Jump to content
Radikal Kemalist

Kadınlar bu hareketi niçin yapıyor?

Recommended Posts

33 dakika önce, Radikal Kemalist yazdı:

JOGD1n.jpg

Bu hareketi oldum olası çok hoş, çekici ve zarif bulmuşumdur. Ama bir yandan da anlam veremem. Bu hareketi yapmalarındaki sebep ya da amaç ne olabilir acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Radikal Kemalist yazdı:

Bu hareketi oldum olası çok hoş, çekici ve zarif bulmuşumdur.

sorduğun soruyun cevabını kendin cevaplamışsın zaten dostum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, gariban_derviş yazdı:

o zaman soru şu kadınlar neden çekici olmak için uğraşıyorlar?

Bir erkek bir kadınla neden yatmak ister ? 

Bir kadın kendini neden çekici yapmak ister ? 

İkisi de aynı cevabı olan karşıt sorulardır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, NotImportant yazdı:

Bir erkek bir kadınla neden yatmak ister ? 

Bir kadın kendini neden çekici yapmak ister ? 

İkisi de aynı cevabı olan karşıt sorulardır. 

o zaman soruyu şu şekilde değiştirelim evli kadınlar neden çekici olmak için uğraşır?

Verdiğin cevap çok mantıksız. Bence psikolojik bir rahatsızlık olabilir. Acaba beğenilme içgüdüsü normal bir davranışmıdır yoksa psikolojik rahatsızlıkmıdır? Toplumda statü kazanmak ve beğenilmek için yüksek okul bitirmekle, gerçekten bilgi sahibi olmak, bilimsel çalışmalar yapıp farklı dünyaları keşfetmek amacıyla üniversite okumak arasında acaba psikolojik farklılıklar varmıdır?

Mesela şöylede ekstra bir soru sorabiliriz bir bölgede 30 erkek olsun ve bu 30 erkeğin içinde bir tane kurbanlarına tecavüz edip öldüren bir psikopat olsun. Kadın gene bunu bilerek aynı şekilde çekici olmaya çalışırmıydı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, gariban_derviş yazdı:

o zaman soruyu şu şekilde değiştirelim evli kadınlar neden çekici olmak için uğraşır?

Verdiğin cevap çok mantıksız. Bence psikolojik bir rahatsızlık olabilir. Acaba beğenilme içgüdüsü normal bir davranışmıdır yoksa psikolojik rahatsızlıkmıdır? Toplumda statü kazanmak ve beğenilmek için yüksek okul bitirmekle, gerçekten bilgi sahibi olmak, bilimsel çalışmalar yapıp farklı dünyaları keşfetmek amacıyla üniversite okumak arasında acaba psikolojik farklılıklar varmıdır?

Mesela şöylede ekstra bir soru sorabiliriz bir bölgede 30 erkek olsun ve bu 30 erkeğin içinde bir tane kurbanlarına tecavüz edip öldüren bir psikopat olsun. Kadın gene bunu bilerek aynı şekilde çekici olmaya çalışırmıydı?

Soruya bak soruya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Bir erkek, evli bir kadını cinsel açıdan neden çekici bulur ? (kendisi evli olsa da)

Bir kadın, evli bir erkeğe neden çekici gözükmek ister ? (kendisi evli olsa da)

Bu iki sorunun cevabı karşıt ve aynıdır.

►Anlamıyor musun ? Biyoloji senin sonradan kurma ahlak kurallarını iplemiyor. Evlilik bir engel değil. 

Ya kendine karşı dürüst ol yada kandırmaya devam et benim sorunum değil.

2. soru için cevap verecek olursam. Kişiden kişiye değişir. Korku ve kendini aşağılık hissetme duygusu yüzünden.

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, gariban_derviş yazdı:

evli olsun olmasın kadın kadındır güzel olmak ister doğa kadına güzellik vermiş modern kadın güzel olmak ister sadece modern kadın değil antik mısırda antik yunanda 

ce antik cağdaki kadınlar güzel olmak isterlerdi orta çağdaki kadınlarda kraliçeler prensesler aynı şekilde 

ben evli olsam eşimin güzel olmasını isterim istediği gibi giyinsin kısıtlamam yasaklamam çölde yaşamıyoruz kadın güzel olmalı ve bunu göstermeli cahil müslümanlar gibi 

çarşafa sokmamalı giyim tarzına karışmamalı kadın özgür olmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.11.2017 at 04:07, MisterYou yazdı:

evli olsun olmasın kadın kadındır güzel olmak ister doğa kadına güzellik vermiş modern kadın güzel olmak ister sadece modern kadın değil antik mısırda antik yunanda 

ce antik cağdaki kadınlar güzel olmak isterlerdi orta çağdaki kadınlarda kraliçeler prensesler aynı şekilde 

ben evli olsam eşimin güzel olmasını isterim istediği gibi giyinsin kısıtlamam yasaklamam çölde yaşamıyoruz kadın güzel olmalı ve bunu göstermeli cahil müslümanlar gibi 

