Jump to content

Müslüman cahilliği

Recommended Posts

Evet dostlar şunu söylemek istiyorum...

Diyelim ki Avrupa'ya gittik ve yeni insanlar ile tanıştık yabancılar ve size sordular:

Yabancı: "-sen nesin hangi ülkeden'sin?"

Cevap müslüman: -"elhamdülillah müslümanım"

Yabancı: "beni anlamadınız sanırım size dininizi sormadım hangi ülkedensiniz diye sordum hangi milletten?"

Cevap müslüman: -"elhamdülillah müslümanım, Türkiye'den Türk'üm - Kürd'üm" (her neyse tüm insanlar bir)

Ey müslümanlar, sizlere şunu demek istiyorum kimse size dininizi sormuyor umurlarında bile değil nesiniz.

Ey müslümanlar, neden hep dininizi size sormadan dile getiriyorsunuz.

Ey müslümanlar, neden hep dininizi ön plana getiriyorrsunuz ve insanların gözüne sokuyorsunuz.

Ben bulgaristan Türk'üm ve Türkiye'ye ilk defa gittiğimde bana şu soruları çok sordular: "sen nesin?" (afrikalıya çok benziyorum sanırım hep bu sorular geldi veya dinim daha önemli :0_80cbc_37a71a73_L:)

Ben herzaman "ben bulgaristan Türkü'yüm" demişimdir ve hemem dindar yobazlar bana şunları söylediler: "kafirmisin zaten şaşmıyorum gavur ülkesinden sin bulgarsın"

Ve bu soruları soranları yobaz müslüman olduklarını anladığımda sıkıntı olmasın diye dışlanmamak için başıma kötü bir şey gelmesin diye "elhamdülillah müslümanım" demeye başladım her nekadar istemesemde rahat olmam için bu din baskısı neden... Ateistim desem hepsten hapı yutarım diyemem rahatça.

Ey müslümanlar, bana neyim sorduğunuzda çingenemiyim, tatar mıyım, pomak mıyım, Türk müyüm, anlıyorum sizler gibi dini düşünmüyorum ve dindar olmak zorunda değilim.

Ey müslümanlar, "elhamdülillah müslümanım" dediğimizde "müslümansan kareşimsin" diyorsunuz diyer insanlar kardeşleriniz değillermi sadece müslümanları mı kardeş olarak görüyorsunuz yobazlar cahiller.

Bir kaç dindar anlamsız konuşmalar - inançlar:

"allah göstermesin"
"allah rahmet eylesin"
"allah'in izni ile"
"allah utandırmasın"
"allah kabul etsin"

Bu boş konuşmalar kaderinizi değiştireceğine mi inanıyorsunuz yok sa? :smashfreak:

Gibi boş laflar bunları söyleyerek allah sizi duyacağını mı sandınız ve sizlere yardım edeceğini mi yoksa bir şeyleri değiştireceği mi kaderinizi mesela.

Şu çok açık kader dediğimiz şey sabittir kainat ile başladı ve ne olucak önceden belli zaten bu söyledikleriniz hiç bir şeyi etkilemiyor ve faydası yok yani boş, boş cahilce konuşmalar.

Bu din o kadar cahilki o kadar tehlikelidir ki insanlara çok zarar veriyor,ben tanrı'ya inanmam dinlere de cinlere falan hayali varlıklara inanmam amma hristiyanlar (orta çağı kast etmiyorum)

günümüzü kastediyorum neden islam gibi saldırgan ve yobaz değil? çok hristiyanlar ile tartıştım hemde çoooooook hiç biri bana demedi: "lan sen kimsin dinimi eleştiriyorsun" diye çoğu umurrsamıyor bile veya gülüyorlar kimse dinini ön plana çıkarmıyor (boyunlarında haç hariç) sadece siz islam müslümanlar midem bulanıyor bu dinlerden ama en çok islam dan şiddet ve teror dini manipüle dini koyunlaştırma dini aptallaştırma dini savaş dini cehalet dini çöl dini arap dini.

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 19.11.2017 at 19:52, MisterYou yazdı:

Evet dostlar şunu söylemek istiyorum...

Diyelim ki Avrupa'ya gittik ve yeni insanlar ile tanıştık yabancılar ve size sordular:

Yabancı: "-sen nesin hangi ülkeden'sin?"

Cevap müslüman: -"elhamdülillah müslümanım"

Yabancı: "beni anlamadınız sanırım size dininizi sormadım hangi ülkedensiniz diye sordum hangi milletten?"

