir masaldır.

Sen kafirsin.

-Kafir gerçeğin üstünü örtüp,gerçeği yalanlayan demektir.Dolayısıyla kafir olabilmek için ortada üstü örtülen,yalanlanan bir gerçeğin olması gerekir.

İşte islam bu anlayışıyla yalancılığa da neden olmaktadır.

Ayrıca Kurana göre dünya düzdür,kuranın ortaya koyduğu model yer ve yedi kat göktür.İslamı oluşturanın evren konusunda en ufak bilgisi yok.Kuranda evren anlamında tek bir sözcük de yoktur.Kuranda ayrı olarak bir evren kavramından söz edilmez.İşte bu nedenle,İslama inanan bir müslüman düz bir dünya ve 7 katlı gök modelini savunmak durumunda kalır.Kendi islamlarının müslümanı olan gayrimüslimlerden söz etmiyoruz tabi burada.Sözünü ettiğim gibi İslam anlayışıyla yanlışları savunmak durumunda bırakır.Bu örnek de olduğu gibi.

İslam'a arabın dini dememin nedeni de,İslamın kutsallık maskesi altında arap yayılmacılığı ve sömürgeciliği yapmasıdır.İslam arabın kültür ögelerini,değerlerini,geçmişini barındıran bir dogma paketidir.İslama göre Mekke kentlerin anası,kabe,safa ve merveleri kutsaldır.Taştan şeytanlar,kabenin köşesindeki hacer-ül esved yine Arabistandadır.İslamı seçen biri arap yayılmacılığının ve sömürgeciliğinin da sadık bir uşağı olur.Mekkeyi kentlerin anası olarak görmeyene,kabeyi,safayı,merveyi,hacerül esvedi kutsal olarak görmeyene,bunlara değer vermeyene kafir diyip,nefret kusar.İslam ve onun yapılandırdığı beyinler kişilerden araplaşmalarını isterler.Bunu uyuşturan,kafa yapan kutsallık maskesi altında yapması nedeniyle çoğu kişi İslamın arap yayılmacılığı ve sömürgeciliği olduğunun bilincinde değildir.Bunu söyleyince de dinden çıkıp,boşluğa düşme korkusu nedeniyle İslamın arap dini olduğunu kabul etmezler.Kutsallaştırılmış arap yayılmacılığı islam kutsallık maskesi altında sinsice işini görmektedir.Arabın dogma paketi kutsallaştırıldı diye de,ayrı bir yerde konumlandırılarak,eleştirilmezlik kazanacak değil.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, izoter yazdı:

sen bana boş yere iftira atma, ben asıl seni keranede çalıştırmayı düşünüyorum. senin gibiler entrikada ve fahişelikde uzmanlaşıyorlar bari orda değerlendirsinler kendierini. türkiye adına çalışacaksınız türkiye sizin gibi oros.pularla gurur duyacak. artık senin üzerinden üretimi artacak sanayi ve endüstrideki başarılarından dolayı bende seni tebrik ediyorum. senden günde 1000 erkek kapasitesi bekliyorum. beklentilerimi boşa çıkarma. günün birinde belediye senden ihale alıp faraş gibi açılan gö.tüne metro hattıda döşeyebilir. türkiye seninle gurur duyuyor.

Senin seviyene düşüp küfür edeceğimi sanıyorsan, yanılıyorsun. Senin gibi olmayacağım.

Lütfen "Ateistlerin" icat ettiği, bulduğu, yaptığı buluşları kullanma. 

Ama sende o gurur ne arar. Bastığın klavyenin tuşları bile ateistler tarafından dizilmiş senin haberin varmı ? yokmu ? bilemiyorum.

bu arada aklıma gelmişken ;

Sorduğum sorulara cevap vermemişsin. Deve sidiği ile ilgili olan hadisi yalanlıyorsun.... Din ulemaları yalanlamıyor :) 

Sen dine farklı açıdan bakıp "kişiselleştiriyorsun" . Kuranı değiştirmek istersen buna bir itirazım olmaz kendince düzenleyebilirsin.

Arapçam iyidir sana destek olmak isterim.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, mystic yazdı:

hahahaha.... :lol::0_80cbc_37a71a73_L:

14202a742ba0e83d.jpg

çok başarılı olmuş, whatsappta paylaştım umarım sakıncası yoktur :)) (nikini gizledim )

14 dakika önce, izoter yazdı:

İşte Mystic'in gönderdiği bu paylaşım senin gibilerin küfür etmelerinin sebebini açıklıyor.

