Jump to content

Tayyip'in Yurt Dışında Parası Var mı?

Recommended Posts

• İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sıradan biri iken dünyanın en zengin 10 devlet başkanı arasında olması dahi yurt dışında, İsviçre bankalarında, kara para aklama merkezlerinde parası olduğuna kanıt olmaya yeter de artar.

Üstelik yurt dışına da gerek yok, Türkiye dahi kendisinin kara para aklama merkezidir...

Sitelerde Paylaş

Bu iddianın kanıtlanamayacağından bu kadar emin olmasa, böyle büyük konușmaz.

Tabii ki  bu, yurtdıșında onun malvarlığı olmadığı anlamına gelmez.

Demek ki, güvendiği birșeyler var.

Muhtelemen yurt dıșındaki kayıtlar kendi adına değil, bu yüzden böyle rahat konușuyor.

Şahsi kaanatim, olduğu yönünde.  Bu sadece kendisi ile de sınırlı değil.

Çocuklarının da kısa sürede değisen maddi durumları, șüphe uyandıran ve dudak uçuklatan cinsten.

Sitelerde Paylaş

İsviçre bankaları kendilerinde hesap açtıranların kimliğini açıklamaz. Tayyip itinin İsviçre bankalarında parası varsa, onu kimse kanıtlayamaz.

Bu it başka ülkeye ait bir bankada hesap açtıracak kadar da ahmak değildir herhalde.

Sitelerde Paylaş

Tayyip kendinden çok emin... Çünkü İsviçre bankalarında çok büyük bir hesabı var ve o hesabın asla ifşa edilmeyeceğini biliyor.

Kılıçdaroğlu'nun yerinde olsam İsviçre bankalarında Tayyip'in ve ailesinin parası olup olmadığını İsviçre hükümetinin açıklamasını  isterim. Tayyip'in de buna izin vermesi koşulu ile tabii...

Tayyip'in bütün yapacağı İsviçre'nin bu açıklamayı yapmasına itiraz etmemektir. Madem kendinden bu kadar emin, bizzat kendisi bunu isteyebilir.

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, haci yazdı:

Tayyip kendinden çok emin... Çünkü İsviçre bankalarında çok büyük bir hesabı var ve o hesabın asla ifşa edilmeyeceğini biliyor.

Kılıçdaroğlu'nun yerinde olsam İsviçre bankalarında Tayyip'in ve ailesinin parası olup olmadığını İsviçre hükümetinin açıklamasını  isterim. Tayyip'in de buna izin vermesi koşulu ile tabii...

Tayyip'in bütün yapacağı İsviçre'nin bu açıklamayı yapmasına itiraz etmemektir. Madem kendinden bu kadar emin, bizzat kendisi bunu isteyebilir.

İsviçre zaten kara para aklama merkezi, kara para kimin olduğunu ifşa eder mi, öyle bir şey mümkün değil.

Üstelik bütün servetini yurt dışında, Araplarda taşınmazlara yatırmadığı ne malum.

Her iki türlü de olsa gerçek varlığını öğrenmemiz sadece CIA ve Mossad ile mümkündür, onun dışında imkansız...

Sitelerde Paylaş

tayyipin adı üzerinde malları ve hesapları pek bulunmayabilir.

bütün paraları vb. çevresindeki insanlar üzerine dağılmış olsa gerek; tıpkı fetullah gibi. fetullah ile aralarındaki tek fark şu olsa gerek: fetullah zaten bu paralar üzerine bir hak öne sürmüyor; o, para sahiplerinin sahibi. tayyip ise paraların sahibi, şimdilik.

örneğin, ramsey'in sahibinin aslında tayyibin kasası olduğunu duymuştum. bu gibi insanların hesaplarında duran paralar, büyük oranda tayyibin olsa gerek.

bu yüzden, yurtdışında tek kuruşum yok diyebilir.  aslında, tayyibin kolunu bükmek isteyen birileri, bu ramsey benzeri kasaları ortadan kaldırarak ya da paketleyerek

epey bir soun çıkartabilir. üstelik bu kasalar,  binlerce kişi tarafından da korunmuyorlar.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

İsviçre zaten kara para aklama merkezi, kara para kimin olduğunu ifşa eder mi, öyle bir şey mümkün değil.