Cevap müslüman: -"elhamdülillah müslümanım, Türkiye'den Türk'üm - Kürd'üm" (her neyse tüm insanlar bir)

Ey müslümanlar, sizlere şunu demek istiyorum kimse size dininizi sormuyor umurlarında bile değil nesiniz.

Ey müslümanlar, neden hep dininizi size sormadan dile getiriyorsunuz.

Ey müslümanlar, neden hep dininizi ön plana getiriyorrsunuz ve insanların gözüne sokuyorsunuz.

Ben bulgaristan Türk'üm ve Türkiye'ye ilk defa gittiğimde bana şu soruları çok sordular: "sen nesin?" (afrikalıya çok benziyorum sanırım hep bu sorular geldi veya dinim daha önemli :0_80cbc_37a71a73_L:)

Ben herzaman "ben bulgaristan Türkü'yüm" demişimdir ve hemem dindar yobazlar bana şunları söylediler: "kafirmisin zaten şaşmıyorum gavur ülkesinden sin bulgarsın"

Ve bu soruları soranları yobaz müslüman olduklarını anladığımda sıkıntı olmasın diye dışlanmamak için başıma kötü bir şey gelmesin diye "elhamdülillah müslümanım" demeye başladım her nekadar istemesemde rahat olmam için bu din baskısı neden... Ateistim desem hepsten hapı yutarım diyemem rahatça.

Ey müslümanlar, bana neyim sorduğunuzda çingenemiyim, tatar mıyım, pomak mıyım, Türk müyüm, anlıyorum sizler gibi dini düşünmüyorum ve dindar olmak zorunda değilim.

Ey müslümanlar, "elhamdülillah müslümanım" dediğimizde "müslümansan kareşimsin" diyorsunuz diyer insanlar kardeşleriniz değillermi sadece müslümanları mı kardeş olarak görüyorsunuz yobazlar cahiller.

"allah göstermesin"
"allah rahmet eylesin"
"allah'in izni ile"
"allah utandırmasın"
"allah kabul etsin"

Bu boş konuşmalar kaderinizi değiştireceğine mi inanıyorsunuz yok sa? :smashfreak:

Gibi boş laflar bunları söyleyerek allah sizi duyacağını mı sandınız ve sizlere yardım edeceğini mi yoksa bir şeyleri değiştireceği mi kaderinizi mesela.

Şu çok açık kader dediğimiz şey sabittir kainat ile başladı ve ne olucak önceden belli zaten bu söyledikleriniz hiç bir şeyi etkilemiyor ve faydası yok yani boş, boş cahilce konuşmalar.

Bu din o kadar cahilki o kadar tehlikelidir ki insanlara çok zarar veriyor,ben tanrı'ya inanmam dinlere de cinlere falan hayali varlıklara inanmam amma hristiyanlar (orta çağı kast etmiyorum)

günümüzü kastediyorum neden islam gibi saldırgan ve yobaz değil? çok hristiyanlar ile tartıştım hemde çoooooook hiç biri bana demedi: "lan sen kimsin dinimi eleştiriyorsun" diye çoğu umurrsamıyor bile veya gülüyorlar kimse dinini ön plana çıkarmıyor (boyunlarında haç hariç) sadece siz islam müslümanlar midem bulanıyor bu dinlerden ama en çok islam dan şiddet ve teror dini manipüle dini koyunlaştırma dini aptallaştırma dini savaş dini cehalet dini çöl dini arap dini.

Kardeş din insanlara zarar vermiyor tam tersi din özellikle islam dini insanların başına musibetlerin ve belaların gelmemesi için insanları uyarıyor. Dünyanın en büyük belası aşiretleşme, mafyalaşma ve ırkçılıktır. Kuran bunların tamamını yasaklamıştır. Kuran dünyanın bağlantılarını çözen zaman ötesi bir kitaptır. Bizim görmek istemediğimiz belalar ve tehlikelerle işlemiş olduğumuz suçların arasındaki bağlantıları haber veren çok özel bir kitaptır.

Aklına bir bölge getir bu bölgede atıyorum 50 bin kişi yaşıyor olsun ve bu bölgenin en büyük özelliği seks hayatının çok ileri düzeyde yaşandığı olsun. Bu bölgenin yöneticileri pezevenkler olacaktır. Pezevenglerin yönetime geldiği bir bölgede ne durumlar yaşanır azıcık beyin fırtınası yaparsan çok rahat çözersin.

