Jump to content

Edip Yüksel: Bir Ateist, İsterse Kız Kardeşiyle Yatabilmelidir

Recommended Posts

• İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

21 saat önce, democrossian yazdı:

Forumun tatminsizlerin ağzıyla mastürbasyon yaptığı bir yere çevrilmesine izin verilmesi hiç iyi değil.

Hemen her konuda böyle oluyor.. İster ateist olsun ister teist, Türklerle ilgili bir sorun bu.. İyi bir disiplin idame ettirmek çok zor..

Sitelerde Paylaş

Mümkünse ben bu başlığın buradan kaldırılmasını talep ediyorum. İşe yaramaz, incitici ve dinci kasapları ateistlerin üstüne kışkırtan bir başlık bu.. Açan da önceden bildiğimiz, defalarca tokat oğlanına çevirdiğimiz kendini bilmezin biri. Ne gerek var yani Edip Yüksel'in adını paravan olarak kullanarak buralara amacı belli başlıklar açmaya. Biz niye alet oluyoruz? Onu da bıraktım, hadi tartışıyoruz diyelim, tartışamıyoruz ki. Makul  yanıtlar veriyoruz, ibne istediğine yanıt veriyor, istemediğini görmezlikten geliyor, başlığı kendi öldürüyor. Başlık duruyor, altında ilerletici bir tartışma yapılamıyor, sorulara yanıt yok, tartışma felç ama başlık boru gibi ayakta.  Ne gerek var bu dinci götveren itlerin ana-bacı muhabbeti yaptıkları başlıklara buralarda izin vermeye. Siktirsin gitsin kendi gibi ne idüğü belirsizlerin sitelerinde ne başlığı açıyorsa açsın.

tarihinde isabettin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, isabettin yazdı:

Mümkünse ben bu başlığın buradan kaldırılmasını talep ediyorum. İşe yaramaz, incitici ve dinci kasapları ateistlerin üstüne kışkırtan bir başlık bu.. Açan da önceden bildiğimiz, defalarca tokat oğlanına çevirdiğimiz kendini bilmezin biri. Ne gerek var yani Edip Yüksel'in adını paravan olarak kullanarak buralara amacı belli başlıklar açmaya. Biz niye alet oluyoruz? Onu da bıraktım, hadi tartışıyoruz diyelim, tartışamıyoruz ki. Makul  yanıtlar veriyoruz, ibne istediğine yanıt veriyor, istemediğini görmezlikten geliyor, başlığı kendi öldürüyor. Başlık duruyor, altında ilerletici bir tartışma yapılamıyor, sorulara yanıt yok, tartışma felç ama başlık boru gibi ayakta.  Ne gerek var bu dinci götveren itlerin ana-bacı muhabbeti yaptıkları başlıklara buralarda izin vermeye. Siktirsin gitsin kendi gibi ne idüğü belirsizlerin sitelerinde ne başlığı açıyorsa açsın.

Kesinlikle katılıyorum. 

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, SUPERULLAH said:

Birakin musloslari falan..

Bana baglayiciligi olmayan ateist ahlakin nasil elestirebildigini anlatin..

Gerzek... Eğer ahlakın bağlayıcılığı olsa, senin müsloşlar bu kadar ahlaksız olabilir miydi?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, anibal yazdı:

Gerzek... Eğer ahlakın bağlayıcılığı olsa, senin müsloşlar bu kadar ahlaksız olabilir miydi?

Bak hala kafan basmiyor. Konu muslolarin ahlaksiz olmasi degil.

Sen genlerle acikladigin ahlakla, onlarin ahlaksizligini elestrime hakkini nasl elde ediyorsun?

Temeli anlamsizlik uzerine kurulu bir ahlak sistemi, kimin ne yapmasi gerektigini nasil soyleyebilir?

Sitelerde Paylaş
Just now, SUPERULLAH said:

Bak hala kafan basmiyor. Konu muslolarin ahlaksiz olmasi degil.

Sen genlerle acikladigin ahlakla, onlarin ahlaksizligini elestrime hakkini nasl elde ediyorsun?

