Jump to content

Tayyip'in Yurt Dışında Parası Var mı?

Recommended Posts

• İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, ahmet1405 yazdı:

CEHAPE belgeleri savcıya vermeyeceğini açıkladı, size buradan bi malzeme çıkmaz.

hadi geçmiş olsun.

Türkiye cumhuriyeti fabrika ayarlarına çevrildikten sonra bütün belgeler savcılıklara verilecek ak it kardeşim..O günler yakındır.

Haydi Tayyip dolar milyarderi sana ne o oluyor anlamıyorum,yalamak için bu kadar ateşlisin,

Kemik yalama hoşuna mı gidiyor?

Etini yeyip,kemiğini sana atıyorlar la..ne mutlu sana..

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, ahmet1405 yazdı:

SEN NİYE BU KADAR ATEŞLİSİN ?? leş kargalar gibi üşüşme peşindesin.

Ke mal le yola çıkan yolda kalır.

bidaha öyle herşeye atlamayın ...

Neye üşüşücem lan dallama?

Biz çalınan paralarımızın peşindeyiz.

Senin gibi onursuz ve gurursuz değiliz.

Kemik peşinde koşan senin gibi ak it de değiliz.

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

İşte sizin hatanız burada başlıyor. Her olaya karamsar,her olaya işte şu niye böyle bu niye şöyle diye bakıyosunuz. Tayyip Erdoğanın Atatürk hakkındaki fikirlerini bende biliyorum. Ama Türkiye Tayyip Erdoğandan ibaret değil önce bunu bi anlayın. Türkiyenin bir birikimi var. Siz Atatürkü dışlayarak Atatürke hakaret ederek onu eleştirerek Türkiyeyi yönetemezsiniz. Amerikaya karşı bir savaş veriyoruz ve bu savaşta herkes Atatürk demeye başladı. Herkes Atatürkten söz etmeye başladı. Çünku Türkiyenin bir birikimi var onu birleştiren bir geleneği var.

Tayyip Erdoğanın ve onun eski ortaklarının Türkiyeyi diledikleri gibi yönettikleri devir bitmiştir. Siz büyük resme bakın bırakın bu içi boş karamsarlıkları. Türkiye büyük kararlar aldığı bir döneme girmiştir. Türkiye karanlığa gitmiyor, tam tersi Türkiye aydınlığa gidiyor.

Amerika napacak? Türkiyeye savaş mı açacak? :) Amerika bugün Suriye de kaybetmişken, Irakta kaybetmişken, Türkiyede ki gladyosunu kaybetmiş ve kara gücü pkk bitmesine noktasına gelmişken siz ne savaşından bahsediyosunuz? 

Hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar...

Biz senle başka başka Türkiyelerde yaşıyoruz herhalde Kuranınizinde.

Çünkü görünene göre Türkiye, daha önce hiç olmadığı kadar kötü durumda ve daha da kötüye gidiyor. 

Sorunumuz da ABD falan değil, Tayyip. Onun, yaptığı hırsızlıklar nedeniyle vermeye zorlandığı mücadeleyi, sizler ülke mücadelesi sayıyorsunuz...

O büyük resim neyse, AKP'lilerden başkası göremiyor zaten.

Sitelerde Paylaş

Tayyip iti çalmaya ufaktan başladı. Belediye başkanı iken.. Daha sonra ayakkabı kutuları ile falan çalmaya başladı.... Yakalandı ama bir şey olmadı.. Cesaretlendi.. Daha büyük çalmaya başladı...Onlar da yakalandı ama hala bir şey olmuş değil. İlerde daha çok çalacak ve gene bir şey olmayacak...

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, haci yazdı:

Onlar da yakalandı ama hala bir şey olmuş değil. İlerde daha çok çalacak ve gene bir şey olmayacak...

Bunu yapmayın. Umutsuzluk yaymayın.

Anlıyorum, 15 senedir her girişim barbar sürüsünün sessizliğinde boğuldu gitti. Ama bu son hesaplaşma abi. Öyle ya da böyle bir takım uzuvlar kopacak. Bu iş kuzuların sessizliğine terk edilmeyecek. 

Sözkonusu kişi bir siyasi kimlik değil, bir hayvan sürüsünün lideridir. Er geç etleri kopartılacak, yenilerek yok edilecektir. Bence o günlerin arefesindeyiz.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Minik Kuş yazdı:

Er geç etleri kopartılacak, yenilerek yok edilecektir. Bence o günlerin arefesindeyiz.

Bu bir tespitten ziyade istek gibi geldi.

