Jump to content

Edip Yüksel: Bir Ateist, İsterse Kız Kardeşiyle Yatabilmelidir

Recommended Posts

• İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 minute ago, SUPERULLAH said:

Cokta tin, onu artik musloslara soracaksin. Nasil bir alis veris icindeysen hep ayilara mi denk geliyorsan artik o da senin sorunun.

Sonucta edip burada hakli, ateistten ahlak elestirmeni olmaz:)

Eğer edip haklıysa, sende bacının, kızkardeşinin, kızının, elin ayıları tarafından kütür kütür sikilmesini istiyorsun demektir. Bak armdun iyisini bilirim, hem de çok iyi sikerim, sikilmedik yerini koymam, beklerim, kızkardeşin, bacını, kızını falan, alayını da topluca göndermekten imtina etme, merak etme hiç, alayına beşer posta giderim alimallah, sorun değil. Hatta, dilersen buyur gel, başında dur, tutuver başlarını ki, hepsini eşit şekilde sikivereyim.

Sitelerde Paylaş

Aslında Edip Yüksel'in vurgalamaya çalıştığı bana göre, kız kardeşle yatma mevzusu değildir. Bizim toplumumuza baktığımız zaman birçok ateiste göre bile "Swinger v.b davranışlar" sapkınlık olarak nitelendirilmektedir. Avrupa'da, Abd'de birçok swinger klübü bulunmaktadır. Toplumumuzun düşünce yapısı, bizim ateistlerimizi de ister istemez etkilemektedir.  Bu ilişkiyi sapkınlık olarak görülmediği yerde sıradan bir olaymış gibi bunu aynı swinger olayı gibi yapacaktır.  Bence ateiste de olsun, Müslüman ya da başka bir inanca sahip kişi, ne kadar kendini toplumdan soyutlarsa soyutlasın bazı şeyleri toplumla parelel bir şekilde düşünmek zorunda kalmaktadır. Bunun bir açıklaması yoktur. Asıl sorulması gereken, toplumda sapıklık olarak görülen şeylerin swinger, ensest v.b gibi şeyler sapıklık olarak görülmediği zaman da aynı düşüncelere sahip olacak mıydık?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Eğer edip haklıysa, sende bacının, kızkardeşinin, kızının, elin ayıları tarafından kütür kütür sikilmesini istiyorsun demektir. Bak armdun iyisini bilirim, hem de çok iyi sikerim, sikilmedik yerini koymam, beklerim, kızkardeşin, bacını, kızını falan, alayını da topluca göndermekten imtina etme, merak etme hiç, alayına beşer posta giderim alimallah, sorun değil. Hatta, dilersen buyur gel, başında dur, tutuver başlarını ki, hepsini eşit şekilde sikivereyim.

18 dakika önce, anibal yazdı:

elbette, fakat sorun şu, eğer bu kötü bir halt değilse, neden müsloşların sıçmık putçuğu, kızkadeşlerin, bacıların başkalarınca kanırtılarak sikilmesini zorunlu kılıyor? Bu apaçık bir zulm değil mi, kızkardeşini, gözünden sakındığın kızını neyse verecen, elin ayısı çatır çatır sikecek, senin vicdanın bunu alıyor mu?

Bu adam yıllardan beri böyle küfür eder ama kimse nedense eski mod diye, ve bilgili takılması hasebiyle birşey yapmaz. Millete alanen küfür ediyor adam. 

Sitelerde Paylaş
Just now, Caillou said:

Bu adam yıllardan beri böyle küfür eder ama kimse nedense eski mod diye, ve bilgili takılması hasebiyle birşey yapmaz. Millete alanen küfür ediyor adam. 

Küfrü mü var bunun? Müsloşların tanrısı böyle diyor, bu süperullah zibidisi de bunu tasdik ediyor, bilfiil kendileri bunun böyle olmasını istiyor, eee, nesi küfür bunun?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Küfrü mü var bunun? Müsloşların tanrısı böyle diyor, bu süperullah zibidisi de bunu tasdik ediyor, bilfiil kendileri bunun böyle olmasını istiyor, eee, nesi küfür bunun?

Benim için hava hoş da, bundan daha az ağır lafları edip de bu forumda kapı dışarı edilen kişileri gördüm de o yüzden söylemek zorunda kaldım. Yoksa bana göre hayatın içerisinde olan küfürlerin burda sansüre uğraması doğru değildir.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, anibal yazdı:

Ne guzel taktik bulmussun, ben simdi sana cevap vercem ve bunlar dahil sana verdigim ayarlarin hepsi silinecek.

