Jump to content

Sizce Suriyelileri geri gönderebilir miyiz?

Recommended Posts

9 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Kaçıp ülkeme sığınmışsa insan gibi davranacak, insan gibi yaşayacak arkadaşım. Zorbalık yapmayacak, insanlara saldırmayacak, kadınları kızları taciz etmeyecek, tecavüz etmeyecek, pislik yapmayacak. Aman da savaştan kaçıp sığınmış zavallılar diye bunları görmezden gelip de Arap köleliği yapacak değilim. 

Kendi yobazımızdan, çarşaflımızdan bıkmışız, onları gördükçe içimiz kan ağlamış senelerdir, bir de bunlar eklendi üstüne...

Bizim atalarımız da vaktiyle gidip birilerine sığındıktan sonra onlara pislik yaptıysa, halkının huzurunu kaçırdıysa, kadınlarını kızlarını taciz ettiyse ve kendi alanlarını kurup ülkenin esas sahiplerini dışlamaya yeltendiyse, onlardan da nefret edilmiştir, o nefreti de dibine dek haketmişlerdir. 

İyi de bütün sığınmacıların kadına, kıza sarktığını, tecavüze yeltendiğini mi söylüyorsunuz? Tüm gelenler içinde birkaç serseri bunu yapmışsa neden bütün hepsini mahkum ediyorsunuz? 

Sizce gelen çaresiz insanlar hayatta kalma mücadelesini bir tarafa bırakıp kadına kıza mı sarkmaya çalışıyor? Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Elinizde ne gibi bir veri var?

Tıpkı şimdiki suriyeliler gibi bizim atalarımız da aynı çaresizlikle geldiler moğol akınlarından kaçıp. Onlar da kimsenin kızına sarmadılar. Ama yine sizler gibi insanlarca hor görüldüler. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 281
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

15 dakika önce, Mega Ateist yazdı:

Savaş bitince gideceklermi ? 5 milyon seçmeni kaybetmek isteyeceklerini sanmıyorum. Her birine TC kimlik numarası verildi ve vatandaşlığa geçirilecekler.

...

fakat herkesin bir ülkesi var, bakıyorum güçlü kuvvetli insanlar Türkiyede. Kaçmış savaştan!

Belki kadınlar, çocuklar veya yaşlılar için aynı şeyi söyleyemeceğim ama!

Bre adam senin ülken savaşta, sen burada çocuk yapıyorsun.

Samimiyetsizlik size özel bir durum, aksi halde "Vatanını savunmadan kaçan" insanları savunmazdınız.

Bizim atalarımız, kurtuluş savaşını kaçarak kazanmamış.

nokta.

TC kimliği verildiği iddianiza kaynak rica edeyim. Ama lütfen birilerinin söyledikleri olmasın. :)

Bizim kurtuluş savaşımız hem kısa sürdü hem de bu kadar felaket yaşanmadı. Bu adamlarsa yıllardır yaşanan iç savaştan kaçıp geldiler. Şehirlerinin ne halde olduğunu fotoğraflardan görüyorsunuzdur. Orada kalıp savaşmalarini hangi kafayla isteyebiliyorsunuz? Ayrıca kime karşı savaşacaklar, bir tarafta Esed diye zalim bir diktatör, öbür tarafta ise cihatçı terör örgütlerinin koalisyonu. 

Bir onlar bombardımana tutuyor, bir öbürleri. Sen olsan kalır mısın? Kalsan kime karşı savaşırsın, ne için, kim için?..

tarihinde Cimcime tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, Cimcime yazdı:

TC kimliği verildiği iddianiza kaynak rica edeyim. Ama lütfen birilerinin söyledikleri olmasın. :)

Bizim kurtuluş savaşımız hem kısa sürdü hem de bu kadar felaket yaşanmadı. Bu adamlarsa yıllardır yaşanan iç savaştan kaçıp geldiler. Şehirlerinin ne halde olduğunu fotoğraflardan görüyorsunuzdur. Orada kalıp savaşmalarini hangi kafayla isteyebiliyorsunuz? Ayrıca kime karşı savaşacaklar, bir tarafta Esed diye zalim bir diktatör, öbür tarafta ise cihatçı terör örgütlerinin koalisyonu. 