çarşafa sokmamalı giyim tarzına karışmamalı kadın özgür olmalı

Sence bir kadının güzel olması ve çok aşırı çekici olması normal bir durummudur? Diyelim ki muhteşem güzellikte bir eşin var ama çok güzel harbiden bebek gibi bir hatun ve milletin dili düşüyor bu güzelliğe böyle bir kadınla gerçekten evli olmak istermiydin? Bu sizlerin malesef derin analiz yapamadığınızı gösteriyor. Güzel kadın potansiyel tehlike demektir. Çok büyük risk demektir. Güzel kadın insanı ölüme bile götürür. Şöyle düşün o güzel ve taş gibi olan eşine bir psikopat aşık oldu? O zaman ne yaparsın hiç düşündünmü? Bunları gördüğüm için söylüyorum. Güzel kadın başa beladır sadece başa değil topluma dahi beladır aslında. Güzel kadında demeyelim çoğu insan için bir vajinaya yapmayacağı pislik yoktur. Ülkesini satar, ailesini satar, dostunu satar. Güzel kadınların toplandığı ortamları bir gözünün önüne getirmeye çalış. Pavyonlar ve barlar güzel kadınlarla doludur. Ve bu ortamlarda takılan erkekleri düşün. Toplumun kanını emen tefecisi, mafyacısı, siya...çisi..... En iğrenç ortamlarda hep bu iki cins vardır. Güzel kadınlar ve milletin kanını emen kansızlar sürüsü. Güzel kadınları bir kişiye yedirmezler kolay kolay.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.11.2017 at 03:15, NotImportant yazdı:

Bir erkek, evli bir kadını cinsel açıdan neden çekici bulur ? (kendisi evli olsa da)

Bir kadın, evli bir erkeğe neden çekici gözükmek ister ? (kendisi evli olsa da)

Bu iki sorunun cevabı karşıt ve aynıdır.

►Anlamıyor musun ? Biyoloji senin sonradan kurma ahlak kurallarını iplemiyor. Evlilik bir engel değil. 

Ya kendine karşı dürüst ol yada kandırmaya devam et benim sorunum değil.

2. soru için cevap verecek olursam. Kişiden kişiye değişir. Korku ve kendini aşağılık hissetme duygusu yüzünden.

important kardeş yanlış anlama sadece siz atelerin bu işlere bakış açılarınızı kavramaya çalışıyorum. Mesela eşin bir gün gelse deseki import ben şu karşıdaki komşuza hasta oldum cinsel olarak arzuluyorum izin verirsen bir boşluk bulursam birşeyler yaşamak istiyorum derse biyolojik olarak uygundur mutlu olacaksan seve seve yapabilirsin hayatım sorun değilmi dersin yoksa farklı bir davranışmı sergilersin?

Diğer bölüme geçmiyorum cevabını merak ettim ondan sonra ikinci bölüme geçerim. Bu arada bunu ahlaki olarak sormadım yanlış anlama ahlaksızlık veya ahlak toplumlara göre değişir genel olarak bu tür durumlara nasıl bakarsınız ateist olarak onu merak ettim. Herhangi bir suçlama amaçlı değil tamamen bilimsel olarak sorudum soruyu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.11.2017 at 21:28, Türk Ateist yazdı:

Soruya bak soruya...

İşte yapmak istediğimi anlamazsan olay basit gelir orda onu söylememin sebebi var. Psikolojik analiz yapmaya çalışıyorum. Sen ne dersin sence genede kadın güzelleşmeye uğraşırmıydı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, gariban_derviş yazdı:

important kardeş yanlış anlama sadece siz atelerin bu işlere bakış açılarınızı kavramaya çalışıyorum. Mesela eşin bir gün gelse deseki import ben şu karşıdaki komşuza hasta oldum cinsel olarak arzuluyorum izin verirsen bir boşluk bulursam birşeyler yaşamak istiyorum derse biyolojik olarak uygundur mutlu olacaksan seve seve yapabilirsin hayatım sorun değilmi dersin yoksa farklı bir davranışmı sergilersin?

Diğer bölüme geçmiyorum cevabını merak ettim ondan sonra ikinci bölüme geçerim. Bu arada bunu ahlaki olarak sormadım yanlış anlama ahlaksızlık veya ahlak toplumlara göre değişir genel olarak bu tür durumlara nasıl bakarsınız ateist olarak onu merak ettim. Herhangi bir suçlama amaçlı değil tamamen bilimsel olarak sorudum soruyu.

Tabi ki her insanın verdiği tepkiyi verir ve kızarım. 

Ama bu iki yüzlülüktür ve gerçekleri değiştirmez. Bir insan birden fazla kişiye ilgi duyabilir bunu kendine yakıştıramayıp aklına getirmemeye de çalışıyor olabilirsin. Yinede gerçek orada ve biyolojik olarakta onaylı.

