Jump to content

İslam savaş propaganda şarkıları

Recommended Posts

Arkadaşlar bu kudurmuş yobazları gördükçe gerçekten bazen korkuyorum diyoruzya islam savaş şiddet dinidir diye internette bunları takib eden çok koyun sürüleri var

Ve tüm gerçek Ateistlere sesleniyorum çok Youtube kanalları açın ve konuşun bu yobazlar çoktehlikeliler ve koyunlar onlara inanıyorlar neye inandıklarını bile bilmeden savaşa girerler cihad ederler adam öldürürler allh adına cennet biletilerini garantilemek için...Youtube kanalıma durmadan saldırıyorlar veled yobazlar ne yaptıklarının farkında bile değiller dini bile bilmiyorlar açın çok kanal açın ve doğruları konuşun ve doğruları savunun.

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Raphael17 yazdı:

- Senin bu tür katkıların sayesinde Atatürkçü Cihat anlayışımızı

"Atatürkçü Cihat" nedemek dostum? Atatürk gerçektir Atatürk doğrudur Atatürk özgürlüktür Atatürk eğitimdir Atatürk bilimdir Atatürk barıştır Atatürk herşeydir herşey!

Atatürkü sağ sola çekmeyin hainler arap zihniyetli insanlar gerçekleri görmeye başlayın eğtim almaya başlayın sorgulamaya başlayın kimsiniz unutmayın asıl kültürünüzü unutmayın biliçli olun bu savaş emperyalist arap dinine tapmayın gerçekleri savunun cehaletten çıkın!

Atatürk'ün dediği En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır tam anlamıyla savaş değildir Atatürk karşıtı olma demek istediği eğitim alın uyanın biliçlenin modern insan olun orta çağdan çıkın

anlamında söylenen çok akıllı bir anlatımdır ve zihniyettir.Asıl savaşçı ve emperyalist barış istemeyen araplardır onlar savaşmadan duramıyorlar dünyanı oynatmadan ve biribirileri ile savaşmadan bile duramıyorlar bu çöl bedevileri öyle ziiyette.

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Ledün yazdı:

Pardon ?

İşid destekcisi derken ?

Şu CiA VE MI6'nın kurduğu  ışıd mi diyorsun ?

Ben sadece biraz şaka yaptım hepsi bu,ama senin gözünde hemen cani oldum öyle mi ?

Sizin ciddi psikoloji destek almanız lazım bay mega ateist

Bu terör örgütü bizzat o coğrafyanın özelliklerini barındırıyor

1. Çocuklara cinsel istismar suçu

2. Şeriat

3. Kendinden olmayanları öldürme

4.  Kendinden olmayan kadınları köle yapma , cinsel istismar.

5. Tarihi eserlere zarar verme (Farklı dinden birileri yaptıya! yıkın dünya mirasını şerefsiz teröristler)

6. Canice insan öldürme!  ve keyif alma.. 

Belki Ateist olabiliriz ama cani değiliz.  Böyle şeyleri "şaka" yaptım bakın ihi ihi komik olmuşmu! şeklinde dahi dile getirmeyiz. Çünkü masalcıda olsa fark etmez.

Her canlının yaşam hakkı vardır ve buna hepinizden daha çok saygı duyuyoruz. 

Burası ATEISTCAFE Espiri merkezi değil,

Gayet net bir şekilde ; islami savaş propaganda şarkılarının eleştirildiği bir yer. 

Bu tarz şarkıları İŞİD gibi terör örgütleri yaptıkları eylemlerde videolara arka plan müziği olarak ekliyorlar.

Bu tarz müziklerin tartışıldığı yerde 

"Kilise bombalıcam" 

"Sizi c4'le hava uçurucam" 

Diye espiri yapamazsın, bir Ateist çıkıp eleştirmemiş bile! Utanç verici.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 24.11.2017 г. at 12:11, Raphael17 yazdı:

Alahu Akbar!

"Alahu Akbar!" derken ne demek istiyorsun şakamısın? şakadan bile bu arap çümlesi söylenmez insanlığa özgürlüğe karşı bir suçtur 

savaşı onayladığını mı demk istiyorsun yoksa? güzel olduğunu mu? komik mi buldun anlamadım? sizin gibi hasta beyinliler yüzünden düyada barış yok

allah allah diye diye dünyanın anasını bellediniz,cenette güzelce yaşayacağım düşüncesiyle bu dünyadaki yaşamı köçümseyip diyer canlıları katletmek güzelmidir? be bu ne biçin hasta bir mantalite.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...