Bir onlar bombardımana tutuyor, bir öbürleri. Sen olsan kalır mısın? Kalsan kime karşı savaşırsın, ne için, kim için?..

seve seve sizlerle kaynak paylaşıyorum hemde öyle böyle değil kaynaklar.

1. kaynak iha 

2. kaynak TCCB.GOV.TR

Kurtuluş savaşında nasıl felaketler yaşandığı konusunda hiç bir fikriniz olduğunu düşünmüyorum. 

Evet bizim kısa sürdü çünkü Atalarımız memleketini bırakıp kaçıp gitmedi. 

Gittiler savaştılar.

Halide Edip Adıvar

Nezahat Baysel

Fatma Seher Erden

gibi gibi Kahraman kadınlarımız var. 

Hepsi ile gurur duyuyorum.

6.2 milyon kişinin savaştan kaçtığı resmi raporlarla belgelenmiş.

Ülkenin savaştan önce ki nüfusu 22 milyon'du.

Ki bu rakamlar güncel değil. en aşağı 1-2 yıllık rakamlardır.  Size karşı  kişisel bir garezim yok, çünkü sizi tanımıyorum. 

Fakat ; Ülkesini bırakıp kaçanı savunma bana. Atalarımız çoluğunu çocuğunu kına yakıp cepheye göndermiş. 

Alıntı

Bizim kurtuluş savaşımız hem kısa sürdü hem de bu kadar felaket yaşanmadı.

Küçümseme sebebiniz ;

"Atalarımızın bu denli vatansever olması ve çöpe atılmaya çalışılan Cumhuriyet kurulurken ödediğimiz bedelin yarattığı iç huzursuzluk olabilirmi?"

Milli Mücadele`nin ilk madalyası 9 yaşında cephelerde savaşan Nezahet Onbaşı`ya layık görüldü.

Milli Kahramanlarımızı bilseniz eminim yazardınız. 

vatandaşlık1.png

vatandaşlık2.pnh.png

tarihinde Mega Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Mega Ateist yazdı:

seve seve sizlerle kaynak paylaşıyorum hemde öyle böyle değil kaynaklar.

1. kaynak iha 

2. kaynak TCCB.GOV.TR

Soru bildiğiniz yerden gelince nasıl da seve seve paylaşıyorsunuz! :)

Peki, tamam. Onu geçelim. Bir ara meslek sahibi suriyeliler vatandaşlığa alacaklarını söylemişlerdi. Bu, o olabilir. Onun dışında her isteyenin vatandaşlığa alındığını sanmam. Ama yine de cevabınızı kabul ediyorum.

Size sorduğum diğer sorular bilmediğiniz yerden gelmiş olmalı ki onlara cevap vermemişsiniz. Tekrar etmemi ister mısınız soruları yoksa "o kısma henüz çalışmadım" mı diyeceksiniz? :)

Sitelerde Paylaş

Mültecilerin ezici çoğunluğu, keyiflerinden ülkelerini terk etmiyorlar. Bu belli. Savaș, terör ve așırılıktan kaçıyorlar ve ailelerini güvence altına almaya çalıșıyorlar. Bu da onların doğal yașam hakkıdır. Bunları öcü gibi göstererek, yabancı düșmanlığını körüklemek, doğru bir davranıș değil. En azından ülkelerindeki kargașa ve savaș bitene kadar beklemek, fazla olmasa gerek.
"Niye ülkelerinde kalıp savașmıyorlar ?" diye sitem edenlere șunu söylemek isterim: Hiçkimse savașmak zorunda değildir. Bu savașı çıkaranlar genelde siyasetçiler olduğuna göre, bizzat kendileri savașıp birbirini yesinler, ki bir dahaki sefere koșa koșa savaș çığırtkanlığı yapmadan evvel, belki iki kere düșünürler.           

