Jump to content

Recommended Posts

• İleti 417
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, democrossian yazdı:

Dalga geçiyorsun :D ama yine de bu iltifatından gururlandım. Sağol, eksik olma. Eski dostların hali başka tabii!

dalga gecmıyorum cidddiyim. sen asla dalga geçmiyecegim çok ender primatlardansın. dostum.. :)))) bunu iltifat olarak kabul etme sadece saygın kişilerin saygın bir ifadesı olarak kabul et. 

Sitelerde Paylaş

Peki tamam dalga geçmiyorsun. Bu daha iyi... İyi bir primat olmak hoşuma gider. :D 

dün asıl eğlenceyi kaçırdın. dostum. dün gerçek bir primat burda  küfür rekoru kırdı. görmeliydin..:)))resmen ateist arkadaşlarla koptuk..  :türünün son örneği mütlaka  incelememiz gereken bir tür..soyu tükenmek üzere olan küfürlü müslümcük.. :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, mystic yazdı:

yazı yazmak bana işkence  gibi  gelıyor.  şu yapay zakalar iyice gelışsede otomatık ses komutuyla ne dersem  bu klavye kendı yazsa .

Buna benzer bir şey söylediğimde üniversitede hocam "ooo sen bugünde değil gelecekte yaşıyorsun be!" diye gülmüştü. Bunu iltifat sanarak epey bir koltuklarım kabarmıştı ama aslında pek de iltifat olmadığını zamanla anladım. Bu, uçan otomobil çıksaydı geç kalmazdım, naapiyim daha otomobiller uçmuyor diye bahane üretmek gibi bir şey. Otomobiller daha uçmuyorsa hesabını ona göre yapacaksın!

Sitelerde Paylaş
Şimdi, mystic yazdı:

dün asıl eğlenceyi kaçırdın.

Gördüm de karışmadım. Eee bizim de eleştirenimiz, kırıp geçirenimiz, hatır gönül saymayıp dümdüz geçenimiz oluyor. Millet stres atıyor burda yahu!  :D Onlarla uğraşırken öbür tarafa bakamıyoruz. E tabii iş güç de yoğun oluyor bazen. Öyle oluyor ki ekranda bir işe bakıyorum, bir foruma. İkisini bir götürdüğüm oluyor.

Her eski dost senin gibi vefalı olmuyor dostum! Bak sen ne güzel iltifat ettin gönlümü aldın. Sağol, eksik olma. İskeletorsun filan :D ama muhabbetin kral!

Sitelerde Paylaş
On 14.11.2017 at 13:00, mystic yazdı:

siz müslümanlar ateizmı yanlış bilyorsunuz. bir tanrıya ihtiyacımız gerçekten yok . çünku henuz ispatlanmaış bir şeye bir müslümanın ihtiyacı olabilrmı? tabıkı olmaz. olmayan birşeyi gördüğünü iddia eden saglık bir aklı olabilrmi?  tabıkı olamaz ee ozamanda şunu kabul edın artık. ispatı olmuyan ne olursa olsun . ihtiyacımız yok demektır ihtiyacımız olduğu için burda olduğumuza asla inanmadım. çünku amac bir aracı dogurur aracta bir amacı dogurur . bugun islam vardır yarında ateizm cagı baslar. ama ateizm öyle bir anlamdırkı dinler gibi zaman gectıkçe azalmaz aksıne çogalır ve kendıne bir amaç bılur. ban göre gerçekten ateizm şudur. müslümanlar ateizmı anlamamakta çok fazla direnıyor..  hatta bazı ateistler bile ateizmı tam olarak anlamadan ateist oluyor. özellıklede turk ateistler. :))))

