Jump to content

Tayyip'in Yurt Dışında Parası Var mı?

Recommended Posts

On 26.11.2017 at 16:28, haci yazdı:

Tayyip yurt dışında parası olduğu kanıtlanırsa istifa edeceğini söylüyor. 

Sizce bu iddiası doğru mu?

Tayyip'in yurt dışında parası var mı, yok mu?

Tayyibin yurt dışında parası olsa ne olur olmasa ne olur?

Yurt içinde olunca sanki halkın cebine girecek.:)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kılıçdaroğlu direkt olarak "Tayyip'in hesabı veya parası var" dememişti. Biz bile bu adamın kendi hesabına bir şeyler yapmaktan kaçınacağını bilirken onun bilmemesi mümkün mü?

Bugün delilleri göstereceğini, her şeyi açıklayacağını söylemişti. Az önce de açıkladı.Kurultaya elinde bir kutuyla geldi ve açtı.

Şimdi geliyoruz kutuyu açmaya. Çorum’da 17 Kasım 2017’de bir konuşma yaptım. 21 Kasım 2017’de yine sorular sordum. “Çocuklarının, dünürünün, eniştenin, kardeşinin, eski özel kalem müdürünün bir vergi cennetlerinde bir şirkete milyonlarca dolar gönderdiklerini biliyor musun? Yerli ve milliysen cevabını vereceksin” dedim. 1.5 milyon lira dava açtılar. Açsan ne olur, açmasan ne olur? Sen soruma adam gidi cevap ver. Beni dinliyordur, yanına bir doktor al yanında olsun. Gözlerinden öperek tekrar sorayım sayın Erdoğan. 30 milyar doları ne zaman nerede, kimin için harcadın?

İspat edelim. 1 Ağustos 2011 Man Adası Devleti’nde bir şirket kurulur. Küçücük bir ada. Burada bir şirket kurulur. O şirketin kuruluş belgesi bizde. Bu şirket 2 Ağustos itibarıyla birer yönetim kurulu toplantısı yapar. Yönetim kurulu Sıdkı Ayan’dan oluşur. 1 sterlinlik bir şirket. 15 Kasım 2011’de bu şirketi Kasım Öztaş’a devreder. Sıdkı Ayan kimdir tanıyor musun? Kasım Öztaş’ı tanıyor musun? Bu şirketin bütün kayıtları bizim elimizde. Bu şirkete para gitti.

15-12-2012 tarihinde Ziya İlgen, enişte 2.5 milyon dolar şirkete para gönderiyor.

15-12-2011 tarihinde Mustafa Erdoğan, 2.5 milyon dolar para gönderiyor.

26-12-2011 Ziya İlgen 1.250 bin dolar. Mustafa Erdoğan, 1.250 bin dolar para gönderiyor.

27-12-2011 Osman Ketenci, dünür, 1.250 bin dolar gönderiyor. Mustafa Gündoğan 1.250 bin. Eski Özel kalem müdürü bu.

Ahmet Burak Erdoğan, 1.450 bin dolar. Ahmet Burak Erdoğan, 2.300 bin dolar.

Diyecekler ki bunların belgesi var mı? Bütün bu paraların swift mesajları elimizde. Bu swift mesajı ne demek? Yurt dışına dolar gönderirken bu mesajla gönderiyorsunuz. Hepsi swift mesajları elimizde. Bunlar yetmez bankaların dekontu lazım dedim Parayı gönderdiğin dekontlar. Diyecekler ki bu belgeler sahtedir. Bunların tamamı bankaların resmi kayıtlarıdır. Yurt dışına göndermişler o şirketlerin de kayıtlarında var. Haysiyetli bir adamsan gereğini yapacaksın.

...Havuz medyasına da seslenmek isterim. Hemen belgeler sahte. Ne sahtesi. Bankadan gidiyor bunlar ya. Man Adası’na gidiyor. 30 milyar dolar Suriyelilere para harcadığını söylüyorsun. Bu parayı kimin için, nerede, ne zaman harcadın? Tüyü bitmemiş yetimin hakkı hukuku var. Adalet için konuşacaksın.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/chp-grup-toplantisi-59-2109018/

http://odatv.com/kilicdaroglu-beklenen-aciklamayi-yapti-2811171200.html

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-kilicdaroglundan-hodri-meydan-diyen-erdogana-cevap-40660896

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Kılıçdaroğlu direkt olarak "Tayyip'in hesabı veya parası var" dememişti. Biz bile bu adamın kendi hesabına bir şeyler yapmaktan kaçınacağını bilirken onun bilmemesi mümkün mü?

