Jump to content

Tayyip'in Yurt Dışında Parası Var mı?

Recommended Posts

23 saat önce, haci yazdı:

Tayyip yurt dışında parası olduğu kanıtlanırsa istifa edeceğini söylüyor. 

Sizce bu iddiası doğru mu?

Tayyip'in yurt dışında parası var mı, yok mu?

Var hem de Koç holdingin toplam servetini katlayacak daha fazla parası var.

Ama kendi adıyla değil,gözlerden uzak birisi veya sanal bir kimlik üzerinden para transferi yapıyor.

Ama Kılıçdaroğluna laf çakmadan edemiyeceğim.Yurtdışında paran var deyip geri çekiliyorsun,oldu mu bu şimdi?Elinde belge varsa açıkla,yoksa konuşma.

Tayyib’e koz vermekten başka bir işe yaramıyor bu adam.!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, Ornias yazdı:

Var hem de Koç holdingin toplam servetini katlayacak daha fazla parası var.

Ama kendi adıyla değil,gözlerden uzak birisi veya sanal bir kimlik üzerinden para transferi yapıyor.

Ama Kılıçdaroğluna laf çakmadan edemiyeceğim.Yurtdışında paran var deyip geri çekiliyorsun,oldu mu bu şimdi?Elinde belge varsa açıkla,yoksa konuşma.

Tayyib’e koz vermekten başka bir işe yaramıyor bu adam.!

Evet.. Kılıçdaroğlu ya susmalı ya da iddialarını kanıtlamalı... Tayyip'in hırsız olduğunu herkes biliyor ama bu iddia bugünkü haliyle bir dedikodudan öteye gitmiyor. Bize delil lazım..

Sitelerde Paylaş

23 saat önce, haci yazdı:

Tayyibin yurt dışında parası yok diyorsa yoktur.

Tayyip yalan söylemez.

Bence Tayyibin yurt dışında Altını , hisse senedi, bonusu, devlet tahvili vardır. 

Belkide Şirketleri vardır.

Sitelerde Paylaş
On 26.11.2017 at 16:28, haci yazdı:

"Adıma açılmış hesap olduğunu ıspatlasınlar; istifâ ederim." diyor.

E, gerzek değil tabii.

Çuvalla parayı "cukka" ettiyse hesâbı kendi adına açar mı ?

Sitelerde Paylaş
Ben olaya başka açıdan bakıyorum. Para Erdoğan için gerekli değil ki. Burada arzu edilen şey güce sahip olup olmamak. Adam güce sahip. Ve bunu hepimiz biliyoruz.

Velev ki 30 milyon Türkiye'de Erdoğan hayranı olsun. Ve velevki CHP bir belge ortaya koysun. Ne olabilir ki. 30 milyon buna inanmaz. Bu insanlara Erdoğan Bana 1tl verin dese ertesi gün 30 milyonu olur.

Etrafındaki aile vs. Velev ki para onların. Buda bir şey değiştirmez. Çünkü gücü elinizde tuttuğunuz zaman hangi işin karlı oldugunuda bilirsiniz yada hangi ticari iliskinin size kapı açacaginida bilirsiniz. Güç ve kapital konusunda bir akp liyi bunda farklı dusunduremesiniz. 

Ben Rusya'nın Türkiye'yi henüz tam çözemediği için güvenemedigini düşünüyorum. Çünkü Rusya Türkiye yi ab-abd emperyalizmine karşı çok çabuk ekonomik olarak rahatlatabilicek bir ülke. 

Bunu bilen ab-abd emperyalizmi ülkemizin ekonomisini ve iktidarını sıkıştırıyor. Akdeniz ve enerji hatlarinin kontrolünü hatta su kontrolünü kaybedecek. 

Neden zarrap davası var? Ve bu ikisi neden aynı anda gündem oldu? Neden bir belge olduğunu Kılıçdaroğlu söylüyor?Neden bunlar Astana görüşmelerinden sonra oluyor? Her kesin rengi ortaya çıkıyor. Nasıl ki Gül ve Davutoğlu nun rengini anladık. Nasıl ki Bahçeli'nin koltuk değneği olduğu ispatlandi. Eee Kılıçdaroğlu nun rengi nedir? Atatürkçü mu yoksa emperyalizm karşıtı mı yada laiklik ilkesi ne bağlı mi? 