Aynı bölgede bu defa seksi çıkar uyuşturucu ve alkolü koy. Meksika mesela buna çok güzel bir örnektir insanlar özellikle uyuşturucu kartelleri arasındaki savaşlar çok korkunçtur. Hatta öyle bir durumdadır ki bir kartel mesela birisini infaz etti yaptıkları şey öldürdükleri kişinin vücudunu parça parça ailesine satmaktır. Kafasına bir ücret atıyorum koluna bir ücret alarak cesedi aileye teslim ederler.

Aynı bölgede bu sefer uyuşturucuyu çıkar onun yerine faiz sistemini koy. Bu defa o bölgenin yöneticileri yani güçlüleri tefeciler olacaktır. Ve sonuçta tefeciler o bölge halkına verdikleri borçları tahsil etmek için önce adam öldürmeye meyilli insanları toplayacak ve mafya alt yapısını kuracaktır ve ardından ödeme yapamayan insanların ya canına kıyacak ya da onların topraklarına mallarına mülklerine konacaktır ve bu işlemler sonucunda iyice güçlenen tefeciler mafyadan ordularıyla bu defa o bölgetyi tamamen ele geçirecek ve halkın son damlasına kadar kanını emecektir.

Aynı bölgeye hepsini çıkar yerine kumarı getir. Bu defa gene tahsişat sıkıntısını aşmak için kumarı oynatanlar mutlaka mafya alt yapısını kuracak kazandıkları sermayeyle güçlenerek bulundukları bölgeyi ele geçirecek ve gene halkı ya sömürecek ya da baş kaldıranı yok edecektir.

Bu yukarda saydıklarımı inkar eden herkes aptaldır. Çünki şuan o bölgeyi çıkart yerine dünyayı koy. Ve şuan dünyayı bu suç çeteleri hakimiyeti altına almıştır ve dünya halkını inim inim sömürerek inletiyorlar.

Allah ve Allah sözü olan Kuran işte bizi bu nedenle devamlı uyarmaktadır. Zina yaptıkça bizi pezevengler yönetir, faiz yedikçe başımıza tefeciler gelir, uyuşturucu kullandıkça başımıza uyuşturucu çeteleri gelir.

Dünya yöneticileri veya başımızdaki yöneticilerin iyi olmalarını istiyorsak bu tür suçlardan beslenen aşiret ve çeteleri yok etmeliyiz. Bunun bir tek yolu vardır günahsız bir hayat. Dünya halkları uyuşturucu kullandıkça, zinaya meyilli oldukça, faiz kullanmaya devam ettikçe başımızdan bela eksik olmayacaktır. İslama göre aşiretlik günahtır, ırkçılık günahtır, faiz günahtır. Mesela çok ilginçtir ki televizyonlarda alkol ve sigara yasağı varken dünya halkınının kanını emen ve halkları fakirleştiren en büyük lanet olan faizin her türlü reklamı serbesttir. Aslında bana göre faiz alkolden ve sigaradan kat ve kat daha büyük ve korkunç bir beladır.

Dini veya Allahı suçlayacağına kendise şunu sor:

Dünyada faiz, zina, alkol ve uyuşturucu, borsa, aşiretler ve mafyalar olmasaydı dünya nasıl bir yer olurdu?

bu cevaba göre Allahı ve Kuranı yeniden düşün çünki bunların tamamı kuranda kesin sınırlarla yasaklanmıştır ve bunun karşılığı olan cezalarda aslında gayet doğaldır çünki aldığın her faizle, yaptığın her zinayla ve oynadığın her kumarla bu lanet sistemi destekliyorsun ve seni yöneten bu lanetli insanların ellerini dahada güçlendirerek bu günahlara dalmamış insanlarında sömürülmesine vesile oluyor ve bu kaos düzeninin güçlenmesi için bir taşta sen koyuyorsun. Elbette adil olan şey şudur mademki bu sistemin tarafındasın o zaman yeniden diriliş günü gelipte insanların yaptıklarından dolayı hesaba çekildiklerinde dünyada yaratmış olduğun kaos düzeninin içinde yaşayacaksın cehennemde budur. Hakettiğin şeyi buluyorsun. Kendi oluşturduğun kaosun içinde yaşıyorsun. Gayet mantıklı bir ceza.

Sitelerde Paylaş
On 19.11.2017 at 19:52, MisterYou yazdı:

"allah göstermesin"
"allah rahmet eylesin"
"allah'in izni ile"
"allah utandırmasın"
"allah kabul etsin"

Bu cümleler artık dini bir terim olmaktan çok toplumda kalıplaşmış sözlerdir. Yani Allah'ın izni ile demekle umarım demek arasında pek fark yoktur. Birisi bu kalıpları cümle içinde kullandı diye niye ona kötü gözle bakalım ki ?