ateizm, din ile ilgili bir kavram değil, tanrı ile ilgili bir kavramdır. ...Dinlerin varlığı, dinlerin tanımının ne olduğu, dinlerin iyi mi yoksa kötü mü olduğu ateizmin konusu ve tartışma alanı dışındadır. Ateizm, her tür metafiziği reddettiği için, kendini metafizik öğeler üzerinden temellendiren dinlerin metafizik boyutlarını da reddeder. Yani bu, özellikle. dinlere karşı sergilenen bir duruş değil, genel olarak tüm metafizik inanışlara karşı bir duruştur.Ateist, tanrı veya tanrıların varlığını hayal ürünü bulan kişidir. Ateizm bir inanç değildir. Çoğu zaman yanlış ifade edildiği şekli ile (tanrıtanımaz kelimesinde olduğu gibi).... tanrıyı inkar eden kişi değildir. Çünkü "inkar" varolan bir şeyin reddedilmesi anlamı taşır, oysa ki ateistlere göre tanrı varolmadığı için onun "inkar edilmesi" de yanlış bir ....kullanım olacaktır.yanı gerçek ateist ispatı olan şeylere inanır.....hatta ateistler görecelı herşeye inanır ama görmeden inanmak bana göre sadece inançlı toplumların korku PSIKOLOJISIDIR.. 

bazı ateistler ateizmi anlamadan ateist oluyor çünkü ateistlerin tamamı alevilerden çıkmadır başka hiçbir mezhepden ateist çıkan yok şerefsizler. siz zaten doğru yolda olmayan hemen sapmaya meyleden Yaratan'ına nankörlük etmek için fırsat kollayan aşağılık mahluklarsınız. sizin gibi şerefsizlerin ateistliğine şaşırmamak gerek. sizden bir bok olmaz a.q boşuna yaşayan asalaklarsınız.

Alıntı

tarihinde ence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Buna benzer bir şey söylediğimde üniversitede hocam "ooo sen bugünde değil gelecekte yaşıyorsun be!" diye gülmüştü. Bunu iltifat sanarak epey bir koltuklarım kabarmıştı ama aslında pek de iltifat olmadığını zamanla anladım. Bu, uçan otomobil çıksaydı geç kalmazdım, naapiyim daha otomobiller uçmuyor diye bahane üretmek gibi bir şey. Otomobiller daha uçmuyorsa hesabını ona göre yapacaksın!

teknoloji bu hızla giderse. uçan otomobillerde oluçaktır.mutlaka  bor madenleri bana göre yeni yakıt enerjisinin belkıde anahtarıdır..  atamenyum yada sadece hıdrojen yakıtıyla calışan motorlar demektır ço yakında tahmınen 35 yıl içinde ölmezsek bunu görucez azız dostum..atamentum green gas adını bile koymuşlar tamamen yerlı uretım..

tarihinde mystic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gördüm de karışmadım. Eee bizim de eleştirenimiz, kırıp geçirenimiz, hatır gönül saymayıp dümdüz geçenimiz oluyor. Millet stres atıyor burda yahu!  :D Onlarla uğraşırken öbür tarafa bakamıyoruz. E tabii iş güç de yoğun oluyor bazen. Öyle oluyor ki ekranda bir işe bakıyorum, bir foruma. İkisini bir götürdüğüm oluyor.

Her eski dost senin gibi vefalı olmuyor dostum! Bak sen ne güzel iltifat ettin gönlümü aldın. Sağol, eksik olma. İskeletorsun filan :D ama muhabbetin kral!

tanrıca atena adına senı kutsuyorum..  umarım ölünce tanrı olursun.:lol: biz ateistlerım yaşamı  sadece stress ve  haksızlıklarla boğuşmak olur..her zaman söylemişimdir.. gercek bir tanrı  varsa  görecelıdır.. yanı  paradır...paran varsa tanrı olursun.. paran yoksa  insan olursun yani  sisteme köle olursun..

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, ence yazdı:

bazı ateistler ateizmi anlamadan ateist oluyor çünkü ateistlerin tamamı alevilerden çıkmadır başka hiçbir mezhepden ateist çıkan yok şerefsizler. siz zaten doğru yolda olmayan hemen sapmaya meyleden Yaratan'ına nankörlük etmek için fırsat kollayan aşağılık mahluklarsınız. sizin gibi şerefsizlerin ateistliğine şaşırmamak gerek. sizden bir bok olmaz a.q boşuna yaşayan asalaklarsınız.