Ben bu hamlelerin halk nezdinde daha da bir öfkeye neden olacağını hatta CHP ye patlayacigini düşünüyorum.
Sitelerde Paylaş

Başlık tayyibin parası var mı yok mu diye açılmış ama sanki kılıçdarın parası var mı yok mu sorulmuş gibi konu kılıçdara dayanmış.

Tayyip giderse kıçını ona dayayanlar ortalıkta kalacak bütün korkunuz bu olsa gerek ama niye korkuyorsunuz zaten bu ülke kıç dayamakla yönetiliyor, biri gider kıç dayayacak diğeri gelir...

Sitelerde Paylaş

Yurtdışında 80b USD değerinde parası olduğu ve Merkel'in bunu bildiği söyleniyordu (telefon dinlemelerinden).
Bir de inşaat işlerinden %20 aldığı söyleniyordu... Ki daha neler neler vardır...

Bir aralar şöyle bir laf da söylenirdi: "Tayyip Allah'a inanır ama güvenmez" diye...

17-25 Aralık tapelerinden sonra çok sağlam önlemler almıştır bu konularda. Ama o kadar para da iz bırakmadan taşınamaz. Bilgisi olan birileri mutlaka vardır. Amerikalılar gibi nitelikli bilgi karşılığı özgürlük vaatleriyle sonuçlar elde edilebilir, ileride...
Belki de Reza Zarrab bu konularda yardımcı olmuştur, sonuçta adamın işi o. Ötmesinden o kadar korkmalarının sebebi böyle bir şey olabilir, ülkeyi salladıklarını hiç sanmam. Sallayan en başta soymaz, soydurmaz...

Reza'nın ve oğullarının gittiği ülkeler takip edilirse ilişkilerin nerelerde odaklandığı bulunur. Hükümetin değişmesi ve kararlı birkaç insanla çözülebilecek gibi geliyor. Şimdilik sadece dedikodu...

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Başlık tayyibin parası var mı yok mu diye açılmış ama sanki kılıçdarın parası var mı yok mu sorulmuş gibi konu kılıçdara dayanmış.

Tayyip giderse kıçını ona dayayanlar ortalıkta kalacak bütün korkunuz bu olsa gerek ama niye korkuyorsunuz zaten bu ülke kıç dayamakla yönetiliyor, biri gider kıç dayayacak diğeri gelir...

Kılıçdaroğlu sadece dublaj yapıyor.

Erdoğan 17/25 Aralık sonrası yurt dışına para gömecek kadar akılsız değil. Sadece Amerika'da ki davaya payanda olacak söylemler var. Kılıçdaroğlu her zaman ki gibi yalan konuşuyor, onun CHP'ye getirilmesi sözcülük yapmasıdır.

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, Rhodium said:
Ben olaya başka açıdan bakıyorum. Para Erdoğan için gerekli değil ki. Burada arzu edilen şey güce sahip olup olmamak. Adam güce sahip. Ve bunu hepimiz biliyoruz.

Velev ki 30 milyon Türkiye'de Erdoğan hayranı olsun. Ve velevki CHP bir belge ortaya koysun. Ne olabilir ki. 30 milyon buna inanmaz. Bu insanlara Erdoğan Bana 1tl verin dese ertesi gün 30 milyonu olur.

Etrafındaki aile vs. Velev ki para onların. Buda bir şey değiştirmez. Çünkü gücü elinizde tuttuğunuz zaman hangi işin karlı oldugunuda bilirsiniz yada hangi ticari iliskinin size kapı açacaginida bilirsiniz. Güç ve kapital konusunda bir akp liyi bunda farklı dusunduremesiniz. 

Ben Rusya'nın Türkiye'yi henüz tam çözemediği için güvenemedigini düşünüyorum. Çünkü Rusya Türkiye yi ab-abd emperyalizmine karşı çok çabuk ekonomik olarak rahatlatabilicek bir ülke. 

Bunu bilen ab-abd emperyalizmi ülkemizin ekonomisini ve iktidarını sıkıştırıyor. Akdeniz ve enerji hatlarinin kontrolünü hatta su kontrolünü kaybedecek. 