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Cimcime yazdı:

Soru bildiğiniz yerden gelince nasıl da seve seve paylaşıyorsunuz! :)

Peki, tamam. Onu geçelim. Bir ara meslek sahibi suriyeliler vatandaşlığa alacaklarını söylemişlerdi. Bu, o olabilir. Onun dışında her isteyenin vatandaşlığa alındığını sanmam. Ama yine de cevabınızı kabul ediyorum.

Size sorduğum diğer sorular bilmediğiniz yerden gelmiş olmalı ki onlara cevap vermemişsiniz. Tekrar etmemi ister mısınız soruları yoksa "o kısma henüz çalışmadım" mı diyeceksiniz? :)

aslında hepsine tek başlıkta yanıt vermiştim.

cimcime , şimdi diğelim ki Ülkemizde savaş çıktı ve sen savaşamayacak durumdasın.

Keşke hiç savaş olmasa , heryer güllük gülistanlık olsa ve bizde sadece Dini konularda birbirimizi yesek dursak şikayet etmezdim.

Savaş çıksa ben arkama baka baka kaçarsam , düşmanın karşısında durmazsam ailelerimiz ne hallere düşer.  

Hadi kurgu yapalım ;

Sen %97 engellisin 

bende %100 sağlam 

Şimdi savaş çıktı, düşmanlar geliyor... Bütün savaşabilecek durumda olanlar kaçtı ve sen geride kaldın, engelin yüzünden kaçamıyorsun da. Düşüncesi bile korkunç. 

Sitelerde Paylaş

Ümmet kardeşim diyerek milyonlarca arabı ülkeye alan akılsız ümmetçi araplarla,milyonlarca suriyelinin ülkeye alınmasını eleştirenlere karşı çıkan akılsız hümanistler bence bir ülkeyi hak etmiyorlar.Kurunun yanında yaş da yanacak ama artık yeryüzünden silinmenin zamanı geldi.

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, kavak yazdı:

Mültecilerin ezici çoğunluğu, keyiflerinden ülkelerini terk etmiyorlar. Bu belli. Savaș, terör ve așırılıktan kaçıyorlar ve ailelerini güvence altına almaya çalıșıyorlar. Bu da onların doğal yașam hakkıdır. Bunları öcü gibi göstererek, yabancı düșmanlığını körüklemek, doğru bir davranıș değil. En azından ülkelerindeki kargașa ve savaș bitene kadar beklemek, fazla olmasa gerek.
"Niye ülkelerinde kalıp savașmıyorlar ?" diye sitem edenlere șunu söylemek isterim: Hiçkimse savașmak zorunda değildir. Bu savașı çıkaranlar genelde siyasetçiler olduğuna göre, bizzat kendileri savașıp birbirini yesinler, ki bir dahaki sefere koșa koșa savaș çığırtkanlığı yapmadan evvel, belki iki kere düșünürler.           

Çok doğru... 

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Mega Ateist yazdı:

Savaş çıksa ben arkama baka baka kaçarsam , düşmanın karşısında durmazsam ailelerimiz ne hallere düşer.  

Hadi kurgu yapalım ;

Sen %97 engellisin 

bende %100 sağlam 

Şimdi savaş çıktı, düşmanlar geliyor... Bütün savaşabilecek durumda olanlar kaçtı ve sen geride kaldın, engelin yüzünden kaçamıyorsun da. Düşüncesi bile korkunç. 

%100 sağlam olan kişi %97 engelli yakınını alıp ülkeden kaçacak, tıpkı suriyede olduğu gibi...