Faşist diktatörlükler dış müdahale dışında her ne olursa olsun ekonomi dibe vurmadan gitme aşaması başlamaz.

Diktatörü besleyen tabanı bir ekmek kırıntısı kalana dek onu ayakta tutarlar, üstelik tabanın bir de "şükürcü" olduğu gerçeğini göz önüne aldığımızda gitme durumu daha zorlaşır.

İhracat hiç yapılamaz hale gelirse, ithalat ödenemez duruma gelirse, iflaslar dayanılmayacak boyuta gelirse, işçi çıkartmalar ciddi boyuta gelirse velhasıl son kırıntılar biterse işte o zaman başlar.

Bunun dışında böyle reza-meza kara para konuları ancak bizlere bir nebze umut vermekten öteye gitmez...

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Bu bir tespitten ziyade istek gibi geldi.

Temenni değil abi. Bu işte tiyatrodaki kural işleyecek. İlk sahnede silah göründü, son sahnede mutlaka patlayacak.

Sarraf davası açıkça Tayyip Erdoğan'ı hedefe koymuştur. Başka birşey düşünmek çocukluk olur. ABD'nin bu noktadan sonra bir parça koparmadan bırakması mümkün değildir. Ya onun kafasını koparacak ya da millet olarak bizden bir parça alıp götürecek. 

Bu dava dünyanın her yerindeki merkezler tarafından takip ediliyor. ABD'nin bu operasyona değmeyecek bir ganimetle bu işten ayrılması, onun prestijini yerlere indirir. Asya devletleri, Güney Amerika devletleri ABD'nin sendelemesine bakıyor. ABD bu işten şanına uygun bir parça ile ayrılmazsa, ondan parça alırlar.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Ornias said:

Türkiye cumhuriyeti fabrika ayarlarına çevrildikten sonra bütün belgeler savcılıklara verilecek ak it kardeşim..O günler yakındır.

Haydi Tayyip dolar milyarderi sana ne o oluyor anlamıyorum,yalamak için bu kadar ateşlisin,

Kemik yalama hoşuna mı gidiyor?

Etini yeyip,kemiğini sana atıyorlar la..ne mutlu sana..

Kurandan aldığı terbiye bu yönde demek.

Hani bir aile terbiyesi vardır ya, kuran terbiyesi de böyle birşey demek.

Kuran adamı böyle yapıyor demek.

Hayır merak ediyorum; kitabın içinde bir yerde: eğer bir adam müslümanım diyorsa; hırsız olsa da, arsız olsa da, sahtekar, hortumcu, vatan haini, ülkeyi parsel parsel satan, yandaşları ve hısım akrabasının cebini dolduran vb. vb...bir kişi olsa dahi, koyun gibi onun peşinden gidin, hırsızın hırsızlığına destek çıkın, bu durumda siz de bir çeşit hırsız olun falan mı yazıyor? Hırsızlığa destek verene, arka çıkana ne denir?

Bu adamların ülkeyi soyup soğana çevirdiği besbelli! Var mı bunun üzerine söylenebilecek bir söz?!

Hayır soymamıştır diyebilecek bir babayiğit?!!

E sen neden kendini onunla beraber küçük düşürme derdindesin ki?

Kuran yaladıkça yalayın dur durak bilmeden, koşulsuz şartsız yalayın, yaladıkça yalayın falan mı buyuruyor yoksa?

Müslüman adamdan korkacaksın. Hakikisinden. Ben bunu anladım.

Din gelince omurga gidiyor görüldüğü üzere.

Şeref, haysiyet, akıl; hepsi ne idüğü belirsiz bir kitaba ipotek ediliyor.

Türkiye'nin makus talihi yıllardır bu gibi adamlardan müteşekkil sürüler yüzünden bir türlü dönmüyor, dönemiyor..

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Türk Ateist said:

Hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar...

Biz senle başka başka Türkiyelerde yaşıyoruz herhalde Kuranınizinde.

Çünkü görünene göre Türkiye, daha önce hiç olmadığı kadar kötü durumda ve daha da kötüye gidiyor. 

Sorunumuz da ABD falan değil, Tayyip. Onun, yaptığı hırsızlıklar nedeniyle vermeye zorlandığı mücadeleyi, sizler ülke mücadelesi sayıyorsunuz...

O büyük resim neyse, AKP'lilerden başkası göremiyor zaten.