Edip ateist ensest yapabilir demekte bakli olunca, niye senin anana bacina ayilar atlamis oluyor?

Nasi bir fantazi dunyan var, neler gecti basindan kim bilir ahahha

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, haci yazdı:

Ensest yapmamak bir içgüdüdür.

Pek sanmıyorum. Safkan ırk elde etmek için, hayvanlarda ebeveynler ile çaprazlama yapılır diye biliyorum. Neyse. Bu da senin tezin.

Bir saat önce, SUPERULLAH yazdı:

Isterse yapabilirler, bunu engelle, ahlaki kullanarak engelle bakalim diyor.

Ben sana ve burayı okuyan diğer Müslümanlara soruyorum o zaman;

İslam'da ensestin cezası nedir? Kaba etten sallama şeklinde değil de, orijinal kaynakları kullanarak buna cevap ver. Ensest yapmak İslam'da gerçekten cezalandırılıyor mu? Hayır, bir de İslam'da cezaları sildirmek çok kolay. Adam anasını bacısını üst üste koyup becerse, sonra da birkaç Kadir gecesini full ibadetle geçirse, cezada ne kadar indirim oluyor? Belki de, tamam ulan alt tarafı iki Fatiha değil mi, okurum Fatihamı, üstüne de aile içi coşarım diyen adam çıkamaz mı? Nedir buradaki kar zarar dengesi. Deyiver hele bakalım sağlam kulaklı yiğit.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Minik Kuş yazdı:

Pek sanmıyorum. Safkan ırk elde etmek için, hayvanlarda ebeveynler ile çaprazlama yapılır diye biliyorum. Neyse. Bu da senin tezin.

İslam'da ensestin cezası nedir? Kaba etten sallama şeklinde değil de, orijinal kaynakları kullanarak buna cevap ver. Ensest yapmak İslam'da gerçekten cezalandırılıyor mu? Hayır, bir de İslam'da cezaları sildirmek çok kolay. Adam anasını bacısını üst üste koyup becerse, sonra da birkaç Kadir gecesini full ibadetle geçirse, cezada ne kadar indirim oluyor? Belki de, tamam ulan alt tarafı iki Fatiha değil mi, okurum Fatihamı, üstüne de aile içi coşarım diyen adam çıkamaz mı? Nedir buradaki kar zarar dengesi. Deyiver hele bakalım sağlam kulaklı yiğit.

Bu benim tezim değil. Bu bilimsel bir gerçek. Bitkiler bile ensest yapmamaya çalışır...

https://www.huffingtonpost.com/hal-herzog/the-problem-with-incest-e_b_1946901.html

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, SUPERULLAH said:

Ne guzel taktik bulmussun, ben simdi sana cevap vercem ve bunlar dahil sana verdigim ayarlarin hepsi silinecek.

Edip ateist ensest yapabilir demekte bakli olunca, niye senin anana bacina ayilar atlamis oluyor?

Nasi bir fantazi dunyan var, neler gecti basindan kim bilir ahahha

Evet, çok yii taktiği buldum elbette.. Bunu en başta da söyledim.. 

Eğer, birinin kızını, kardeşini falan bafilemesi normalse, kötü değilse, o zaman bevenini putçuğu bunu yasaklayıp, o karı kızların elin ayısı tarafından kanırtılarak sikilmesini istiyor demektir. Eğer bunu kabul ediyorsan, işte o ayı benim, 90 derece, kol gibi dikmiş bekliyorum sülaleni..

Yok diyorsan, ensest kötüdür zaten, dinle alakası ne? O zaman, bize de, sana da kötüdür, kız kimi seçerse, ona gider, var mı buna itirazın?

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Caillou yazdı:

Bunun bir açıklaması yoktur. Asıl sorulması gereken, toplumda sapıklık olarak görülen şeylerin swinger, ensest v.b gibi şeyler sapıklık olarak görülmediği zaman da aynı düşüncelere sahip olacak mıydık?

Olmayacaktık.

Bir ateistin kendi ahlak çerçevesini oluştururken toplumsal yargılardan etkilenmesini niçin yadırgayalım? Bir insan tanrı masalına inanmadı diye toplumun bütün kurallarını ret etmek zorunda mıdır? Niye öyle olsun?