Açıklama oldumu hemen küfür et.

Komiklik yapmaya çalışıp beceremeyince , küfürlü fıkra anlatan şarlatanlara benziyorsun. belki öylesin :D 

Sitelerde Paylaş
55 minutes ago, izoter said:

niye senin tarihin bulup bize bildirmedi Peygamberleri ve gönderildiği toplumları? neden Kur'an kıssalarında bildirilenlerden yalnız Kur'an sayesinde haberimiz oluyor? ve nedense tüm Peygamberler ayrı ayrı zamanlarda toplumlarına gelmesine rağmen Bir olan Tek olan Ezeli ve Ebedi olan ALLAH'ın Dinini tebliğ ettiler? bu nasıl oldu lan? onlar haşa yalancıda sizmi gerçeksiniz. siz nesiniz biliyormusunuz, siz aşağılık şerefsizlersiniz a.q çıkamadığınız yerde ıkınıp duruyorsunuz yalanlar iftiralar söyleyip entrikalar çeviriyorsunuz mileti saptırmak için.

şunu bilinki O, Alemlerin Rabbi tarafından indirilmiştir. bunda şüphe yok.

Al işte buyur.

Dün boktun, bugün koktun, şimdi ise koca bir hiçsin izoter efendi.

Şimdi bunu güzelce bir sindir. Afiyet olsun. Geçmiş olsun.

Daha kafan bunu idrak edecek kadar çalışmıyor, bir de kalkmış buralara kadar gelip milete artislik taslıyor, aklın sıra posta koyuyorsun.

Cürmün kadar yer yakarsın. Hatta şu an bir cürmün dahi yok.

Senin bu forumda kalmaya niyetin yoktu ki zaten..

Çünkü ödleksin. Ödlekliğini küfürlerin arkasına gizlersin.

Yoksa neden bu kadar küfür edesin?! Ya öküz, ya da salak olman lazım; veyahut ödlek. Tabansız.

Müslümanın hafızı böyle ahlaksız, küfürbaz ve akılsızsa, bir de sokaktaki iti kopuğunu düşünün bunun.

Boşuna adam yakmıyor bunlar fırsatını bulunca Sivas'da orda burda..

Neden? Dini vandal, ona inanan insanları da haliyken vandal.

Bu din bunları böylesine vandal yaptığı gibi, zaten bu dine inanabilmek için de vandalizme meyilli olmak gerekiyor. Yani serde vandalizm olması lazım.

Kanıt ve örnek: izoter.

Niye bize bildirmemişmiş :) E, uydurma olduğundan olmasın sakın?!

Hangi peygamberler hem? Lafta peygamberler. Ulen sizden başka kimsenin haberi yok bunlardan be..

Adam kendi kitabının uydurduğu şeyi gerçek sanıp, bir de hesabını bizden soruyor..rezillik.

Neden yalnız kuran sayesinde biliyormuşuz? Ba ba..Ulen işte bu dikkatini çekse ya esas senin..bir bit yeniği olduğu falan!!

Adam kuran kıssaları demiş zaten..be kaskafalı "kuran" kıssası "kurandan" başka nerede olacak zaten?!

Adam sana abbasiler diyor, sen o zaman neden adem diyorsun..Adem nerde yazıyor peki?!

O da kuranda(!!) E biz de sana onu dityoruz ya zaten be aklıevvel şark kurnazı..

Neden bütün kitaplar ezeli ebedi olan allahı tebliğ etmiş?!!

Arkadaş dünyanın 3/4'ü sana ve senin kitabına, allahına inanmıyor, sen kalkmış keriz gibi saf saf hangi tüm peygamberlerden ve dinden ve allahtan bahsediyorsun?

Bir de o dinlerin inanırlarına sorsana bakalım sana ne diyecekler, yoksa kıçlarıyla mı gülecekler..:)

Kendi kendine gelin güvey olmak, başka bir şey değil..