İçinde yaşadığımız insanları bu denli küçük görmekle bir yere varamayız. Ne olur yani bir yakınını kaybettiğinde müslüman bir tanıdığın "Allah rahmet eylesin" dese. 

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, tehar yazdı:

madem miden bulanıyor Müslümanlardan si.ktirgit bu ülkeden niye müslümanlardan alışveriş yapıyorsun niye bu ülkede yaşamak zorundasın şerefsiz. niye çöreklendiniz bu ülkeye si.ktirin gidin başka bir ülkede yada adada yaşayın a.q sen kimsinki bizden nefret ettiğini söylüyorsun asıl biz sizden nefret ediyoruz defolun gidin.

Bu ülke halen laik bir ülkedir. Müslümanların babasının malı değildir. Bu tahammülsüzlükle çıkıp gitmesi gereken ise asıl sizlersiniz. Zıra işini yapan insanların şevkini kırmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz. "Ben bu  canavarlarla ortak bir amaç için mi çalışıyorum ?" diye sormuyor değil insan. 

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, tehar yazdı:

ulan biz napalım sizin gibi asalakları bu ülkede yaşatıyorsak asıl biz napalım? ne yani sizi sürelim yada yokmuedelim? madem asıl siz tahammülsüzsünüz siz defolun gidin. burası Dini bir ülke. tahammülsüzseniz ateistliğinizi gidin adada yaşayın istediğiniz yere gidin, ama madem bu ülkedesiniz bu ülkedeki müslümanların elinden ekmek yiyorsunuz. o halde nankörlük etmeyin.

Defolup gitmesini istediğin kişiler bu ülkeden niyeti bozup gitse, siz bu rezil halinizle ne kadar dayanabileceksiniz ?

Siz dediniz diye kimsenin bir yere gittiği yok. Burası da dini bir ülke değil. Çoğunluğu müslümanlardan oluşuyor diye İslam ülkesi mi sanıyorsunuz ? Dur hele bi daha başaramadınız o kadarını.??

tarihinde Zarava ehmel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, tehar yazdı:

burası laik bir ülke değildir osmanlıdan gelme bir ülke burası sonradan değiştirilemez. öyle her kafasına esen laiklikmiş yok iran gibi aşırı dincilik gibi bir yol tutturursa görüyoruz günümüzdeki laikliği adaletten yoksun şerefsizce bir yaşam. bumu laiklik dediğin? ha bunun yanında İslam'da Peygamberimiz zamanındaki gibi uygulanmıyor. Kur'an'ın çoğu emrine ters yol tutuyoruz ülkece.

bende tahammülsüzlük yok. üstteki şerefsizin yazdıklarına baksana. "sadece siz islam müslümanlar midem bulanıyor bu dinlerden ama en çok islam dan şiddet ve teror dini manipüle dini koyunlaştırma dini aptallaştırma dini savaş dini cehalet dini çöl dini arap dini." diyor. ulan biz napalım sizin gibi asalakları bu ülkede yaşatıyorsak asıl biz napalım? ne yani sizi sürelim yada yokmuedelim? madem asıl siz tahammülsüzsünüz siz defolun gidin. burası Dini bir ülke. tahammülsüzseniz ateistliğinizi gidin adada yaşayın istediğiniz yere gidin, ama madem bu ülkedesiniz bu ülkedeki müslümanların elinden ekmek yiyorsunuz. o halde nankörlük etmeyin. eğer bazı müslümanların müslüman oldukları halde müslümanlık dışı davranışları varsa ona bende hem fikirim. onlarda bu Dine karşı şerefsizlik yapanlardır ona lafımız yok. ama bunlara bakıp temelde Hakiki İslam'ı eleştirmeyin hepiniz böylesiniz demeyin.

Ataturk olmasaydi, bu ulke kurulabilir miydi, aptal? Bu ulkeyi Ataturk kurduguna gore, defolup gitmesi gereken sensin.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Zarava ehmel yazdı:

Merak etme sen. Bütün müslümanların senin gibi rezil olmadığının farkındayız. 