Burada konu şöyle de ele alınabilir, toplumda var olan cinsel ahlak kurallarının temeli din midir? Herhangi bir toplumda swinger, ensest yasaklarının var olmasının sebebi belki de din değildir. bu yasakların kökeninin din olduğunu nereden çıkarıyoruz?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Minik Kuş yazdı:

Pek sanmıyorum. Safkan ırk elde etmek için, hayvanlarda ebeveynler ile çaprazlama yapılır diye 

Kim anlamamis gordun mu simdi ahahahhha

Ben ateisttim olum ne muslosu ya ahahha

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, Caillou said:

Benim için hava hoş da, bundan daha az ağır lafları edip de bu forumda kapı dışarı edilen kişileri gördüm de o yüzden söylemek zorunda kaldım. Yoksa bana göre hayatın içerisinde olan küfürlerin burda sansüre uğraması doğru değildir.

Hakikatle küfrü karıştırmamayı öğrendiğin gün, tekrar gevelersin bir şeyler...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

Bu benim tezim değil. Bu bilimsel bir gerçek. Bitkiler bile ensest yapmamaya çalışır...

https://www.huffingtonpost.com/hal-herzog/the-problem-with-incest-e_b_1946901.html

Ama yapanları var değil mi? Ya da kendi cinsini yiyenler de var değil mi? Kimse bundan dolayı onu "ahlaksız olarak" nitelemez. Çoğunluk swinger da yapmaz ama, hatta ahlaksız olarak da niteler ama, bazı ülkelerde nüdist plajlar vardır, birçok ateiste göre bile bunlar ahlaki değildir. Ama oradaki çoğu kimseye göre ise bu normaldir. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Caillou yazdı:

Ama yapanları var değil mi? Ya da kendi cinsini yiyenler de var değil mi? Kimse bundan dolayı onu "ahlaksız olarak" nitelemez. Çoğunluk swinger da yapmaz ama, hatta ahlaksız olarak da niteler ama, bazı ülkelerde nüdist plajlar vardır, birçok ateiste göre bile bunlar ahlaki değildir. Ama oradaki çoğu kimseye göre ise bu normaldir. 

Ahlak yalnız insan toplumları için kullanılan bir kavramdır. İnsan toplumlarının çoğu için ensest kötü ahlak örneğidir.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Minik Kuş yazdı:

Olmayacaktık.

Bir ateistin kendi ahlak çerçevesini oluştururken toplumsal yargılardan etkilenmesini niçin yadırgayalım? Bir insan tanrı masalına inanmadı diye toplumun bütün kurallarını ret etmek zorunda mıdır? Niye öyle olsun?

Burada konu şöyle de ele alınabilir, toplumda var olan cinsel ahlak kurallarının temeli din midir? Herhangi bir toplumda swinger, ensest yasaklarının var olmasının sebebi belki de din değildir. bu yasakların kökeninin din olduğunu nereden çıkarıyoruz?

Adamın anlatmaya çalıştığı bu kuralları senin kendi kafanın içeisinde uydurduğundur. Bazı yerlerde sapıklık olarak gördüğün şeyler alanen uygulanmaktadır. 

Sitelerde Paylaş
Just now, Caillou said:

Bu işler o kadar basit değil...

Standart insan güdüleri, ensesti engeller. Böyle olması gerekmez, genel canlılık bazında Bazı türler için, ensest zorunludur mesela, ama insan türünde tersi geçerlidir, yoksa sürü davranışı, çekinik genlerin sürüyü telef etmesiyle sonuçlanır. 

İnsanların, ensesti kötü bir şey görmesi, bu genetik temellere dayanır. Velakin, dinlerle gelen cinsel hayatın iğfal edilmesi, maalesef insanların güdülerini kaydırır, kontrol mekanizması olan vicdanı köreltir ve öyle berbat, perişan ve rezil bir topluma yol açar. 

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, anibal yazdı:

Evet, çok yii taktiği buldum elbette.. Bunu en başta da söyledim.. 

Eğer, birinin kızını, kardeşini falan bafilemesi normalse, kötü değilse, o zaman bevenini putçuğu bunu yasaklayıp, o karı kızların elin ayısı tarafından kanırtılarak sikilmesini istiyor demektir. Eğer bunu kabul ediyorsan, işte o ayı benim, 90 derece, kol gibi dikmiş bekliyorum sülaleni..

Yok diyorsan, ensest kötüdür zaten, dinle alakası ne? O zaman, bize de, sana da kötüdür, kız kimi seçerse, ona gider, var mı buna itirazın?

Ne sayikliyorsun sen hala ya? Birbirine asik olan iki kardes cinsellik yasabilir, bunu ateist elestiremez diyen herkes arap putuna inanmak zorunda mi?

Git hangi ayiya sktiriyorsansktir kendini, senin fantezilerinle mi ugrasacagiz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...