Jump to content

Tesettürlü bayanların karşılaştığı her yabancı erkeğe hiç konuşmadan sen sapıksın mesajı vermesi

Recommended Posts

10 saat önce, sophistic yazdı:

Avrupalılar aşırı hümanist oldular. Fazla iyimser ve insancıllar.

Bunun üzerinde ben de zaman zaman duruyorum. Neden hümanist olmaları değil. Sen de senin yerine savaşacak yığın yığın beleş ölüme hazır lejyoner bulsan sen de tepe tepe kullanır, pohpohlar, aslanım haklısınız siz kahramansınız hadi göreyim sizi dersin.

Bunlar yetmiş huri kazanacağız diye ölüme hazır ve yığın yığın da ölen insanlar. Habire ölüyorlar, binlercesi birden ölüyor, kimse de umursamıyor. Hepsi cennete hurilerin kucaklarına gidiyorlar çünkü!!! :lol:

Sen bulsan böyle bir lejyoner deposu, sen de sonuna kadar kullanırsın.

Sitelerde Paylaş
On ‎28‎.‎11‎.‎2017 at 20:02, Raphael17 yazdı:

Makyaj ile kuaför ile uğraşmaktan bıkıyor. "Müslümanım artık böyleyim" diyebiliyor.

Sanmıyorum. Türbanlılar daha aşırı makyaj yapıyorlar. Kuaföre zaten her gün gitmiyor. Türban akşama kadar kafasında duruyorsa türbanı çıkardığında iğrenç oluyor, saçı kafasına yapışıyor. Bu kadar rahatsız olduğum bir şey daha azdır: Türban bağlamaktan kafaya sımsıkı yapışmış saç! Bazen sohbet ederim türbanlı kızlarla ve bazen türbanlarını çıkarırlar yanımda. Yahu şunu takmayın kafanıza, bak şu saçının haline, sıcakta terlemiş kafana sımsıkı yapışmış, şu şimdi oluyor mu derim. Haklısın ama işte şu bu filan falan... Tam ikna oldu artık takmaz diyorum, bakıyorum ertesi gün yine türban kafasında! Bunlar olmazlar. Olmaz bunlar.

Çok itici. Ha yalnız bacaklarını epilasyon yapmaktan kurtarır, tamam. Çünkü bunlar mini etek bile giyiyorlar türbanın altına ama, illa çorap kadar ince de olsa taytla giyiyorlar. Ama o da zaten ayda yapılan bir işlem, kurtarsa ne olacak? Lazeri de çıktı, kaçınmak iş bile değil artık.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, democrossian yazdı:

Tabii ki. Ben uzaklaştırma yerine aklını başına alır, kendine çeki düzen verir umudundayım.

İnanılmaz sahtekarsın, neş para etmez bir kaypaksın.

Adamın baştan sona bilimsel bilgi verdiği, içinde en ufak bir hakaretimsi bile barındırmayan yazılarından bile rahatsız olup kişiselleştiren, hemen ona saldıran adamsın.

Nedeni de seni UFO başlığında yerden yere vurması oldu. Bunu bilgisiyle yaptı tabii, sen yine kişiselleştirip durduğun halde.

O günden beri bu adama acayip taktın, nerede görsen aman da niye ceza almıyor bu, niye korunuyor, bunun yazmasına niye izin veriliyor diye ortalara fırlıyorsun.

Böyledir bu iş... 

Şimdi hiç öyle masum, iyi niyetli insan gibi takılma, kimse yemez...

@anibal yöneticiler tarafından hiç korunmamıştır. Kendisi Bilim Forumu yöneticisi iken bile defalarca uzaklaştırma almıştır ve tek bir söz bile etmeden gelip kaldığı yerden devam etmiştir.

Ama ayrıcalıklı mıdır? Dibine kadar.. Alabildiğine... 