Kalsa zaten beni koruyamaz. En mantıklı beni de alıp kaçmak. Tıpkı suriyede olduğu gibi...

Ayrıca şu sorularıma yanıt alamadım:

"Ayrıca kime karşı savaşacaklar, bir tarafta Esed diye zalim bir diktatör, öbür tarafta ise cihatçı terör örgütlerinin koalisyonu. 

Bir onlar bombardımana tutuyor, bir öbürleri. Sen olsan kalır mısın? Kalsan kime karşı savaşırsın, ne için, kim için?.."

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Buzul yazdı:

Ümmet kardeşim diyerek milyonlarca arabı ülkeye alan akılsız ümmetçi araplarla,milyonlarca suriyelinin ülkeye alınmasını eleştirenlere karşı çıkan akılsız hümanistler bence bir ülkeyi hak etmiyorlar.Kurunun yanında yaş da yanacak ama artık yeryüzünden silinmenin zamanı geldi.

O yaş sen olmak istemiydin? Yahut senin bir yakının olsa? Yine de kurunum da yanında yaş yansın ister miydin? 

Kim oluyorsun, ne oluyorsun da kendinde bu hakkı görüyorsun, anlamadım. Yeryüzünden silinecekler karar verebiliyorsun demek!.. :(

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Cimcime yazdı:

O yaş sen olmak istemiydin? Yahut senin bir yakının olsa? Yine de kurunum da yanında yaş yansın ister miydin? 

Kim oluyorsun, ne oluyorsun da kendinde bu hakkı görüyorsun, anlamadım. Yeryüzünden silinecekler karar verebiliyorsun demek!.. :(

O kurunun yanında yanan yaşlardan biri de ben olacağım belki.Egemenlerin ve onları destekleyenlerin akılsızlıkları yüzünden yanacağız.Milyonlarca suriyeliyi bir ulus devletin içine alıp,etnik sorun,toplumsal sorun ithal etmenin,etnik yapıyı bozmanın,siyasal dengeleri alt üst etmenin bir karşılığı olacak elbette.Yıllardan beri uğraşılan kürt sorunu gözünüzün önünde işte.Etnik sorunlar şakaya gelmez.Senin bugün ülkeye aldığın milyonlarca suriyeli,eğer Türkiye yıkılmazsa gelecek kuşakların en büyük sorunu olacak.Ama siz hümanistler yerli halkı nedense hiç düşünmezsiniz.Onlar ithal edilen toplumsal,etnik sorunlarla uğraşsınlar dersiniz.Sizin hümanistliğiniz nedense hep dışarıdan gelenlere.Ama bunların önemi yok artık.Kurular ve kurunun yanında yanacak yaşlar için,kıyım ve yıkım çok yakın.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Cimcime said:

%100 sağlam olan kişi %97 engelli yakınını alıp ülkeden kaçacak, tıpkı suriyede olduğu gibi...

Kalsa zaten beni koruyamaz. En mantıklı beni de alıp kaçmak. Tıpkı suriyede olduğu gibi...

Ayrıca şu sorularıma yanıt alamadım:

"Ayrıca kime karşı savaşacaklar, bir tarafta Esed diye zalim bir diktatör, öbür tarafta ise cihatçı terör örgütlerinin koalisyonu. 

Bir onlar bombardımana tutuyor, bir öbürleri. Sen olsan kalır mısın? Kalsan kime karşı savaşırsın, ne için, kim için?.."

Öncelikle, şunu bir bilmeniz lazım. Arap denen bu mahlluklara, siz ırk falan diyorsunz ama insanlarda ırk denen şey yok, bu mahluklara insan diyerek, insanca davranmak, insanlığa yapılabilecek en galiz süfür, sövme ve en büyük hakarettir. 

Hayatında kaç kere gittiniz, Mısır, Suriye, Ürdün, Irak, Suudi falan gibi araplara da, oradan böyle bilir bilmez konuşuyorsunuz ki?