Neden zarrap davası var? Ve bu ikisi neden aynı anda gündem oldu? Neden bir belge olduğunu Kılıçdaroğlu söylüyor?Neden bunlar Astana görüşmelerinden sonra oluyor? Her kesin rengi ortaya çıkıyor. Nasıl ki Gül ve Davutoğlu nun rengini anladık. Nasıl ki Bahçeli'nin koltuk değneği olduğu ispatlandi. Eee Kılıçdaroğlu nun rengi nedir? Atatürkçü mu yoksa emperyalizm karşıtı mı yada laiklik ilkesi ne bağlı mi? 

Ben bu hamlelerin halk nezdinde daha da bir öfkeye neden olacağını hatta CHP ye patlayacigini düşünüyorum.

Boş boş sayıklıyorsunuz. Rusya tarihinde kimi rahatlatmışki, Türkiye'yi rahatlatsın. ABD - AB bugüne kadar Türkiye'yi rahatlattı ya, alışmışsınız oradan, Rusya'da öyle yapacak falan sanıyorsunuz. 

ABD ve AB nin emperyalizmi yoktur, başka şeyleri vardır ama emperyalizm değil. Emperyalizm güden bugün bilfiil Rusya'dır. Gdip Kırım'ı falan işgal edip topraklarına katmak emperyalizm değilse nedir? Ve bugün NATO mevzusu olmasa, Rusya çoktan gırtlağımıza sarılmıştı. 

AB ve ABD'nin ekonomimizi sıkıştırdığına da hiç görmüş değiliz. Hatta bugüne kadar ekonominin ayakta kalmış olmasının sebebi, AB ve ABD'dir. 

Kılıçdaroğlu sünepenin, basiretsizin teki. Umumi tuvaletin kasasına bile oturtulacak adam değil. O orada olduğu sürece, elbette her halt CHP'de patlayacaktır. 

Sitelerde Paylaş

Konu karmaşık değil, basit: İsviçre hesap sahibinin izni olmadıkça hesapları açıklamaz. Resmi, açık izni olduğunda ise açıklar. "Eyyy İsviçre, benim sende param var mı, açıkla" sorusunun yanıtı: "Evet" olacaktır. Yanıt bu olacağı için de bu soru sorulmayacaktır. 

Sitelerde Paylaş

Kemâl Kılıçdaroğlu “Çocuklarının, dünürünün, eniştesinin ve eski özel kalem müdürünün yurt dışında paraları var .” diyor.

RTE: Benim yurt dışında param olduğunu ispatlasın. Cumhurbaşkanlığını, siyaseti bırakırım.” diyor.

“Çocuklarımın, dünürümün, eniştemin ve eski özel kalem müdürümün paraları  yok.” “ Akrabalarımın parası olduğunu ispatlasınlar. Cumhurbaşkanlığını da siyaseti de bırakırım.” diyebiliyor mu?
Diyemiyor. “ Benim  yurt dışında bir kuruşum yok.” diyor.

Kemâl Kılıçdaroğlu “ Tayyip Beyin yurt dışında parası var .” dememişti zaten.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, democrossian yazdı:

Konu karmaşık değil, basit: İsviçre hesap sahibinin izni olmadıkça hesapları açıklamaz. Resmi, açık izni olduğunda ise açıklar. "Eyyy İsviçre, benim sende param var mı, açıkla" sorusunun yanıtı: "Evet" olacaktır. Yanıt bu olacağı için de bu soru sorulmayacaktır. 

CİA öğrenemez mi ?

Sitelerde Paylaş

İsviçre bankalarına hesap açılırken, para yatıracak kişi müstear isim alır. 

Ayrıca kendisine banka tarafından belirlenen ve sâdece hesap sahibinin bileceği bir şifre verilir.

Pasaport'ta yer alan gerçek kimlik bilgileri  banka kayıtlarına geçer.

Ancak; bu bilgiler aslâ dışarı sızmaz ve bankacılık işlemlerinde kullanılmaz.

Ha, parası var mı yok mu bilmem.

Ama; varsa bunu ıspatlamak, neredeyse imkânsızıdır.

Bu itibarla Tayyip'in, "Adıma hesap olduğunu ıspatlayın" diye efelenmesinin hiç bir kıymet-i harbiyesi yoktur.

tarihinde Vefik Sâmi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...