Şimdi hindulara sorsan onlar da tüm kitapların vb. aslen şiva'dan falan bahsettiğini söyleseler..Bu da o hesap

Kafa bu kaa çalışıyor çünkü.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 hours ago, mystic said:

güzel bir düşünce yalnız katılmadıgım bir noktayı müsadenle. analiz etmek istiyorum. biz derken  tamamını baz alırsak yanlış bir örneklendirme yapmış olmazmıyız? zira  sadece homosapıessler  60 70 bin yıl öncesınden daha eskı bir dönemde ortay cıktığını zaten çok net biliyoruz. homosapiensler biliyorsunkı, siyah saflan ırkı oluşturuyor.. ama homosapıesler dısında safkan beyaz ırklar var örnegın sen ve ben işte sen ve bende uzaylı ırkın menadertallerle eşleşmesınden dogan yarı nemadertal yarı uzaylı bir ırkın aslında devamıyız. sen ve ben uzaylıyız.. çok ciddiyim.. 

Öncelikle, her halukarda uzaylıyız, dünya uzayın dışında bir yer değil.

H.Sapiens, en az 250 bin, bazı bulgulara göre 300 bin yıldır mevcut. Ama tamamen dünya'da evrim geçirmiş canlılarız. 

Dünyadaki bir türle üreyebilecek bir uzaylının olması, pek olası değil. İnsan diğer canlılar gibi, beyaz olabilme yeteneğine sahip, kutup ayılarıda beyaz örneğin. 

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, anibal yazdı:

Öncelikle, her halukarda uzaylıyız, dünya uzayın dışında bir yer değil.

H.Sapiens, en az 250 bin, bazı bulgulara göre 300 bin yıldır mevcut. Ama tamamen dünya'da evrim geçirmiş canlılarız. 

Dünyadaki bir türle üreyebilecek bir uzaylının olması, pek olası değil. İnsan diğer canlılar gibi, beyaz olabilme yeteneğine sahip, kutup ayılarıda beyaz örneğin. 

dostum  yanlış anlama ama sen tüm ırkların afrıkadan geldiğini söylüyorsun. iyyiya işte bende homsapienslerın merkezının afrıka olduğunu söylüyorum  . Çağdaş tipte Homo sapiens altürünün ilk ırkı olan Cro-Magnon insanı ise ... Bu iki şempanze türü ve insanoğlu yaklaşık 6.5 milyon yıl önce neslı tükenmıştır.  bazıbiimadaları cro -magnon  türünun  m.ö 43000-45000 yy arasında neslının tükendığını anlatıyorlar. buda bir ihtimal tabı.. yanı teorık bulgulardır.. . sen hiç afrikada safkan beyz ırk gördünmü? beyazlar genelde  ortacagda arfıka ve avustralyaya yerleşen ilk  sömürge topluluklardır. işte buda benım uzmanlık alanım. ben bilim insanıyım.. dostu msaygılarımla.. bir dahakı alıntına daha az ölçülü atmanı beklıyorum..  :))))yalnızbir konuda hakkını vemem lazım hepimiz uzaylıyız demişşsın  işte ben  böyle itiraf ettirrim adamı. tabıkı uzaylıyız şüphenmı? var  mister biyolog  :))))yalnız şu beyaz ırklarla ilgılı verdıgın kutup ayısı örnegını sna hiç yakıştıramadım.. sevgili anıbal. merak etme bizim dnamız kutup ayısıyla eşleşmıyor . için rahat olsun. :))))

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, mystic said:

dostum  yanlış anlama ama sen tüm ırkların afrıkadan geldiğini söylüyorsun. iyyiya işte bende homsapienslerın merkezının afrıka olduğunu söylüyorum  . Çağdaş tipte Homo sapiens altürünün ilk ırkı olan Cro-Magnon insanı ise ... Bu iki şempanze türü ve insanoğlu yaklaşık 6.5 milyon yıl önce neslı tükenmıştır.  bazıbiimadaları cro -magnon  türünun  m.ö 43000-45000 yy arasında neslının tükendığını anlatıyorlar. buda bir ihtimal tabı.. yanı teorık bulgulardır.. . sen hiç afrikada safkan beyz ırk gördünmü? beyazlar genelde  ortacagda arfıka ve avustralyaya yerleşen ilk  sömürge topluluklardır. işte buda benım uzmanlık alanım. ben bilim insanıyım.. dostu msaygılarımla.. bir dahakı alıntına daha az ölçülü atmanı beklıyorum..  :))))yalnızbir konuda hakkını vemem lazım hepimiz uzaylıyız demişşsın  işte ben  böyle itiraf ettirrim adamı. tabıkı uzaylıyız şüphenmı? var  mister biyolog  :))))yalnız şu beyaz ırklarla ilgılı verdıgın kutup ayısı örnegını sna hiç yakıştıramadım.. sevgili anıbal. merak etme bizim dnamız kutup ayısıyla eşleşmıyor . için rahat olsun. :))))

Tam olarak öyle değil. Afrika'dan 60 - 70 bin yıl önce çıkmış, dünyada sağda solda tam olarak insan olmayan, insansı türlerle de melezlenmiş bir ırkız. Genetik bileşenimizin büyük oranda çoğu oradan gelmiş. 