Tamam da İsviçre hükümeti para varken yok diye açıklama yapmaz. Sadece açıklama yapmayı reddeder. Talep edilen, adamın "param varsa da yoksa da açıkla ey İsviçre hükümeti" demesi. Parası yoksa bunu niye diyemesin. Diyemiyorsa parası var demektir. Bu kadar basit.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, democrossian yazdı:

Tamam da İsviçre hükümeti para varken yok diye açıklama yapmaz. Sadece açıklama yapmayı reddeder. Talep edilen, adamın "param varsa da yoksa da açıkla ey İsviçre hükümeti" demesi. Parası yoksa bunu niye diyemesin. Diyemiyorsa parası var demektir. Bu kadar basit.

Biri hırsız diğeri kasa, evet çaldım evet ben de sakladım der mi?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Biri hırsız diğeri kasa, evet çaldım evet ben de sakladım der mi?

İsviçre paranın kaynağına bakmaz. Miktarına bakar. İsviçre hükümeti tekrar ediyorum, yalan açıklama yapmaz. Sadece açıklama yapmayı reddeder. Para sahibi açıklama yapman serbest derse doğruyu söyler. Ama para sahibi izin vermezse suskun kalır.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, democrossian yazdı:

İsviçre paranın kaynağına bakmaz. Miktarına bakar. İsviçre hükümeti tekrar ediyorum, yalan açıklama yapmaz. Sadece açıklama yapmayı reddeder. Para sahibi açıklama yapman serbest derse doğruyu söyler. Ama para sahibi izin vermezse suskun kalır.

Hırsız kasaya gizliden söyleme diyemez mi, nasıl olsa işin içinde trilyonlar dönüyor.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Hırsız kasaya gizliden söyleme diyemez mi, nasıl olsa işin içinde trilyonlar dönüyor.

İsviçre hükümeti resmi açıklamaya bakar. Kulağa fısıldanana değil. Resmi açıklama "ey İsviçre benim sende param varsa da yoksa da açıkla" ise, açıklama "paran var" olacaktır. Mafyanın bile raconu var. İsviçre özellikle tırnak içinde: "Dürüsttür."

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, democrossian yazdı:

İsviçre hükümeti resmi açıklamaya bakar. Kulağa fısıldanana değil. Resmi açıklama "ey İsviçre benim sende param varsa da yoksa da açıkla" ise, açıklama "paran var" olacaktır. Mafyanın bile raconu var. İsviçre özellikle tırnak içinde: "Dürüsttür."

Senin dediğin gibi ise o halde bu hırsızın parası, malı, mülkü, serveti nerede olabilir?

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, haci yazdı:

Tayyip yurt dışında parası olduğu kanıtlanırsa istifa edeceğini söylüyor. 

Sizce bu iddiası doğru mu?

Tayyip'in yurt dışında parası var mı, yok mu?

Haci emmi, ilkokul seviyesinde başlık açıp forumu meşgul ettiğiniz için bence kendinizden utanmalısınız. Mastürbasyon çekip, kendinizi tatmin etmekten başka ne halta yarıyor bu başlık. Tavanarası.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Caillou yazdı:

Haci emmi, ilkokul seviyesinde başlık açıp forumu meşgul ettiğiniz için bence kendinizden utanmalısınız. Mastürbasyon çekip, kendinizi tatmin etmekten başka ne halta yarıyor bu başlık. Tavanarası.

Sen neden bu olayı küçümsüyorsun bakiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm.

Tayyip'in çaldığı paralar hepimizin parası... Biz senin gibi paramızı bir ahlaksıza peşkeş çekenlerden değiliz...

Kaldı ki bu konu gündemde.. Adam gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor.. Bir yalancıyı Cumhurbaşkanı yaptık... Zararın neresinden dönsek kardır..

En azından dedikodusunu yapabilmeliyiz.. Bize başka şans tanımıyor bu ahlaksız AKP ve çetesi..

Evet.. Anibal'e katılıyorum... Tayyip bütün varlığını kimsenin bulamayacağı yerlere dağıtarak saklamıştır mutlaka. Anibal kadar serveti oluğunu sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...