Anibal gibi bazı insanlar ayrıcalıklarını beyinlerinden; yani sahip oldukları bilgilerinden, sağlam kişiliklerinden ve iyi ahlaklarından alırlar. Bunlar öyle değerli niteliklerdir ki, kişiyi hem ayrıcalıklı hem de dokunulmaz yaparlar.

Yani anibal'i forumdan atmak veya birkaç gün uzaklaştırmak hikaye... Bunlar, anibal gibi insanlar söz konusu olduğunu çok fazla çocukça uğraşlar, basit ve değersiz şeylerdir. Forumdan atılsa da bu adam ve onun gibiler ayrıcalıklı ve dokunulmaz olmaya devam ederler.

Ama sen bunları anlar mısın?

İşte onu hiç sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

UFO başlığı ne yahu? Bula bula göstere göstere böyle kıytırıktan bir neden gösterileceği kırk saat düşünsem aklıma gelmezdi.

Türk Ateist bir şey yazdığında böyle zıp zıp zıplayan, bağıran çağıran tüylü top gibi bir şeyin kafamda canlanmasına üzülüyorum. Böyle bir imaj olmamalıydı. Olmasaydı sevinirdim.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, democrossian yazdı:

UFO başlığı ne yahu? Bula bula göstere göstere böyle kıytırıktan bir neden gösterileceği kırk saat düşünsem aklıma gelmezdi.

Türk Ateist bir şey yazdığında böyle zıp zıp zıplayan, bağıran çağıran tüylü top gibi bir şeyin kafamda canlanmasına üzülüyorum. Böyle bir imaj olmamalıydı. Olmasaydı sevinirdim.

Normal çünkü senin kafan normal çalışmıyor. Algıların baştan sona çarpık olduğu için imajinasyon yeteneğin de haliyle çarpık olacak...

Adam acayip takıntılısın, ölesiye nefret ediyor ve gördüğün her yerde böyle çirkin çirkin, kompleksli kompleksi yazıp duruyorsun. Yani sen forumu düşünen, ateistleri düşünen herhangi iyi niyetli bir yazar değilsin, sorunun bütünüyle kişisel. "Ben ben ben" diyen bir acayip adamsın işte...

Ama dediğim gibi, ayrıcalık ve dokunulmazlık, insanın yalnızca beyniyle, sağlam ahlakı ve bilgisiyle edinebileceği bir şey. Milyon tane küfürlü sözcük kullansan da, forumdan bin kere atılsan da değişmez bu. Anibal bu ayrıcalık ve dokunulmazlığı çoook yıllar önce edinmiş, hakkıyla ve dibine kadar.

Hani ona edeceğin  sözler aman da ağzı bozuk, çok küfür ediyor falan olur, ama ezilmeye mecburen devam edersin. İşin kötüsü, birilerini ezmek, birilerinden daha iyi ve bilgili olduğunu göstermek gibi dertleri asla olmaz o adamın, tam da tersi kimse kendini kötü hissetsin istemez, asla kişiselleştirmez, kendisiyle uğraşanlara dönüp bakmaz bile. Egosu yok çünkü, Bu tip tatminler onun egosu için çok çok fazla hafif kalır...

Sitelerde Paylaş

Hayır insan olan normal bir insan bir oturur düşünür. UFO konusu ne yahu? Böyle kıytırıktan bir mevzu için mi sorun olmuş? Ne demiş de beni yerden yere :0_80cbc_37a71a73_L: vurmuşmuş? Ne yeri, hangi yer, ne yerden yeresi yahu? :lol: Bu kadar saçma bir iddiayla karşılaşacağımı günlerce düşünsem aklıma getiremezdim. UFO deyince neydi diye epey bir düşünmek zorunda kaldım. Ne UFO'su yahu? :D

Bu yani, bu kadar kıytırıktan bir mevzu ha! Fakat aklıma ilk gelen şey işte o gürültülü sesler çıkararak hoplayan tüylü top oldu. Beni üzen bu imaj... Bu imaja çok üzülüyorum.