Evet saldırgan yobaz olduğunuzun farkındayız dindoş merak etme  din konusu oluca hepiniz canavarlaşıp allahın avukatları kesiliyorsunuz

Sen bir gün bir deneme yap bir dindara ben ateistim de ve dini eleştir bakalım sana ne yapar sizin iyi ve hoş görü dininiz içinizdeki canavarı çıkarıyor.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Kardeş din insanlara zarar vermiyor tam tersi din özellikle islam dini insanların başına musibetlerin ve belaların gelmemesi için insanları uyarıyor. Dünyanın en büyük belası aşiretleşme, mafyalaşma ve ırkçılıktır. Kuran bunların tamamını yasaklamıştır. Kuran dünyanın bağlantılarını çözen zaman ötesi bir kitaptır. Bizim görmek istemediğimiz belalar ve tehlikelerle işlemiş olduğumuz suçların arasındaki bağlantıları haber veren çok özel bir kitaptır.

Dostum bak biz din düşmanları değiliz sen bilmezsin ateistlere nekadar bok atıldığını nekadar pis olduğumuz anne ve kız kardeşlerimiz ile yattığımızı dünyaya zarar verdimizi 

gibi hocalardan insanları bizlere karşı dolduruyorlar ve nefret ettiriyorlar.İslam arap dini çok zarar veri ve hala veriyor dünyaya ve insanlara dostum tek tük iyi insanlar var yok demiyorum 

ama genel olarak dindarlar manyak saldırgan din konusu olunca.Ateistleri yaşatmıyorlar konuşturmuyorlar saldırıyorlar dövüyorlar hatta kendi ailen dövüyor karşı çıkıyor yok ateist olamazsın gibi herkes özgürdür.Dini neden yutturuyorsunuz sanki bu dünyada en güzel şey islammış gibi neden başka inançlara mesela putlara tapanlara saygı duymuyorsunuz yakıp yıkıyorsunuz sonuçta onların anlayışı ve inancı değilmi ama islam ve müslümanlar herşeyi yok ediyor dünyada tek islam olanakadar şiddet ve savaştırıyor.Kadını eziyor ve tüm haklarını elinden alıyor okumasına karşı çıkıyor.Elbet dinleri eleştirenler sorgulayanlar olucak olmalı da zaten bu doğal bir şey tamamen insanı bir şey dostum,bende müslümandım tek görüyüm  cehalet yobazlık şiddet anlayış yok aileme ben ateistim dediğimde ne oldu biliyormusun ? babamdan dayak yedim bana seçnek veredi illa müslüman olmam gerekiyormuş yanlış yola gitmişim günaha girmişim.İslamın da amacı bu dinden çıkmamanı sağlamak ve seni yönetmek.Hristiyanları savunmuyorum ama müslümanlar kadar yobaz ve anlayışsız değiller saldırgan değiller muhammedi çizenlerin hepsi öldü öldürüldüler.Sami yusuf u biliyorsun olayı araştır daha çok şeyler allahın avukatlığını yapıyorsunuz allahın yerine konuşuyorsunuz ve celandırıyorsunuz.

İnsanları öldürerek baskı uygulayarak ağızlarını kapatarak döverek aşalayarak sevaba girmiyorsunuz insanlara zülüm ediyorsunuz farkında değilsiniz,her neye inanıyorsunuz inanın ama konuşmamıza izin vermeniz anlayışlı olmanız lazım ama bukadar fanatik bir din ki islam buimkansız.

g9DOE5.jpg

7yp65Y.jpg

ZOa9mV.jpg

sizinki zorululuktur seçenek veren bir din değil anlayışlı da değil baskıcı ve şiddet saçan zülm eden bir din kendilerine karşı olanları öldüren bir din islama karşi konuşanları öldüren bir din ve bu başka hiç bir dine yoktur.TÜM DİNLER BİR AMACA HİZMET EDER SAVAŞA VE İNSANLARI APTALLAŞTIRMAYA YÖNETMEYE HUZURU GETİRMİOORLAR AKSİNE DİNLER DÜNYAYA

ÇATIŞMALAR TERTIŞMALAR SORUNLAR SAVAŞLAR GETİRİR VE GETİRİYORLAR DA KİM NE DERSE DESİN ATEİZM İ SADECE ZEKİ İNSANLAR SEÇER ANLAR DOĞRULARI OLDUKLARI GİBİ GÖREN HER HEYİ VE HERŞESİ SORGULAYAN HERŞEYE İNANMAYAN APTAL OLMAYAN İNSANLARDIRLAR VE CENNET PEŞİNDE KAÇMIYORLAR TABİ SADECE BARIŞÇIL BİR ŞEKİLDE YAŞARLAR DOĞA İLE İÇ İÇE.Dinler insan mantığına bilime içgüdülere tamamen zıttır,kadınkapanmamalı aksine olduğu gibi olmalı doğa kadını kapanmasını isteyeydi kadını kıllı bir topa çevirirdi kapatırdı güzel yapmazdı çekici yapmazdı bu doğanın bir kuralıdır,islamda denilen allah ın sözüne tamamen zıttır doğa ile allah ın sözleri kur an da sen bir çelişki görmüyormusun yoksa?