Bugün delilleri göstereceğini, her şeyi açıklayacağını söylemişti. Az önce de açıkladı.Kurultaya elinde bir kutuyla geldi ve açtı.

Şimdi geliyoruz kutuyu açmaya. Çorum’da 17 Kasım 2017’de bir konuşma yaptım. 21 Kasım 2017’de yine sorular sordum. “Çocuklarının, dünürünün, eniştenin, kardeşinin, eski özel kalem müdürünün bir vergi cennetlerinde bir şirkete milyonlarca dolar gönderdiklerini biliyor musun? Yerli ve milliysen cevabını vereceksin” dedim. 1.5 milyon lira dava açtılar. Açsan ne olur, açmasan ne olur? Sen soruma adam gidi cevap ver. Beni dinliyordur, yanına bir doktor al yanında olsun. Gözlerinden öperek tekrar sorayım sayın Erdoğan. 30 milyar doları ne zaman nerede, kimin için harcadın?

İspat edelim. 1 Ağustos 2011 Man Adası Devleti’nde bir şirket kurulur. Küçücük bir ada. Burada bir şirket kurulur. O şirketin kuruluş belgesi bizde. Bu şirket 2 Ağustos itibarıyla birer yönetim kurulu toplantısı yapar. Yönetim kurulu Sıdkı Ayan’dan oluşur. 1 sterlinlik bir şirket. 15 Kasım 2011’de bu şirketi Kasım Öztaş’a devreder. Sıdkı Ayan kimdir tanıyor musun? Kasım Öztaş’ı tanıyor musun? Bu şirketin bütün kayıtları bizim elimizde. Bu şirkete para gitti.

15-12-2012 tarihinde Ziya İlgen, enişte 2.5 milyon dolar şirkete para gönderiyor.

15-12-2011 tarihinde Mustafa Erdoğan, 2.5 milyon dolar para gönderiyor.

26-12-2011 Ziya İlgen 1.250 bin dolar. Mustafa Erdoğan, 1.250 bin dolar para gönderiyor.

27-12-2011 Osman Ketenci, dünür, 1.250 bin dolar gönderiyor. Mustafa Gündoğan 1.250 bin. Eski Özel kalem müdürü bu.

Ahmet Burak Erdoğan, 1.450 bin dolar. Ahmet Burak Erdoğan, 2.300 bin dolar.

Diyecekler ki bunların belgesi var mı? Bütün bu paraların swift mesajları elimizde. Bu swift mesajı ne demek? Yurt dışına dolar gönderirken bu mesajla gönderiyorsunuz. Hepsi swift mesajları elimizde. Bunlar yetmez bankaların dekontu lazım dedim Parayı gönderdiğin dekontlar. Diyecekler ki bu belgeler sahtedir. Bunların tamamı bankaların resmi kayıtlarıdır. Yurt dışına göndermişler o şirketlerin de kayıtlarında var. Haysiyetli bir adamsan gereğini yapacaksın.

...Havuz medyasına da seslenmek isterim. Hemen belgeler sahte. Ne sahtesi. Bankadan gidiyor bunlar ya. Man Adası’na gidiyor. 30 milyar dolar Suriyelilere para harcadığını söylüyorsun. Bu parayı kimin için, nerede, ne zaman harcadın? Tüyü bitmemiş yetimin hakkı hukuku var. Adalet için konuşacaksın.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/chp-grup-toplantisi-59-2109018/

http://odatv.com/kilicdaroglu-beklenen-aciklamayi-yapti-2811171200.html

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-kilicdaroglundan-hodri-meydan-diyen-erdogana-cevap-40660896

Kılıçdaroğlu ilk defa güzel bir iş yaptı,tebrik ederim..

Bu yolsuzluklar buzdağının görünen kısmı bile değil.

Şu Suriyelilere harcanan dediği parayı iç etme kısmıda açıklanırsa tadından yenmez..

Ama cahil,göt kılı halkta etki yaratır mı?

Yaratmaz..

Bu imam cehaletten besleniyor.Mallarını iyi bilir.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Rumumba yazdı:

Kılıçdaroğlu sadece dublaj yapıyor.

Erdoğan 17/25 Aralık sonrası yurt dışına para gömecek kadar akılsız değil. Sadece Amerika'da ki davaya payanda olacak söylemler var. Kılıçdaroğlu her zaman ki gibi yalan konuşuyor, onun CHP'ye getirilmesi sözcülük yapmasıdır.

Hangisi hırsız, sen onu söyle?

