Jump to content

TAYYİP ERDOĞANIN İSTFASI BEKLENİYOR

Recommended Posts

4 dakika önce, Kenopsia yazdı:

Akpyi öttürecek kadar çok şey bilen Reza'yı;

ABDde öttürmek varken Türk hapishanelerine tıkmaya çalışan Fethullahçılar mı daha salak

Yoksa bu kadar çok şey bilen adamı salıp ABDde ötmesine ön ayak olan AKP mi daha salak 

Karar veremiyorum. Kuş, at boku, kedi fıkrasına benzedi bu iş.

Olaylara Babek Zencaniyi dahil ederseniz her şey gayet berraklaşıyor.

1. Zencani tutuklandı, ölmektense çatır çatır bül bül gibi öttü.

2. Zencani Türkiye'de ki rüşvet verdiği bakanların ve beraber çalıştığı iş adamlarının isimlerini öttü.

3. Zencaninin itirafları sonrası iran, Türkiye'ye bunu sordu ve Rüşveti alan bakanların cezalandırılmasını talep etti.

4. Zencaninin itiraflarının abd'ye gitmesi sonucu Reza'nın dosyası fbi tarafından oluşturulup izlemeye alındı.

5. Zencaninin itirafları sonrasında iran, Reza zarrabın iran'a iadesini talep etti.

6. Öldürüleceğini düşünen Zarrab abd ile anlaşarak ülkeden ayrıldı, karısı ve çocuğu ile vedalaştıktan sonra teslim oldu.

İran istemeseydi , o bakanlar hala orada duruyor olacaktı.

Sonuç ; Uzun zamandır ekonominin kötü gidişinin sebebi.

Çünkü zarrab çok daha önce öttüğü için "Türkiye , ABD ilişkileri bu denli berbat oldu ve ABD Pkk'lılara silah vermeye devam etti.

İran'a yaptırılan Ambargoları delip aracılık yapıp paraları cukka yapan bu kişiler yüzünden bütün dünyaya rezil olduk.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte böyleee,

Ne adamlar yetiştimişiz.Okullarımızla,yetiştirdigimiz ögretmenlerimizle nekadar övünsek azdır.

gönderisini paylaştı.
1 saat · 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, yazı
Kenan Akkuş
29 Kasım, 20:39 · 

TAYYİP'İN SAVCILARI NEDEN BENDEN İFADE ALMIYOR?
DOĞRULARI ANLATTIĞIM İÇİN Mİ?

TAYYİP'E BİR DEFA DAHA HODRİ MEYDAN DİYORUM:

...Devamını Gör
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

AKP bu gidişle sanırım  ÇÖKECEKTİR.                 

son-dakika-afyonda-yapilan-fetonun-gaybu

Türkiye, ABD’de görülen Rıza Sarraf davasını uluslararası platforma taşıyor.

“ABD, TÜRK VATANDAŞINI YARGILAYAMAZ”

Ankara, “Türk vatandaşlarını ABD yargılayamaz” gerekçesiyle Birleşmiş Milletlere başvuru yapacak.

“AMBARGO BM’NİN AMBARGOSU DEĞİL”

ABD’nin yargılama gerekçesi olarak gösterdiği “İran’a ambargo”,

BM tarafından tanınan bir ambargo değil. Türkiye de savlarını bu temel üzerine kurarak BM’de hak arama mücadelesi başlatacak.

ZARRAB DAVASI NEDİR?

Dava ile ilgili şu ana kadar dört iddianame hazırlandı.

Eylül ayı başında hazırlanan son iddianamede, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Halkbank eski CEO’su Süleyman Aslan, Halkbank eski yönetici Levent Balkan ve Zarrab’ın şirketlerinde çalışan Abdullah Happani’nin eklenmesiyle birlikte sanık sayısı da dokuza yükseldi.

Sanıklara iddianamede altı suçlama yöneltiliyor:

ABD ve özellikle de ABD Hazine Bakanlığı’nı dolandırmak için kumpas kurma,
Uluslararası Acil Ekonomik Güç Yasası’nı (International Emergency Economic Powers Act) delmek için kumpas kurma,

Bankacılık sisteminde sahtekarlık yapma,
Bankacılık sisteminde sahtekarlık yapmak için kumpas kurma,
Kara para aklama.
Kara para aklamak için kumpas kurma.

Zarrab hakkında 90 yıla kadar hapis ve 50 milyon dolar para cezası; Atilla hakkında da 50 yıla kadar hapis ve 2 milyon dolar para cezası isteniyor.