Temeli anlamsizlik uzerine kurulu bir ahlak sistemi, kimin ne yapmasi gerektigini nasil soyleyebilir?

Anlam senin o zavallı aklının uydurması, bir şeyin olması için, anlam falan gerekmiyor. Sıçıyor olmanın anlamı olsa da, olmasa da elin mahkum sıçacaksın, var mı ötesi.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, anibal yazdı:

Anlam senin o zavallı aklının uydurması, bir şeyin olması için, anlam falan gerekmiyor. Sıçıyor olmanın anlamı olsa da, olmasa da elin mahkum sıçacaksın, var mı ötesi.

Ben de onu diyorum ya ahahha

Musloslarin ahlaksiz olmasi, senin o zavalli aklinin bir uydurmasi..

Olan biten hersey maddenin anlamsiz devinimi..

Onlar gibi sende anlamsizliga hizmet eden bok cuvalindan ibaretsin

Sitelerde Paylaş
Just now, SUPERULLAH said:

Ben de onu diyorum ya ahahha

Musloslarin ahlaksiz olmasi, senin o zavalli aklinin bir uydurmasi..

Olan biten hersey maddenin anlamsiz devinimi..

Onlar gibi sende anlamsizliga hizmet eden bok cuvalindan ibaretsin

Öylesin zaten, aksi senin sıçırtman...

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, SUPERULLAH said:

Anlam zihninin uydurmasi,  dogada ahlak yoktur ve  hicbir baglayiciligi olamaz diyen sensin ahahha

Dedigime geldin iste:) musloslari elestirip onlara dayatabilecegin ahlakin yok..

Ben zaten dayatmıyorum ki. Ne yedin de bu kadar osuruyon sen?

Sitelerde Paylaş

Bu çakma karagöz Hacivatlar yüzünden forumda bir şey tartışmanın hiç bir tadı kalmıyor. Gelip ortalığı pis küfürlere bulayıp pisleyip içine ediyorlar. Buna nasıl izin veriliyor şaşıyorum. Elden gelen yok mazereti çok saçma. Yahudi propagandası yaptı diye uzaklaştırılan oluyor yahu, daha ne mazereti? Onu uzaklaştırmayı biliyorsun da pis küfürler edene nasıl sessiz kalıyorsun? Ahbap çavuşlar ilişkisi tamam ama bu kadar da abartılırsa işin botu çıkar! Hiç tanımadığın hiç görüşmediğin biri ile ahbap çavuşun tamam bir olmaz, ahbap çavuşunu kayırırsın da... İpin ucu da kaçmaması lazım artık! 

Hiç kusura bakılmasın, ben biraz doğrucu davut tipiyim. Doğruyu söylemeden duramam. Doğru ise bu şekilde. Onuncu köye yolculuk da gözükse doğru doğrudur.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Biz bilimsel olana uyarızı yani akla uygun olana. Ateizmin peygamberi yoktur. Her dediğine inanmak zorunda olduğumuz bir varlığı kabul etmez.  Yada sırf islamda var diye bir doğruyu reddetmez.  

Edip yükselin dediğine göre yola çıkarsak ;

Bütün müslümanlar deve sidiği içebilmeli. Hocasının idrarını ve abdest suyunu yüzüne gözüne sürebilmeli.  

Bir dediğini daha sonra inkar edebilmeli.  

Bütün malını mülkünü bir kere de olsa hocasına hibe etmeli.

Annesini ve baasını kafir olursa öldürebilmeli.

Bir çocuk yaramazlık yapıyorsa bu hayırsız olacak diyerek öldürebilmeli .

Ömründe bir kez küçük çocuğunu alıp '' Seni allah için keseceğim'' diyerek  sunak taşına  yatırıp boynuna bıçağı dayayabilmeli. Sonra da bak allah bize koç göndermiş.. Hadi yırttın diyebilmeli.

9 yaşındaki kızlarını koca koca adamlara nikahlayabilmelidir.

Ademle havvanın çocukları gibi bir kere de olsa kardeşler evlenmelidir.

İslama göre böyle olmalıdır.

Ayrıca Kardeşlerin  evlenmesi Yahudilikte var . Bu ateizmle ilgili olan bir şey değil. 

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...