Suudlu adamın 17 tane cariyesi var, bangladeşli. Gitmiş kısrılaştırtmış, kadınları, daha 20 li yaşlarında. Sebebi, gebe kalırlarsa satamayacak olması. Bir tanesi komplikasyon yapmış, ağır hasta. Ailesi ah vaaah, çekiyor, ölürse birde parası boşa gidecek diye adamın. Ben hastanede bizzat bunları görmüş biriyim. Siz kimi insan yerien koyup, insanlığa hakaret ettiğinizin farkında mısınız?

Buraya gelen suriyelilerdne üçü beşi eli ayağı düzgün insandır, geri kalanlar, alayı da biliğin aşşağılık araptır. Kinde özkızlarını Antep'te, Maraş'ta falan neyse caiye olarak satıp malum türklere, onun parası ile buralara gelebilmiş ufacık bir azınlığı görüyorsunuz daha. 

Bu suriyelilerin ezici çoğunluğu, suriye'de zaten barınamayan, sefil, paçoz tipler. Bunların bir baltaya sap olmasını falanda beklemeyin. Eli ayağı tutan, iş becerebilecek falan olanlar ya orada kaldı, orada öldü veya yolunu bulup Avrupa'ya, Amerika'ya falan gitti.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, anibal yazdı:

Öncelikle, şunu bir bilmeniz lazım. Arap denen bu mahlluklara, siz ırk falan diyorsunz ama insanlarda ırk denen şey yok, bu mahluklara insan diyerek, insanca davranmak, insanlığa yapılabilecek en galiz süfür, sövme ve en büyük hakarettir. 

Hayatında kaç kere gittiniz, Mısır, Suriye, Ürdün, Irak, Suudi falan gibi araplara da, oradan böyle bilir bilmez konuşuyorsunuz ki?

Suudlu adamın 17 tane cariyesi var, bangladeşli. Gitmiş kısrılaştırtmış, kadınları, daha 20 li yaşlarında. Sebebi, gebe kalırlarsa satamayacak olması. Bir tanesi komplikasyon yapmış, ağır hasta. Ailesi ah vaaah, çekiyor, ölürse birde parası boşa gidecek diye adamın. Ben hastanede bizzat bunları görmüş biriyim. Siz kimi insan yerien koyup, insanlığa hakaret ettiğinizin farkında mısınız?

Buraya gelen suriyelilerdne üçü beşi eli ayağı düzgün insandır, geri kalanlar, alayı da biliğin aşşağılık araptır. Kinde özkızlarını Antep'te, Maraş'ta falan neyse caiye olarak satıp malum türklere, onun parası ile buralara gelebilmiş ufacık bir azınlığı görüyorsunuz daha. 

Bu suriyelilerin ezici çoğunluğu, suriye'de zaten barınamayan, sefil, paçoz tipler. Bunların bir baltaya sap olmasını falanda beklemeyin. Eli ayağı tutan, iş becerebilecek falan olanlar ya orada kaldı, orada öldü veya yolunu bulup Avrupa'ya, Amerika'ya falan gitti.

Bu dediklerinize itiraz etmiyorum. Önemli ölçüde hak veriyorum hatta. Ben oraları görmedim, siz görmüşsünüz ve doğruyu söylüyorsunuzdur mutlaka.

Ama mesele ne bunların cariye satan zenginleri, ne birbirine pislik yapan, kendi öz çocuğunu bile satan ahlaksızlıkları ne de ırk diye bir şeyin olup olmadığı. Sorun şu: siz bu ahlaksız, bu rezil insan müsveddelerini genelleme hatasını yapıyorsunuz. Bunları genelleyip bütün o toplumu aynı kefeye koyuyorsunuz.  Ve hepsini ortadan kaldırmaktan söz ediyorsunuz.