Sitelerde Paylaş

Doğa kadının güzel yapmış çekici olsun diye ve kapatmamış kıl topuna çevirmemiş aksıne açmış

allahın sözlerine göre kadın kapanmalı nedir lan bu saçmalıklar cehalet ben kabul edemem arkadaş bu dini ve tüm dinleri ateistim ölene kadar da ateist kalıcam mantığıma ihanet edemem ben doğa ya bakın biraz hayvan davranışlarına her şey onlarda gizli doğanın amcı.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, MisterYou yazdı:

İnsanları öldürerek baskı uygulayarak ağızlarını kapatarak döverek aşalayarak sevaba girmiyorsunuz insanlara zülüm ediyorsunuz farkında değilsiniz,her neye inanıyorsunuz inanın ama konuşmamıza izin vermeniz anlayışlı olmanız lazım ama bukadar fanatik bir din ki islam buimkansız.

Sen nerede yaşıyorsun misteryou ? Arabistanda felan mı ?

Ben Türkiye'nin doğusunda geri kalmış diye nitelenen şehirlerinden birinde yaşıyorum, bizim buralarda bile böyle şeyler olmuyor. Kendi kafanda ateistlerin kafasını kesen müslümanlarla dolu bir Türkiye yaratmışsın ve bunun üzerinden de saydırıp duruyorsun.Kitapları öyle diyor olabilir ama kitaplarını taktıkları yok. Kafandaki kurguyla gerçeğin bir ilgisi yok. Saydırdığın müslümanların yaşantısının da senin yaşantından bir farkı yok. Dindarlar hariç elbette.

8 saat önce, MisterYou yazdı:

ATEİZM İ SADECE ZEKİ İNSANLAR SEÇER ANLAR

Zeki, çalışkan, üretken biri müslüman olamaz yani. İlle de ateist olması lazım??. Yok yok sen kafayı bozmuşsun.

tarihinde Zarava ehmel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
10 saat önce, MisterYou yazdı:

Dostum bak biz din düşmanları değiliz sen bilmezsin ateistlere nekadar bok atıldığını nekadar pis olduğumuz anne ve kız kardeşlerimiz ile yattığımızı dünyaya zarar verdimizi 

gibi hocalardan insanları bizlere karşı dolduruyorlar ve nefret ettiriyorlar.İslam arap dini çok zarar veri ve hala veriyor dünyaya ve insanlara dostum tek tük iyi insanlar var yok demiyorum 

ama genel olarak dindarlar manyak saldırgan din konusu olunca.Ateistleri yaşatmıyorlar konuşturmuyorlar saldırıyorlar dövüyorlar hatta kendi ailen dövüyor karşı çıkıyor yok ateist olamazsın gibi herkes özgürdür.Dini neden yutturuyorsunuz sanki bu dünyada en güzel şey islammış gibi neden başka inançlara mesela putlara tapanlara saygı duymuyorsunuz yakıp yıkıyorsunuz sonuçta onların anlayışı ve inancı değilmi ama islam ve müslümanlar herşeyi yok ediyor dünyada tek islam olanakadar şiddet ve savaştırıyor.Kadını eziyor ve tüm haklarını elinden alıyor okumasına karşı çıkıyor.Elbet dinleri eleştirenler sorgulayanlar olucak olmalı da zaten bu doğal bir şey tamamen insanı bir şey dostum,bende müslümandım tek görüyüm  cehalet yobazlık şiddet anlayış yok aileme ben ateistim dediğimde ne oldu biliyormusun ? babamdan dayak yedim bana seçnek veredi illa müslüman olmam gerekiyormuş yanlış yola gitmişim günaha girmişim.İslamın da amacı bu dinden çıkmamanı sağlamak ve seni yönetmek.Hristiyanları savunmuyorum ama müslümanlar kadar yobaz ve anlayışsız değiller saldırgan değiller muhammedi çizenlerin hepsi öldü öldürüldüler.Sami yusuf u biliyorsun olayı araştır daha çok şeyler allahın avukatlığını yapıyorsunuz allahın yerine konuşuyorsunuz ve celandırıyorsunuz.