tanrıyı  ve allahı  dine göre yorumlayanlarla asla tartısamazsınız.. çünku gerçek islamı bilmeyenlere munafık diyoruz. şeriat hukukunu uygulamayanlar. burdada kendini gerçek müslüman zannedip birde küfürlü eleştiri hakkına sahip olabiliyorlar. ayrıca  müslüman olduğunu iddia edenler. türban takıyor 16 . yyyıl kilise rahıbe bonosu yahudi icadıdır . siz bunu takarak zaten islamın mantığına göre kafir olmuşsunuz. :)))))gerçek bir mumın sarıl ve cibbe takar. kadınında sadece gözler ıacık olur. kara carsaf gibi zombi   gibi gezer.  gerçek mumın tck yasalarıyal değil. serıat yasalarıyla yasar. ama senın öyle bir sansın yok. gerçek bir mümın batının icatlerın kullanmaz cezası vardır. ölümdür. seriat hukuku. ayrıca. ve ayrıca. şeriat hukuku derkı: ceza ve kuralalrın hukmu yalnızca ve yalnıcca allahın katı kanunlarını uygularsa cenette gidebilr çünku asıl amacınız cennette gitmektır ..Şeriat hükümleri Kur’an-ı Kerim, hadis-i şerif ve icmaya dayanır. Şeriat Allah’ın koyduğu dini ve dünyevi hükümlerin tümüdür. Allah’a, meleklere, kutsal kitaplara, peygamberlere, ahiret gününe ve kadere iman etmek şeriatın en önemli kurallarıdır. İman esaslarından sonra ameller gelir. İmandan sonra en önemli hakikat namazdır. Demek ki; iman esaslarından sonra şeriatın en önemli kuralı beş vakit namaz kılmaktır. Namaz, oruç, hac, zekat gibi ibadetler, kul hakkı yememek, adam öldürmemek, zina yapmamak, faiz yememek, anne ve babaya itaat etmek, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak şeriat kanunlarındandır. Mesela bir Müslüman, anne veya babasını sevindirmek maksadı ile onlara helal bir hediye alsa şeriata uygun bir şekilde hareket etmiş olur. Hastaları ziyaret etmek, fakirlere, yetimlere yardım etmek, hayvanlara eziyet etmemek şeriata uygun olan amellerdendir.ama ayn ıserıat hukuku derkı senı islama davet eder. eger kabul etmezen boynunu vururz der. ve geriye hıç ateist kalmaz. işte sizin allahınız bunu  yazmıştır.. boşuna deli demiyoruz. müslümanlara  :)))):lol:benım arkadasım canadada yaşıyor ve alevi değil. orda bir resmı sitesı var .. kendısı hrsitiyan dı ve katolıktı.. ama 7 yıl önce ateist oldu.  ateistlerın tamamı alevilerden çıkmaymış peeehhhh ne ? kadar ucuz  ve acız bir savunma  tamda bir müslümana yakısır bir savunma tamamen basıt ve anlamsız..  böyle olmadığını isaptladık ne? olucak şimdi.. 

o-RICHARD-DAWKINS-facebook.jpg

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mystic yazdı:

tanrıyı  ve allahı  dine göre yorumlayanlarla asla tartısamazsınız.. çünku gerçek islamı bilmeyenlere munafık diyoruz. şeriat hukukunu uygulamayanlar. burdada kendini gerçek müslüman zannedip birde küfürlü eleştiri hakkına sahip olabiliyorlar. ayrıca  müslüman olduğunu iddia edenler. türban takıyor 16 . yyyıl kilise rahıbe bonosu yahudi icadıdır . siz bunu takarak zaten islamın mantığına göre kafir olmuşsunuz. :)))))gerçek bir mumın sarıl ve cibbe takar. kadınında sadece gözler ıacık olur. kara carsaf gibi zombi   gibi gezer.  gerçek mumın tck yasalarıyal değil. serıat yasalarıyla yasar. ama senın öyle bir sansın yok. gerçek bir mümın batının icatlerın kullanmaz cezası vardır. ölümdür. seriat hukuku. ayrıca. ve ayrıca. şeriat hukuku derkı: ceza ve kuralalrın hukmu yalnızca ve yalnıcca allahın katı kanunlarını uygularsa cenette gidebilr çünku asıl amacınız cennette gitmektır ..Şeriat hükümleri Kur’an-ı Kerim, hadis-i şerif ve icmaya dayanır. Şeriat Allah’ın koyduğu dini ve dünyevi hükümlerin tümüdür. Allah’a, meleklere, kutsal kitaplara, peygamberlere, ahiret gününe ve kadere iman etmek şeriatın en önemli kurallarıdır. İman esaslarından sonra ameller gelir. İmandan sonra en önemli hakikat namazdır. Demek ki; iman esaslarından sonra şeriatın en önemli kuralı beş vakit namaz kılmaktır. Namaz, oruç, hac, zekat gibi ibadetler, kul hakkı yememek, adam öldürmemek, zina yapmamak, faiz yememek, anne ve babaya itaat etmek, yalan söylememek, hırsızlık yapmamak şeriat kanunlarındandır. Mesela bir Müslüman, anne veya babasını sevindirmek maksadı ile onlara helal bir hediye alsa şeriata uygun bir şekilde hareket etmiş olur. Hastaları ziyaret etmek, fakirlere, yetimlere yardım etmek, hayvanlara eziyet etmemek şeriata uygun olan amellerdendir.ama ayn ıserıat hukuku derkı senı islama davet eder. eger kabul etmezen boynunu vururz der. ve geriye hıç ateist kalmaz. işte sizin allahınız bunu  yazmıştır.. boşuna deli demiyoruz. müslümanlara  :)))):lol:benım arkadasım canadada yaşıyor ve alevi değil. orda bir resmı sitesı var .. kendısı hrsitiyan dı ve katolıktı.. ama 7 yıl önce ateist oldu.  ateistlerın tamamı alevilerden çıkmaymış peeehhhh ne ? kadar ucuz  ve acız bir savunma  tamda bir müslümana yakısır bir savunma tamamen basıt ve anlamsız..  böyle olmadığını isaptladık ne? olucak şimdi.. 

ulan

günümüze ne bakıyorsun günümüzdeki İslam'i Emirler zaten hakkiyle uygulanmıyorki. Hak Dinin Emirleriyle müslümanım dedikleri halde alay edenler zaten münafıkla aynı vebali günahı yükleniyorlar orası su getirmez gerçektir. ama Dinsizlerin ateistlerin türkiyede tamamı alevilerden çıkmasıda apayrı bir manyaklıktır. üstte yazdıklarının hepsini bildiğin halde iman etmemek bile bile inkar etmekde sizin vebaliniz ve günah yükünüzdür. İslam küfre gireni öldürmez öyle bir Ayet yok yalan söyleme günümüzdeki İslam adına yapılan zulümlerin hiçbiri Peygamberimiz zamanını yansıtmaz. eğer öyle birşey olsaydı sen böyle konuşamazdın çoktan bulunup gebertilirdin. günümüzdeki İslam adına yapılan kıyımların hepsi İslam'a atfedilen şerefsizliklerdir ve çıkar sebebidir asla Din'le ALLAH'ın hükümleriyle alakası yok. siz şimdiki şerefsizlerin yaptığını 1400 sene öncekiyle bir tutmayın.

sizin bile bile yaptığınız inkarlar ayrıca beterdir. türkiyedeki ateistler alevilerden çıkmadır dedim konuyu saptırma. kanadada yaşayan hristiyan birinin ne bok yediği beni ilgilendirmiyor ama bu ülkede müslüman topraklarında doğup yaşayanlardan sadece alevi ailede büyüyenler sonradan ateist oluyor nedense. bu da sizin zaten doğru yolda olmadığını gösteren bir başka sebeptir. sen öyle olmadığını asla söyleyemezsin. turan sitesindekilerde alevilerden dönme ateist sizde öylesiniz.

inkarınızdan ötürü beter olun. Hak Yolu bir çırpıda bırakıp nankörlük ediyorsunuz ya, asla doğru yolu bulamayın.

Bir saat önce, mystic yazdı:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, ence yazdı:

bu ülkede müslüman topraklarında doğup yaşayanlardan sadece alevi ailede büyüyenler sonradan ateist oluyor nedense. bu da sizin zaten doğru yolda olmadığını gösteren bir başka sebeptir. sen öyle olmadığını asla söyleyemezsin. turan sitesindekilerde alevilerden dönme ateist sizde öylesiniz.

Aleviler Müslüman değil mi? Onlar niye doğru yolda değil? Onlar da Allah, Muhammed, Ali demiyor mu?