Sitelerde Paylaş

Yani para sülale boyu gönderilmiş. Tabii ki hiç bir şey karşılığı... Yani paravan şirketlere aktarılmış. Şirket bir mal bir hizmet üretmiş de karşılığı ödenmiş değil. Bir adada 1 sterlinlik kuruluş sermayesi olan paravan bir şirket. Şirket tabii parayı asla kasasında tutmadı. Çünkü şirketlere el koyulabilir. Hesapları dondurulabilir. Klasik yöntem: Parayı ordan oraya, ordan oraya dolambaçlı yollar izleyerek aktarmak. Tabii peşine düşülürse ne kadar dolambaçlı yollar izlerse izlesin izi sürülür. Ama kim sürecek izini!

CIA nın bu tür şeyler gözünden asla kaçmaz. Tabii ki biliyorlar.  

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Rumumba yazdı:

Kılıçdaroğlu her zaman ki gibi yalan konuşuyor

Böyle saçma sapan kıçından uydurduğun bir lafı geri kıçına sok. Kılıçdaroğlu'nu çok yönden eleştiriyoruz ve beğenmiyoruz ama bunlar arasında yalancılık diye bir şey yok. Tek bir yalanının ortaya çıktığını hatırlamıyorum. Ama berikinde BOP eşbaşkanıyım, hayır değilim... Nasıl bu kadar gerçekleri ters yüz eden rezil kişiler olabiliyorsunuz. Gerçeğin tam tersini söyleyecek kadar utanmaz kişilersiniz.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, democrossian yazdı:

Böyle saçma sapan kıçından uydurduğun bir lafı geri kıçına sok. Kılıçdaroğlu'nu çok yönden eleştiriyoruz ve beğenmiyoruz ama bunlar arasında yalancılık diye bir şey yok. Tek bir yalanının ortaya çıktığını hatırlamıyorum. Ama berikinde BOP eşbaşkanıyım, hayır değilim... Nasıl bu kadar gerçekleri ters yüz eden rezil kişiler olabiliyorsunuz. Gerçeğin tam tersini söyleyecek kadar utanmaz kişilersiniz.

Cevap yazdığın kişi akp’li troll dür.

Kemiği kim atarsa ona yanaşan tiplerden..

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, Minik Kuş said:

Tayyip Erdoğan'ın yurtdışında parası vardır. Bunu devletin birçok kademesi bilmektedir. Kanıtlıdır, belgelidir. Umarım bu melanet, ülkemize zarar verecek bir şantajın konusu yapılmaz.

Böyle bir melaneti ülkemizin başına bela edenlere lanet olsun.

Ülkene en çok zarar verenler bunlar zaten. 

Emin ol, bildiklerimizi yazamıyoruz, ama yazsak, neler döndüğünü bilsen, tencereyi kapar sokaklara fırlardın. 

Size açabileceğimiz kadarını yazıyoruz, aleni, apaçık, herkesin göz önünde olanları. Bunu aklınızda tutun.

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu sahte belgelerle ortaya çıkacak kadar saf değil elbette. Böyle bir şey onun sonu olurdu. Sahte mahte elbette değil ama yine Binali'nin yanına oturur sırıtarak poz verir, mesele kapanır gider. Aynısı olur... Bu saatten sonra olacak bir şey olması da, olsa da bir şeyi değiştirmesi de mümkün değil. Hiç bir şey olacakları geri çeviremeyecek.

Bunları söylerken bazen acaba düşündüğümden de korkunç şeyler olabilir mi diye endişe ediyorum. Daha az önce bir Suriyeli ile konuştum. Suriye'nin durumunu konuşurken birden ağlamaklı olacak gibi oldu. Fakat sert, mert durmaya çalışarak kendini sıktı, ağlamadı. fakat sesinin incelmesine engel olamadı. Onu utandırmamak için yüzüne bakmadım. Çayımı bitirip müsaade alıp kalktım gittim. Bana öyle geldi ki ne olursa olsun ağlamayacağım diye bir kararı en baştan almış gibiydi. Ben öyle hissettim.

Ben bunlara acımalı mıyım, acımamalı mıyım hiç bilemiyorum. Çok kararsız ve çelişkide kalıyorum. Bazen içim çok eziliyor. Bazen de kaçmasa savaşsaydı, ölümse ölüm, ülkelerini dört hayduta niye bırakıyorlar diyorum. Bilemiyorum...

Ama beleş makarna kömürcüler ödemeli yani faturayı, onlar o uçurumdan atlasa biz de atlarız, inadına ille de o diye katır gibi ayak diredi, laf anlamadılar. Gitsin onlar savunsun İskenderun'u vermesinler diyeceğiiiim... Atatürk'ün emaneti olunca boynum bükülüyor bana ne diyemiyorum. En kötüsü bu çelişki...