İddianamede ayrıca sanıkların yaptırımları delmek için kurdukları sisteme “İran ve Türkiye’de üst düzey hükümet yetkililerinin de katıldığı ve bu sistemi koruduğu” da öne sürülüyor.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Evvet,islamcı partiye çok büyük suçlamalar,

te AKPli eski Bakan’ın aldığı rüşvetlerin tam listesi!

https://halkwte AKPli eski Bakan’ın aldığı rüşvetlerin tam listesi!
https://halkweb.com/iste-akpli-eski-bakanin-aldigi-rusvetlerin-tam...

ABD’de rüşvet itiraflarında bulunan Reza Zarrab’ın AKPli eski Bakan Muammer Güler’e verdiği rüşvetin listesi ortaya çıktı.

eb.com/iste-akpli-eski-bakanin-aldigi-rusvetlerin-tam...

ABD’de rüşvet itiraflarında bulunan Reza Zarrab’ın AKPli eski Bakan Muammer Güler’e verdiği rüşvetin listesi ortaya çıktı.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleeei

Hodri Meydan TV

Gündemi Sallayyan Fıkra !

İNEK BEYGİR BİRDE EŞEK!

Antik Yunan döneminde (MÖ 620-560 yılları arasında) ünlü masalcı Ezop’un iki bin altı yüz yıldır canlılığını yitirmeyen öyküsü:

Hikâye bu ya…

Bir inek, bir beygir, bir eşek, etrafa dağılıp insanların ne yaptıklarını öğrenmeye ve üç yıl sonra buluşmaya karar verirler…

Her biri başka yöne gider. Aradan üç uzun yıl geçtikten sonra buluşma yerine önce inek ve beygir gelir… İkisi de perişan bir halde, zayıflamış, dişleri dökülmüş, kamburları çıkmış, adeta çökmüştürler. Beygir merakla sorar:

“Nedir bu halin inek kardeş?” İnek acıklı bir şekilde içini çekerek anlatır:
“Sorma beygir kardeş… Bu insanlar çok merhametsiz… Beni durmadan birbirlerine sattılar. Alan sütümü sağdı. Bir inek daha bulup onu yanıma koyarak bizi çifte koştular, aç bıraktılar. Canımı zor kurtardım be kardeş.” Beygir de acı acı başını sallayarak anlatır:
“Ah, sorma… Benim de ağzıma bir demir parçası geçirdiler, ağzımı açamadım. Üzerime bindiler, ses çıkaramadım. Biri indi, öbürü bindi! Binmedikleri zamanlar zincire vurdular. Belim çöküp de onları taşıyamaz bir hale geldiğinde arkama kocaman bir araba bağladılar. Bu sefer birçoğunu yeniden taşımaya başladım. Ben onları taşıdıkça, daha hızlı gitmem için kırbaçladılar. Canımı zor kurtardım inek kardeş.”
İnek ve beygir böyle konuşurken uzaktan eşek görünür. Hayli neşelidir. Islık çala çala, taşlara tekme ata ata, hoplaya zıplaya gelir. Mutludur. Üstelik şişmanlamıştır. Tüyleri pırıl pırıl parlamakta, gözlerinin içi gülmektedir.
Üzerinde lacivert takımlar vardır.
İnek ile beygir şaşırmış bir şekilde;
“Nedir bu halin? Neler oldu? Neden böyle zevkten dört köşesin?” diye sorarlar.
Eşek keyifli bir şekilde anlatır:
“Sizden ayrıldıktan sonra uzakta bir memlekete vardım. Birisi yukarı çıkmış bağırıyor, bağırdıkça insanlar onu alkışlıyordu. Ben de yüksekçe bir yere çıkıp bağırdım. Benim bağırmamı bilirsiniz, yeri göğü inletirim. Sesimi duyan benim yanıma koştu, duyan duymayana haber verdi, etrafım insanla doldu. Onlar geldikçe ben daha çok bağırdım. Haktan, hukuktan, refahtan, adaletten filan bahsettim…”
“Eee, sonra ne oldu?”
“Ne olacak beni başkan seçtiler!”
“Deme yahu. Yani sen başkan mı oldun?”
“Evet… Bir şey yapmama gerek kalmadı. Ben bağırdıkça onlar “Seninle gurur duyuyoruz” diye alkışladılar. Ben de yedim ve bağırdım, yedim ve bağırdım!”
“Pekiii, senin eşek olduğunu anlamadılar mı yahu?”
“Valla, yarısı anladı ama anlayanlar diğer yarısına anlatamadılar!”
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Artık sığırda kalmadı .Et iyice pahallandı.Ama RTE bu gün dahi bir miting yaptığında hani şu Mısırı mahveden çekirge sürüleri gibi insanları gördükçe moralimizin bozulmaması elde değil.RTE yi RTE yapan işte bu çekirge sürüleri.Bunun cazasınıda kurunun yanında yaşda yanar misali tüm milletçe çekmemeyi temenni ederim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...