Cro-magnon bir insandı, tamamıyla insan. Bugün ona H.Sapiens Sapiens diyoruz. Yani onların tükendiği falan yok, biziz onların devamı. 

Safkan diye bir şey yok, ama mesela berberiler afrikalı, yerlisi ve beyaz. 

Beyazlar ortaçağdan çok çok önce de vardı zaten mısırlılar, romalılar, hitiler falan hepsi beyazdı. 

Peki neden afrikada beyaz yok, çünkü beyaz olmak dezavantaj o iklimde, hepsi bu. 

Sen bilim insanı falan değilsin, iki lafı anlamayacak kadar zavallı birisin sadece. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Tam olarak öyle değil. Afrika'dan 60 - 70 bin yıl önce çıkmış, dünyada sağda solda tam olarak insan olmayan, insansı türlerle de melezlenmiş bir ırkız. Genetik bileşenimizin büyük oranda çoğu oradan gelmiş. 

Cro-magnon bir insandı, tamamıyla insan. Bugün ona H.Sapiens Sapiens diyoruz. Yani onların tükendiği falan yok, biziz onların devamı. 

Safkan diye bir şey yok, ama mesela berberiler afrikalı, yerlisi ve beyaz. 

Beyazlar ortaçağdan çok çok önce de vardı zaten mısırlılar, romalılar, hitiler falan hepsi beyazdı. 

Peki neden afrikada beyaz yok, çünkü beyaz olmak dezavantaj o iklimde, hepsi bu. 

Sen bilim insanı falan değilsin, iki lafı anlamayacak kadar zavallı birisin sadece. 

sende biyolog değilsın sahtekarsın bana göre  tam olarakta öyle  siyah safkan ırkın yanı homosapiensler bizde insan dedık konuyu kıvırma anımal malı. ayrıca bizburda renkten bahsediyoruz. konuyu kıvırman bende etkısısizdir. boşuna kendını yorma. ilk homosapiensler in türü crom agnonlar 60 -70 bin önce oraya cıkmıştır. ilk tür homosapiesler. afrıkada yerleşık bir düzende ilk kabılerlerdı zaten. bunu 15 yaşındakı bilm adamıda bilr. sumsuk herıf. atıcaksan biraz ölçülu at. cro magnon modern insanın atasıydı. neandertalın atasıydı. cro magno tamamen insandı demışşsın bizde yedık öylemı?  safkan diye birşey yokmu? işte sana ispatlı ozaman varı yokmu kendı gözlerınle gör ama sakın inkar etme çünku herkes görücek.. beyaz olmanını iklımle bir bagı yoktur genetık dna x ve y kromozumunun esleşmesınden dogan renk yanı ana renk ile bir bagı vardır. bu kadar basit birşeyı bilmiyorsan . senı fena ezerım bu konuda bilmış ol.. zavallı mahlukat. :))))eger iklımle bir bagı olsaydı zencı bir arkadasım var 7 yıldır canadad yasıyor. çoktan beyaz olması gerekırdı. senın mantıgına göre.  :))) şu dunyada ne kadar aptal insan var yahuu daha safkan rengın iklımle bir bagı olduğunu düüşcek kadar zavallısın .. 

melez-insanlar_1223770.jpg

223427.jpg

a0100e34-065d-4c29-845b-2ca5775c30c6.jpg

Sitelerde Paylaş

büyük resım homosapiens cro magnon bir kere  zaten siyahı  ır kdeğildi..  cahıl herıf al gözlerınle gör. birde homosapiesle aynıymış..  :))) . soldakı büyü resım. sen benım yazılarıma takılıcagına konuya odaklanan iy iolur..   çünku homosapiensler bilinen ilk modern siyahı ırk insandır.. 

tmp975357893584879618.jpg

guya-insanin-atasi.jpg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...