Ha, unutmadan. Daha önce konuştuğum bir Suriyeli de "biz savaştan kaçtık Türkiye'ye geldik. Bu sefer de Türkiye savaşa girecek" dedi! Damdan düşen gelsin demiş yanıma...

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, democrossian yazdı:

Kemal yalan konuşuyor çünkü yalan konuşturuyorlar.

Onu oraya oturtanlar onu böyle kullanıyorlar.

Bu gerçeği görün.

Bundan önce attığı yalanda Erdoğan'ın dolarları var bozdurmadı yalanıydı. Çatır çatır Erdoğan ispatlamadı mı doları olmadığını ?

Ornias isimli Pkk yancısına da kanma burada. Ha o ha Kemal ikisi de aynı kafa, daha geçen hafta Tunceli'de Seyit Rıza'yı sevenler değil mi bunlar.

tarihinde Rumumba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 hours ago, anibal said:

Boş boş sayıklıyorsunuz. Rusya tarihinde kimi rahatlatmışki, Türkiye'yi rahatlatsın. ABD - AB bugüne kadar Türkiye'yi rahatlattı ya, alışmışsınız oradan, Rusya'da öyle yapacak falan sanıyorsunuz. 

ABD ve AB nin emperyalizmi yoktur, başka şeyleri vardır ama emperyalizm değil. Emperyalizm güden bugün bilfiil Rusya'dır. Gdip Kırım'ı falan işgal edip topraklarına katmak emperyalizm değilse nedir? Ve bugün NATO mevzusu olmasa, Rusya çoktan gırtlağımıza sarılmıştı. 

AB ve ABD'nin ekonomimizi sıkıştırdığına da hiç görmüş değiliz. Hatta bugüne kadar ekonominin ayakta kalmış olmasının sebebi, AB ve ABD'dir. 

Kılıçdaroğlu sünepenin, basiretsizin teki. Umumi tuvaletin kasasına bile oturtulacak adam değil. O orada olduğu sürece, elbette her halt CHP'de patlayacaktır. 

Ben rusyanın marifeti dolayısı ile bunu söylemiyorum. Nokia veya intel gibi firmalarımız yok. Ülkeyi şirket gibi düşünün, Nitelikli satın almayı ab-abd den sarf olanı çinden alıyoruz. Satış için ise Azerbaycan Kırgızistan Hindistan gibi ülkelere satış yapabiliyoruz. Çünkü tekstil gibi el işçiliği dışında ab-abd satış yapamıyoruz. Hep ikincil ülkelere satışımız var. Çünkü ülke teknolojimiz zayıf sanayimiz gelişmedi tarım hayvancılık yalnış politikalardan bitme noktasında. Araplar gibi petrolümüz yok. Madenlerimizi hollandalılar çıkarıyor.

Bu sebeple Rusya hem kendisi hemde etkisindeki ülkeler müşteri ülke olaması açısından tam Türkiye ye göre. Bu bağlamda ekonomik olarak bize iyi müşteri. Ülke ekonomisini açmazdan çıkarabilir.

Rusların düşünce yapısında sscb nin etkisi var. Bu etki Marksizm. Dolayısı ile oyun içinde oyun yok. Bakınız fetö.  Bakınız Suriye ve isid. Ben buraya şöyle yapacam diyorsa yapıyorlar. Kırım gibi. Ancak emperyalist dediğim şekil yönlendirme siyaseti şekillendirme müdahale edip istediği istikamette itme gibi.

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Rumumba yazdı:

Kemal yalan konuşuyor çünkü yalan konuşturuyorlar.

Onu oraya oturtanlar onu böyle kullanıyorlar.

Bu gerçeği görün.

Bundan önce attığı yalanda Erdoğan'ın dolarları var bozdurmadı yalanıydı. Çatır çatır Erdoğan ispatlamadı mı doları olmadığını ?

Ornias isimli Pkk yancısına da kanma burada. Ha o ha Kemal ikisi de aynı kafa, daha geçen hafta Tunceli'de Seyit Rıza'yı sevenler değil mi bunlar.

Ülkemizde senin gibi ahmaklar çoğunlukta olduğu süre sizin dediğiniz olur.. Adına demokrasi diyorlar... Kemal'in yalan söylediğini demokratik ilkelere sadık kalarak kanıtlayabilirsiniz..

Evet.. Haklısınız. Tayyip itine bir şey olmayacak..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...