Ateistlerin genel bir bakış açısı yok bu benim bakış açım. Kimse adına konuşmuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, gariban_derviş yazdı:

Sence bir kadının güzel olması ve çok aşırı çekici olması normal bir durummudur?

kadının yüzünü gözünü  ağzını kıralım dayaktan güzel olmasın başka erkekler beğenmesinler o zman? dostum kadın güzel olmalı diyer erkekler tabiki beğenirler göz atarlar ama bu kadın sadece benimdir beni seçmişse sıkıntı ne? kadını nekadar kıskanırsan o kadar örümez bir ilişki özgür olmalı ihanet etmeleri veya senin ihanet etmen bu risk herzaman vardır garantisi yok evli de olsan.Tüm sorunlar erkeklerden kaynaklanır sana şöyle anlatayım yakın arkadaşlarımın eşleri onları aldattılar neden bir sor? çünkü bu kadınlar hep dayak yiyorlar küfürler nekadar istersen aşalamalar ve yasaklar kısşaçlık.Bu kadını sıkar ve sevgi biter saygı da kalmaz tabi ihanet eder aşkı sevgiyi ve saygıyı arar kadınlar bu tamamen erkeğin hatası.Benim kardeşim ile bir gün konuştuk eşin aldatırsa ne yaparsın sordum çünkü kardeşim eşini aldattı ve bana şu cevabı verdi "yapamaz çünkü o kadın onu dayaktan öldürürüm" hmm demekki erkek yapar kadın yapamaz bu ayırımcılık ve kontrol etme erkeğin en kötü tarafıdır.Ben Avrupada yaşıyorum ve böyle kıskançlıklar Türkiyedeki gibi yok herkes aynı şekilde giyiniyor ve güzellik pek göze çarpmıyor anlata bildim mi bilmiyorum yani erkeğin gözü doymüş göre göre kimse kimsenin eşine sulanmıyor bakmıyor elbette hepsi değil.Benim tüm kız arkadaşlarım kısa etek te giyiyorlar istedikleri gibi benden önce özgürdüler benden sonra da özgür olucaklar neden yasaklayim boyansınlar güzel olsunlar kadın bu dostum kadın boşuna güzel yaratılmamış yoksa çirkin bir varlık olurdu sen bu doğal güzelliğe müdahale ederek doğanın işine karışmış olmuyormusun? kıskançlık bazı kültürlerde bizim türk kültürümüz de dahil çok kıskançlıklar aşk için öldüren ve intahar edenler var tam bir manyaklık takıntı öz güven yok eşine güven yok,avrupa da ve diyer milletlerde bu oran çok az kimse kimseyi kıskanmıyor çünkü kültür öyle cehaleette çok az bir oran gavur dediğiniz insanlar medeni insanlar zeki insanlar America yi ele alalım mesela onların teknolojisini kullanıyoruz.Doğa dan gelen güzelliği o zaman çarşafa sokalım makyaj da yapmasınlar eee ne için doğmuş kadınlar erkeklerin seks açlığını karşlamak için doğurmak için mi e nerede hayatı özgürce yaşamak sevinmek hissetmek bu kadına hakksızlık değilmidir ayırımcılık değilmidir baskı değilmidir sence nedir?

tarihinde MisterYou tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, gariban_derviş yazdı:

İşte yapmak istediğimi anlamazsan olay basit gelir orda onu söylememin sebebi var. Psikolojik analiz yapmaya çalışıyorum. Sen ne dersin sence genede kadın güzelleşmeye uğraşırmıydı?

Bence senin psikolojik analizin yapılmalı gariban__derviş. Valla bak...

"Kurbanlarına tecavüz edip öldüren psikopat", gidip de özellikle çekici kadın seçmez. Herkes olabilir onun kurbanı. Kişisel takıntısı ne ise ona göre seçer.

Örneğin türbanlı veya çarşaflı kadınları daha tahrik edici buluyor olabilir, merak dürtüsü acayip bir şekilde harekete geçiyordur ve hedef olarak onları seçiyordur.

Psikopat bu... Hoş, bu kadınları daha cazip ve seksi bulan sıradan bir dolu erkek var, gördüğüm kadarıyla bu kadınlar onları yanıtsız bırakıyor falan da değil.

Türban gerçekten özgürleştiriyor gariban_derviş. Türban bahane, özgürlük şahane...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Radikal Kemalist yazdı:

Evet mesela ben bazı türbanlıları daha seksi buluyorum. Ciddiyim.

Kesinlikle inanırım. Türbanlı kadınların çoğu acayip davetkar... Vücut dilleri inanılmaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, investor yazdı:

Ben turbanlilardan igreniyorum. Bu paylasilan resimdeki kadin seksiymis gercekten. Biraz zayif ama.

Her türbanlı değil bakımlı, gösterişçi olanlar çekici ve seksi oluyor. Sebebini ben de tam bilmiyorum ama diğer kadınlardan daha bir kadınsı duruyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.