Sitelerde Paylaş

Haaa, dur, yeni yeni aklıma gelmeye başladı. Haaa, şu sinyal alma sinyal verme meselesi, tamam... :D

Eee, bu meselede hangi yerden hangi yere vurma be? :lol: Bu ne yahu? Teknik bir konu. Eeee, noolmuş? Sinyal yok alırdık yok alamazdık yok verirdik yok veremezdik diye bir mevzunun yerden yere ile filan ne alakası olabilir yahu?

Acayip! :D Çok acayip! Şöyle bir mevzu ile muhatap edildiğime inanamıyorum bile! Gürültü çıkararak zıplayan tüylü top zihnimde bu kadar canlanmasa sevinirdim. Yine hoplayıp gürültü çıkarıyor. Bu kötü... 

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, democrossian yazdı:

Haaa, dur, yeni yeni aklıma gelmeye başladı. Haaa, şu sinyal alma sinyal verme meselesi, tamam... :D

Eee, bu meselede hangi yerden hangi yere vurma be? :lol: Bu ne yahu? Teknik bir konu. Eeee, noolmuş? Sinyal yok alırdık yok alamazdık yok verirdik yok veremezdik diye bir mevzunun yerden yere ile filan ne alakası olabilir yahu?

Acayip! :D Çok acayip! Şöyle bir mevzu ile muhatap edildiğime inanamıyorum bile! Gürültü çıkararak zıplayan tüylü top zihnimde bu kadar canlanmasa sevinirdim. Yine hoplayıp gürültü çıkarıyor. Bu kötü... 

Bu, en son aklıma gelen tartışma şekerim. Foruma ilk geldiğimde de bu adama din forumunda saydırıp duruyordun, kimbilir neyi tartışmıştınız da seni yanlışlamıştı... Adam İslam'ı, bizdeki ulemalardan filan iyi bilir, bilmem sen de farkettin mi? Ona tek katılmadığım yer, birtakım politik konulardır, e o da bilimle dinle vs ilgili olmadığı için normal zaten.

Konunun senle uzak yakın ilgisi yokken ortaya zıplamış ve adama küfürler ederek korunduğunu falan söylemişsin. Hem yönetimi zan altında bırakmış, hem de küfretmişsin. Yönetim zaten taraftar değildir, anibal değil Allah gelse gerekeni yapar ve hiç de çekinmez ama mevzu bu bile değil. Senin saplantı haline gelen anibal takıntın...

Senin yanlışlanmaya zerre kadar tahammülün yoktur, kimse sana karşı çıkmasın, sözünün üstüne söz söylemesin gibi bir acayip güvensizliğin vardır.

Mevzu da bundan ibaret. Yoksa anibal ne seni takar ne de uzaklaştırılmayı. Onun derdi bambaşka... Hep öyleydi, hala da öyle. 

Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, democrossian yazdı:

Senin algın bozuk olduğu için imajinasyon yeteğeneğin de bozuk, çarpık demiştim yukarıda. Dolayısıyla beni nasıl imajine ettiğin seni üzmesin, yalnızca düşündürsün. oksa ben hiç etkilenmem, düşünmem bile. Sanal bir insansın neticede, beni nasıl imajine ettiğin, zerre kadar önem taşımaz, ruhum bile duymaz. Senin birini nasıl imajine ettiğin seninle de ilgilidir çünkü.

Sen de bu işlere çok takma, sanal ortamda yazıştığın insanları imajine etmekle uğraşma, ettiysen de neden böyle diye oturup düşünme.

Benden sana tavsiye...

Sitelerde Paylaş

He he tamam öyle... :lol: Kafamı şişirmeye hiç niyetim yok. :D

Fakat hani ben Müslümleri batının beleş lejyonerleri diye eleştiriyorum ya... Başkalarının da başka beleşe yırtınarak zıplayarak hoplayarak bağırıp çağıran savunucuları var, ne garip ve komik!!!