sizinki zorululuktur seçenek veren bir din değil anlayışlı da değil baskıcı ve şiddet saçan zülm eden bir din kendilerine karşı olanları öldüren bir din islama karşi konuşanları öldüren bir din ve bu başka hiç bir dine yoktur.TÜM DİNLER BİR AMACA HİZMET EDER SAVAŞA VE İNSANLARI APTALLAŞTIRMAYA YÖNETMEYE HUZURU GETİRMİOORLAR AKSİNE DİNLER DÜNYAYA

ÇATIŞMALAR TERTIŞMALAR SORUNLAR SAVAŞLAR GETİRİR VE GETİRİYORLAR DA KİM NE DERSE DESİN ATEİZM İ SADECE ZEKİ İNSANLAR SEÇER ANLAR DOĞRULARI OLDUKLARI GİBİ GÖREN HER HEYİ VE HERŞESİ SORGULAYAN HERŞEYE İNANMAYAN APTAL OLMAYAN İNSANLARDIRLAR VE CENNET PEŞİNDE KAÇMIYORLAR TABİ SADECE BARIŞÇIL BİR ŞEKİLDE YAŞARLAR DOĞA İLE İÇ İÇE.Dinler insan mantığına bilime içgüdülere tamamen zıttır,kadınkapanmamalı aksine olduğu gibi olmalı doğa kadını kapanmasını isteyeydi kadını kıllı bir topa çevirirdi kapatırdı güzel yapmazdı çekici yapmazdı bu doğanın bir kuralıdır,islamda denilen allah ın sözüne tamamen zıttır doğa ile allah ın sözleri kur an da sen bir çelişki görmüyormusun yoksa?

Şimdi kardeş senin dediğin şey fanatizmdir. Bu sadece islam için değil futbol içinde vardır, ırkçılık içinde vardır. Hitleri nereye koyacağız? Bugün afrikada adını bile bilmediğimiz duymadığımız bölgelerde insanlar en şiddetli bir şekilde birbirlerini katlediyor bunları nereye koyacağız? Sana meksika örneğini vermiştim sana tavsiyem meksika kartellerini ve uyuşturucu savaşlarını araştırman. İnsanoğlu kendi çıkarı söz konusu olduğunda annesini babasını veya kendi ailesini katlediyor. Bu insanın fıtratında olan birşey zaten kuranda bu durumu ayetle açıklıyor.

" Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi "

Bizim yapmamız gereken şey insan olmak. Kadın güzelliği sergilememeli işte sergilediği zaman cinayetler ve savaşlar patlak veriyor. Meşhur bir laf vardır bol parayı ve güzel kadını bir kişiye yedirmezler diye aslında çok ağır bir laftır ama gerçektir. Burda bu insanların kanlarını emenlerin kullandığı en büyük silah kadındır. Bar sahipleri, pavyon sahipleri, emperyalist firmalar, pezevengler, uyuşturucu satıcıları ve aklına gelebilecek bin türlü pislik yapılanmalar genelde kadınları kullanırlar.

Yazacak o kadar şey varki aslında sadece şunu söyleyim yapman gereken şey bolbol tefekkür etmek. Derinlere dal beynini kullan ve bu sistemi çözmeye çalış. Dünyada gerçekten çok kötü insanlar var ve bunlar gerek dini, gerek cinselliği veya işlerine yarayacak her ne varsa bu materyalleri kullanmaktan çekinmeyecek insanlarla dolu.

Benim ateistlerden yana derdim yok hatta ateistleri samimi bulurum adam diyor ki arkadaş ben inanmıyorum bundan bana kötülük gelmez bana asıl kötülük getirenler münafık şerefsizlerdir. Ve malesef bu itlerden kurtulmamız mümkün değil.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Zarava ehmel yazdı:

Zeki, çalışkan, üretken biri müslüman olamaz yani. İlle de ateist olması lazım??. Yok yok sen kafayı bozmuşsun.

tabiki zeki müslümanlar olmaz savaşan bir insan cihad eden saldıran bir insan düşünmeyen tarafsız düşünmeden bir insan okumayan özellikle din konularını bilimi 

şeytana inana meleklere kısacası hayali varlıklara inan müslümanlar tabiki cahilsiniz huri peşinde koşmayın ey müsmümanlar muho nun yalanlarını bir sorgulayın terror dini arap dini saldırgan din yobaz din cahil din baskıcı din islam

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Şimdi kardeş senin dediğin şey fanatizmdir

islam zaten fanatizm dir dostum dini eleştir tüm müslümanlar saldırırlar anlayış olmaz bir ateist olarak neler gördüm biliyormusun sen?

kendi ailen bile saldırgan oluyor yobaz oluyor bana anlatma dostum lütfen 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, MisterYou yazdı:

islam zaten fanatizm dir dostum dini eleştir tüm müslümanlar saldırırlar anlayış olmaz bir ateist olarak neler gördüm biliyormusun sen?

kendi ailen bile saldırgan oluyor yobaz oluyor bana anlatma dostum lütfen 

Kendi ülkemizde; Ateist olduğumuz için ne zor zamanlar geçirdik/geçiriyoruz/geçireceğiz ? 

cumaya niye gelmedin diye garip garip bakan gözler!