Ben hayallerde yaşamıyorum ben olaylara gerçekçi bir gözle bakıyorum. Ama siz felaket tellallığı yapıyorsunuz. Yok işte Türkiye bitti mahvoldu. Türkiyeyi bölücekler. Türkiye şöyle olucak böyle olucak falan deyip duruyorsunuz. Böyle yaparak hiçbir sorunu çözemezsiniz. O zaman Atatürkte böyle yapsaydı? :D Türkiyeyi bölücekler deyip ingilizlere teslim etseydi ülkeyi. 

Tayyip Erdoğan bugün amerika ile savaşıyor. Bunun hiç lami cimi yok bu çok açık. Ha, bunu kendi paçasını kurtarmak için mu yapıyor orasını bilemem. Ama Türkiyenin başında kim olursa olsun böyle yapmaj zorunda. Yani siz bugün Suriye de pyd karşı operasyon yapmadan, Amerikaya karşı komşularla askeri ve ekonomik işbirliği yapmadan, Fetöyü temizlemeden, Pkknın üzerine gitmeden Türkiyenun tepesinden nasıl durucaksınız. Demek istediğim şey şu, ortada bir Türkiye var. Türk Milleti var. Siz bunları görmezden gelerek bu ülkeyi kafanıza göre yönetemezsiniz. Zaten bu politikalar da iflas etmiştir. Tayyip Erdoğanın amerikayla el el verdiği dönem bitmiştir. Bunu görmemiz lazım.

Ayrıca Türkiye de çok büyük değişikler yaşanacak. ÇOK! Benim gördüğüm kadarıyla Türkiye de ipleri eline almış bir devlet var. Tayyip Erdoğanı sadece kullanıyorlar. Devlet bu işi bitirmiş.

tarihinde Kuranınizinde tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Ben hayallerde yaşamıyorum ben olaylara gerçekçi bir gözle bakıyorum. Ama siz felaket tellallığı yapıyorsunuz. Yok işte Türkiye bitti mahvoldu. Türkiyeyi bölücekler. Türkiye şöyle olucak böyle olucak falan deyip duruyorsunuz. Böyle yaparak hiçbir sorunu çözemezsiniz. O zaman Atatürkte böyle yapsaydı? :D Türkiyeyi bölücekler deyip ingilizlere teslim etseydi ülkeyi. 

Tayyip Erdoğan bugün amerika ile savaşıyor. Bunun hiç lami cimi yok bu çok açık. Ha, bunu kendi paçasını kurtarmak için mu yapıyor orasını bilemem. Ama Türkiyenin başında kim olursa olsun böyle yapmaj zorunda. Yani siz bugün Suriye de pyd karşı operasyon yapmadan, Amerikaya karşı komşularla askeri ve ekonomik işbirliği yapmadan, Fetöyü temizlemeden, Pkknın üzerine gitmeden Türkiyenun tepesinden nasıl durucaksınız. Demek istediğim şey şu, ortada bir Türkiye var. Türk Milleti var. Siz bunları görmezden gelerek bu ülkeyi kafanıza göre yönetemezsiniz. Zaten bu politikalar da iflas etmiştir. Tayyip Erdoğanın amerikayla el el verdiği dönem bitmiştir. Bunu görmemiz lazım.

Ayrıca Türkiye de çok büyük değişikler yaşanacak. ÇOK! Benim gördüğüm kadarıyla Türkiye de ipleri eline almış bir devlet var. Tayyip Erdoğanı sadece kullanıyorlar. Devlet bu işi bitirmiş.

Yoo, sandığının aksine, ben hiç ümitsiz falan değilim. Bunu hep söyledim. Ama bizi şimdikinden de kötü günler beklediğini göremeyecek kadar da romantik veya hayalci değilim. Sen harbiden hayallerde yaşıyorsun.

Türkiye'nin başında, ABD'ye testislerinden yakalanmış dev bir hırsız, bir vatan haini var. Verdiğini söylediğiniz savaş da Türkiye için değil, kendisi için. Üç gün sonra oturup ABD'yle el sıkışmayacağını bir tekiniz iddia edemez. Ama ABD ipi kopardı, iple birlikte kimbilir ne koparmanın peşinde. Sen adamın ambargosunu gizliden del, ucuza petrolü alıp altınla öde, bunu yapan adamın verdiği milyonlarca dolar rüşveti mis gibi cebe indir, onu koruyup besle, sonra adam yakalanınca aman da ABD bize düşman... E Reza'ya kadar dosttu, müttefikti ABD, biz onların BOP projesinde görev verdiği süper müttefiktik? Şimdi ABD de düşman PKK da. Fethullah hikayesine hiç girmiyorum bile.

Siz delisiniz yemin ederim. Üç gün sonra siz de başlarsınız "Kandırıldık, inandık, o yüzden destek verdik" demeye...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...