Ben kimseyle kişisel bir sorunum olduğunu hiç hatırlamıyorum. Benim tek endişemin ateistler işte böyleler hep denilmesi olduğunu bir kez daha içtenlikle belirteyim. Başka savunmam yok sayın yargıç!!! :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen ateistleri merak etme. Anibal ve onun gibi iyi niyetli ve sağlam bilgili ateistler de ateizmin yüz akıdır. 

9 dakika önce, democrossian yazdı:

Fakat hani ben Müslümleri batının beleş lejyonerleri diye eleştiriyorum ya... Başkalarının da başka beleşe yırtınarak zıplayarak hoplayarak bağırıp çağıran savunucuları var, ne garip ve komik!!!

Bu çirkinliğini de yalnızca şimdilik görmezden geliyorum. Haddini bil, edebinle konuş. Delisin diye alttan alıyorum, bir daha almam.

Sitelerde Paylaş

Zaten artık kafamı daha fazla şişirmemesi için bununla konuşmamam gerekiyor. Öyle yapayım artık bari. Sorun da böylece çözülür... :D İkide bir açsam baksam yok sen şöylesin yok sen böylesin bunları mı okuyup duracağım yahu! Hayır ben kime demişim, mevzu kim, bu niye yandan zıplıyor ben onu anlamadım! 

Sitelerde Paylaş

Yurtdışında hümanist kadınlar öyle bir savınuyorlar ki bu türbanlıları. Geçen facebook üzerinde bir tartışmada görmüştüm. Türbana karşı olanları ırkçılık ve baskıcılıkla suçluyorlar. Fazla sahiplenmeleri beni şaşırttı. Neymiş efendim türbanı kendini erkeklerden saklamak için değil alçakgönüllüğün bir simgesi olarak kullanıyorlarmış... Bıdı bıdı bıdı... Fazla hümanistlikte hiç çekilmiyor... 

Sitelerde Paylaş

Türk Ate alıntılamış da.

Adam 1) varoş

2) Varoş olamayacak kadar salak

3) Adam sahte.

- Büyük olasılıkla yazılım diyorum ben.

Yönetici de Huu gibi adamları atıp bunları senelerce çoğaltıyor.

Da tekrar sorayım: "Demo'nun şu mesajını sen hiç okudun mu?" dedidiğiniz bir mesaj var mı? 5000 küsür de mesajı var.

Onu okuyacağıma dizi sayfalarındaki reklamları okurum daha iyi

Sitelerde Paylaş

Bu tarz kişilerle mecburiyetten aynı ortamda bulunduğunda ise bi gergin , ürkek durarak ortamın havasınıda olumsuz etkiliyorlar. Acaba neyi yanlış anladı diye senide suçlu hissettirebiliyor. Haliyle sürekli tetikte olduğundan gergin oluyorsun. Senle muhatap olmayan bacım dini bir konuda zart diye onca erkeğin arasına dalabiliyor işin ilginç tarafı. 

Başka bir ilginç taraf ise bunların bu durumunu konuştuğunda ise kedi - ciğer ilişkisi kurmaları ve buradan prim yapmaya çalışmaları. Ortamda bunlardan 2-3 tanesi yetiyor ve artıyor ortamın anasını sikmeye

Sitelerde Paylaş

Ben ikilemde kalmak istemiyorum. Hiçbir forum bence apolitik olamaz. Bu insanlar varsa, bunların olduğu ülkenin forumunda da "senün mü benüm mü" davası mutlaka olur (yurt dışında da öyle).

Da işte yabancılar ikinci dünya savaşı sonrası bunlara tavır koymayı öğrenmiş. Bizde o eksik olduğu için, demokrasi adına geliyor sonra suratına benzetiyor. Her yerde aynı şey.

- Bi de akıllı herif. Şimdi susması gerektiğini filan hemen anlıyor. Hiç öyle duygusallaşıp da cevap yetiştirmeye kalmaz. Adamın amacı var. Ona çalışıyor zaten.

tarihinde Raphael17 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...