Aslında ben de pek hümanist biri sayılmam. O dediğiniz türden alçakları zerrece umursamam. O 17 cariyeli adam bana göre bir pisliktir. Ölse çok iyi olur. 

Ama siz de diyorsunuz işte, onlar bir yolunu bulup çoktan başka ulkelere gittiler. Rahatları yerlerinde onların. Biz onlardan değil, fakir, çaresiz, zavalli insanlardan söz ediyoruz. Buyuk bir trajedi yaşayan insanlardan... 

Mazluma bir de siz vuruyorsunuz. Eleştirilerinize sonuna kadar tamam. Ama siz eleştiri dışında da işler yapıyorsunuz. Onları mahkum ve infaz ediyorsunuz. Bu korkunç! Bu sizdeki bir deformasyona işaret ediyor. 

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Cimcime said:

Bu dediklerinize itiraz etmiyorum. Önemli ölçüde hak veriyorum hatta. Ben oraları görmedim, siz görmüşsünüz ve doğruyu söylüyorsunuzdur mutlaka.

Ama mesele ne bunların cariye satan zenginleri, ne birbirine pislik yapan, kendi öz çocuğunu bile satan ahlaksızlıkları ne de ırk diye bir şeyin olup olmadığı. Sorun şu: siz bu ahlaksız, bu rezil insan müsveddelerini genelleme hatasını yapıyorsunuz. Bunları genelleyip bütün o toplumu aynı kefeye koyuyorsunuz.  Ve hepsini ortadan kaldırmaktan söz ediyorsunuz.

Aslında ben de pek hümanist biri sayılmam. O dediğiniz türden alçakları zerrece umursamam. O 17 cariyeli adam bana göre bir pisliktir. Ölse çok iyi olur. 

Ama siz de diyorsunuz işte, onlar bir yolunu bulup çoktan başka ulkelere gittiler. Rahatları yerlerinde onların. Biz onlardan değil, fakir, çaresiz, zavalli insanlardan söz ediyoruz. Buyuk bir trajedi yaşayan insanlardan... 

Mazluma bir de siz vuruyorsunuz. Eleştirilerinize sonuna kadar tamam. Ama siz eleştiri dışında da işler yapıyorsunuz. Onları mahkum ve infaz ediyorsunuz. Bu korkunç! Bu sizdeki bir deformasyona işaret ediyor. 

Ne fakiri, ne çaresizi? Hala bunu anlamıyorsunuz, adamların fakirliği, insalıklarının bitik olmasından. Onlara böyle destek verip, hayatta kalmalarını sağlamak bir insanlık ayıbıdır. 

Bırakın, doğal seleksiyon işin yapsın, ya insan olsunlar, ya da geberip gitsinler, nesine acıyorsunuz bu müsvettelerin?

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, anibal yazdı:

Ne fakiri, ne çaresizi? Hala bunu anlamıyorsunuz, adamların fakirliği, insalıklarının bitik olmasından. Onlara böyle destek verip, hayatta kalmalarını sağlamak bir insanlık ayıbıdır. 

Bırakın, doğal seleksiyon işin yapsın, ya insan olsunlar, ya da geberip gitsinler, nesine acıyorsunuz bu müsvettelerin?

Bence insan müsveddesi, o çaresiz sığınmacı insanların ayağına çelme takan o "gazeteci" kadındır. Bence insan müsveddesi, o sığınmacılar giremesin diye sınıra jiletli tel örgü çekenlerdir. 

Sizin doğal seleksiyon dediğinizse, Abd ve Israil tarafından oluşturulup harekete geçirilmiş Işid vb terör örgütleridir, bir de Işid bombalanıyor görüntüsü altında sivillerin tepelerine yağdırılan bombalardır ve bunlar hiç de doğal değildir. 

Sitelerde Paylaş
Just now, Cimcime said:

Bence insan müsveddesi, o çaresiz sığınmacı insanların ayağına çelme takan o "gazeteci" kadındır. Bence insan müsveddesi, o sığınmacılar giremesin diye sınıra jiletli tel örgü çekenlerdir. 