Bu forumdakilerin ezici çoğunluğu Sünni aileden gelme ateist. Sünniler de ateist oluyor yani, hem de öyle böyle değil.

Ama sen olma. Sakın bu tarafa gelme.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ence yazdı:

ulan

günümüze ne bakıyorsun günümüzdeki İslam'i Emirler zaten hakkiyle uygulanmıyorki. Hak Dinin Emirleriyle müslümanım dedikleri halde alay edenler zaten münafıkla aynı vebali günahı yükleniyorlar orası su getirmez gerçektir. ama Dinsizlerin ateistlerin türkiyede tamamı alevilerden çıkmasıda apayrı bir manyaklıktır. üstte yazdıklarının hepsini bildiğin halde iman etmemek bile bile inkar etmekde sizin vebaliniz ve günah yükünüzdür. İslam küfre gireni öldürmez öyle bir Ayet yok yalan söyleme günümüzdeki İslam adına yapılan zulümlerin hiçbiri Peygamberimiz zamanını yansıtmaz. eğer öyle birşey olsaydı sen böyle konuşamazdın çoktan bulunup gebertilirdin. günümüzdeki İslam adına yapılan kıyımların hepsi İslam'a atfedilen şerefsizliklerdir ve çıkar sebebidir asla Din'le ALLAH'ın hükümleriyle alakası yok. siz şimdiki şerefsizlerin yaptığını 1400 sene öncekiyle bir tutmayın.

sizin bile bile yaptığınız inkarlar ayrıca beterdir. türkiyedeki ateistler alevilerden çıkmadır dedim konuyu saptırma. kanadada yaşayan hristiyan birinin ne bok yediği beni ilgilendirmiyor ama bu ülkede müslüman topraklarında doğup yaşayanlardan sadece alevi ailede büyüyenler sonradan ateist oluyor nedense. bu da sizin zaten doğru yolda olmadığını gösteren bir başka sebeptir. sen öyle olmadığını asla söyleyemezsin. turan sitesindekilerde alevilerden dönme ateist sizde öylesiniz.

inkarınızdan ötürü beter olun. Hak Yolu bir çırpıda bırakıp nankörlük ediyorsunuz ya, asla doğru yolu bulamayın.

yaaaa  demek öyle. kuranda ve islamda, şiddet ve nefret dolu ayet yok haaa. türkiyede tamaını demişsın benım arkadasım tam 22 yıldır alevı ve safıdır. yanı şiidir. 3 vakıt namaz kılar .. :))) konuştukça batıyorsun.. yaaaa  hangısınden baslıyalım bilemıyorum . hadı baslıyalım. kendı gözünle görursen belkı bı formu terkedıp gidersın .. tevbe 5: haram aylar çıkınca bu allah’a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. şüphesiz allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir. "ne güze ldegılmı burda zaten  kardeslık aşk sevgı ve barıstan bahsediyor..  peehhhh  pehhh :)))) tevbe/9/29. kitap verilenlerden, allah`a, ahiret gunune inanmayan, allah`in ve peygamberinin haram kildigini haram saymayan, hak dinini din edinmeyenlerle, boyunlarini bukup kendi elleriyle cizye verene kadar savasin.bu ayettede görüldüğü gibi saygı sevgı barıs ve huzurda bahsediyor.   :))))maide/5/45.Biz, onda onların üzerine şöyle yazdık: Cana can, göze göz, buruna burun, dişe diş, yaralamada ödeşme. Kim de bu hakkını sadakasına sayarsa, o, günahlarının bağışlanmasına vesile olur. Her kim de Allah'ın indirdiği hükümlerle hükmetmezse, onlar hep zalimlerdir. bu ayettede yine  sevgi saygı dünya barısı evrensel insan hukuklarından  bahsediyor..  :))))"Onların işledikleri amelleri alırız da hepsini dağılmış zerreciklere çeviririz." (Furkan Sûresi: 23) yuhhh ayet değil sankı testere  8 yenıden çekiliyor.  dabbe 8 yada musallat 4 gibi korku ve ürkutucu ayetler  :))))işte en korkunç ayet : :)) NİSA-56 için 40 meâl bulundu. Gültekin Onan (4/NİSÂ-56: Ayetlerimize küfredenleri şüphesiz ateşe sokacağız. Derileri yanıp döküldükçe, azabı tatmaları için onları başka derilerle değiştireceğiz. Gerçekten, Tanrı güçlü ve üstün olandır, hüküm ve hikmet sahibidir.) / Hasan Basri Çantay (4/NİSÂ-56: Âyetlerimizi inkâr ile kâfir olanlar (var ya) onları muhakkak ki ateşe atacağız. Derileri pişdikce, azabı tadıb durmaları için, onları başka derilerle (yenileyib) değişdireceğiz. Şübhesiz ki Allah mutlak gaalibdir, yegâne hüküm ve hikmet saahibidir. ) şimdi sen bu ayetlerı inkar ediyorsan senınde biz ateistlern bir farkın kalırmı? sanıyorsun  :))) :smashfreak::0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Türk Ateist yazdı:

Aleviler Müslüman değil mi? Onlar niye doğru yolda değil? Onlar da Allah, Muhammed, Ali demiyor mu?

Bu forumdakilerin ezici çoğunluğu Sünni aileden gelme ateist. Sünniler de ateist oluyor yani, hem de öyle böyle değil.

Ama sen olma. Sakın bu tarafa gelme.

sünnilerde hiç görmedim bırak yalanları. turan sitesi baştan aşağa alevilerden dönme git kendinde bak. alevilerin hepsi dinsiz demiyorum ama içlerinde Hak Yola şüpheyle yaklaşanlar varki onlarda hemen sapmaya meyilliler. işte sizin gibi siteleri kurup içinde çöreklenenlerde onlar oluyor nedense.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, ence yazdı:

sünnilerde hiç görmedim bırak yalanları. turan sitesi baştan aşağa alevilerden dönme git kendinde bak. alevilerin hepsi dinsiz demiyorum ama içlerinde Hak Yola şüpheyle yaklaşanlar varki onlarda hemen sapmaya meyilliler. işte sizin gibi siteleri kurup içinde çöreklenenlerde onlar oluyor nedense.

Bu forumu kuranlar Sünni aileden gelme ateistler. Üyelerinin ezici çoğunluğu da öyle. Bu seni üzecek ama üüzl, bana ne. Hatta üzüntünden geber.

Ateistliği Sünni Müslüman'a yakıştıramıyor yobaz... Dini o kadar güzel, o kadar güvenilir, o kadar sağlam ve tatmin edici ki, ona mensup biri asla ateist olmaz, o dini terketmez sanıyor.

Çatır çatır oluyorlar. Üstelik de azılısından. 

Haber vereyim istedim. Atılmışsın ama okursun buraları...

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, ence yazdı:

Peki sana 400 bin euro versek, ence? :D

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ence yazdı:

ama Dinsizlerin ateistlerin türkiyede tamamı alevilerden çıkmasıda apayrı bir manyaklıktır. üstte yazdıklarının hepsini bildiğin halde iman

bir karar ver müslümcük türkiyenın tamamı diyorsun.  diğer paylaşımında köşeye sıkışınca yok ben tamamı demedım. istersen onuda gösterim. de iyice rezıl ol  :)))) 

Bir saat önce, ence yazdı:

sünnilerde hiç görmedim bırak yalanları. turan sitesi baştan aşağa alevilerden dönme git kendinde bak. alevilerin hepsi dinsiz demiyorum ama içlerinde Hak Yola şüpheyle yaklaşanlar varki onlarda hemen sapmaya meyilliler. işte sizin gibi siteleri kurup içinde çöreklenenlerde onlar oluyor nedense.   iyi bak dansöz gibi kıvırma karşımızda  çok acız birisin.   zavallı müslümcuk  :smashfreak::0_80cbc_37a71a73_L:ne yanııı  görmüyeceğimimizi zannnetin .. acız herif.. sen hiç ateistle aşık atabilirmısin?  sen hiç dürüst olmayı becerebilrmisin? amabir ateist bunu her zaman becerdiği için ateist olmuştur. gerçegı gördüğü için olmuştur.. burdakı herkesten kaçar ama ben yasadıgım  sürece  benden  asla kaçmaz   :))) ne? kadar dürüst olduğunu çok net ispatladık ve anladık.. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...