Ateistim dersin! Alışverişi keserler. 

fakat Ateistlerin icatlarını kullanmaktan geri kalmazlar.

Ciddi manada sıkıntı yaşıyoruz ve bunu görebilen çok az (sadece kendimiz)

Bu ön yargılarla hayat daha da zor hale geliyor.

neyse ben susayım. herkeze güzel sabahlar :)

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Mega Ateist yazdı:

Kendi ülkemizde; Ateist olduğumuz için ne zor zamanlar geçirdik/geçiriyoruz/geçireceğiz ? 

cumaya niye gelmedin diye garip garip bakan gözler!

Ateistim dersin! Alışverişi keserler. 

fakat Ateistlerin icatlarını kullanmaktan geri kalmazlar.

Ciddi manada sıkıntı yaşıyoruz ve bunu görebilen çok az (sadece kendimiz)

Bu ön yargılarla hayat daha da zor hale geliyor.

neyse ben susayım. herkeze güzel sabahlar :)

aynen dostum ateist olmak çok zor özürce dışlanmadan şiddete maruz kalmadan küfür yemeden ateitim camiye gitmiyorum diyemiyoruz rahatça

Sitelerde Paylaş
On 23.11.2017 г. at 15:30, Zarava ehmel yazdı:

Bir şeyleri götünden uydurup hayali varlıklara inanıp doğruları anlayamayıp beynini kullanmamak başkaların söylediklerine körlemesine inanmak ve izlemek 

kendi mantığından geçirmemek tamamen insanın doğasına ters

On 23.11.2017 г. at 15:30, Zarava ehmel yazdı:

Sen nerede yaşıyorsun misteryou ? Arabistanda felan mı ?

Ben avrupa'da yaşıyorum Fransa, İtalya, İspanya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere bu ülkelerde az da olsa yaşadım ben Bulgaristan türkü'yüm avrupa'lıyım ama Türkiye'ye de gidiyorum arkadaşlarım var kuzenlerim var bulgaristan'dan Türkiye'ye göç eden kuzenlerim amcalarım var.Ve nekadar büyük bir fark var biliyormusun? dağlar kadar fark var din konusunda mantalite de özgürlükte, konuşma özgürlüğünde yobazlık yok cinayetler tecavüzler intiharlar aşk için veya başka bir şey için kat kat daha az avrupa'da çünkü cehalet ve din mayakları çok az.Ateistim özgürce diyebiliyorsun sana kimse laf yapmıyor dikkate bile almıyorlar ama bizim bulgaristan türkleride müslüman ve onlarda böyle yobaz, yok yanlış yola girmişim dön dinine tövbe et, günaha giriyorsun gibi cahilce baskılar bu arap zihniyeti kültürümüze virüs gibi bulaşmış ve yerleşmiş.Bu arap baskıcı anlayışsız şiddet saçan terror dinin hiç güzel taraflarını görmüyorum saygısı da yok ben çocukken tanrıya inancım azaldı

bazı şeylerin farkına varmaya başladım camiye gitmeyi kestim bu ailemin dikkatini çekti sonunda dedim ben tanrıya inanmıyorum bazı olaylardan dolayı

herkesin yaptığını neden bende yapmak zorundayım bu dini ben seçmedim bile.Bana ne deniyor bilmiyordum sonra ateizm deniyormuş ve araştırdım ateist düşünce ile benim düşünce tıpatıp aynıydı ve ateist olduğumu anladım ve 15 yıldır ateistim çok daha bilgiliyim.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, MisterYou yazdı:

Bir şeyleri götünden uydurup hayali varlıklara inanıp doğruları anlayamayıp beynini kullanmamak başkaların söylediklerine körlemesine inanmak ve izlemek 

kendi mantığından geçirmemek tamamen insanın doğasına ters

İnanç, en azından bilinçli insanlık kadar eskidir.

Demek ki, o kadar da  insan doğasına ters olmasa gerek.

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...