Sizin doğal seleksiyon dediğinizse, Abd ve Israil tarafından oluşturulup harekete geçirilmiş Işid vb terör örgütleridir, bir de Işid bombalanıyor görüntüsü altında sivillerin tepelerine yağdırılan bombalardır vr bunlar hiç de doğal degildir. 

O kadar ahmak ve dangalaskınız ki...

Neymiş, ABD ve İsrail oluşturmuşta, harekete geçirmişte IŞİD'i... Bu kadar embesilce bir laf edilebilir mi, bu kadar boş, bu kadar salak, bu akdar angut bir insan olunabilir mi? 

Aslında bırakılıp, siz gibi bir diğer insan özürlü olanları IŞİD gibilerin yok etmesini beklemek lazım aslında.

Senin şu geri zekan, söyleyebilir mi, sen ABD ve İSrail gelse, "IŞİD, olunacak, ol..." dese, gidip işidli olup milletimi keseceksin?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, anibal yazdı:

O kadar ahmak ve dangalaskınız ki...

Neymiş, ABD ve İsrail oluşturmuşta, harekete geçirmişte IŞİD'i... Bu kadar embesilce bir laf edilebilir mi, bu kadar boş, bu kadar salak, bu akdar angut bir insan olunabilir mi? 

Aslında bırakılıp, siz gibi bir diğer insan özürlü olanları IŞİD gibilerin yok etmesini beklemek lazım aslında.

Senin şu geri zekan, söyleyebilir mi, sen ABD ve İSrail gelse, "IŞİD, olunacak, ol..." dese, gidip işidli olup milletimi keseceksin?

Işid'i oluşturan ve silahlandıranin abd ve israil olduğu açık gerçek. Bunu kendileri de açıkladı. Yaşananlar da bunu kanıtlıyor zaten. Abd ışid'i bahane edip pyd'yi silahlandırıyor. Işid en büyük iyiliği israile yaptı. Önünü açtı israil'in.  Bunlar açık gerçekler. Bunu söylemek neden ahmaklık olsun ki?

Bence asıl, bombaları doğal seleksiyon olarak tanımlamak dangalaklık. 

Sitelerde Paylaş
Just now, Cimcime said:

Işid'i oluşturan ve silahlandıranin abd ve israil olduğu açık gerçek. Bunu kendileri de açıkladı. Yaşananlar da bunu kanıtlıyor zaten. Abd ışid'i bahane edip pyd'yi silahlandırıyor. Işid en büyük iyiliği israile yaptı. Önünü açtı israil'in.  Bunlar açık gerçekler. Bunu söylemek neden ahmaklık olsun ki?

Bence asıl, bombaları doğal seleksiyon olarak tanımlamak dangalaklık. 

Deme ya.... Zaten IŞİD'i, insan yiyen yamyam arap, memlekette çoluğa çocuğa sarkan arap falan hepsi sütten çıkmış akkaşık, hepsi sevgi pıtırcığı, bir ABD ve İsrail tu kaka, di mi?

Ne mal olduğunzu belli, bir arap götü yalayıcısı, bir IŞİD sevdalısı, bir insanlık düşmanısınız. 

Sitelerde Paylaş

Türkler Arap emperyalizmi altında kendi milli benliklerini, kültürlerini yitirmiş, yozlaşmış, araplaşmış bir millettir. Atatürk'ün Türk devrimi sayesinde araplaşmaktan kurtulmaya başlamıştık...

Suriyeli Araplardan bize zarardan başka bir şey gelmez. 1.Dünya Savaşında emperyalistlere kucak açmış Osmanlı'ya düşman olmuşlardır. Kendileriyle beraber o pis kültürlerini de yayıyorlar. Sayıları az olsa başım üstüne ama sayıları milyonlarca...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...